Hotel
Aan de rand van het centrum van de gezellige badplaats Domburg ligt Hotel Kijkduin. Het strand en het bos liggen op 5 minuten loopafstand. Tijdens uw verblijf in het hotel kunt u genieten van de gastvrijheid en de service die het personeel biedt. Of u een actieve of een ontspannen dag heeft gehad, het is goed toeven in de bar met lounge gedeelte waar u kunt genieten van een hapje en een drankje.
De kamers van het hotel zijn comfortabel ingericht en voorzien van een eigen badkamer met bad of douche, toilet, televisie, radiowekker en een Nespresso koffiemachine. Enkele kamers beschikken over een eigen balkon en de standaard plus kamers hebben elk een eigen thema.
Omgeving
Vanuit Hotel Kijkduin in Domburg kunt u het Zeeuwse eiland Walcheren ontdekken. Domburg beschikt over mooie stranden, leuke winkels en gezellige terrasjes. Er is genoeg te doen. Zo is er een 9 holes golf baan en tennisbanen in de buurt. Daarnaast kunt u de mooie historische steden als Middelburg, Vlissingen en Veere gemakkelijk met de fiets verkennen. In Vlissingen vindt u onder andere attractiepark 'Het Arsenaal' en in Middelburg de botanische tuin Utropia.
Eten en Drinken
Het ontbijt wordt dagelijks geserveerd vanaf 09:00 uur, na het Pasen tot eind september wordt het ontbijt dagelijks geserveerd vanaf 08:30 uur. Het hotel beschikt niet over een restaurant, u heeft wel de mogelijk van de plate service gebruik te maken, de keuken is open tot 20:00 uur. Eénmaal in de week wordt er een barbecue avond gehouden, mits het weer het toelaat. Tussen Pasen en eind september is de bar geopend van 09:00 tot 22:00 uur.
Op aanvraag
Ja
Geen
Vanaf 14:00 uur.
Tot 11:00 uur op de dag van vertrek.
10.00 - 19.00
Prijzen zijn exclusief toeristenbelasting en/of servicekosten à € 2.00 p.p.p.n. Deze dienen ter plaatse te worden voldaan.
De reserveringskosten bedragen € 14,95 voor het afhandelen van je boeking.
Op deze reis zijn de Algemene boekingsvoorwaarden van Bookit B.V. van toepassing.
Je boeking is pas definitief wanneer wij je betaling hebben ontvangen. Onder andere door de zeer lage actieprijs is het slechts in bepaalde gevallen mogelijk je boeking in een later stadium nog te wijzigen. Controleer daarom goed of alle ingevulde gegevens juist zijn. Wijzigingskosten die voortvloeien uit fouten zijn geheel voor rekening van de boeker en bedragen minimaal € 19,95 per wijziging. Het is in principe niet mogelijk om uw boeking nog, kosteloos, te annuleren zodra u van ons de bevestiging van uw boeking heeft ontvangen. Dit geldt ook als u gekozen heeft om het bedrag in termijnen aan ons te betalen. Indien u wilt annuleren kunt u contact opnemen met onze klantenservice en dan kunnen zij kijken tegen welke kosten u de boeking nog kunt annuleren.
Gijs en Aartje
Oudere paren
augustus 2020
Andries Schokker
Oudere paren
maart 2017
B.H. Weerd
Reizigers alleen
november 2014
B Meijeren de Roos
Overig
juli 2014
L.F.W. Ter Haar
Oudere paren
juni 2014