Hilton Frankfurt Airport
Frankfurt/Main
Aanbiedingen doorzoeken
Informatie over de accommodatie
Hilton Frankfurt Airport is een modern viersterrenhotel direct gelegen bij de luchthaven van Frankfurt am Main. Het hotel bevindt zich in het opvallende The Squaire-gebouw, dat direct verbonden is met Terminal 1 van de luchthaven en het regionale treinstation. Dankzij deze ligging is het hotel uitstekend bereikbaar, zowel voor reizigers die per vliegtuig, trein als auto aankomen. Vanuit het hotel is het centrum van Frankfurt eenvoudig te bereiken met het openbaar vervoer, waardoor bezienswaardigheden als de Alte Oper, het Römerbergplein en het Museumufer binnen handbereik liggen. De ambiance in het hotel is zakelijk en eigentijds, met veel glas en open ruimtes die zorgen voor een lichte, internationale sfeer. Door de ligging aan de luchthaven en de directe verbinding met het station is het hotel vooral aantrekkelijk voor zakenreizigers en gasten die efficiënt willen reizen.
De kamers in Hilton Frankfurt Airport zijn ruim opgezet en modern ingericht, met een strakke vormgeving en neutrale kleuren. Elke kamer beschikt doorgaans over geluidsisolerende ramen, airconditioning, een werkplek en een comfortabele zithoek. Tot de standaardvoorzieningen behoren een flatscreentelevisie, koffie- en theefaciliteiten, een kluisje en een ruime badkamer met inloopdouche of bad. Het hotel biedt verschillende kamertypes, waaronder executive kamers en suites met extra voorzieningen en toegang tot een exclusieve lounge. Voor gasten zijn er diverse faciliteiten beschikbaar, zoals een fitnessruimte, sauna en meerdere vergaderzalen die inspelen op de behoeften van zakelijke reizigers. Ook is er parkeergelegenheid in de onderliggende garage, wat het verblijf extra praktisch maakt voor gasten die met de auto komen.
Qua service kunnen gasten rekenen op een professionele en toegankelijke benadering, met een 24-uursreceptie en meertalig personeel. Het ontbijtbuffet biedt een ruime keuze aan internationale en lokale gerechten, geserveerd in een moderne ontbijtzaal. In het hotel bevindt zich een restaurant met een internationale keuken en een stijlvolle bar waar lichte maaltijden en drankjes worden geserveerd. In de directe omgeving van het hotel, met name in The Squaire en op de luchthaven, zijn diverse andere eetgelegenheden te vinden, variërend van fastfood tot à-la-carte. Het hotel onderscheidt zich door de unieke combinatie van directe luchthavenligging, hoogwaardige faciliteiten en een sterke focus op zakelijke gasten, maar is ook geschikt voor gezinnen en individuele reizigers die comfort en bereikbaarheid waarderen.
Faciliteiten in Hilton Frankfurt Airport
Eten en drinken
- Bar
- Dieetwensen op aanvraag
- Lunchpakket
- Restaurant
Service
- Bagage-opslag
Badkamer
- Bad of douche
- Badjas
- Badslippers
- Douche
- Haardroger
- Ligbad
- Toiletartikelen
- Toiletbeugel
- WC
Slaapkamer
- Airconditioning
- Bureau
- Flatscreen televisie
- Geluiddichte kamer
- Kluis
- Koffie- en theefaciliteiten
- Minibar (exclusief)
- Radio
- Senseo Koffiezetapparaat
- Strijkvoorzieningen
- Telefoon
- TV
Woon gedeelte
- Kabeltelevisie
- Strijkijzer
- Verwarming
Internet
- Gratis Wifi
Parkeren
- Openbaar Parkeren
- Parkeerplaats
Diensten receptie
- Express check-in/check-out
Schoonmaak service
- Wasservice
Zakelijke faciliteiten
- Vergaderzaal
Wellness
- Fitnessruimte
Algemeen
- Lift
Toegangkelijkheid
- Anti-allergene kamers
Gehandicapen toegang
- Mindervaliden kamers
Diensten algemeen
- Winkels in het hotel
In de omgeving
8.2
Beoordeeld door: 6915 gasten.
9
PeterAlleenreiziger
3 oktober 2025
- Zeer schoon, comfortabel hotel. Behulpzaam personeel aan de receptie. Uitstekende locatie.
- Het is niet eenvoudig om het hotel vanuit de luchthaven te vinden. Een per e-mail verzonden kaart zou nuttig zijn geweest.
8
ScottAlleenreiziger
30 september 2025
- Goede plek om te verblijven voor een vroege vlucht.
- Vrijwel duur voor een locatie in de Squaire.
9
AspaJong stel
27 september 2025
- We werden opgewaardeerd naar een suite. De extra ruimte was uitstekend.
10
MichaelZakenreiziger
27 september 2025
- Een zeer comfortabele kamer op een uitstekende locatie. Zeer behulpzaam personeel.
10
AnnaAlleenreiziger
26 september 2025
- De kamers, het bed en de sfeer.
10
PhillipAlleenreiziger
26 september 2025
- Het incheckproces verliep zeer soepel. Ik arriveerde later in de avond en het personeel was erg vriendelijk en behulpzaam. Het ontbijt was ook geweldig.
10
JanAlleenreiziger
21 september 2025
- De service was uitstekend en de kamers ook.
10
NoorGezin met kinderen
20 september 2025
- Zeer mooi, geluidsdicht, ontspannend, schoon en zeer vriendelijk personeel.
- Niets
8
VlaovicAlleenreiziger
20 september 2025
- Prachtige glazen architectuur stelt u in staat de vliegtuigen boven u te zien vliegen. De kamer was ruim, schoon en mooi.
- Dit hotel is echt niet geschikt voor mensen met een hoogtevrees. Het was extreem moeilijk voor mij om de glazen lift en de glazen brug die de twee zijden van het hotel verbindt, op en af te gaan, aangezien dit mijn hoogtevrees opriep. Toen ik met het personeel sprak, leek er geen alternatief te zijn (de trapdeur was op slot).
9
JennyJong stel
19 september 2025
- De kamer was schoon en stil.
10
MarjorieAlleenreiziger
19 september 2025
- Het was maar één nacht, maar alles was erg goed.
8
RodolfoZakenreiziger
17 september 2025
- Langzame incheck- en uitcheckprocedure. Onjuiste sleutel bij aankomst.
- Langzaam uitcheckproces
7
RobmelnickZakenreiziger
10 september 2025
- In orde voor basis zakenreizen van/naar de luchthaven. Verder niet veel. Ontbijt is zeer duur tegen 40 euro. Hetzelfde geldt voor parkeren. De rijen bij het inchecken zijn vaak lang. Vroeg inchecken voor 50 euro is buitensporig, vooral als de tijd tot de normale inchecktijd kort is. Schoon en goede Wi-Fi. Het treinstation voor lange afstand is zeer dichtbij.
10
PeterGezin met kinderen
9 september 2025
- Spectaculair hotel. Misschien de beste Hilton-faciliteit waar ik in heb verbleven.
9
IanJong stel
7 september 2025
- Het hotel is gemakkelijk bereikbaar vanaf de hoofdterminal en ligt dicht bij de luchthaven treinservice. De incheckbalie is 24/7 geopend, wat betekent dat inchecken eenvoudig is, zelfs wanneer er lange vluchtvertragingen zijn. De kamer was vrij groot en comfortabel voor een verblijf van twee personen. De mogelijkheid om een (betaalde) late uitcheck om 18.00 uur aan te vragen was een absoluut pluspunt voor onze late avondvlucht. De geluidsisolatie is uitzonderlijk en we hebben geen enkel vliegtuig gehoord binnen de muren van onze kamer.
- Het ontbijt leek behoorlijk duur met €38 en alternatieve opties in de buurt waren rond 9 uur 's ochtends nogal beperkt.
8
NinaGezin met kinderen
6 september 2025
- De locatie was zeer goed. Leuk loungebar.
- De sauna was alleen 's avonds geopend. Ik was enthousiast omdat deze op de elfde verdieping lag, maar het was een beetje teleurstellend aangezien er geen ramen waren en er geen uitzicht was. Ook was er geen water, dus het was niet echt een echte sauna - gewoon een warme kamer... de stoomkamer was warmer. Daarnaast was er een minibar, maar er was geen ruimte voor persoonlijke spullen, dus er was geen koelkast. De minibar was bovendien helemaal niet koud, maar bijna warm.
10
KiZakenreiziger
4 september 2025
- Comfortabel
- N.v.t.
8
JenZakenreiziger
4 september 2025
- Stille verdiepingen, schone kamer en echte verduisteringsgordijnen!
- Hoewel de website aangeeft dat de sauna/stoombad 24 uur per dag toegankelijk is, is deze slechts geopend van 17:00 tot 23:00 uur. Bovendien stopt de roomservice vrij vroeg, dus als u laat terugkomt, kunt u deze voorzieningen niet gebruiken.
9
RevazZakenreiziger
4 september 2025
- De locatie van het hotel is zeer gunstig, op 8-10 minuten loopafstand van terminal 1 en 5-7 minuten naar de trein naar de stad, en dit alles zonder het gebouw te verlaten. Zeer comfortabele en handige kamer, uitstekende verlichting, een grote badkamer met een bad en een aparte douche met een zeer goede waterdruk. Zeer comfortabele bedden, sneeuwwitte linen, comfortabele kussens. Geen slechte sauna (Fins en hammam). Een prachtig ontbijt met een enorm assortiment en alles is zeer lekker. Bij het ontbijt was er zelfs champagne en vodka, blijkbaar voor degenen die te enthousiast waren tijdens de feestdagen. Uitstekende koffie en gebak, een verscheidenheid aan kazen en fruit. Het ontbijt krijgt van mij een 8,5 uit 10, simpelweg omdat ik zeker weet dat er betere ontbijten zijn.
- Het was niet mogelijk om eerder in te checken, zelfs niet na het aanbieden van een extra betaling. Het is merkwaardig dat er in zo'n groot hotel geen vrije kamers beschikbaar waren, waardoor we onze bagage moesten achterlaten en naar de Ambiente tentoonstelling moesten gaan zonder ons op te frissen na de vlucht. Ons werd aangeboden om ons in het toilet op te frissen, wat niet erg correct is. We waarderen het ook dat we onze bagage veilig konden achterlaten tot de avond.
10
TuviaJong stel
31 augustus 2025
- Korte loopafstand van de luchthaven, geweldige faciliteiten.
10
ScottGezin met kinderen
31 augustus 2025
- Gemakkelijke toegang tot de luchthaven. Een geweldige plek om de nacht door te brengen na een lange late vlucht en een vroege vlucht de volgende dag!
8
JagodaJong stel
30 augustus 2025
- We hebben geen ontbijt genuttigd.
- Waarom vergrendelt u de mini-koelkast halverwege ons verblijf?!
9
JesusJong stel
29 augustus 2025
- Uitstekende locatie en dicht bij winkels, restaurants, enzovoort.
- De kamer was warm en ik kon de temperatuur niet regelen.
9
DebraGezin met kinderen
25 augustus 2025
- Dichtbij de luchthaven. Ik kon zeer vroeg inchecken voor een redelijke prijs.
- Er is zeer weinig warm water in de douche.
10
PabloGezin met kinderen
24 augustus 2025
- Ontbijt
- Niet van toepassing
10
VirginiaJong stel
14 augustus 2025
- Het was dicht bij de luchthaven van Frankfurt. Het is schoon en het is in de buurt van plekken waar u kunt dineren of lunchen.
- Niets
8
SimonZakenreiziger
11 augustus 2025
- Zeer comfortabel en stijlvol hotel, gunstig gelegen bij FRA. Uitstekende kwaliteit van de kamer, goed gevulde minibar en zeer comfortabel bed.
- Niets
9
ShamiaAlleenreiziger
27 juli 2025
- Schoon en handig gelegen bij de luchthaven.
- Niets
5
MartinaGezin met kinderen
25 juli 2025
- - dicht bij de luchthaven - kamers voldeden aan onze behoeften (grootouders, ouders, baby) - geen geluiden van buiten het gebouw - zeer vriendelijke medewerker bij de receptie (Martina)
- - De openbare ruimtes waren zonder airconditioning, het hele hotel voelde aan als een sauna bij het verlaten van de privé kamer. - De roomservice evenals het restaurant gaven aan minimaal 45 minuten nodig te hebben om een maaltijd te serveren (een hotel van deze klasse dat roomservice biedt of een "goed restaurant" heeft, zou in staat moeten zijn om maaltijden in kortere tijd te serveren). - Het matras in het kinderbedje was super dun en volledig versleten.
9
GaryZakenreiziger
17 juli 2025
- Geweldig personeel, uitstekende locatie.
- Zeer teleurstellend voor een hotel van dit niveau dat er op een dag van 36 graden geen airconditioning in de openbare ruimtes is. Dit maakte het zich verplaatsen binnen het hotel onaangenaam warm.
Vraag en antwoord.
Hilton Frankfurt Airport ligt 10,3 km van het centrum van Frankfurt am Main.
Hilton Frankfurt Airport heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.
Hilton Frankfurt Airport heeft een restaurant. Neem contact op met het hotel om een tafel te reserveren.
Hilton Frankfurt Airport Heeft een eigen fitness ruimte.
Hilton Frankfurt Airport heeft een eigen parkeerplaats voor de gasten. Gebruik is meestal op eigen risico. Er kunnen kosten verbonden zijn aan het parkeren.