Hotel
Leonardo Hotel Lelystad City Center bevindt zich aan het Agoraplein en is omringd door winkeltjes en restaurants. Het hotel is zowel goed te bereiken met openbaar vervoer als met de auto. Op slechts 5 minuten lopen ligt station Lelystad Centrum, dat een directe treinverbinding heeft met Amsterdam en Schiphol. Tegenover het hotel kunnen gasten tegen een gunstig tarief parkeren in een garage. De snelweg is te bereiken in ongeveer 5 minuten.
De stijlvolle kamers in zwart-wit stijl bieden onder meer een bad met daarin een douche, toilet, föhn, (draadloos) internet, telefoon, kluisje, zitje en bureau. De suites beschikken daarnaast over een balkon met uitzicht over het centrum, koffie-en theefaciliteiten en airconditioning. Een strijkijzer- en plank, wekservice en een kinderbedje zijn op aanvraag. Op de eerste etage van het hotel bevinden zich enkele moderne vergaderzalen die zijn uitgerust met airconditioning en draadloos internet.
Omgeving
Het Aviodrome, de Bataviawerf en Bataviastad Outlet Shopping zijn leuke bezienswaardigheden voor het hele gezin die bovendien op korte afstand liggen van Leonardo Hotel Lelystad City Center. Liefhebbers van watersport en golf kunnen ook uitstekend terecht in Lelystad. Voor durfals is een bezoekje aan Walibi World in Biddinghuizen een aanrader. Relaxt een stuk lopen en vogels spotten kan in het prachtige natuurgebied Oostvaardersplassen. Of struin door het vissersdorpje Urk, dat op 20 minuten rijden ligt.
Eten en Drinken
In het ontbijtrestaurant op de eerste etage staat dagelijks een uitgebreid ontbijtbuffet klaar. Van maandag tot en met vrijdag kunnen gasten ontbijten van 06:30 tot 10:00 uur en in het weekend van 07:00 tot 11:00 uur. Het is ook mogelijk om een roomservice ontbijt te bestellen. Hiervoor geldt een toeslag.\nOp de eerste verdieping van het hotel geniet je van vlees, vis en vegetarische tapas en er is een uitgebreide wijn-, champagne- en cocktailkaart. Exqi's is dagelijks geopend tot 24:00 uur. Belangrijke (live) sportevenementen, zoals de Olympische Spelen en voetbalwedstrijden, worden op een groot scherm vertoond. \nIn de bar en lounge op de eerste verdieping kan men terecht voor een ontbijt, een hapje of een drankje. Verder bevinden zich op de begane grond van het hotel twee restaurants. In het luxueuze 'Tasty Wok' restaurant kunnen gasten onbeperkt wokken voor een vriendelijke prijs. Het andere restaurant, Steak van de Keizer, biedt eenvoudige maar heerlijke gerechten, merendeels met vlees.
Ja, bij een externe garage
€ 6,75 per dag
Vanaf 15:00 uur.
Tot 11:00 uur op de dag van vertrek.
24 uur per dag
Prijzen zijn exclusief toeristenbelasting en/of servicekosten à € 2.50 p.p.p.n. Deze dienen ter plaatse te worden voldaan.
De reserveringskosten bedragen € 14,95 voor het afhandelen van je boeking.
Op deze reis zijn de Algemene boekingsvoorwaarden van Bookit B.V. van toepassing.
Je boeking is pas definitief wanneer wij je betaling hebben ontvangen. Onder andere door de zeer lage actieprijs is het slechts in bepaalde gevallen mogelijk je boeking in een later stadium nog te wijzigen. Controleer daarom goed of alle ingevulde gegevens juist zijn. Wijzigingskosten die voortvloeien uit fouten zijn geheel voor rekening van de boeker en bedragen minimaal € 14,95 per wijziging. Het is in principe niet mogelijk om uw boeking nog, kosteloos, te annuleren zodra u van ons de bevestiging van uw boeking heeft ontvangen. Dit geldt ook als u gekozen heeft om het bedrag in termijnen aan ons te betalen. Indien u wilt annuleren kunt u contact opnemen met onze klantenservice en dan kunnen zij kijken tegen welke kosten u de boeking nog kunt annuleren.
Anoniem
Oudere paren
oktober 2022
Tollens
Oudere paren
mei 2022
Evert schuurman
Reizigers alleen
september 2021
Reizigers alleen
januari 2021
Reizigers alleen
september 2020