NH Zandvoort Hotel
2041KG Zandvoort
Aanbiedingen doorzoeken
Informatie over de accommodatie
NH Hotel Zandvoort ligt aan het strand, op slechts een half uur rijden van Amsterdam en Schiphol. Het hotel heeft een eigen parkeergelegenheid maar is ook goed bereikbaar per bus of trein.
Het ontbijtbuffet wordt op weekdagen geserveerd van 07:00 tot 10:00 uur en op zaterdag en zondag van 07:00 tot 11:30 uur. Het in Mediterrane stijl ingerichte restaurant Meer heeft 250 zitplaatsen. Het ligt op 50 meter van het strand en het circuit van Zandvoort. De menukaart is een selectie van gerechten uit alle landen rond de Middellandse zee. In de gezellige bar Fuego kunt u terecht voor een drankje. In de zomer is het prima vertoeven op het terras.
Het voormalige vissersdorp Zandvoort heeft een gezellig centrum. Het staat echter vooral bekend om haar 9 kilometer lange zandstrand met zo'n 40 strandpaviljoens. Het strand van Zandvoort heeft een Blauwe vlag: hét symbool voor een schoon en veilig strand. In Zandvoort zijn vele historische gebouwen met mooie geveltjes, zoals het Raadhuis en het Gasthuishofje. De winkels in het centrum zijn ook op zondag open. Zandvoort heeft ook een casino. Voor een drankje kunt u terecht in een van de 35 cafeetjes die Zandvoort rijk is. De gezellige winkelstad Haarlem is de moeite waard om te bezoeken en de wereldberoemde Keukenhof is een echte trekpleister in het voorjaar.
Awards gewonnen door NH Zandvoort Hotel
Beste Hotelketen 2016
Beste Hotelketen 2017
Beste Hotelketen 2019
Beste Hotelketen 2020
Publiekslieveling 2021
Faciliteiten in NH Zandvoort Hotel
Eten en drinken
- Bar
- Frisdrank automaat
- Lunchpakket
- Ontbijt
- Restaurant
- Roomservice
Service
- Bagage-opslag
- Stomerij
- Strijkservice
Badkamer
- Bad of douche
- Douche
- Haardroger
- WC
Slaapkamer
- Bureau
- Eigen badkamer
- Flatscreen televisie
- Geluiddichte kamer
- Kluis
- Koelkast
- Minibar (exclusief)
- Telefoon
- Vloerbedekking
- Wekdienst/ wekker
- WiFi
- Zithoek
Woon gedeelte
- Airconditioning
- Koffiezetapparaat
- Verwarming
Internet
- Gratis Wifi
- Internet
- Internet
Parkeren
- Parkeerplaats
Diensten receptie
- 24-uurs receptie
Schoonmaak service
- Wasservice
Zakelijke faciliteiten
- Vergaderzaal
Wellness
- Finse Sauna
- Fitnessruimte
- Sauna
- Solarium
Huisdieren
- Huisdieren toegestaan
Extra bed voor Kinderen
- Kinderen/extra bedden
Fietsen
- Fietsenstalling
- Fietsverhuur
Activiteiten
- Speelruimte voor kinderen
Algemeen
- Green Key certificaat
- Lift
- Verwarming
Toegangkelijkheid
- Familiekamers
Buiten
- Terras
In de omgeving
- Louis Davidscarré / Centrum 1.4 km
- Parkeergarage Raaks 6.5 km
- Houtplein 6.7 km
- Haarlemmerhout 6.9 km
- Parkeergarage de Kamp Haarlem 7 km
- Parkeergarage de Appelaar Haarlem 7.2 km
- Dekamarkt 7.5 km
- Voormalige Oudeweg 7.8 km
- Restaurant Meer 24m
- Sandy Hill Zandvoort 127m
- Strand Noord 141m
- Restaurant Rimini 193m
- The Spot 264m
- Club Nautique 351m
- Thalassa 895m
- De Sandvoorter 963m
- Zandvoorts Museum 1.3 km
- Frans Hals Museum 6.8 km
- ABC Architectuurcentrum Haarlem 6.9 km
- Museum Haarlem 6.9 km
- Corrie ten Boom Museum 6.9 km
- Frans Hals Museum Hal 6.9 km
- Archeologisch Museum Haarlem 7 km
- Museum van de Geest/Het Dolhuys 7.1 km
- Hofje van Oorschot 6.9 km
- Kabouterdorp De Zilk 8.5 km
- Rechthuis Schoten 8.7 km
- Cruise Pier IJmuiden 8.9 km
- Zandvoort aan Zee 978m
- Overveen 5 km
- Heemstede-Aerdenhout 5.7 km
- Bloemendaal 6.7 km
- Haarlem 7.1 km
- Santpoort Zuid 7.7 km
- Santpoort Noord 8.7 km
- Hillegom 9.3 km
8.1
Beoordeeld door: 3276 gasten.
9
Rademacher- Erg mooie ligging, vlak aan het strand en tegenover het circuit. Mooi hotel, ruime en nette kamer.
8.4
H en S van der Veen- Zeer mooie kamer, mooi uitzicht
- Bestek in het restaurant waren de messen niet scherp genoeg
7.8
- leuk hotel leuke prijs lekker ontbijt
- stinkt naar rook op de kamer en de gang ruikt niet fris 2e verd
8
- De rust in hotel. En lekker dicht bij zee voor avondstrandwandeling
- In ontbijt zaal tafeltjes wel heel dicjt bij elkaar
9
- Prachtig zee-uitzicht. Centraal gelegen. Goed verzorgd. Mooie kamers en heerlijke sauna. Zeer vriendelijk personeel. Héérlijk ontbijt. Fijn dat er een nachtportier aanwezig is. Dichte fietsenstalling. Wij zijn erg tevreden.
- Zijn er niet.
8.6
- Grote kamer, fijne bedden, heerlijk ontbijt.
- Te dure parkeerplaats, zou niet meer dan 7,50 p n mogen kosten
9
Mike9
Linda Bosman- Goed bed , fijne zit mogelijkheden Heerlijk ontbijt Goed avondeten Goede en correcte bediening zowel in restaurant als bistro .
- Eigenlijk niks
8
Josephine Buskes- vriendelijke service, prima ontbijt, lekker diner
- geen minpunten
8.6
Relle- Ben schoenen van mij op de kamer vergeten, zelfde dag gebeld om 't aan te geven. De receptionist wist van niets. Er wordt dus of slecht schoon gemaakt of er is stelend personeel. Beetje jammer.
7
Joop Burger- lekker vlakbij de zee
7.4
Vriendinnengroep- Ruime kamers, prima bedden. Geen rooklucht. Goed geïsoleerd. Aardig en servicegericht personeel. Lekker dicht bij strand, heel leuk, echt vakantiegevoel.
- Er is iets mis met de rioolering. Bij binnenkomst entree ruik je het al. Badkamer rook heel vies, ook soort van rioollucht. Temperatuur warm in kamer ondanks dat we thermo op 15.5 hadden gezet.
8.4
anoniem- Het ontbijt was super een 9 en de behulpzaamheid en vriendelijkheid zijn ook een 8 waard
- het vervoer
9
Kathleen- Het vriendelijk onthaal, je voelt je echt welkom, ook de room service is top Leuk dat er de ruimte en migelijkheid is om op de kamer ye eten.
- Geen negatieve ervaringen, parking was duur maar er werd een mooi alternatiefvoorhestrld
9.2
JJAM- Zer vriendelijk personeel
- geen
7
Anoniem- Superlocatie; direct aan het strand. Eigen parkeerplaats is een voordeel.
- Stank in lobby (rioollucht). De bedden zijn erg hard.
8
cheralie hofte- Goed ontbijt, goeie ligging, mooi hotel
8.2
W.Dubois- Gezellige hotel vlakbij het strand en het centrum.
- Geen.
7.4
de vries- Zeer goed ontbijt en vriendelijk personeel,
- gedateerde tv
7.8
Laura Timmer- Super ruime kamer. fijn bureau waaraan ik goed kon werken. Heel prettig is ook de waterkoker en thee koffie mogelijkheid op de kamer. Er stonden 2 personen op de rekening ipv ik alleen, maar dat werd direct netjes opgelost en verholpen, complimenten voor de snelle service.
- niets
9.2
Nicole Starmans- Kamer met zeezicht..was echt prachtig
7.2
Wassink- Zeer goed ontbijt. Goede ontvangst bij de receptie. Ligt op mooie lokatie.
- Bedden zeer slecht. Matrassen zijn aan vervanging toe. Kamers zouden wat gezelliger aangekleed kunnen worden. Badkamer is aan vervanging toe. Door in het hotel met wat meer kleuren te werken zou eea alles veel beter uitkomen en krijgt het een gezelliger aanzien.
7.6
anoniem- De ligging van het hotel is ideaal. erg vriendelijk personeel. En een fantastisch ontbijt. bij incheck kregen wij een gratis upgrade naar een suite aangeboden
- De hotelkamer(suite) was gedateerd, sommige dingen zijn echt aan vervanging toe. De schoonmaak was ook niet helemaal wat we gewend zijn van dit hotel.. beetje jammer...
7.2
A.R. de Vries- Hotel ligt vlak bij het strand en vlak bij het Circuit van Zandvoort.
- Wij kregen zonder overleg met ons een rokerskamer toegewezen, terwijl wij niet roken. Wij vonden de kamer hinderlijk naar sigarettenrook stinken. Het hotel was echter volgeboekt zodat er geen mogelijkheid was om een andere (niet roken) kamer te krijgen.
7.8
Groenendijk- zeer klantvriendelijk
- chemische geurverfrissing geen bedieningshandleiding airco
9.4
Henk van Wijk- Grote kamers, zeer goed service en vriendelijke en gedreven personeel. Ontbijt zeer uitgebreid en erg goed. Eigenlijk alles was zeer goed, echt een aanrader.
- Geen
7.6
rijk van den Bunt- alles
9.2
Els Gellevij- Leuke ontvangst, aardige dames bij de receptie en ook erg voorkomende en vrolijke dames en heren bij het buffet.
- Niets
9
Bianca Kiers- Service was goed. Erg vriendelijk personeel.
- Geen
8.6
L. Faucon- heerlijk ontbijtbuffet personeel front office erg vriendelijk personeel in het restaurant erg vriendelijk tot laat ontbijten op zondag late check-out om 17 uur het restaurant is prettig geprijsd schoon
- jammer dat er geen fitness ruimte is.
8.4
Carin- We kregen ondanks 'actietarief' een gerenoveerde kamer met uitzicht op zee, heerlijk! De lokatie is echt perfect, je steekt de straat over en je bent op het strand. De auto konden we vanaf (de al vroege) aankomst tot 18.00 uur op de dag van vertrek op de privéparkeerplaats laten staan.
- Koffiemachines in ontbijttuimte vielen geregeld uit, waardoor er lange rijen ontstonden bij het wel werkende apparaat. Ontbijtzaal was rommelig, buffet eigenlijk te klein voor aantal ontbijters. Tafels werden niet snel afgeruimd, waardoor men moeilijk 'n plaatsje vond.
8.2
Mieke- Ruime kamer mer zeezicht. Heerlijk ontbijt
- Geen babybedje terwijl we het bij onze aankomst nog hadden aangegeven.
8.2
Nicole8.6
HR Stomp- Heerlijk hotel,vlak bij het strand. Heerlijk ontbijt.
8
- Onze zoon kreeg kosteloos een babybedje en mocht gratis mee-eten van het ontbijt en diner
- Parkeerkaarten wat aan de hoge kant
7.6
- ligging hotel, uitzicht, ruime kamer, dichtbij zandvoort centrum
- Te weinig keus menu kaart, geen aparte douche, betaald parkeren terwijl boulevard vrij parkeren is
8.8
Haumahu8.8
Guy Vanweser- Mooie kamers
- De afstand tot de stad (maar zeker niet onoverkomelijk)
7.8
Tessa Ter Huurne- Ruime kamers en bedden waren zeer comfortabel, perfecte ligging aan zee, prima ontbijt, parkeren bij het hotel
- Service minder. Betaald via hotels.nl, maar bij zowel het in als uitchecken werd ons gevraagd om het volledige bedrag te betalen, terwijl dit al wel voldaan was. Tevens bij het uitrijden van de parkeerplaats problemen over de betaling, terwijl 10 min daarvoor de parkeerkosten betaald waren bij de balie.
7.4
T- Snelle incheck, goede service
- Het geboekte diner, welke in buffetvorm bleek te zijn, was goed echter wat weinig variatie. Het ontbijt de volgende dag was goed verzorgd, alleen waren de zachte broodjes al aan de harde kant.
9
mhj kroes- Geweldige kamer met ruime zit.
- Kamer temp.was koud en niet echt wsrm te krijgen. Parkeerkosten die pas gemeld worden in het hotel. 12.50euro. Niet veel maar wel raar als je de slagboom binnen bent
7.2
9.2
- Heerlijk hotel, ruime kamer, lekker ontbijt
- Incheck en uitcheck duurt langer dan je denkt dat nodig is.
8
Sita Bouius- Vriendelijk personeel, prima ontbijt en mooie kamer.
- Lang wachten om in te checken en daarna voor ophalen keykaart. Prijslijst minibar was niet aanwezig.
7.4
Henk Zanderink- Het goede eten.
- Lawaai aan de achterkant van het hotel. Laden en lossen
7.2
Marieke Hoekstra- Prachtige ligging vlak bij het strand Mooie ruime kamer, netjes en schoon
- Parkeerplaats veels te weinig plek voor zo n groot hotel, er staat nergens aangegeven dat je aan de overkant moet parkeren dus in de file voor de slagboom. Bij aankomst (16.00 uur) erg druk bij de receptie moest buiten wachten in de rij zekers wel driekwartier voordat ik geholpen werd. Ontbijt buffet te weinig personeel aanwezig dit was overal aan te merken tafels stonden vol met borden, duurde te lang voordat buffet werd aangevuld Personeel wat er was werkte er hard aan om dit weg te werken
8.2
Mosterdijk8.4
Tim- Omdat de standaardkamer nog niet beschikbaar was kregen we een upgrade, super service. Ontbijt was prima.
8.4
- Tegenover het strand
7.2
- Ligging echt perfect. Direct aan het strand. Geweldig. We hebben alleen ontbeten in het hotel en dat was super lekker en heel uitgebreid. Het personeel ook vriendelijk en gastvrij
- De kamer viel mij wat tegen. De bedden waren voor mij te hard en alles was een beetje saai. Wel schoon, netjes en zo. Niks op aan te merken.
8.8
- Mooi hotel met een fantastische ligging. gastvrij personeel. Een geweldig goed ontbijt
- De matrassen op kamer 330 waren veel te hard en oncomfortabel
8
Wiliam Pentury- Vriendelijk en duidelijk ontvangst bij inchecken
- geen
8
M Penris- Ontbijt was super goed en vers
- Nvtp
8.2
Sabine Kuitert- Het personeel is bijzonder vriendelijk en doet er alles aan om je verblijf zo prettig mogelijk te laten verlopen. Top
8
Iris Prins- Het ontbijt was erg goed verzorgd Alles werd netjes en tijdig bijgevuld en er was voldoende keuze.
- Wij vinden de kosten voor het parkeren erg hoog. Voor twee nachten parkeren waren wij bijna 30 euro kwijt en dit in met vergelijking van de rest van de kosten, vinden wij dit erg duur.
9.8
Christiaan Grave- We kregen een gratis upgrade naar een grotere kamer met mobiele airco. Verder ligt het hotel pal naast het strand.. De kamer was royaal en netjes. Het ontbijt was prima verzorgd.
- Heb in die 2 dagen eigenlijk niks negatiefs meegemaakt.
8.4
- Vriendelijke medewerk sters, ruime kamer, ontbijt was uitstekend.
- Harde bedden en kleine badkamer
8.8
Jan Jacobs- Makkelijk was het up-graden naar een kamer met zeezicht. Iedere keer is het weer genieten van het heerlijke uitgebreide ontbijt. We zullen zeker nog (meerdere keren )terugkomen Je hoeft de weg maar over te steken en je bent aan het strand. HEERLIJK
8.4
Trudi- Ruime kamer, super goed bed, uitgebreid ontbijt, gelijk aan zee. Personeel achter balie erg vriendelijk, en behulpzaam, echt keurig netjes. Personeel restaurant erg vriendelijk
- Voor een luxe kamer ruime badkamer verwacht. Badkamer is erg klein en smal, en een klein smal bad. Douchen in bad geen aparte douche. Kraantje van wastafel niet handig, te krap om je handen te wassen, je stoot steeds met je handen tegen de binnenkant van de wastafel aan. Kraantje steekt niet ver genoeg uit voor betreffende wasbak.
7.4
Janbroers-Böttger- gunstige ligging vanaf het station alles op loopafstand
- geen
Vraag en antwoord.
NH Zandvoort Hotel ligt 1,4 km van het centrum van Zandvoort.
NH Zandvoort Hotel heeft een restaurant. Neem contact op met het hotel om een tafel te reserveren.
NH Zandvoort Hotel Heeft een eigen fitness ruimte.
NH Zandvoort Hotel staat het meenemen van huisdieren toe. Hieraan kunnen kosten en speciale voorwaarden verbonden zijn, neem altijd vooraf contact op met de accommodatie als u een huisdier mee wilt nemen.
NH Zandvoort Hotel heeft een eigen parkeerplaats voor de gasten. Gebruik is meestal op eigen risico. Er kunnen kosten verbonden zijn aan het parkeren.
NH Zandvoort Hotel heeft ontbijt beschikbaar voor de gasten. Ontbijt is niet altijd inclusief in de kamerprijs.