B & B Tulp Amsterdam Noord
Amsterdam
Aanbiedingen doorzoeken
Informatie over de accommodatie
B & B Tulp Amsterdam Noord is een hoog gewaardeerde bed and breakfast, gelegen in het schilderachtige Amsterdam Noord. Met een beoordeling van 9.2 op basis van 213 reviews, biedt deze accommodatie een harmonieuze combinatie van moderne gemakken en een rustige tuinomgeving. Gasten kunnen genieten van een goed uitgerust verblijf in geluidsdichte kamers die voorzien zijn van satelliet-tv's. De locatie is ideaal voor het verkennen van nabijgelegen bezienswaardigheden zoals de A'DAM Lookout en het Rembrandt House, met de mogelijkheid om fietsen te huren voor verdere verkenning van de stad.
De accommodatie zet zich sterk in voor duurzaamheid en veiligheid. Er is High-speed WiFi en gratis parkeren beschikbaar, evenals privéparkeermogelijkheden. Het gehele pand is rookvrij en huisdieren zijn toegestaan. Met inachtneming van de huidige veiligheidseisen, inclusief strikte schoonmaakprotocollen en contactloze check-in opties, kunnen gasten zich veilig en beschermd voelen. Handdesinfectiemiddelen zijn strategisch geplaatst en de fysieke afstand wordt gehandhaafd in de eetruimtes. Centrale faciliteiten omvatten onder andere verwarmde kamers, een terras en een goed onderhouden tuin voor ontspanning.
De strategische locatie in Amsterdam Noord biedt snelle toegang tot lokale attracties en cultuurrijke ervaringen, waaronder de iconische grachten en trendy eetgelegenheden. Gasten kunnen profiteren van de nabijheid van openbaar vervoer en de levendige sfeer van de stad ervaren terwijl ze tegelijkertijd terugkeren naar de rust van hun verblijf. Dankzij de medewerking van het personeel om te voldoen aan lokale veiligheidsprotocollen, blijft B & B Tulp Amsterdam Noord een vertrouwde keuze voor een comfortabel en verantwoord verblijf in Amsterdam.
Faciliteiten in B & B Tulp Amsterdam Noord
Internet
- Gratis Wifi
Parkeren
- Openbaar Parkeren
- Parkeerplaats
Huisdieren
- Huisdieren toegestaan
Fietsen
- Fietsverhuur
Buiten
- Tuin
In de omgeving
- WOV 3 km
- IJdock 3.7 km
- Vijfhoekpark 3.7 km
- Willemspoort 3.7 km
- A'DAM Parking 3.7 km
- A'DAM Parking 3.8 km
- Restaurant Dijks 3.8 km
- Haarlemmerdijk 3.8 km
- Pina's Grill 213m
- Cometa 537m
- Kom-eet 625m
- Lokaal Spaanders 630m
- City Noord Eethuis 737m
- Eetcafé Menora 886m
- IJland 1.4 km
- Pof 1.4 km
- STRAAT 1.8 km
- Nxt Museum 3 km
- Museum Het Schip 3.4 km
- Hembrug Museum 4.3 km
- Pianola Museum 4.4 km
- Museum of Humanity 4.4 km
- Multatuli Museum 4.5 km
- Venustempel Sexmuseum 4.6 km
- Blast Galaxy 1.5 km
- IJ-Hallen 1.8 km
- This is Holland 3.8 km
- Over The Edge 3.8 km
- A'DAM VR Game Park 3.8 km
- Fabrique des Lumières 3.9 km
- Beeldenbos Noord 4.3 km
- Lovers Canal cruises/ Hop on Hop Off 4.3 km
- Noord 3.1 km
- Noorderpark 3.6 km
- Isolatorweg 3.9 km
- Centraal Station 4.3 km
- Amsterdam Centraal 4.3 km
- Centraal Station 4.5 km
- Station Sloterdijk 5 km
- Amsterdam Sloterdijk 5 km
9.2
Beoordeeld door: 220 gasten.
10
MaxJong stel
13 augustus 2025
- Onze gastgevers waren zeer vriendelijk en zorgden ervoor dat alles naar wens was. Inchecken was heel eenvoudig dankzij een sleutelbox. Ze overtroffen onze verwachtingen door ons een veganistisch ontbijt aan te bieden (op zeer korte termijn van onze kant) met een mooie variatie aan smeersels en zelfs vegan kaas. Het was mogelijk om het ontbijt buiten te nuttigen in een schattige ruimte - wat zeer aangenaam was tijdens ons zomerse verblijf. De kamer is behoorlijk ruim en er is een kleine badkamer met een grote douche aan verbonden. Het bed was zeer comfortabel, wat het moeilijk maakte om op te staan op het afgesproken ontbijt tijdstip. De buurt heeft meer een buitenwijkachtige sfeer - rustig en dicht bij het platteland (met koeien!!!). We hebben Amsterdam per fiets verkend en raden je aan hetzelfde te doen. We deden er 20 minuten over van Amsterdam Centraal naar de BnB Tulp, inclusief een korte maar gratis veerboottocht. Als je een fiets nodig hebt, is er een informatieblad in de kamer met de huurprijzen voor fietsen. We hebben hier erg van ons verblijf genoten en raden de BnB Tulp van harte aan.
- De badkamer heeft een iets dunne wand.
10
AnonymousGezin met kinderen
2 augustus 2025
- De kamer was echt schoon en ruim. Meneer Hans is een uitstekende gastheer die om zijn gasten geeft! Zodra we aankwamen, verwelkomde hij ons en liet hij ons de kamer zien. Hij gaf ons ook tips over dingen om te doen in Amsterdam en vertelde ons waar we hem konden vinden als we iets nodig hadden. Elke dag serveerde hij ons ontbijt en daarna koffiekopjes. Op de laatste dag mocht hij zelfs onze bagage bij de ingang laten omdat onze trein 's nachts vertrok, en het zou vermoeiend zijn geweest om deze door de stad te dragen!
10
BagwellJong stel
27 juli 2025
- De gastheren waren zeer gastvrij en vriendelijk. Zij hebben ons geholpen met de route naar de metro en hebben verschillende suggesties gedaan voor dingen om te doen en te zien.
10
JuanGroepsreizigers
20 mei 2025
- Geweldige plek, elke hoek binnen en buiten de slaapkamer was dromerig en goed doordacht. De buurt is prachtig, rustig en aangenaam voor een wandeling op elk moment van de dag. En we mogen het FANTASTISCHE ontbijt niet vergeten, dat zeker een van de vele hoogtepunten was. Ik zou zeker terugkomen voor een langer verblijf.
- Een vreemde schuifdeur van de badkamer die de slaapkamer niet volledig afsluit van geluiden en geuren.
10
FionaJong stel
1 januari 2025
- We hebben absoluut alles genoten van ons verblijf bij B & B Tulp. We kregen een hartelijke ontvangst van Hans en Kateryn. Ons verblijf van 7 nachten voelde als een thuis weg van huis. De faciliteiten in onze kamer bevatten alles wat we nodig hadden. Het bed was zeer comfortabel, de natte ruimte in de badkamer had een geweldige regendouchekop en een handdouche. We hadden onze eigen keukenruimte, met een magnetron, koelkast, waterkoker, bestek en servies, snijplank en keukengerei, perfect voor een ontspannen avond. We hebben de TV nooit aangezet! Er zijn veel nuttige gidsen in de lade en Hans is zeer behulpzaam en deskundig, hij gaf ons volop ideeën voor plekken om te bezoeken en printte zelfs routebeschrijvingen voor ons uit. Het ontbijt was gevarieerd met een goede keuze. Hans en Kateryn vroegen dagelijks hoe laat we ontbijt wilden en boden ons na de eerste paar dagen verschillende keuzes aan. We hadden yoghurt, granola en jam, gekookte eieren, veel hamkeuzes, brood, kaas en fruitcake. Ook gebakken eieren en ham, wafels, crumpets en vers fruit. Versgeperst sinaasappelsap en een verscheidenheid aan thee en koffie werden geserveerd met de koffiemachine en waterkoker. De locatie is residentieel en zeer rustig, wat wij prefereerden. Om de hoek was het busstation; de bussen zijn zeer regelmatig en het openbaar vervoerssysteem was zeer eenvoudig te begrijpen en betrouwbaar, met digitale dienstregelingen en een app om op je mobiel te downloaden. We hebben veel met de bussen en treinen gereisd en zijn naar de gratis veerboot gewandeld, ongeveer 40 minuten van onze prachtige locatie. Dit brengt je rechtstreeks naar de belangrijkste terminal voor veerboten, bussen en treinen in het centrum van Amsterdam. Het is zeker sneller met de bus. Er is ook een grote supermarkt en een winkelcentrum achter het busstation. Je hebt alle voorzieningen in de kamer om een maaltijd te koken met de magnetron. De kamer was uitzonderlijk schoon en comfortabel. Hans en Kateryn hebben slechts deze kamer die ze als B & B gebruiken, dus je bent hun enige gasten. We werden geweldig verzorgd.
- Alles was perfect.
10
StevenGroepsreizigers
10 december 2024
- Een zeer gezellige kamer in een rustige omgeving, op loopafstand van het centrum. Als u niet veel wilt lopen, is het ook gemakkelijk bereikbaar met de fiets of bus. De eigenaar was zeer gastvrij en nam de tijd om alles in detail uit te leggen: wat, waar, hoe alles werkt... Ook gaf hij tips voor hoe u gemakkelijker heen en weer naar het centrum kunt komen. Het kleine winkelcentrum om de hoek (~500m) is erg handig als u iets nodig heeft dat u niet meegebracht heeft of als u gewoon verlangt naar een pizza na sluitingstijd. In de kamer is er een kleine koffiemachine met enkele koffiepods, een kleine waterkoker met verschillende soorten thee, een magnetron en een kleine koelkast, evenals wat bestek en servies. Alles is beschikbaar, zodat u het niet nodig heeft, maar het blijft tot uw beschikking als u het wel nodig heeft. We hebben de plek echt heel erg leuk gevonden. Geen geluiden van buitenaf, zelfs niet van de delen van het huis van de eigenaren. Er staat een fruitschaal klaar bij aankomst en 's ochtends bracht de dame des huizes ons een groot ontbijtbord met veel keuzemogelijkheden en een grote glimlach op het tijdstip dat het u uitkomt (uit eerdere reviews blijkt dat ze echt proberen te voldoen aan de suggesties en feedback van mensen: verschillende soorten gebak, een havermix die u aan yoghurt kunt toevoegen, verschillende soorten ontbijtpastes, wat plakken kaas, vlees, eieren... zelfs de mogelijkheid om wat snacks/overschotten in te pakken als u haast heeft). Wat een betere manier om wakker te worden. Heb ik al gezegd dat ik het echt heel erg leuk vond? Ik zou daar heel graag nog een keer willen verblijven!
- Het voelde voor mij een beetje ongemakkelijk om ter plaatse te horen dat ik een extra toeristenbelasting moest betalen, ook al had ik de dag ervoor gebeld voor meer informatie en mogelijke instructies. Maar over het algemeen maakte mijn positieve ervaring dat ruimschoots goed.
10
GrzegorzJong stel
23 november 2024
- Plaats. Sfeervolle cottage. Vrede, veiligheid.
Vraag en antwoord.
B & B Tulp Amsterdam Noord ligt 4,9 km van het centrum van Amsterdam.
B & B Tulp Amsterdam Noord heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.
B & B Tulp Amsterdam Noord staat het meenemen van huisdieren toe. Hieraan kunnen kosten en speciale voorwaarden verbonden zijn, neem altijd vooraf contact op met de accommodatie als u een huisdier mee wilt nemen.
B & B Tulp Amsterdam Noord heeft een eigen parkeerplaats voor de gasten. Gebruik is meestal op eigen risico. Er kunnen kosten verbonden zijn aan het parkeren.