Camping Zeeburg Amsterdam
Amsterdam
Aanbiedingen doorzoeken
Informatie over de accommodatie
Camping Zeeburg Amsterdam is een goed beoordeelde campingaccommodatie gelegen op de Zuider IJdijk in de stad Amsterdam, Nederland. Met een beoordeling van 8.1 uit 2404 beoordelingen, biedt deze camping een familiaire sfeer met diverse voorzieningen die zorgen voor een comfortabel verblijf. De accommodaties zijn uitgerust met goed ingerichte keukens en beddengoed, waardoor gasten kunnen genieten van het gemak en de functionaliteit van een thuis weg van huis. Bovendien is er gratis WiFi beschikbaar in de hele accommodatie en zijn er gezellige zitgedeeltes waar gasten kunnen ontspannen.
Qua recreatieve mogelijkheden biedt Camping Zeeburg Amsterdam tal van activiteiten aan. Gasten kunnen zich vermaken met tafeltennis en darts of de nabijgelegen fietsroutes en vismogelijkheden verkennen. De camping beschikt ook over een eigen strand waar men heerlijk kan ontspannen. Daarnaast zijn er fietsverhuurfaciliteiten beschikbaar, waardoor het eenvoudig is om Amsterdam te verkennen. Voor wie honger of dorst heeft, is er een restaurant en bar op het terrein aanwezig, en er zijn diverse voorzieningen voor buitenactiviteiten zoals barbecuefaciliteiten en een picknickplaats.
De ligging van Camping Zeeburg Amsterdam is zeer gunstig voor zowel natuurliefhebbers als culturele ontdekkingsreizigers. De camping bevindt zich op korte afstand van bekende attracties zoals Artis Zoo en het Koninklijk Theater Carré, en biedt tevens gemakkelijke toegang tot het Rembrandthuis en de Nationale Opera & Ballet. Met ook faciliteiten zoals privéparkeerplaatsen, contactloze in- en uitcheckmogelijkheden en naleving van lokale veiligheidsprotocollen, zorgt Camping Zeeburg voor een veilige en aangename vakantie-ervaring in het bruisende Amsterdam.
Faciliteiten in Camping Zeeburg Amsterdam
Eten en drinken
- Bar
- Restaurant
Badkamer
- Bad of douche
- Douche
- WC
Slaapkamer
- Koelkast
- Koffie- en theefaciliteiten
- Magnetron
- Senseo Koffiezetapparaat
Woon gedeelte
- Eethoek
- Keuken
- Oven
- Verwarming
- Waterkoker
Internet
- Gratis Wifi
Parkeren
- Openbaar Parkeren
- Parkeerplaats
Fietsen
- Fietsverhuur
Activiteiten
- Golfbaan
Diensten algemeen
- Winkels in het hotel
In de omgeving
- Flevoparkweg 698m
- Parking Cruquius 1 km
- Oostelijke Handelskade 1.7 km
- Rietlandpark 2.1 km
- Parkbee Cruquiusstraat 2.2 km
- Vomar 2.2 km
- nieuw america 2.6 km
- Ooster-parking 3 km
- La Contessa, Ristorante Italiano & Gelateria 613m
- Cruquius Local 739m
- The Harbour Club 928m
- Miko's 999m
- Oceaan 1.1 km
- Haddock 1.1 km
- Vrijburcht 1.2 km
- Polder 1.3 km
- Museum Suriname 2.1 km
- Wereldmuseum Amsterdam 2.5 km
- Wereldmuseum Junior 2.5 km
- Tot Zover 2.6 km
- Het Groote Museum 3.2 km
- Verzetsmuseum 3.2 km
- Micropia 3.2 km
- Arcam 3.3 km
- Kraan 2868 1.9 km
- Kraan Entrepotdok 2.9 km
- Beeldenbos Noord 3.1 km
- IJ-toren 3.2 km
- Glow Golf 3.3 km
- Pride 3.6 km
- Gassan Diamonds 3.8 km
- Waterloopleinmarkt 4 km
- Amsterdam Science Park 1.6 km
- Amsterdam Muiderpoort 2 km
- Diemen 2.3 km
- Wibautstraat 3.4 km
- Amsterdam Amstel 3.5 km
- Noorderpark 3.8 km
- Spaklerweg 3.8 km
- Diemen Zuid 3.9 km
8.1
Beoordeeld door: 2547 gasten.
6
ElifVriendengroep
31 juli 2025
- Het bed is comfortabel, maar de helderheid was geheel onvoldoende. Er waren geen handdoeken aanwezig. Ze verkopen de handdoeken. De badkamers zijn ver weg en er is geen föhn. Je kunt er ziek van worden. Het is als de toiletten van een winkelcentrum, gedeeld. Er zijn insecten in de kamer. De receptie is helemaal niet behulpzaam. De kamer was koud en de verwarming werkte niet goed. De kamers zijn erg klein, er is nooit schone lucht in de kamer. Het verlichtingssysteem is ook erg zwak. Ze weigeren alle kritiek door te zeggen dat ze een kampeerplaats zijn en geen hotel. Het is beter als we aangeven dat er geen keuken is.
- Was helemaal niet duidelijk. Geen handdoeken. Ze verkopen de handdoeken. De badkamers zijn ver weg en er is geen haardroger. Het is gegarandeerd om ziek van te worden. Het is alsof je de toiletten van een winkelcentrum deelt. Insecten in de kamer. De receptie is absoluut niet behulpzaam. De kamer was koud; de verwarming werkte niet goed. Zeer kleine kamers, nooit frisse lucht in de kamer. Het verlichtingssysteem is ook zeer zwak. Ze weigeren alle kritiek door te zeggen dat ze een campingplaats zijn en geen hotel. Het is beter om te zeggen dat er geen keuken is.
9
OliwiaGroepsreizigers
26 juli 2025
- Vele toiletten en badkamers, schone omgeving, dicht bij het stadscentrum, rustig.
- Het enige nadeel was het feit dat er in ons "huis" veel mieren waren.
7
JaegerJong stel
24 juli 2025
- •Vriendelijk personeel bij de incheckbalie •Kamers waren allemaal schoon •Toegang tot voedsel, snacks en alcohol bij de receptie en enkele opties via automaten •Eenvoudige en gebruiksvriendelijke wasfaciliteiten •Geweldige voorzieningen - fietshuur, kajaks •Uitstekende beveiliging - Sleutel voor de kamer, toegangspoort vergrendeld bij de ingang van het park, beveiliging tijdens de nacht
- •De schoonmakers hebben besloten om de badkamers elke ochtend tijdens het drukste moment tussen 08:00 en 09:30 uur schoon te maken. Dit zorgde voor een enorme rij voor de hele camping die probeerde te douchen en zich klaar te maken voor de dag. Het zou een veel beter idee zijn om dit te doen nadat de massa's vertrokken zijn. •De airconditioning in onze kamer (W71) was defect. •De locatie was iets te ver weg van alles wat we wilden zien in Amsterdam. Een wandeling van 10 minuten naar de tram en vervolgens een tramrit van 30 minuten naar het Centraal Station.
10
VivienneGezin met kinderen
23 juli 2025
- Ik had de retro caravan. Geweldige decor, een stap terug in de tijd. Goede grootte. De locatie was mooi, schoon en kleurrijk. Het restaurant was gedurende de week slechts gedeeltelijk geopend. Het was volledig vegetarisch - gelukkig zijn alle hotdogs geweldig voor mijn kind.
- enkele geluidshinder door bouwwerkzaamheden. geen andere problemen.
8
CarlosVriendengroep
23 juli 2025
- Zeer mooie omgeving met alles wat u nodig heeft en goed verbonden met het stadscentrum. Een combinatie van een campinggevoel en een stedelijk gevoel tegelijkertijd.
- Uitchecken is om 10.00 uur en om 09.30 uur beginnen ze op de deur te kloppen om je te haasten.
8
HowardGroepsreizigers
17 juli 2025
- Ontspannen sfeer, goede faciliteiten, dicht bij de tram.
- Sommige schoonmaakmedewerkers zijn erg agressief en discussieerend, de caravans zijn aan de kleine kant.
2
JohnVriendengroep
15 juli 2025
- De rat buiten onze kamer was schattig.
- Het receptiepersoneel, de Aziatisch uitziende vrouw is ronduit onbeschoft en onaangenaam. Zij heeft nul klantenservicevaardigheden. In feite doet zij er alles aan om klanten te beledigen. De andere vrouw aan de receptie vanmorgen is evenzo somber. Als zij het niet leuk vinden om daar te werken, moeten ze dan een andere baan zoeken, want zij schaden uw bedrijf. Slapen op de vloer is comfortabeler dan de bedden en matrassen in de gevangenis.
6
GabriellaJong stel
15 juli 2025
- Er is hier zoveel te doen! Huur fietsen, speel tafeltennis, enzovoort. Het is een goed alternatief voor de hoge prijzen in de stad Amsterdam.
- De kamers zijn klein en omdat het een camping is, zult u last hebben van insecten.
10
KristianJong stel
11 juli 2025
- Alles was echt goed... Faciliteiten, schoon...
- Het is een beetje ver van het stadscentrum... Er is een tramhalte in de buurt van de camping, maar je moet 12-13 minuten lopen... Aan de andere kant was alles prettig.
8
JohnVriendengroep
9 juli 2025
- Het was zeer mooi om zo dicht bij het water te zijn en het pand zelf was erg mooi en ruim.
- Een van de hoofdwegen naar het pand was gesloten, waardoor het extreem moeilijk was om een Uber te vinden. We moesten uiteindelijk met al onze bagage over de brug lopen om er één te krijgen. Dit was werkelijk de enige klacht/het enige nadeel.
8
RosaVriendengroep
9 juli 2025
- uniek en prachtig met een zeer mooie winkel en doordachte details
10
AjvarJong stel
7 juli 2025
- Zeer schoon, vriendelijk personeel, goede verbinding met het openbaar vervoer, vredig en rustig.
6
AhmedJong stel
5 juli 2025
- De kamer was schoon en de badkamers waren ook zeer schoon en modern.
- Het verwarmingssysteem werkte niet de tweede nacht en het was laat, dus niemand was daar om te helpen. De camping is perfect in de zomer, maar in koud weer is het absoluut niet de beste keuze.
9
SeokyeongVriendengroep
4 juli 2025
- Het personeel is zeer vriendelijk. De voorzieningen zijn echt geïntegreerd met de natuur, wat het geweldig maakte om te ontspannen. De bedden waren comfortabel en de kamer was schoon. De keuken was eenvoudig te gebruiken en ze leenden ons een pan. We hebben er in het algemeen een geweldige tijd gehad.
- Het is een beetje ver van het openbaar vervoer. Dat is alles!
10
GordonVriendengroep
2 juli 2025
- Ik hield van deze plek. Uitstekende faciliteiten en vriendelijk personeel. We huurden fietsen hier en het was heel gemakkelijk om naar Amsterdam te fietsen. Ik zou niet aarzelen om hier opnieuw te boeken.
4
AnonymousVriendengroep
27 juni 2025
- Mooie plek
- Er waren mieren in mijn cabine. Echt veel mieren.
8
MozhganJong stel
24 juni 2025
- goede plek voor een ontspannen vakantie. U kunt ook een kayak, fiets en sup huren. Ik heb in de cabins verbleven en deze zijn schoon.
- Het strandgebied is erg klein. Het is meer een strand voor kinderen. De toiletten zijn echter niet erg schoon, maar de cabines zijn schoon. Het is een beetje duur!
7
PatriciaJong stel
18 juni 2025
- Heerlijke livemuziek op de zondagen. Goed eten (hoewel aan de prijzige kant). Tafeltennis. Mooie cabines en ruimte! Vriendelijk personeel.
- Geen potten/pannen/servies in de keuken. Late incheck en vroege uitcheck. Veel eendenpoep overal. Toiletten/keuken stonken een beetje.
7
CelestinJong stel
15 juni 2025
- Eerlijke waarde, voldoende ruimte voor twee in de cabine.
- Om de een of andere reden besluiten ze de douches en toiletten schoon te maken op het moment dat iedereen ze 's ochtends nodig heeft. De helft van de douchegebouwen was ook afgesloten. Dit resulteerde elke dag in lange wachttijden (30 minuten of meer). Dit is behoorlijk vervelend.
8
GianfrancoGroepsreizigers
14 juni 2025
- De stijl van de hele camping is geweldig. Het personeel, in het bijzonder een meisje met bruin haar, bood een uitstekende service. Een grote schouderklop voor haar!! Dank je wel!!
- Tijdens de nacht was de camping niet voldoende verlicht.
6
PaulGroepsreizigers
13 juni 2025
- Het was goedkoop.
- Het beddengoed was vuil.
10
AnonymousVriendengroep
12 juni 2025
- Prachtige plek om te ontspannen.
- geen toiletten in het appartement
10
WilliamAlleenreiziger
9 juni 2025
- De camping is gelegen in een relatief rustige omgeving, dicht bij het einde van een tramlijn, hoewel het een korte wandeling van 10 minuten over een rivier is. Ik heb een cabine geboekt met een eigen badkamer, dus ik heb de gedeelde badkamers nooit geprobeerd. De cabine was ruim, modern en schoon. Het personeel was zeer vriendelijk en behulpzaam. Er is ook een winkel voor het kopen van essentiële artikelen op het terrein, een restaurant/bar en fietsverhuurmogelijkheden. Al met al een uitstekende uitvalsbasis om Amsterdam te verkennen!
- Er zijn niet veel keukenfaciliteiten (slechts een magnetron), maar er is een gemeenschappelijke keuken die door iedereen op de camping gebruikt kan worden.
8
ShonaVriendengroep
7 juni 2025
- de locatie was fantastisch
5
PaulaAlleenreiziger
5 juni 2025
- De buitenruimte is prachtig. Het restaurant bood alleen burgers en pizza aan, maar de winkel heeft behoorlijk wat dingen. De sfeer was ontspannen, wat ik prettig vond.
- Ik verliet de eerste nacht en keerde de volgende dag terug voor mijn spullen. Ik had betaald voor een deluxe tweepersoonskamer, maar kreeg beddengoed met zichtbare vlekken. Het uitschuifbare bed had schimmel op het moment dat je het openvouwde, en het ergste was dat er geen raamhorren waren! Ik realiseerde me dit pas laat op de dag, toen alle insecten al binnen waren. De gemeenschappelijke ruimtes worden niet goed onderhouden en zijn behoorlijk verouderd. Tenzij deze problemen worden opgelost, zou ik niet terugkeren.
9
SiobhanJong stel
2 juni 2025
- Het was een geweldige verblijf, de wagen was prachtig en alle faciliteiten waren fantastisch en schoon. De locatie was uitstekend voor een bezoek aan de stad.
- De wagen had lage verlichtingsniveaus en het dak was zeer luidruchtig - regen, vogels, enzovoort.
9
EglėJong stel
1 juni 2025
- Kleurrijke kleine huizen, vriendelijk personeel en een gezellige sfeer. Niet te ver van het stadscentrum.
- Er was behoorlijk wat vochtigheid in de bus verzameld. Maar in Nederland is er over het algemeen veel vochtigheid, dus het was begrijpelijk.
7
EleniGroepsreizigers
30 mei 2025
- De locatie was fantastisch omdat het rustig en vredig was. Echter, als u de locatie wilt gebruiken als uitvalsbasis om naar de stad te gaan, zou ik aanraden verder binnen Amsterdam te verblijven. De accommodatie is prachtig, met een gedeelde kantine/automaatgebied en een winkel die geopend is van 08:00 tot 20:00. Daarnaast is het goed om te vermelden dat in de douches het water op een timersysteem werkt (5 minuten) en na 1 minuut opnieuw kan worden gebruikt, en het water is altijd warm.
- Hoewel er een directe tramlijn naar de stad en daarbuiten is, bestaat de route daarheen uit een aantal trappen, over de brug en weer naar beneden via dezelfde trap, elke dag. Dit is niet ideaal na een rondleiding door de stad; iets wat we niet hadden gerealiseerd. En hoewel ze duidelijk regelmatig schoon worden gemaakt, zijn de toiletten, zoals vermeld, gemeenschappelijk. Maar niet tussen een paar mensen, zoals de advertentie voor onze kamer suggereerde, maar voor gemakkelijk meer dan 100, en in het hoogseizoen mogelijk zelfs meer dan het dubbele. Ze bevinden zich vlakbij de gemeenschappelijke buitenzitruimte, dus hoewel gezegd wordt dat ze worden gebruikt door de tenten/hubs/caravans die geen toiletten hebben, worden ze ook door bezoekers gebruikt. Dit betekent dat iedereen die het toilet/douchesgebied binnengaat en verlaat zichtbaar is voor iedereen die aan het eten is. Dit is op zich geen slechte zaak, aangezien ze zeer schoon en hygienisch zijn, maar het was een verrassing voor ons omdat onze listing niet aangaf met hoeveel mensen we zouden delen en hoe. We vonden het ook vreemd dat er in onze kamer 3 openingen waren: een schuifdeur en 2 ramen. De deur en een van de ramen hadden een verduisteringsgordijn met een tape-top/rail dat duidelijk voorzien was van een verduisterende voering. Maar een van de ramen had helemaal niets. Dit maakte het volledige doel van de verduisterende voering op de ramen in de eerste plaats teniet.
10
JoGezin met kinderen
27 mei 2025
- Alles wat we nodig hadden was aanwezig, geweldige locatie bij het water.
- De bedden waren twee singles die tegen elkaar waren geschoven; een tweepersoonsbed zou ideaal zijn geweest zodat ze niet uit elkaar zouden bewegen.
6
JennyJong stel
25 mei 2025
- Het personeel kan geduldiger en professioneler zijn in plaats van luid te lachen wanneer de klant vragen stelt vanwege een gebrek aan kennis over de camping en op zoek is naar reisadvies. De manier waarop zij met ons omging, was eigenlijk behoorlijk kwetsend.
Vraag en antwoord.
Camping Zeeburg Amsterdam ligt 4,7 km van het centrum van Amsterdam.
Camping Zeeburg Amsterdam heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.
Camping Zeeburg Amsterdam heeft een restaurant. Neem contact op met het hotel om een tafel te reserveren.
Camping Zeeburg Amsterdam heeft een eigen parkeerplaats voor de gasten. Gebruik is meestal op eigen risico. Er kunnen kosten verbonden zijn aan het parkeren.