9.5
  • hotel stars
  • hotel stars
  • hotel stars
  • hotel stars

Chassé Hotel Residency

Adres:
James Wattstraat 56-58
1097 DM Amsterdam

Aanbiedingen doorzoeken


Informatie over de accommodatie


Het Chassé Hotel in Amsterdam, gelegen in de dynamische Transvaalbuurt en De Baarsjes, biedt met zijn artistieke en culturele elementen binnen de structuur van voormalige kerken een unieke ervaring. Dit viersterrenhotel, onderdeel van een familiebedrijf, verwelkomt stadsbezoekers, internationale gasten en locals met een warme en aangename sfeer. Elke hotelkamer heeft een unieke uitstraling met een Zuid-Amerikaanse sfeer door het gebruik van bamboevloeren en natuurlijke elementen. Naast de unieke accommodaties genieten de gasten van de karakteristieke hoekjes en prachtige afwerkingen van de nabijgelegen Berlagegebouwen. Ervaar het typische Amsterdamse leven op een rustige plek waar je het vredige gezang van vogels kunt horen op het prachtige Chasséplein.



Faciliteiten in Chassé Hotel Residency

Service
  • Bagage-opslag
Badkamer
  • Bubbelbad
  • Douche
  • Haardroger
  • WC
Slaapkamer
  • Balkon of Terras
  • Bureau
  • Eigen badkamer
  • Flatscreen televisie
  • Kluis
  • Koelkast
  • Magnetron
  • Patio
  • Telefoon
  • Terras
  • Zithoek
Woon gedeelte
  • Airconditioning
  • Keuken
  • Strijkijzer
Internet
  • Gratis Wifi
  • Internet
Diensten receptie
  • 24-uurs receptie
Schoonmaak service
  • Wasservice
Fietsen
  • Fietsverhuur
Algemeen
  • Lift
  • Verwarming
Toegangkelijkheid
  • Anti-allergene kamers
  • Familiekamers

In de omgeving

Parkeergarage
  • Hotel Casa 506m
  • Ooster-parking 956m
  • Q-Park Centrum Oost 1.3 km
  • Ruby Emma Hotel & Bar 1.5 km
  • Vomar 1.7 km
  • Parkbee Cruquiusstraat 1.9 km
  • Heinekenplein 2.3 km
  • Flevoparkweg 2.3 km
Restaurant
  • La Vallade 294m
  • House of Watt 325m
  • Eddy Spaghetti 373m
  • Amara May 373m
  • De Kas 383m
  • Mojo 387m
  • Pazzi 398m
  • Café cliché 430m
Museum
  • Youseum 880m
  • Tot Zover 1.1 km
  • Wereldmuseum Junior 1.2 km
  • Wereldmuseum Amsterdam 1.2 km
  • Museum Suriname 1.6 km
  • Museum De Dageraad 1.8 km
  • Het Groote Museum 1.8 km
  • Hollandsche Schouwburg 1.9 km
Toeristische attractie
  • Kraan Entrepotdok 1.9 km
  • Pride 2.1 km
  • Glow Golf 2.3 km
  • Amsterdam canal cruises 2.4 km
  • Gassan Diamonds 2.4 km
  • Waterloopleinmarkt 2.5 km
  • Rondvaart Canal 2.6 km
  • Zuiderkerkstoren 2.7 km
Treinstation
  • Amsterdam Amstel 786m
  • Wibautstraat 924m
  • Amsterdam Muiderpoort 1.1 km
  • Spaklerweg 1.4 km
  • Amsterdam Science Park 1.6 km
  • Overamstel 2.3 km
  • De Pijp 2.3 km
  • Vijzelgracht 2.5 km

9.5

Beoordeeld door: 139 gasten.

6

Fabiano

Jong stel
2 juli 2025

“Aangenaam”
  • de vriendelijkheid van het personeel
  • de keukenuitrusting

9

Akifan

Gezin met kinderen
1 juli 2025

“Uitstekend”
  • Het personeel is zeer behulpzaam en informatief. We zullen hier zeker terugkomen voor een bezoek aan Amsterdam.
  • De prijs is wat aan de hoge kant, maar wellicht is dit te wijten aan het hoogseizoen.

9

Francesco

Jong stel
27 juni 2025

“Uitstekend”
  • Zeer vriendelijke en aardige mensen. De buurt is fantastisch en op loopafstand van het stadscentrum.

10

Ryan

Jong stel
24 juni 2025

“Geweldige accommodatie, geen spijt van het kiezen van deze locatie!”
  • Dit was een geweldige keuze! We moesten van een ander hotel verhuizen en zij konden ons op het laatste moment accommoderen. De kamer was zeer schoon en modern. Het ontbijt was betaalbaar en geweldig! Zeer rustige buurt en het hotel is gerenoveerd vanuit wat lijkt op een oude kerk, wat erg leuk was! Zou hier zeker weer verblijven.
  • Dit is een beetje ver van het grachtengebied, maar als u een wandeling van 30-45 minuten of een Uber-rit niet erg vindt, dan is dit fantastisch! Zeer rustige buurt.

10

Hanna

Groepsreizigers
23 juni 2025

“Ik vond alles leuk. Ik kom graag weer terug!”
  • De kamer was groot (met keuken) en comfortabel, en zeer schoon. Er waren badjassen in de kamer, wat prettig was. Bij inchecken kregen we een welkomstontbijtpakket. Erg vriendelijk personeel. Het hotel ligt niet ver van het stadscentrum en de belangrijkste attracties. Winkels en heerlijke cafés zijn op loopafstand. Er is een fietsverhuur bij het hotel.
  • Bij het inchecken werden we gevraagd om alle minpunten aan te geven, zelfs de minimale. Hier zijn ze: 1. De pan en de kookpot kunnen niet tegelijkertijd op de kookplaat worden geplaatst. Misschien een kleinere pan toevoegen? Er is geen deksel voor de pan. 2. Er zijn geen haken aan de muren in de badkamer om een badjas/kleiding op te hangen. 3. Er stond een metalen rek in de magnetron; het is beter om dit om veiligheidsredenen daar niet te plaatsen.

9

Matyáš

Zakenreiziger
21 juni 2025

“Zeker de prijs waard.”
  • Mooi, schoon, vriendelijk personeel. Goede locatie.

10

Thomas

Jong stel
20 juni 2025

“Geweldige locatie met geweldig personeel.”
  • Het personeel was vanaf het begin tot het einde uiterst vriendelijk en behulpzaam, niets was te veel voor hen. De locatie is slechts een korte rit met de Uber van de stad of ongeveer een half uur lopen, maar in beide gevallen is het geweldig.
  • Ik kan eigenlijk nergens over klagen, ik had helemaal geen problemen.

8

Siobhan

Groepsreizigers
18 juni 2025

“Schoon en comfortabel.”
  • Het personeel was zeer vriendelijk, de kamer was comfortabel en schoon. Het is ongeveer 10 minuten lopen naar het metrostation. Het gebied is rustig.
  • Een van de kamers bevond zich boven twee steile trappen, waar we ons bij de boeking al van bewust waren, maar na een dag wandelen en sightseeing waren deze zeer ongewenst. We hadden een verblijf in het midden van de week en het ontbijt begon pas om 8 uur. We hadden het liever om 7 uur zien beginnen, aangezien we tegen 8 uur alweer op pad waren; ook dit wisten we van tevoren.

9

Ronan

Gezin met kinderen
17 juni 2025

“Aangenaam verblijf, comfortabel hotel.”
  • De nieuwheid was heerlijk.
  • Nog geen eetruimte beschikbaar.

8

Valentina

Gezin met kinderen
16 juni 2025

“Nieuw hotel (augustus 2024) in een aangename niet-toeristische omgeving dicht bij het prachtige Amstelkanaal.”
  • We vonden het prettig dat alles nieuw was en we vonden de locatie leuk. De ontbijtruimte en onze kamer waren echt mooi.
  • We hadden geen zeep in de douche, we hebben er twee keer om gevraagd en het is nooit gebracht.

8

Seran

Jong stel
16 juni 2025

“Zeer comfortabele, ontspannen en aangename plek om te verblijven. Veel gelegenheden in de buurt voor dranken en voedsel.”
  • Het ontbijt was uitgebreid en heerlijk. De eetkamer was een beetje koud, maar het was prachtig. Ik had gewild dat het open was geweest voor de afternoon tea of wijn. Ik vond het prettig om in de woonwijk te verblijven. Het was een mooie wandeling van 10 minuten naar de tram, 15 minuten naar het treinstation en ongeveer 3 minuten naar een belangrijke bushalte. De kom met stroopwafels in de lobby werd zeer gewaardeerd! Ook was er een LIDL aan de overkant van de straat, wat het boodschappen doen gemakkelijk maakte.
  • Het was een lange weg van mijn kamer naar de lobby, maar het was geen groot probleem. De voordeur heeft onderhoud nodig. Het pad naar de ingang heeft een luifel nodig. Ik arriveerde in de stromende regen en de deur ging langzaam open. Ik besefte niet dat het een automatische deur was, dus terwijl ik eraan trok om binnen te komen uit de regen, schreeuwde de medewerker aan de receptie naar me. Dat was de enige kink in mijn verblijf. Ik was teleurgesteld dat er geen dansstudio was, aangezien dit in de promotiematerialen van het hotel vermeld staat.

9

Reid

Alleenreiziger
15 juni 2025

“Uitstekend”
  • De streamingservice voor televisie had een storing, maar het personeel heeft het probleem snel verholpen en gecompenseerd met een aanbieding voor een gratis ontbijtbuffet, wat uitstekend was. Dank u.
  • Niets

9

Nastaran

Groepsreizigers
15 juni 2025

“Uitstekend”
  • Het was zo schoon en ze gaven ons een ontbijtpakket met chocolade en fruit, aangezien het restaurant van het hotel nog gesloten was, en ik vond het attent.
  • Er is een bushalte die vrij dichtbij de accommodatie ligt en goed toegang biedt tot het stadscentrum. Overigens kan de locatie beter zijn.

10

Andrea

Gezin met kinderen
14 juni 2025

“Zou zeker opnieuw verblijven!”
  • Zeer schoon, nieuw
  • Geen klachten.

8

Peter

Groepsreizigers
3 juni 2025

“Zeer goed”
  • Vrijwel dichtbij het station waar de Eurostar arriveerde. Het personeel was zeer vriendelijk en behulpzaam. Erg mooie kamers.
  • De locatie is iets twijfelachtig, hoewel de nabijheid van het station dit enigszins compenseert.

10

Sherrel

Vriendengroep
2 juni 2025

“Het was een geweldige verblijf, maar ik was extreem teleurgesteld over de locatie. Ik had gevraagd om het naast het Amstelstation te hebben. Aangezien ik een handicap heb...”
  • Was schoon, comfortabel, ruim.
  • Het interieur was prachtig.

6

Bekhazi

Gezin met kinderen
30 mei 2025

“Aangenaam”
  • Hotel gloednieuw, maar nog niet volledig operationeel.
  • Geen ontbijt, onze kamer had een laag plafond waardoor we steeds onze hoofden stootten. Te ver weg en er is niets in de omgeving. Er was geen lift.

8

Sindi

Zakenreiziger
28 mei 2025

“Gezellig, schoon en comfortabel.”
  • Het pand wordt zeer goed onderhouden. We waren erg blij met de extra's, zoals de mini kitchenette met kookplaat, de koelkast en het bestek en servies. We waren eigenlijk heel impressionant, omdat het meer was dan wat je doorgaans als faciliteiten zou krijgen. Netjes, schoon en charmant. Bedankt voor de late check-in.
  • N.v.t.

7

Nitya

Gezin met kinderen
26 mei 2025

“Vond het pand en ons verblijf over het algemeen prettig. Redelijke grootte kamers vergeleken met hotels in het stadscentrum. Goede optie.”
  • Het ligt in een veilige buurt, met winkels en restaurants in de nabijheid. Het is echter wel een eindje van het centrum verwijderd. Als u het niet erg vindt om het openbaar vervoer te ervaren zoals de locals, is dit hotel prima. Er is ook Uber beschikbaar, mocht u niet willen lopen of het openbaar vervoer willen gebruiken. Ik heb dit hotel geboekt omdat het een last-minute reisplanning en -boeking was. Mijn kinderen en ik zijn naar een nabijgelegen park gegaan omdat ze wilden voetballen en ze hebben uiteindelijk nieuwe vrienden gemaakt. De kamers waren zeer comfortabel. Onze kamer had een kitchenette met een magnetron, koelkast, gootsteen, fornuis, enzovoort, wat zeer praktisch was. De ontbijtmogelijkheden waren beperkt, maar voldoende en handig om op te staan en naar het ontbijtgedeelte te lopen om de familie te voeden.
  • Enkele klachten die ik had - de douche, hoewel comfortabel met een handdouche, werd het warme water plotseling te heet. Ik heb bijna mijn been verbrand. Gelukkig gebeurde dit niet toen mijn kinderen aan het douchen waren! Dit zou zeker derdegraads brandwonden hebben veroorzaakt. Een groot gevaar dat op de loer ligt. Ten tweede - de douchegel in het bad werd twee dagen achtereen niet bijgevuld door de roomservice, dat wil zeggen, gedurende ons hele verblijf! Gelukkig had ik mijn eigen meegenomen. Tot slot was de service van het personeel redelijk. Verwacht geen 4- of 5-sterrenservice! Ik belde vanuit mijn kamer voor handdoeken en ze zeiden dat ze onderbezet waren en vroegen me om te komen of 10 minuten te wachten. Ik vond het niet erg om 10 minuten te wachten, maar niemand is ooit gekomen.

10

Alessio

Jong stel
15 mei 2025

“Echt een ontspannende ervaring in Amsterdam.”
  • Alles was goed en voldeed aan mijn verwachtingen.

9

Radu

Gezin met kinderen
12 mei 2025

“Uitstekend”
  • Schattig, schoon hotel met ruime kamers en een schone badkamer. De kamer heeft een kleine kitchenette met alle noodzakelijke accessoires. Gelegen op 5 minuten lopen van het treinstation Amsterdam Amstel in een rustige omgeving, is dit alles wat u nodig heeft voor een verblijf in Amsterdam.

8

Alan

Jong stel
12 mei 2025

“Een charmante plek om te verblijven tijdens ons eerste bezoek aan Amsterdam!”
  • De kamers waren comfortabel en schoon. Het personeel was geweldig, behulpzaam en altijd beschikbaar. Het ontbijt was overvloedig en heerlijk. Ik hield van de kunst! Ook het achtergrondverhaal van het hotel was bijzonder!
  • Niets

9

Maarten

Gezin met kinderen
6 mei 2025

“Vriendelijke en praktische accommodatie, met een uitstekend ontbijt.”
  • Wij verbleven één nacht om een concert in de Cruijff Arena bij te wonen, en daarvoor was het perfect. Het hotel ligt op loopafstand van het metro- en treinstation Amstel, in een woonwijk (supermarkt om de hoek). Zeer vriendelijk personeel. Grote kamer (één tweepersoonsbed, één slaapbank), met een kitchenette (koffie en thee zijn beschikbaar, goed uitgerust om een eenvoudige maaltijd te bereiden) en een ruime badkamer. Onze kamer keek uit op een muur, met uitzicht op een strook groen, dus zeer stil, en voldoende licht, maar zonder uitzicht. Het ontbijt is geweldig en wordt geserveerd in een mooie zaal, gebouwd tegen een voormalige kerk, wat het geheel een charmante uitstraling geeft.

10

Sam

Alleenreiziger
6 mei 2025

“Uitstekend”
  • Alles. Rustige buurt. De kamer was geweldig. Het personeel was uitstekend. Ik zou zeker terugkomen. Geen ontbijt, maar ze compenseren dit met een gratis verwenpakket. Je beschikt over je eigen keuken, wat het voelt als een klein appartement.
  • Niets

10

Sviatlana

Jong stel
5 mei 2025

“Als we opnieuw naar Amsterdam komen, zullen we alleen hier verblijven!”
  • Gemakkelijke locatie op 10 minuten loopafstand van metro- en treinstations. Het hotel is gelegen in een rustige en vredige omgeving. Dichtbij een park en een supermarkt. Vriendelijk en behulpzaam personeel. Rijk en gevarieerd ontbijt. De kamer is niet erg groot, maar zeer gezellig. Een uitstekende optie voor een langdurig verblijf in Amsterdam.

8

Paul

Alleenreiziger
1 mei 2025

“Zeer goed”
  • Prachtig hotel. De kamer was geweldig!
  • De locatie was zeer intimiderend. Je zou niet verwachten dat een hotel zich in een achtergestelde omgeving bevindt.

9

Kees

Alleenreiziger
27 april 2025

“Verborgen parel tussen Amstel Station en de levendige Oostzijde. Wat een ontdekking!”
  • Goede kamer, fijn bed, uitstekende ontbijt voor €12,50, huurfiets beschikbaar in het hotel... wat kun je nog meer wensen?

8

Anonymous

Vriendengroep
25 april 2025

“Zou absoluut weer verblijven, als ze de brandalarmsystemen repareren.”
  • Het terras van de Terrance kamer was absoluut geweldig, zeer groot en ruim!
  • Het brandalarm ging twee keer per dag af en was zeer verstorend.

10

Andrew

Gezin met kinderen
25 april 2025

“Fantastisch verblijf”
  • Het personeel is uiterst vriendelijk en behulpzaam.
  • Niets

10

Cherie

Groepsreizigers
22 april 2025

“Geweldig”
  • Het ontbijt was geweldig en er waren zoveel keuzes!
  • Ik heb geen klachten.

Vraag en antwoord.

Ja, bij Hotels.nl kun je Chassé Hotel Residency zonder creditcard reserveren. Vooraf betalen is niet nodig en je kunt je reservering meestal gratis annuleren.
Vooruitbetalen is niet verplicht bij het reserveren van Chassé Hotel Residency via Hotels.nl. Je hebt ook de mogelijkheid om gratis te annuleren.
Hotels.nl rekent nooit boekings- of reserveringskosten, ook niet voor Chassé Hotel Residency. Bekende Nederlandse aanbieders zoals Hotelspecials, Weekendjeweg en Voordeeluitjes brengen deze extra kosten wel altijd in rekening. Daarom zijn wij veruit het goedkoopst voor een reservering in Chassé Hotel Residency.
Bij Hotels.nl kun je Chassé Hotel Residency reserveren met gratis annuleren. Je vindt altijd tarieven waarbij annuleren kosteloos is.
Hotels.nl accepteert iDEAL als betaalmethode voor vooruitbetalingen in Chassé Hotel Residency, zodat je zonder creditcard eenvoudig kunt reserveren.

Chassé Hotel Residency ligt 3,3 km van het centrum van Amsterdam.

Chassé Hotel Residency heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.

Chassé Hotel Residency heeft familiekamers beschikbaar. Kijk op de website van de accommodatie om deze te reserveren.

Chassé Hotel Residency heeft bubbelbad kamers beschikbaar. Dit betreft speciale kamertypes die afzonderlijk dienen te worden gereserveerd.

Ook van de makers van Hotels.nl: Hotel.team, een revolutionaire Hotel booking AI Agent. Meld je nu aan!
Hotels.nl is meermaals gekozen tot beste hotelaanbieder van Nederland. Hotels.nl werkt samen met betrouwbare partners om de beste deals en service te leveren. Met meer dan 5 miljoen tevreden klanten en 20+ jaar ervaring in de hotelbranche zorgen we ervoor dat jouw boeking eenvoudig en zonder zorgen verloopt.
© HNL Nederland BV, KVK nummer 94742367, BTW nummer NL 866878063B01.