Excelsior B&B Amsterdam
1013 CR Amsterdam
Beschikbaarheid ophalen...
Informatie over de accommodatie
Welkom aan boord van de Eco Woonboot Excelsior, uw unieke verblijf in het hart van Amsterdam. Onze zorgvuldig gerenoveerde woonboot biedt premium hutten met kingsize bedden, een eigen badkamer en vloerverwarming voor comfort op elk niveau. Met een sterke focus op duurzaamheid hebben we een nieuw elektrisch systeem en een hoogwaardige Zweedse eco-warmtepomp geïnstalleerd voor een milieuvriendelijke ervaring zonder in te boeten aan luxe. Elke hut is uitgerust met Marie Stella Maris-producten voor een innovatieve douche- of badervaring. Excelsior ligt midden in de Oude Houthaven van Amsterdam, buiten het drukke stadscentrum, maar dichtbij de beroemde Jordaan en op slechts een veerbootrit van de levendige NDSM-wijk. Geniet van adembenemende zonsondergangen en onvergetelijke uitzichten vanaf uw privéterras terwijl u verblijft in een van de meest prestigieuze stadshavens van Amsterdam. Onze woonboot past naadloos in de omringende architectuur en de lokale kunst- en eetcultuur en biedt u een authentieke en hoogwaardige Amsterdamse ervaring.
In de omgeving
- Willemspoort 726m
- Haarlemmerdijk 837m
- IJdock 872m
- Parkbee van Limburg Stirum Straat 1.1 km
- A'DAM Parking 1.3 km
- A'DAM Parking 1.3 km
- Westerlijke K+R Amsterdam Centraal 1.4 km
- P1 Parking Amsterdam Centraal 1.5 km
- BAK 109m
- Barentz 268m
- De Gouden Reael 388m
- Vessel 516m
- PS 553m
- Meneer Nieges 554m
- Freud 567m
- Pinsa's 594m
- Museum Het Schip 930m
- Nxt Museum 1.1 km
- STRAAT 1.3 km
- Pianola Museum 1.4 km
- Multatuli Museum 1.5 km
- Embassy of the Free Mind 1.7 km
- Amsterdam Cheese Museum 1.7 km
- Amsterdam Tulip Museum 1.7 km
- Fabrique des Lumières 1.2 km
- IJ-Hallen 1.3 km
- This is Holland 1.3 km
- Over The Edge 1.3 km
- A'DAM VR Game Park 1.3 km
- Blast Galaxy 1.5 km
- Lovers Canal cruises/ Hop on Hop Off 1.5 km
- Stromma Hop on Hop off 1.5 km
- Centraal Station 1.6 km
- Amsterdam Centraal 1.6 km
- Centraal Station 1.8 km
- Noorderpark 2.1 km
- Nieuwmarkt 2.4 km
- Isolatorweg 2.5 km
- Noord 3.3 km
- Station Sloterdijk 3.3 km
9.3
Beoordeeld door: 18 gasten.
9
IlonaJong stel
11 april 2025
- Het kleine gezellige terras op de boot was perfect om van de zonsondergang te genieten, zeer rustige locatie en toch dichtbij het stadscentrum, mooi ingericht.
7
EllenJong stel
11 maart 2025
- Er was geen ontbijt inbegrepen. Handig gelegen bij bus en tram.
- Dit lijkt misschien onbelangrijk, maar ik had het op prijs gesteld om meer dan slechts één handdoek te hebben voor een verblijf van drie dagen. Misschien twee handdoeken en een washandje. Een badmat zou ook een aangename toevoeging zijn. De enige ventilatie bestaat uit een ventilator en één rond raam dat open kan. Als het warm buiten zou zijn, weet ik niet wat men dan zou doen.
10
TatyanaJong stel
2 maart 2025
- Geweldige locatie en geweldige gastheer.
5
CansuAlleenreiziger
11 februari 2025
- Het was een nieuwe en mooie boot, de kamer was zeer schoon. Arie was een zeer behulpzame gastheer. Wanneer ik iets nodig had, kon ik hem gemakkelijk via een bericht bereiken. Het is echter niet zo eenvoudig om iemand constant bij de receptie te bereiken. Voor degenen die niet gewend zijn om op een boot te wonen, kan ik niet zeggen dat het zo comfortabel is als een hotel. Slapen kan een probleem zijn voor degenen die gewend zijn in een rustige omgeving te slapen. Het kan niet gezegd worden dat het de juiste keuze is voor accommodatie in het winterseizoen. Maar het was aangenaam om warme thee te drinken in de kamer terwijl het regende en hagelde.
10
AnonymousJong stel
16 januari 2025
- We verbleven drie nachten in de Eco HouseBoat in februari 2023. We kozen voor deze locatie omdat het erg uniek is en nog steeds vrij dicht bij het stadscentrum ligt. De kamer is zeer gezellig met eenbad en douche en een aparte toilet. Het is niet de grootste kamer, maar dat is te verwachten. Alles voelt erg modern aan, maar heeft nog steeds een goede dosis scheepssfeer. Er is ook een klein dakterras dat je kunt bereiken via een trap in je kamer. We konden het stadscentrum in ongeveer 15-20 minuten te voet bereiken, maar als dat te lang voor je is, is er altijd de optie om een fiets te huren in Amsterdam.
7
AnonymousJong stel
28 november 2024
- zo'n geweldige plek om te verblijven in een opmerkelijke stad
- De incheckinstructies waren niet optimaal en de sleutel was niet in de kluis. Gelukkig lieten de buren ons binnen! Een badmat of vloermat zou handig zijn geweest om te voorkomen dat we op de vloer glijden.
9
MargotJong stel
22 november 2024
- Een unieke en leuke plek om te verblijven. Geweldige locatie en gemakkelijk te vinden door de duidelijke instructies :) We hebben genoten van het kijken naar alle andere boten rondom de docks. Amsterdam is geweldig!
10
JoanVriendengroep
20 november 2024
- Geweldige locatie, perfect voor 2 koppels die samen reizen. Zeer goede gastheer.
8
ScottJong stel
1 november 2024
- De gastheer heeft ons ontvangen en liet ons vroeg inchecken. Hij legde alles uit wat we moesten weten. Het was echt leuk om op een boot te verblijven. Mooie rustige locatie. We hebben een avond op het dek gezeten en een glas wijn gedronken.
- We hadden een reservering voor 3 nachten. De gastheer liet maar één rol toiletpapier achter, geen tissues, geen servetten. We hebben een e-mail gestuurd, maar hoorden pas na 2 dagen iets terug. Geen badmat of douchemat. Ik reis vaak en zie veel hotelgasten die in de badkamer zijn uitgegleden. Arie, zet alsjeblieft iets in de badkamer voor de veiligheid van je gasten. Het koffiezetapparaat was voor één kopje per keer en leek verkeerd uitgelijnd te zijn, want het werkte slechts de helft van de tijd. We hadden moeten vragen of de gastheer ons het koffiezetapparaat kon laten zien op de eerste dag toen hij ons in de kamer incheckte.