Aanbiedingen doorzoeken
Informatie over de accommodatie
Hotel Ben Centre, met een beoordeling van 5.9 uit 5398 reviews, is gunstig gelegen in het hart van het Amsterdamse stadscentrum. Dit 1-sterrenhotel biedt bezoekers gemakkelijke toegang tot prominente bezienswaardigheden zoals de Dam en het Museum Ons' Lieve Heer op Solder. De centrale locatie maakt het ideaal voor reizigers die de historische en culturele hoogtepunten van Amsterdam willen verkennen met minimale reistijd. Het hotel ligt tevens nabij de Basiliek van de Heilige Nicolaas en het centraal station van Amsterdam, wat bijdraagt aan de praktische bereikbaarheid van de faciliteit.
De aangeboden faciliteiten van Hotel Ben Centre richten zich op basiscomfort en gebruiksgemak. Gasten hebben toegang tot gratis WiFi in de kamers en kunnen rekenen op een vriendelijke 24-uurs receptieservice, wat erop wijst dat het hotel zich inzet voor snelle en toegankelijke klantinteracties. Het hotel is enkel toegankelijk voor volwassenen en biedt daarnaast bagageopslag aan, wat extra gemak biedt voor degenen die de stad willen verkennen zonder belemmeringen. Hoewel er geen parkeergelegenheid beschikbaar is, voorziet het hotel wel in fietsverhuur, wat een populaire manier is om Amsterdam te ontdekken.
Hotel Ben Centre hanteert een strikt beleid dat bijdraagt aan de veiligheid en het comfort van alle gasten. Roken is niet toegestaan en huisdieren zijn niet toegelaten in de accommodatie. Het hotel heeft diverse maatregelen getroffen zoals handreinigingsmiddelen in de kamers en gemeenschappelijke ruimtes, en fysieke afstandsregels worden nageleefd. Verder beschikt het over veiligheidsvoorzieningen zoals brandblussers, rookmelders en een beveiligingssysteem, wat bijdraagt aan de gemoedsrust van de gasten. Kinderen van alle leeftijden zijn welkom en kinderen tot en met 1 jaar verblijven gratis bij gebruik van bestaande bedden.
Faciliteiten in Hotel Ben Centre
Service
- Bagage-opslag
Badkamer
- Douche
- Haardroger
- Toiletartikelen
- WC
Woon gedeelte
- Verwarming
Internet
- Gratis Wifi
Fietsen
- Fietsverhuur
In de omgeving
- Q-Park Bijenkorf Amsterdam 194m
- P1 Parking Amsterdam Centraal 426m
- Oostelijke K+R Amsterdam Centraal 600m
- Westerlijke K+R Amsterdam Centraal 631m
- Waterlooplein 819m
- Muziektheater (Opera house) 962m
- The Bank 1 km
- A'DAM Parking 1.1 km
- Restaurant 40 34m
- Grizzly 38m
- Wok Inn 44m
- The Grasshopper 44m
- Caffe Italia 59m
- Getto 80m
- Madam Pancake 84m
- Pasta Pasta 84m
- Amsterdam Exchange Experience 150m
- Body Worlds 161m
- Venustempel Sexmuseum 166m
- Leger des Heilsmuseum 177m
- Erotisch Museum 190m
- Red Light Secrets 201m
- Hemp Gallery 331m
- Hash Marihuana & Hemp Museum 369m
- Rederij Plas 75m
- Stromma NL 131m
- The red lights street 142m
- Stromma NL 146m
- Stromma Open Boat Tours 161m
- Sint Olofskapel 223m
- Stromma 274m
- Stromma 277m
- Centraal Station 365m
- Amsterdam Centraal 482m
- Nieuwmarkt 489m
- Centraal Station 522m
- Vijzelgracht 1.6 km
- Noorderpark 2.1 km
- De Pijp 2.4 km
- Wibautstraat 2.5 km
5.9
Beoordeeld door: 5618 gasten.
4
ClaudioJong stel
7 september 2025
- Locatie
- Ik had gekookt water nodig voor een medische behandeling aan een van mijn oogleden. Ik moest 2 euro betalen. Te veel lawaai, het bed was te klein.
4
MarkJong stel
7 september 2025
- Locatie
- Zeer basaal …..een kleine kamer met gebarricadeerde ramen …..knieën tegen de muur bij het gebruik van het toilet dat niet goed doortrok…..4 verdiepingen trap zonder lift.
4
SaraGezin met kinderen
7 september 2025
- De locatie is geweldig, slechts een paar minuten van het centraal station.
- De kamers zijn erg klein, je kunt er eigenlijk niet bewegen. De trappen zijn erg smal, houd hier rekening mee als je met een koffer komt. Het gebied rondom het hotel is vuil, aangezien het dichtbij het Red Light District ligt. Daarnaast kan het erg luidruchtig zijn, omdat er continu mensen voorbij komen.
8
DariuszGroepsreizigers
3 september 2025
- De locatie is uitstekend en de kat bij de receptie is vriendelijk.
- Trappen :D
8
HelenGezin met kinderen
2 september 2025
- Alles is in orde en hoe handig het was.
3
MyintGroepsreizigers
2 september 2025
- De kamer die zij ons hebben aangeboden was op de vijfde en hoogste verdieping. Het was voor ons onhandig om de smalle trap met onze bagage te gebruiken. Er is geen lift en de receptie reageerde zeer onbeleefd in plaats van ons te helpen met het dragen van de bagage. We vroegen hem om de kamer te veranderen, omdat we de trap op onze leeftijd, dames boven de 60, niet konden beklimmen. Hij antwoordde dat hij niet van tevoren onze leeftijden kon weten. Daarnaast vertelde hij ons dat we de hotelreservering vooraf hadden moeten maken met het verzoek om een kamer op een lagere verdieping. We vroegen ons af hoe we hadden kunnen weten dat er geen lift was. Er ontstond een onaangename discussie tussen ons en de receptie. Uiteindelijk boden ze ons een familiekamer op de begane grond aan, maar we moesten een extra bedrag van 80 euro betalen. De beddengoed in de kamer was onwel verzorgd, de badkamer was vies. De vloeibare zeepdispenser zat vol met schimmel, dus hebben we onze eigen zeep gebruikt.
- De manier waarop het hotel met de gasten sprak.
4
CraigVriendengroep
1 september 2025
- Locatie
- Was zeer basis. Had moeite om warm water in de douche te krijgen.
6
HiralGroepsreizigers
1 september 2025
- locatie
- er was geen lift
2
JanGezin met kinderen
28 augustus 2025
- De centrale locatie. 5 minuten lopen naar Amsterdam Centraal station en tramhaltes.
- Te duur. De hele ruimte was in vervallen toestand en verwaarloosd. Meer een goedkope jeugdherberg dan een hotel. Het was erg luidruchtig, zowel binnen als buiten. De kamer was warm, maar we konden de ramen niet openen vanwege het geluid. Geen airconditioning. Er was nergens in de badkamer ruimte om kleding of handdoeken op te hangen. Het tapijt was een oud utiliteits tapijt en stonk zeer. Geen mogelijkheid voor het maken van koffie of thee.
7
Semi̇hJong stel
21 augustus 2025
- Geweldige locatie, goede inchecktijd, vriendelijk personeel.
- Klein beddengoed, kamer ruikt oud.
4
JohnJong stel
21 augustus 2025
- Schoon en het personeel was vriendelijk en had een lieve, vriendelijke kat.
- Geen waterkoker, geen televisie en geen koelkast op de kamer. Verder was het in orde. Het lijkt me verstandig om de prijs te verlagen als deze voorzieningen niet aanwezig blijven. Als deze items worden toegevoegd, zou de prijs op dit niveau gehouden moeten worden.
7
MakhdalenaGezin met kinderen
20 augustus 2025
- Het personeel is vriendelijk.
- Kleine kamer. Geen lift. De trappen zijn zo smal.
2
PatriciaVriendengroep
19 augustus 2025
- De locatie. De badkamer was schoon.
- De kamer bevond zich op de derde verdieping en er was geen lift. We moesten de zeer enge en puntige trappen op. We hadden slechts een rugzak bij ons, maar als we normale bagage hadden gehad, zou het onmogelijk zijn geweest om die trappen op te gaan. De badkamer moest gedeeld worden met de rest van de verdieping en deze was zeer klein; ook de douche was klein, je past er nauwelijks in en je aankleden was erg moeilijk. De geur in de kamer was vreselijk. Een mix van een gebrek aan schoonmaken, voeten, en sigaretten. Toen ik voor het eerst naar mijn kamer ging, waren de beddengoed en de kussensloop vies. Ik heb dit aan de receptionist gemeld. Hij zei dat hij zijn collega zou informeren om het te vervangen. Toen ik terugkwam in mijn kamer en het beddengoed controleerde, was het nog steeds vies, met veel vlekken over de lakens. Alles in de kamer was smerig en het was onaangenaam.
3
FabianVriendengroep
17 augustus 2025
- Het was in het stadscentrum.
- Er was GEEN airconditioning of ventilator. De kamer voor 6 personen was te klein. De badkamer was te klein en 's nachts kon ik niet slapen vanwege het harde geluid op straat.
2
LucasAlleenreiziger
16 augustus 2025
- De kamers zijn kleiner dan een chocoladedoos, zonder uitzicht, met bloedvlekken op de spiegel en sperma op de muren, stralen die rondom de vensterbank kruipen, zoals je op de foto's ziet, en over het geheel genomen een zeer slecht prijs-kwaliteitverhouding.
- De hoeveelheid gebrek aan respect die mij werd gegeven en het feit dat er muren zijn die besmet zijn met ratten en duiven.
10
DonnaJong stel
15 augustus 2025
- Het bevond zich op een geweldige locatie! De bedden waren zo comfortabel...
- De trappen! Ze zijn een echte uitdaging... Het is echt nodig dat er leuningen zijn langs de hele trap. Ik kan me niet voorstellen dat je ze omhoog of omlaag zou moeten lopen na een goed drankje, haha.
10
LilyJong stel
15 augustus 2025
- Goedkoop hotel in het stadscentrum
7
AndyVriendengroep
14 augustus 2025
- Geweldige locatie, doet wat er op het bord staat. Het is goedkoop, het is schoon en het was een goede prijs-kwaliteitsverhouding.
- Niets wat we niet eerder wisten, behalve het gebrek aan stopcontacten in de kamer. Slechts 2 voor vier personen en één daarvan bevond zich onder de badkamerlamp, wat anders was.
10
DerekGezin met kinderen
10 augustus 2025
- Locatie en personeel uitstekend Kamers geweldig
- Locatie
2
JordanAlleenreiziger
7 augustus 2025
- Redelijke locatie, direct bij het station. Goedkoop genoeg voor een privékamer.
- Erg luidruchtig. Ik kon leven met het geluid van de straat, maar ik kon elke voetstap binnen dat gebouw horen. Ik heb niet langer dan 30 minuten kunnen slapen gedurende de nacht, omdat ik constant werd wakker gemaakt door mensen die de trap op en af liepen. Verblijf hier niet, tenzij je ergens moet uitrusten om 5 uur 's morgens na een kroegentocht. Zelfs dan kun je wakker worden van renovaties die het gebouw doen trillen.
10
OlgaGroepsreizigers
3 augustus 2025
- Alles was perfect. Een budgethotel in het hart van de stad. U kunt uw bagage na het uitchecken achterlaten.
- Alles was goed voor één nacht.
6
MoralesGezin met kinderen
2 augustus 2025
- Het is een geweldige locatie.
- Er is geen lift en de trappen en kamer zijn zeer klein.
5
BrammerJong stel
31 juli 2025
- Zeer centrale locatie, en de hotelkat.
- Ik hoefde het Anne Frank Huis niet te bezoeken na het zien van mijn kamer in Ben Central. Ik begrijp nu waarom zij die dagboeken schreef. Zij klom veel trappen naar haar toevluchtsoord; gelukkig had ik de keuze om elke dag te vertrekken en daar alleen te slapen. Het is vermoeiend, gedateerd; het beddengoed is schoon, de inrichting dateert waarschijnlijk van ergens tussen 1985 en 1992 en doet denken aan iets dat mijn grootvader na de oorlog zou samenvoegen om er iets goeds van te maken. Het was een piepklein kamertje met het bed tegen de muren. Ik zou Wimpey-huizen niet graag de ensuite badkamer willen laten zien; ze zouden misschien ideeën krijgen, en niet de beste, voor compacte ruimtes hier in het VK. Aan de positieve zijde, de tegels waren veel nieuwere dan de meubels. De trap in het pand is zeer steil; dit is echter gebruikelijk voor de meeste panden uit deze periode in Amsterdam. Het waren 51 treden naar mijn kamer! Gelukkig was het niet een erg uitnodigende plek, dus ik gaf er de voorkeur aan dit maar twee keer per dag te doen en in een meer royale accommodatie (een pub) te verblijven wanneer ik niet wilde slapen of de zeer kleine douche wilde proberen. De trappen hebben nieuwe vloeren nodig en zijn op sommige plekken glad waar gasten met natte schoenen van de regen binnenkwamen. De centrale ligging is luidruchtig; het is alsof je in Soho, Londen bent. Neem oordoppen mee of kom terug om te slapen, zo dronken als de rest van het gebied. De kerkbellen luidden de hele nacht door; na een tijdje waren ze redelijk rustgevend, in tegenstelling tot de ruzie die een andere gast had. De huishoudservice gaf me een onvervulde klop op de deur om 9 uur op de ochtend van mijn vertrek om me eraan te herinneren dat ik om 10.30 uur moest inchecken. Ik ben 50 jaar jong en ben volkomen in staat om mijn alarm te gebruiken. Gewoon om zeker te zijn dat iedereen de memo kreeg, besloten ze dat de stofzuiger door elke muur in het gebouw moest worden geslagen.
8
DixyJong stel
31 juli 2025
- Locatie Locatie Locatie. Mooi, goedkoop en schoon kamer.
7
JakeJong stel
28 juli 2025
- Locatie
- De trap
3
AshleyVriendengroep
27 juli 2025
- De kat die het hotel binnenkomt. De koffiemachine onderaan was ook niet slecht!
- De kamer was absoluut ongepast! Het kussen was niet goed genoeg, dus moest ik wat kleding opgevouwen in mijn handdoek gebruiken, ik kon helemaal niet comfortabel liggen! De "deken" was ongeveer zo dik als een vel papier, je kon iedereen die in en uit het hotel ging horen, op en neer de trappen, het personeel kwam en ging; sommigen waren vriendelijk, anderen waren onbeschoft! Al met al een 1/10, ik heb in veel betere plekken verbleven voor minder geld.
8
JokūbasVriendengroep
25 juli 2025
- Locatie
- Kleine kamer, niet erg comfortabel.
8
Lauren-catherineJong stel
21 juli 2025
- Schone en betaalbare kamers. Het personeel was zeer vriendelijk. Ik ben geen fan van katten, maar de hotelkat is erg schattig.
- Kamers waren klein, maar dat was te verwachten. De trappen zijn erg smal en steil. Douche fluctuations waren zeer wisselend; de ene minuut was het warm en de volgende minuut ijskoud, en plotseling was je verbrand. Het bed bestond uit twee eenpersoonsbedden die tegen elkaar waren geschoven, waardoor ze uit elkaar konden schuiven. Het was erg luidruchtig met gasten die 's nachts kwamen en gingen en bars beneden. Oordopjes worden aanbevolen.
3
RamunasVriendengroep
20 juli 2025
- Te duur, hotel 2**
- Trap
4
PatrickJong stel
20 juli 2025
- Had niet.
- Voorzieningen in de kamer
Vraag en antwoord.
Hotel Ben Centre ligt 386 meter van het centrum van Amsterdam.
Hotel Ben Centre heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.