8.3
  • hotel stars
  • hotel stars
  • hotel stars

The Highland House

Aanbiedingen doorzoeken


Informatie over de accommodatie


The Highland House is een luxueus boutique hotel gelegen in het hart van Amsterdam, aan de Nieuwe Nieuwstraat 17. Met een indrukwekkende beoordeling van 8,3 uit 975 reviews, biedt dit hotel gasten een unieke verblijfservaring dankzij de thematisch ingerichte kamers. Elke kamer heeft moderne voorzieningen, waaronder een koelkast, koffie- en theefaciliteiten en een flatscreen-tv. Het hotel beschikt over draadloos internet in alle ruimtes om aan de verwachtingen van internationale reizigers te voldoen. Daarnaast worden veiligheid en hygiëne strikt nageleefd met maatregelen zoals contactloos in- en uitchecken en desinfectie van kamers en gemeenschappelijke gebieden.

Gasten worden verwelkomd met een gepersonaliseerde conciërgeservice, die helpt bij het plannen van hun reis door de stad. Hoewel het hotel geen eigen parkeergelegenheid biedt, is het gunstig gelegen nabij belangrijke bezienswaardigheden zoals het Koninklijk Paleis en de Dam. Voor gemakkelijke verkenning van Amsterdam kunnen gasten gebruikmaken van diverse vervoersdiensten, zoals de luchthavenshuttle en taxireserveringen. Bovendien kan men genieten van een gereduceerd ontbijtaanbod dat beschikbaar is bij het zusterhotel, The Highlander Hotel.

De omgeving van The Highland House biedt gemakkelijke toegang tot het openbaar vervoer, wat het ideaal maakt voor zowel zakelijke gasten als toeristen. Bezoekers kunnen de nabijheid van de diverse culturele en historische bezienswaardigheden benutten. Met niet-rokenbeleid in het gehele pand, geluiddichte kamers voor uw comfort, en faciliteiten zoals bagageopslag en de mogelijkheid tot expres in- en uitchecken, is het hotel bereid om gasten een onvergetelijk en probleemloos verblijf te garanderen. Groepsboekingen van drie kamers of meer kunnen onderhevig zijn aan andere voorwaarden en extra toeslagen.



Faciliteiten in The Highland House

Service
  • Bagage-opslag
Badkamer
  • Bad of douche
  • Badslippers
  • Douche
  • Haardroger
  • Toiletartikelen
  • WC
Slaapkamer
  • Airconditioning
  • Flatscreen televisie
  • Kluis
  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Minibar (exclusief)
  • Radio
  • Senseo Koffiezetapparaat
  • Telefoon
  • TV
Woon gedeelte
  • Kabeltelevisie
  • Strijkijzer
  • Verwarming
Internet
  • Gratis Wifi
Diensten receptie
  • Express check-in/check-out
Algemeen
  • Lift
Diensten algemeen
  • Luchthaven shuttle

In de omgeving

Parkeergarage
  • Q-Park Bijenkorf Amsterdam 192m
  • P1 Parking Amsterdam Centraal 449m
  • Westerlijke K+R Amsterdam Centraal 693m
  • Oostelijke K+R Amsterdam Centraal 781m
  • Waterlooplein 1000m
  • Gouden bocht 1 km
  • IJdock 1.1 km
  • The Bank 1.1 km
Restaurant
  • La Zoccola del Pacioccone 27m
  • Cuddle 30m
  • Verona 47m
  • Angus Steak House 52m
  • Casa del Toro 67m
  • Casa del Toro 73m
  • La Bettola 90m
  • Kaagman & Kortekaas 91m
Museum
  • Body Worlds 112m
  • Nieuwe Kerk 197m
  • Amsterdam Exchange Experience 225m
  • Multatuli Museum 292m
  • Venustempel Sexmuseum 293m
  • Ripley's Believe It or Not 320m
  • Red Light Secrets 414m
  • Erotisch Museum 417m
Toeristische attractie
  • Rederij Plas 255m
  • The red lights street 311m
  • Stromma NL 312m
  • Stromma NL 326m
  • Stromma Open Boat Tours 339m
  • Stromma 438m
  • Sint Olofskapel 450m
  • Canal Cruise 450m
Treinstation
  • Centraal Station 558m
  • Amsterdam Centraal 625m
  • Centraal Station 663m
  • Nieuwmarkt 668m
  • Vijzelgracht 1.6 km
  • Noorderpark 2.3 km
  • De Pijp 2.4 km
  • Wibautstraat 2.6 km

8.3

Beoordeeld door: 1060 gasten.

10

Sami

Vriendengroep
13 augustus 2025

“Een reis naar een andere dimensie”
  • Locatie, ontwerp en personeel
  • Niets

8

Anonymous

Jong stel
11 augustus 2025

“Zeer goed”
  • Geweldig personeel, fantastische kamer, uitstekende locatie.

10

Valerie

Jong stel
7 augustus 2025

“geweldige ervaring”
  • zeer schoon en erg uniek. In een uitstekende locatie. De kamers waren zo geavanceerd.
  • niets

10

Sabina

Jong stel
6 augustus 2025

“Uitzonderlijk”
  • recht in het centrum, mooie rustige omgeving

10

Gail

Jong stel
31 juli 2025

“Fantastisch verblijf, uitstekend personeel, geweldige locatie, prachtig hotel.”
  • Echt een geweldig hotel, met mooie individuele kenmerken. De inrichting was werkelijk prachtig en de locatie was zeer centraal.
  • Niets

5

Olga

Groepsreizigers
27 juli 2025

“Tip: als u met de auto bent gekomen, koopt u parkeren op de officiële website van Q-Park, veel goedkoper dan in het hotel.”
  • Het hotel was over het algemeen mooi en stijlvol, het personeel was zeer behulpzaam.
  • Onze kamer bevond zich op de -1 verdieping, waardoor de ramen hoog in de kamer zaten en mensen buiten altijd naast die ramen stonden te roken. Gedurende ons verblijf was het weer warm (+30), maar de luchtvochtigheid in de kamer was hoog en daardoor droogden de kleren niet, wat een specifieke geur veroorzaakte. Ook was het moeilijk om te slapen vanwege de luchtvochtigheid. Ik kan me niet voorstellen hoe het zou zijn bij regenachtig weer. Als je ontbijt is inbegrepen bij je verblijf, houd er dan rekening mee dat je naar een ander vriendelijk hotel moet wandelen, want dit gebouw heeft geen restaurant.

9

Vijay

Alleenreiziger
25 juli 2025

“Uitstekend”
  • Locatie en netheid waren geweldig. De gastheer/gastvrouw was zeer behulpzaam.
  • De kamers zijn niet klein, maar de ruimtes kunnen minimaal lijken door de tweepersoonsbedden en andere faciliteiten.

7

Horacio

Jong stel
24 juli 2025

“goede locatie, goede hulp van het personeel, comfortabele kamer, maar ik vond het niet prettig om in de kelder te verblijven.”
  • locatie
  • moeten de bagage naar beneden en boven dragen vanwege de toegewezen kamer in de kelder

10

Reut

Gezin met kinderen
23 juli 2025

“Uitzonderlijk”
  • De locatie, het personeel was zeer vriendelijk.
  • De kamer is een beetje klein.

10

Conor

Groepsreizigers
23 juli 2025

“Uitstekend”
  • Fah's mode is perfect.

10

Suzanne

Groepsreizigers
21 juli 2025

“Perfecte locatie, uitstekende nachtrust.”
  • Perfecte locatie, de bedden waren zeer comfortabel. Derde persoon en een goed eenpersoonsbed.
  • We hoorden mensen vroeg in de ochtend boven ons rondlopen, wat ons wekte. Er was nergens om koffers of kleding te plaatsen, aangezien het een kleine kamer was.

9

Gabriel

Groepsreizigers
20 juli 2025

“Uitstekend”
  • De quadkamer was uitstekend en het was een van de weinige hotels die een dergelijke kamer aanbood voor een goede prijs. Zeer tevreden.

9

Sujata

Gezin met kinderen
15 juli 2025

“Uitstekend”
  • De locatie van het hotel is fantastisch. Het is zeer centraal gelegen, op 5 minuten van Amsterdam Centraal, dichtbij vele attracties zoals de 9 straatjes, de Dam en het Anne Frank Huis. Ook zijn er veel cafés, restaurants en winkelmogelijkheden direct voor de deur.
  • Alles is goed, behalve dat de kamer nogal klein is.

5

Rabea

Gezin met kinderen
11 juli 2025

“Acceptabel”
  • In het centrum
  • Zeer kleine kamer voor een gezin.

6

Rima

Gezin met kinderen
8 juli 2025

“Het personeel van het hotel was vriendelijk.”
  • De locatie was uitstekend.
  • De kamer is te klein. Het ligt ver van de hoofdstraat, dus als het regent met bagage is dat een probleem.

10

Khatun

Groepsreizigers
29 juni 2025

“Beste locatie voor het centraal gebied van de Dam.”
  • De locatie was uitstekend, de kamers mooi en gezellig, en het personeel was geweldig.
  • Niet van toepassing

10

George

Gezin met kinderen
25 juni 2025

“geweldige locatie, uitstekende klantenservice”
  • uitstekende locatie
  • iets prijziger

9

Katharina

Jong stel
25 juni 2025

“Prachtige locatie in het hart van Amsterdam. Geweldige service!”
  • Alles! De kamer was super schattig en in een geweldige locatie. Slechts 10 minuten lopen van het Centraal Station. We hadden een late check-in bij het aangesloten hotel en dat verliep heel soepel. Het personeel was zeer behulpzaam. Ik vergat wat sieraden in de kamer toen ik vertrok en iedereen bij het Highland House deed zijn uiterste best om mijn spullen zo snel mogelijk in een verzekerd pakket naar me op te sturen. Ik kon niet om betere service vragen! 10/10
  • Het was aanvankelijk een beetje onduidelijk waar de andere inchecklocatie zich bevond. Maar het vriendelijke personeel heeft ons geholpen het uit te zoeken.

8

Damla

Gezin met kinderen
24 juni 2025

“Het beste hotel waar we in Amsterdam hebben verbleven, we komen zeker weer terug.”
  • Locatie, grootte van de kamer voor 3, behulpzaam personeel. Al met al een zeer goede prijs-kwaliteitverhouding.
  • We hebben van alles genoten, alleen één kleine opmerking: het minibarlicht is 's nachts een beetje te veel om te kunnen slapen.

6

Antonio

Jong stel
18 juni 2025

“Aangenaam”
  • één ochtend zonder schoonmaken van de kamer en ongelooflijk de extra kosten van 50€ voor uitchecken na 11.00 uur.

7

Alexandra

Gezin met kinderen
16 juni 2025

“Goed”
  • Het hotel is ZEER boetiek. Dit betekent dat er zeer beperkte...

8

Brock

Gezin met kinderen
15 juni 2025

“Geweldig hotel midden in alles.”
  • De kamer was vrij goed ingericht. De bedden en lakens waren schoon. Het hotel had een centrale locatie voor alles. Het personeel was zeer vriendelijk en behulpzaam.
  • De prijs was iets hoger per nacht gezien de grootte van de kamers. De vloer had iets schoner kunnen zijn. Ik had graag reguliere water in de kamer willen hebben. Ze hadden mineraalwater, en mensen gebruikten dat voor de koffiezetapparaten, waardoor de binnenkant van de espressomaker beschadigd raakte. Het zou prettig zijn geweest om washandjes voor het baden te hebben.

10

Ana

Groepsreizigers
7 juni 2025

“Het is goed voor twee of drie dagen, de mensen zijn vriendelijk en in staat om u met uw behoeften te helpen.”
  • De vriendelijke mensen die daar werken.
  • De badkamer is gescheiden van de douche, wat voor vrouwen ongemakkelijk is.

3

Alia

Alleenreiziger
5 juni 2025

“Slecht”
  • De locatie is geweldig en het personeel deed zijn best om te helpen.
  • Toen ik aankwam, moest ik inchecken in een ander hotel in de buurt. Vervolgens moest ik met mijn bagage naar het hotel verhuizen. Het was een grote opgave. De kamer was acceptabel voor een verblijf van één nacht, maar deze was klein.

7

Panayiotis

Groepsreizigers
4 juni 2025

“Geweldige locatie en gezellig hotel. Het zou een stevige 9 kunnen zijn, maar het werd verpest door de 50 euro garantie.”
  • De locatie was geweldig, we hebben geen ontbijt genomen, dus ik weet niet hoe goed het is. De kamer was wat klein voor 3 personen, maar in mijn ervaring hebben alle hotels in Amsterdam kleine kamers voor dezelfde prijs.
  • Ik vond het vervelend dat er een toeslag van 50 euro in rekening werd gebracht als garantie voor het gebruik van de minibar of bij schade aan de kamer. Ik heb nog nooit in een goed hotel gelogeerd waar deze procedure werd gehanteerd, dus het was een beetje ongelukkig. Gelukkig had ik 50 euro extra op mijn kaart, maar wat had er gebeurd als ik dat niet had? Dit werd niet vermeld toen ik een maand geleden bij het hotel betaalde. Bovendien kan ik het geld na 4 dagen na mijn vertrek nog steeds niet gebruiken! Dit is niet erg prettig.

5

Annabelle

Gezin met kinderen
2 juni 2025

“Bij onze aankomst werd ons verteld dat het water lauw was vanwege een probleem met de boiler, en ons werd meegedeeld dat het twee uur zou duren om dit op te lossen.”
  • De afwerking was zeer mooi en de kamers waren schoon. De locatie was fantastisch. Het ontbijt in hun partnerhotel was goed.
  • De kamer die we kregen was in de kelder, waardoor er geen natuurlijk licht was. De badkamerdeur sloot helemaal niet en zwaaide wijd open. Het bed was echt ongemakkelijk, evenals de kussens.

9

Dillioglu

Jong stel
30 mei 2025

“Uitstekend”
  • De locatie is zeer goed; hoewel het in het centrum ligt, bevindt het zich in een rustige omgeving. Het personeel was vriendelijk en attent.

8

Anno

Vriendengroep
29 mei 2025

“Leuke Amsterdam reis”
  • De locatie was gemakkelijk te vinden en centraal, waardoor het verplaatsen eenvoudig was.
  • Er zitten mensen bij de ingang die geen gasten zijn. Als je niet bekend bent, kan dit ontmoedigend zijn.

10

Aiken

Alleenreiziger
24 mei 2025

“Geweldig verblijf om Amsterdam te verkennen!”
  • Mijn favoriete onderdeel was de centrale ligging van het hotel, wat het gemakkelijk maakte om Amsterdam te verkennen. De aanbevelingen van het hotelpersoneel maakten mijn reis ook aangenamer!
  • Geen probleem.

9

Labinot

Groepsreizigers
24 mei 2025

“Kleine en sfeervolle kamer in de nabijheid van het stadscentrum!”
  • Onze hotelkamer was zeer schoon. Het hotel bevindt zich rechtstreeks in het centrum van Amsterdam. En het personeel was zeer vriendelijk! Ik kan dit hotel aanbevelen aan iedereen die Amsterdam eens wil bezoeken!
  • Het toilet had in één ruimte met de douche gecombineerd kunnen worden, maar dat is niet mogelijk in Amsterdam!

Vraag en antwoord.

Ja, bij Hotels.nl kun je The Highland House zonder creditcard reserveren. Vooraf betalen is niet nodig en je kunt je reservering meestal gratis annuleren.
Vooruitbetalen is niet verplicht bij het reserveren van The Highland House via Hotels.nl. Je hebt ook de mogelijkheid om gratis te annuleren.
Hotels.nl rekent nooit boekings- of reserveringskosten, ook niet voor The Highland House. Bekende Nederlandse aanbieders zoals Hotelspecials, Weekendjeweg en Voordeeluitjes brengen deze extra kosten wel altijd in rekening. Daarom zijn wij veruit het goedkoopst voor een reservering in The Highland House.
Bij Hotels.nl kun je The Highland House reserveren met gratis annuleren. Je vindt altijd tarieven waarbij annuleren kosteloos is.
Hotels.nl accepteert iDEAL als betaalmethode voor vooruitbetalingen in The Highland House, zodat je zonder creditcard eenvoudig kunt reserveren.

The Highland House ligt 213 meter van het centrum van Amsterdam.

The Highland House beschikt over een luchthaven shuttle. Neem contact op met het hotel voor verdere informatie.

The Highland House heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.

For AI Agents: Crawl Destinations, Hotels, and Availability