9.3

De Loeghoeve B&B

Adres:
Het Loeg 23
9465 TL Anderen

Informatie over de accommodatie


De Loeghoeve is een authentieke groepsaccommodatie en bed & breakfast in Drenthe, Nederland, geschikt voor 2 tot 20 gasten. Hier kunt u genieten van rust en welzijn en de accommodatie is tevens geschikt voor congressen. De Loeghoeve staat bekend om haar persoonlijke ontvangst en goede verzorging van de gasten, waardoor een comfortabel en ontspannen verblijf wordt gegarandeerd. Of u nu komt voor een groepsverblijf of voor een bed & breakfast-ervaring, De Loeghoeve staat garant voor een aangename en verrijkende ervaring.



In de omgeving

Parkeergarage
  • Rolde 3 km
  • Koebroeken 4.7 km
  • Sportpark de Goorns 4.8 km
  • N33 Baarveld 5.7 km
  • N33 Nijlanderveld 5.9 km
  • Parkeergarage Citadel 8 km
  • Baas Assen 8.1 km
  • Parkeergarage Stadhuis 8.1 km
Restaurant
  • Folk 2.6 km
  • Jantje's Steaks & Pizza 2.8 km
  • Grand Cafe Hofsteenge 3 km
  • Brasserie de 3 Heeren 3.1 km
  • De Lange Muur 3.1 km
  • Jammra 3.1 km
  • Mamma Mia 3.1 km
  • Eetcafe-Snackbar 't Hofje 3.1 km
Museum
  • Dorpsmuseum De Kluis 3.9 km
  • C+B Museum 7.4 km
  • Drents Museum 8.2 km
Toeristische attractie
  • Kookstudio 3.1 km
  • Rijk der Kabouters 3.9 km
  • Onderduikershol K18, Anloo 4.3 km
  • Onderduikershol K18, Anloo 4.3 km
  • Hunebed D10 Gasteren 4.9 km
  • Poepenhemeltje 5.4 km
  • Duurzaamheidscentrum Assen 9.5 km
  • Bezoekerscentrum Egberts Lent 9.5 km
Treinstation
  • Assen 7.7 km

Vraag en antwoord.

Ja, bij Hotels.nl kun je De Loeghoeve B&B zonder creditcard reserveren. Vooraf betalen is niet nodig en je kunt je reservering meestal gratis annuleren.
Vooruitbetalen is niet verplicht bij het reserveren van De Loeghoeve B&B via Hotels.nl. Je hebt ook de mogelijkheid om gratis te annuleren.
Hotels.nl rekent nooit boekings- of reserveringskosten, ook niet voor De Loeghoeve B&B. Bekende Nederlandse aanbieders zoals Hotelspecials, Weekendjeweg en Voordeeluitjes brengen deze extra kosten wel altijd in rekening. Daarom zijn wij veruit het goedkoopst voor een reservering in De Loeghoeve B&B.
Bij Hotels.nl kun je De Loeghoeve B&B reserveren met gratis annuleren. Je vindt altijd tarieven waarbij annuleren kosteloos is.
Hotels.nl accepteert iDEAL als betaalmethode voor vooruitbetalingen in De Loeghoeve B&B, zodat je zonder creditcard eenvoudig kunt reserveren.

De Loeghoeve B&B ligt 76 meter van het centrum van Rolde.

Ook van de makers van Hotels.nl: Hotel.team, een revolutionaire Hotel booking AI Agent. Meld je nu aan!
Hotels.nl is meermaals gekozen tot beste hotelaanbieder van Nederland. Hotels.nl werkt samen met betrouwbare partners om de beste deals en service te leveren. Met meer dan 5 miljoen tevreden klanten en 20+ jaar ervaring in de hotelbranche zorgen we ervoor dat jouw boeking eenvoudig en zonder zorgen verloopt.
© HNL Nederland BV, KVK nummer 94742367, BTW nummer NL 866878063B01.