Cute Cozy Apartment in Historic Center
Antwerp
Aanbiedingen doorzoeken
Informatie over de accommodatie
Het Cute Cozy Apartment in het Historisch Centrum van Antwerpen biedt een milieuvriendelijke en comfortabele accommodatie voor bezoekers die willen genieten van de rijke culturele en historische omgeving. Gelegen aan de rustige Steenhouwersvest, biedt het appartement een strategische locatie met uitzicht op de stad, op loopafstand van belangrijke bezienswaardigheden zoals de Kathedraal van Onze-Lieve-Vrouw en het Rubenshuis. Deze accommodatie scoort 7,0 uit 10 op basis van 44 beoordelingen, wat wijst op een degelijke tevredenheid van gasten die de charme en voorzieningen waarderen.
Het appartement is volledig uitgerust en biedt een aparte slaapkamer, een volledig ingerichte keuken en een sfeervolle woonkamer. Dit alles zorgt ervoor dat gasten zich meteen thuis voelen. Gratis WiFi is beschikbaar in alle ruimtes, en essentiële voorzieningen zoals handdoeken en beddengoed zijn inbegrepen, wat bijdraagt aan een zorgeloos verblijf. Het appartement is geschikt voor gezinnen, met faciliteiten zoals niet-rokers kamers en verwarming, zodat gasten het hele jaar door aangenaam kunnen verblijven.
Qua locatie biedt het appartement gemakkelijke toegang tot nabijgelegen bezienswaardigheden waaronder het MAS Museum en de Meir, het populaire winkelgebied van Antwerpen. Hoewel parkeren niet beschikbaar is, is de locatie gunstig voor voetgangers en is de internationale luchthaven van Antwerpen slechts een korte autorit verwijderd. Met een nadruk op duurzaamheid, hoge hygiënische normen en moderne veiligheidsmaatregelen, biedt het Cute Cozy Apartment een betrouwbare en moderne verblijfservaring in het hart van Antwerpen.
Faciliteiten in Cute Cozy Apartment in Historic Center
Badkamer
- Bad of douche
- Douche
- Haardroger
- Toiletartikelen
- Toiletbeugel
- WC
Slaapkamer
- Bureau
- Kitchenette
- Koelkast
- Koffie- en theefaciliteiten
- Magnetron
- Senseo Koffiezetapparaat
Woon gedeelte
- Eethoek
- Keuken
- Oven
- Verwarming
- Waterkoker
Internet
- Gratis Wifi
In de omgeving
- Zuiderterras 220m
- Grote Markt 449m
- Interparking 489m
- Meir 493m
- Q-Park Handelsbeurs 578m
- Van Dijck 917m
- Parking Inno 996m
- Horta 1 km
- Amvrosia Cousina 47m
- Velazquez 67m
- Het Nieuwe Palinghuis 75m
- Argo 80m
- Arré Patat 84m
- Juno 112m
- Amvrosia 116m
- Dim Dining 120m
- MoMu 174m
- Poorterswoning 223m
- DIVA 336m
- Eugeen Van Mieghem Museum 374m
- Museum De Reede 404m
- The Antwerp Story 522m
- Boeienweide 684m
- Maagdenhuis 687m
- Groenplaats 302m
- Peter de Grote 512m
- the park 952m
- Royal Hamilton Light Infantry (Canada) Liberation of Antwerp Plaque 1.2 km
- Kipdorpbrug 1.3 km
- Diamantkwartier 1.5 km
- Berggeiten 1.7 km
- Alpaca 1.7 km
- Antwerpen-Centraal 1.7 km
- Astrid 1.7 km
- Antwerpen-Zuid 2.3 km
- Antwerpen-Berchem 3.2 km
- Zegel 3.2 km
- Antwerpen-Luchtbal 3.5 km
- Zwijndrecht 4.7 km
- Hoboken-Polder 5.2 km
7.0
Beoordeeld door: 47 gasten.
9
MauraAlleenreiziger
15 juli 2025
- veel ruimte. zeer comfortabel. geschikt voor één persoon, een stel of een gezin (alle bedden in dezelfde kamer). zeer centraal. goede prijs. gemakkelijke sleuteloverdracht.
- De badkamer is functioneel maar lelijk, was niet al te schoon maar acceptabel. U dient zeker om 11.00 uur stipt uit te checken, de schoonmaakster arriveerde net op tijd en was chagrijnig omdat ik nog 5 minuten nodig had. De sleuteloverdracht vindt plaats in de rosse buurt.
10
TolgaZakenreiziger
23 mei 2025
- alles geweldig
- Geen kantoor voor de sleutel, dus de betaling van de toeristenbelasting wordt apart via de bank gevraagd na betaling van het hotel. Dit zou of toegevoegd moeten worden aan de accommodatiebetaling, of iemand zou het moeten incasseren. Niet iedereen heeft gelukkig een Wise-account.
7
VeerleVriendengroep
10 maart 2025
- Geweldige locatie in het centrum van Antwerpen, ideaal voor een citytrip. Vriendelijke gastheer en gastvrouw. Keukenbenodigdheden waren aanwezig.
- Het appartement was niet goed schoongemaakt en was een beetje versleten.
Vraag en antwoord.
Cute Cozy Apartment in Historic Center ligt 251 meter van het centrum van Antwerpen.
Cute Cozy Apartment in Historic Center heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.