Duplex in historical centre with private courtyard
Antwerp
Aanbiedingen doorzoeken
Informatie over de accommodatie
Duplex in het historische centrum met privébinnenplaats, gelegen aan Kipdorp 22, Antwerpen, biedt een combinatie van historische charme en moderne voorzieningen. Dit appartement met een beoordeling van 9,4 uit 17 reviews, biedt gasten een comfortabele en ontspannen verblijfservaring in het hart van de stad. De privé binnenplaats, omgeven door weelderig groen, biedt een serene plek om te ontspannen na een dagje de stad te hebben verkend. Het pand beschikt over faciliteiten zoals gratis WiFi, een wasmachine en een volledig uitgeruste keuken, wat het verblijf aangenaam en zorgeloos maakt.
Het appartement is ingericht voor optimaal comfort met een gezellige leefruimte, een flatscreen-tv en een comfortabele slaapkamer die een thuisgevoel bieden. De mogelijkheden voor zowel korte als langere verblijven maken het een aantrekkelijke keuze voor diverse soorten gasten. Extra voorzieningen zijn onder andere verwarming, een terras, een tuin en een bagage-opslagservice. Om de veiligheid van gasten te waarborgen, volgt het personeel de lokale veiligheidsprotocollen strikt, en zijn er onder andere brandblussers, een EHBO-kit en rookmelders aanwezig.
Gelegen in het levendige centrum van Antwerpen, biedt deze duplex een uitstekende uitvalsbasis voor het verkennen van de stad. De nabijheid van Astridplein en op loopafstand van populaire bezienswaardigheden zoals de Antwerpse Zoo, maken het ideaal voor gasten die van cultuur en geschiedenis houden. Deze locatie combineert de rijkdom van Antwerpen's erfgoed met de gemakken van moderne voorzieningen, waardoor het een topkeuze is voor wie de stad ten volle wil ervaren.
Faciliteiten in Duplex in historical centre with private courtyard
Service
- Bagage-opslag
Badkamer
- Douche
- Haardroger
- Toiletartikelen
- WC
Slaapkamer
- Flatscreen televisie
- Koelkast
- Koffie- en theefaciliteiten
- Magnetron
- Senseo Koffiezetapparaat
- Strijkvoorzieningen
- Terras
- TV
- Wasmachine
Woon gedeelte
- Keuken
- Oven
- Strijkijzer
- Verwarming
- Waterkoker
Internet
- Gratis Wifi
Buiten
- Tuin
In de omgeving
- Q-Park Handelsbeurs 185m
- Meir 273m
- Van Dijck 336m
- Parking Inno 558m
- Horta 593m
- Interparking 600m
- Hopland 603m
- Grote Markt 650m
- Hotel Franq 65m
- De Godevaart 119m
- BarBouf 123m
- Satay 142m
- Komida 143m
- Fiera 157m
- Super Natural Food 158m
- Delrodah - Funky Soulfood 161m
- Snijders & Rockoxhuis 112m
- Het Letterenhuis 265m
- Poorterswoning 536m
- DIVA 609m
- MoMu 655m
- Museum De Reede 657m
- Eugeen Van Mieghem Museum 662m
- The Antwerp Story 712m
- Groenplaats 434m
- Kipdorpbrug 637m
- Diamantkwartier 1 km
- Royal Hamilton Light Infantry (Canada) Liberation of Antwerp Plaque 1.1 km
- Hyacinthara 1.2 km
- Peter de Grote 1.2 km
- Flamingo 1.2 km
- Bergbongo 1.2 km
- Astrid 1 km
- Antwerpen-Centraal 1.1 km
- Zegel 2.6 km
- Antwerpen-Zuid 2.8 km
- Antwerpen-Luchtbal 2.9 km
- Antwerpen-Berchem 2.9 km
- Antwerpen-Noorderdokken 4.7 km
- Mortsel 5.1 km
Vraag en antwoord.
Duplex in historical centre with private courtyard ligt 488 meter van het centrum van Antwerpen.
Duplex in historical centre with private courtyard heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.