Luxury Suites Central
Antwerp
Beschikbaarheid ophalen...
Informatie over de accommodatie
Luxury Suites Central biedt hoogwaardige appartementen in het hart van Antwerpen, ontworpen voor reizigers die op zoek zijn naar een combinatie van luxe en gemak. Elk appartement is voorzien van moderne faciliteiten, zoals een flatscreen-tv, volledig uitgeruste keuken en een inloopdouche. Voor een comfortabele en rustige verblijf zijn de appartementen geluiddicht en beschikken ze over een privé-ingang. Dankzij het duurzame ontwerp kunnen gasten genieten van een milieuvriendelijke ervaring zonder in te leveren op luxe. In de gehele accommodatie is gratis WiFi beschikbaar, wat inbegrepen is in de hoge waardering van 8.4 op basis van 376 beoordelingen.
De centrale ligging van Luxury Suites Central maakt het een ideale keuze voor zowel toeristische als zakelijke bezoekers aan Antwerpen. Slechts enkele stappen verwijderd van Antwerpen Centraal Station en dicht bij bezienswaardigheden zoals Zoo Antwerpen en de bekende winkelstraat Meir. Deze ultracentraal gesitueerde locatie garandeert gemakkelijke toegang tot openbaar vervoer en culturele hoogtepunten van de stad. Gasten kunnen ook genieten van een breed scala aan eetgelegenheden in de buurt, waar authentieke Belgische keuken geproefd kan worden.
Luxury Suites Central biedt diverse voorzieningen die ontworpen zijn met oog op de hedendaagse reiziger. Het pand is rookvrij en verwelkomt huisdieren. Praktische services zoals wasserij, bagageopslag en expres in- en uitchecken zijn standaard. Extra veiligheids- en hygiënemaatregelen worden strikt nageleefd, waaronder contactloos in- en uitchecken, en het naleven van lokale gezondheidsprotocollen. Deze maatregelen zorgen ervoor dat gasten zich veilig voelen tijdens hun verblijf. Of u nu komt voor cultuur, zaken of ontspanning, Luxury Suites Central biedt de ideale uitvalsbasis voor uw bezoek aan Antwerpen.
Faciliteiten in Luxury Suites Central
Service
- Bagage-opslag
Badkamer
- Bad of douche
- Douche
- Haardroger
- Toiletartikelen
- WC
Slaapkamer
- Bureau
- Flatscreen televisie
- Geluiddichte kamer
- Kitchenette
- Koelkast
- Koffie- en theefaciliteiten
- Magnetron
- Senseo Koffiezetapparaat
- Strijkvoorzieningen
- TV
Woon gedeelte
- Eethoek
- Kabeltelevisie
- Keuken
- Strijkijzer
- Verwarming
- Waterkoker
Internet
- Gratis Wifi
Diensten receptie
- Express check-in/check-out
Schoonmaak service
- Wasservice
Huisdieren
- Huisdieren toegestaan
In de omgeving
- Breidel 26m
- Century Center 190m
- Diamant 196m
- Vesting 200m
- Station ZOO 237m
- Zoo 259m
- Diamant 282m
- Hopland 542m
- Mosselhuis 28m
- Avanti 39m
- Capricho 41m
- Beastie Smash 46m
- Tjoung Tjoung 49m
- Roma 59m
- Leonardi da vinci 59m
- La Fontanella Da Enzo 60m
- Chocolate Nation 136m
- Extra City Kunsthal 604m
- Snijders & Rockoxhuis 1 km
- Maagdenhuis 1.1 km
- headquARTers 1.1 km
- Het Letterenhuis 1.2 km
- MoMu 1.4 km
- Poorterswoning 1.4 km
- Hyacinthara 250m
- Flamingo 270m
- Pinguin 307m
- Bergbongo 310m
- Kipdorpbrug 328m
- Gorilla 347m
- Maleise Tapir 356m
- beverrat 369m
- Astrid 142m
- Antwerpen-Centraal 263m
- Zegel 1.7 km
- Antwerpen-Berchem 2.2 km
- Antwerpen-Luchtbal 2.9 km
- Antwerpen-Zuid 3.1 km
- Mortsel 4.4 km
- Mortsel-Deurnesteenweg 4.4 km
8.4
Beoordeeld door: 391 gasten.
5
TomGezin met kinderen
25 mei 2025
- Geen airconditioning, wanneer je het raam opent is er veel geluid van buiten en een enorm lcd-paneel dat de hele nacht flitst. Er lag veel stof onder het bed. De gordijnen dreigden van de muur te vallen. De wastafel in de badkamer is gedeeltelijk verstopt. Er zijn niet genoeg handdoeken beschikbaar.
7
WillvbJong stel
24 mei 2025
- De locatie, de grootte van de kamer, de koffie.
- De incheckinformatie is op het laatste moment aangekomen omdat ik erom heb gevraagd.
9
Mtrc_7Jong stel
24 mei 2025
- Dichtbij het station en een zeer gezellige sfeer.
9
MariaZakenreiziger
20 mei 2025
- Bijna alles, behalve de douchegel, omdat er een combinatie van water in zit.
10
Hsiao-weiAlleenreiziger
18 mei 2025
- Locatie, het is direct naast het treinstation. Veel restaurants in de buurt. De kamer is zeer trendy en bovendien erg schoon. Ik ontmoette de schoonmaakster (omdat ik de tas moest achterlaten), zij is erg vriendelijk. Het incheckproces verloopt zeer soepel, je kunt gewoon de code gebruiken om de sleutel aan de voordeur te verkrijgen. De host is zeer responsief. We communiceren via SMS en ik kreeg altijd binnen enkele minuten een reactie.
- Het is een beetje rumoerig omdat het zich naast het treinstation bevindt. Maar als ik het raam sluit, verdwijnen alle geluiden.
10
MariaJong stel
16 mei 2025
- Het beschikt over een wijnopener en een telefoonoplader. Het is een zeer mooi en knus appartement en het heeft alles wat u nodig heeft voor een comfortabel verblijf.
- Ik vond het niet prettig dat het dicht bij de weg ligt en dat het een beetje luidruchtig is.
6
KinGezin met kinderen
28 april 2025
- We houden van de locatie van deze plek. Goede oefening om de trappen op te lopen. :)
- De doucheafvoer werkt niet goed en we kunnen niet goed slapen wanneer de vliegen en muggen om onze oren vliegen.
7
KarelvpJong stel
23 april 2025
- Masterlock met sleutel Dicht bij het centrum
- Vlekken op de lakens Glas in de badkamer
9
MorenaZakenreiziger
20 april 2025
- Goede ligging, dicht bij het station en het historische centrum. Het appartement was zeer gezellig en schoon, en de eigenaar was bereikbaar. Eenvoudig inchecken.
- Er is geen lift en de trappen zijn erg steil en smal.
8
BorisZakenreiziger
10 april 2025
- De trap naar de appartementen.
7
M.Zakenreiziger
25 februari 2025
- De nabijheid van het station Antwerpen-Centraal is uitstekend (< 5 minuten lopen), de ramen zijn min of meer geluidsdicht (het is een loopgebied, maar er zijn soms laat laatkomende toeristen en voertuigen van de schoonmaakdienst - geen overlast na het sluiten van het raam), de verwarming is goed en voldoende, er is een goede beschikbaarheid van keukengerei en keuze voor verlichting in de woonkamer voor zowel een gezellige sfeer als werkverlichting. Over het algemeen zeer schoon en een mooi ontworpen modern badkamer. Ik heb gelezen over de kleine trappen naar de 2e en 3e verdieping; dit was voor mij geen probleem omdat ik geen zware koffers bij me had en het heeft de openheid van het appartement op zijn minst op de 2e verdieping niet aangetast.
- TV-uitzendingen kon ik niet vinden (er waren geen instructies beschikbaar), alleen apps, en het raam van de badkamer kon niet volledig bedekt worden. Hoewel er enkele afdekstrips waren en er niet veel ramen aan de buitenkant waren, voelde het ongemakkelijk aan en dit kan gemakkelijk worden aangepast. Ook miste ik een goede stoel om in te zitten; misschien is het een idee om de twee stoelen rondom de kleine keukentafel te vervangen?
4
MarlotAlleenreiziger
19 februari 2025
- Het bed was mooi en schoon.
- Het was ongelooflijk luidruchtig. De achterkant van de trap in de gang loopt letterlijk door de studio. Je kunt elke buur die de trap op en af gaat heel luid horen, zelfs midden in de nacht. Ik hoorde zelfs mensen 's nachts naast mijn deur praten via de luidspreker! Daarnaast was de wasmachine in het aangrenzende appartement de hele dag aan. Dit is absoluut niet geschikt voor mensen met een jetlag. Bovendien is de buurt zeer onveilig voor vrouwelijke solo-reizigers. Ik zal voorlopig niet naar Antwerpen gaan.
8
ChloëZakenreiziger
25 januari 2025
- De studio was zeer schoon. Het is erg dichtbij het Centraal Station van Antwerpen.
- Er is geen oven, dus het is niet mogelijk om diepvriespizza te verwarmen (maar er is wel een magnetron :) ).
8
SitanggangGezin met kinderen
15 december 2024
- Mensen beneden boden me wiet aan.
10
SabriJong stel
8 november 2024
- Locatie, personeel, alles.