Luxury Suites Central
Antwerp
Aanbiedingen doorzoeken
Informatie over de accommodatie
Luxury Suites Central Antwerp is een luxe hotel in het centrum van Antwerpen, ideaal gelegen voor wie de stad wil verkennen. De accommodatie bevindt zich op loopafstand van iconische bezienswaardigheden zoals de Grote Markt, het Museum aan de Stroom (MAS) en de beroemde winkelstraat Meir. Dankzij de centrale ligging zijn zowel het centraal station als diverse tram- en bushaltes eenvoudig bereikbaar, waardoor de verbinding met andere delen van de stad en de regio uitstekend is. De sfeer in het hotel is modern en verfijnd, met een elegante uitstraling die past bij het kosmopolitische karakter van Antwerpen. Gasten ervaren hier een harmonieuze mix van stedelijke dynamiek en rust, waardoor het een aantrekkelijke uitvalsbasis is voor zowel toeristen als zakenreizigers.
De suites in Luxury Suites Central Antwerp zijn ruim en comfortabel ingericht, met aandacht voor privacy en luxe. Elke kamer beschikt over een aparte woonruimte, een volledig uitgeruste kitchenette met koelkast, oven en vaatwasser, en een moderne badkamer met regendouche. De geluidsdichte kamers dragen bij aan een ontspannen verblijf in het hart van de stad. Voor extra gemak is er gratis wifi beschikbaar in het hele hotel, evenals airconditioning en een flatscreen-tv. Het hotel biedt diverse voorzieningen zoals een was- en strijkservice, privéparkeergelegenheid en express check-in en check-out. Dankzij de combinatie van hoogwaardige faciliteiten en een stijlvolle inrichting is het verblijf zowel praktisch als aangenaam voor gasten die waarde hechten aan comfort en zelfstandigheid.
De service in Luxury Suites Central Antwerp kenmerkt zich door gastvrijheid en professionaliteit, met een team dat klaarstaat om gasten te ondersteunen bij vragen en wensen. Het hotel serveert een continentaal ontbijt in een lichte, moderne ontbijtzaal. Voor lunch en diner zijn er in de directe omgeving tal van restaurants, waaronder The Jane met zijn eigentijdse keuken en 't Fornuis voor klassieke Belgische gerechten. Uniek aan deze accommodatie is de combinatie van ruime suites, centrale ligging en een moderne ambiance, waardoor het geschikt is voor romantische verblijven, gezinnen en zakelijke gasten. Het gebouw heeft een eigentijdse uitstraling en biedt een duurzaam verblijf dankzij energiezuinige voorzieningen.
Faciliteiten in Luxury Suites Central
Service
- Bagage-opslag
Badkamer
- Bad of douche
- Douche
- Haardroger
- Toiletartikelen
- WC
Slaapkamer
- Bureau
- Flatscreen televisie
- Geluiddichte kamer
- Kitchenette
- Koelkast
- Koffie- en theefaciliteiten
- Magnetron
- Senseo Koffiezetapparaat
- Strijkvoorzieningen
- TV
Woon gedeelte
- Eethoek
- Kabeltelevisie
- Keuken
- Strijkijzer
- Verwarming
- Waterkoker
Internet
- Gratis Wifi
Diensten receptie
- Express check-in/check-out
Schoonmaak service
- Wasservice
Huisdieren
- Huisdieren toegestaan
In de omgeving
- Breidel 26m
- Century Center 190m
- Diamant 196m
- Vesting 200m
- Station ZOO 237m
- Zoo 259m
- Diamant 282m
- Hopland 542m
- Mosselhuis 28m
- Avanti 39m
- Capricho 41m
- Beastie Smash 46m
- Tjoung Tjoung 49m
- Roma 59m
- Leonardi da vinci 59m
- La Fontanella Da Enzo 60m
- Chocolate Nation 136m
- Extra City Kunsthal 604m
- Snijders & Rockoxhuis 1 km
- Maagdenhuis 1.1 km
- headquARTers 1.1 km
- Het Letterenhuis 1.2 km
- MoMu 1.4 km
- Poorterswoning 1.4 km
- Hyacinthara 250m
- Flamingo 270m
- Pinguin 307m
- Bergbongo 310m
- Kipdorpbrug 328m
- Gorilla 347m
- Maleise Tapir 356m
- beverrat 369m
- Astrid 142m
- Antwerpen-Centraal 263m
- Zegel 1.7 km
- Antwerpen-Berchem 2.2 km
- Antwerpen-Luchtbal 2.9 km
- Antwerpen-Zuid 3.1 km
- Mortsel 4.4 km
- Mortsel-Deurnesteenweg 4.4 km
8.4
Beoordeeld door: 398 gasten.
9
JasonGezin met kinderen
5 september 2025
- Zeer gunstig gelegen en bood betaalbare, maar toch comfortabele accommodatie.
- Het was niet ideaal om mijn grote koffer drie trappen omhoog te moeten dragen, maar het was een kleine ongemak.
10
EmiliaZakenreiziger
3 september 2025
- Het bed en de kussens waren comfortabel.
- Het gebied waar het gebouw zich bevindt. We arriveerden 's nachts en er waren veel bedelaars, wat me geen veilig gevoel gaf, omdat ze behoorlijk opdringerig waren.
8
DoruletZakenreiziger
15 augustus 2025
- ONTBREKEN VAN AIRCONDITONING !!!
9
TheodoraZakenreiziger
9 augustus 2025
- Schoonmaak en voorzieningen
- De straat naar beneden
8
NsingiGezin met kinderen
28 juli 2025
- Het appartement was mooi en schoon, evenals de omgeving van het stadcentrum.
- De locatie was goed en de omgeving was zeer aangenaam. Er waren geen contactnummers, geen receptie of persoon om contact mee op te nemen.
9
LourensZakenreiziger
29 juni 2025
- Het was schoon, gezellig en centraal gelegen.
6
WeiJong stel
2 juni 2025
- Locatie
- De handzeepfles was leeg (bericht verzonden na de boeking, geen antwoord); geen douchegel en conditioner! Er was een kakkerlak in de kamer en het beddengoed was niet verschoond en rook!
5
TomGezin met kinderen
25 mei 2025
- Geen airconditioning, wanneer je het raam opent is er veel geluid van buiten en een enorm lcd-paneel dat de hele nacht flitst. Er lag veel stof onder het bed. De gordijnen dreigden van de muur te vallen. De wastafel in de badkamer is gedeeltelijk verstopt. Er zijn niet genoeg handdoeken beschikbaar.
7
WillvbJong stel
24 mei 2025
- De locatie, de grootte van de kamer, de koffie.
- De incheckinformatie is op het laatste moment aangekomen omdat ik erom heb gevraagd.
9
Mtrc_7Jong stel
24 mei 2025
- Dichtbij het station en een zeer gezellige sfeer.
9
MariaZakenreiziger
20 mei 2025
- Bijna alles, behalve de douchegel, omdat er een combinatie van water in zit.
10
Hsiao-weiAlleenreiziger
18 mei 2025
- Locatie, het is direct naast het treinstation. Veel restaurants in de buurt. De kamer is zeer trendy en bovendien erg schoon. Ik ontmoette de schoonmaakster (omdat ik de tas moest achterlaten), zij is erg vriendelijk. Het incheckproces verloopt zeer soepel, je kunt gewoon de code gebruiken om de sleutel aan de voordeur te verkrijgen. De host is zeer responsief. We communiceren via SMS en ik kreeg altijd binnen enkele minuten een reactie.
- Het is een beetje rumoerig omdat het zich naast het treinstation bevindt. Maar als ik het raam sluit, verdwijnen alle geluiden.
10
MariaJong stel
16 mei 2025
- Het beschikt over een wijnopener en een telefoonoplader. Het is een zeer mooi en knus appartement en het heeft alles wat u nodig heeft voor een comfortabel verblijf.
- Ik vond het niet prettig dat het dicht bij de weg ligt en dat het een beetje luidruchtig is.
6
KinGezin met kinderen
28 april 2025
- We houden van de locatie van deze plek. Goede oefening om de trappen op te lopen. :)
- De doucheafvoer werkt niet goed en we kunnen niet goed slapen wanneer de vliegen en muggen om onze oren vliegen.
7
KarelvpJong stel
23 april 2025
- Masterlock met sleutel Dicht bij het centrum
- Vlekken op de lakens Glas in de badkamer
9
MorenaZakenreiziger
20 april 2025
- Goede ligging, dicht bij het station en het historische centrum. Het appartement was zeer gezellig en schoon, en de eigenaar was bereikbaar. Eenvoudig inchecken.
- Er is geen lift en de trappen zijn erg steil en smal.
8
BorisZakenreiziger
10 april 2025
- De trap naar de appartementen.
7
M.Zakenreiziger
25 februari 2025
- De nabijheid van het station Antwerpen-Centraal is uitstekend (< 5 minuten lopen), de ramen zijn min of meer geluidsdicht (het is een loopgebied, maar er zijn soms laat laatkomende toeristen en voertuigen van de schoonmaakdienst - geen overlast na het sluiten van het raam), de verwarming is goed en voldoende, er is een goede beschikbaarheid van keukengerei en keuze voor verlichting in de woonkamer voor zowel een gezellige sfeer als werkverlichting. Over het algemeen zeer schoon en een mooi ontworpen modern badkamer. Ik heb gelezen over de kleine trappen naar de 2e en 3e verdieping; dit was voor mij geen probleem omdat ik geen zware koffers bij me had en het heeft de openheid van het appartement op zijn minst op de 2e verdieping niet aangetast.
- TV-uitzendingen kon ik niet vinden (er waren geen instructies beschikbaar), alleen apps, en het raam van de badkamer kon niet volledig bedekt worden. Hoewel er enkele afdekstrips waren en er niet veel ramen aan de buitenkant waren, voelde het ongemakkelijk aan en dit kan gemakkelijk worden aangepast. Ook miste ik een goede stoel om in te zitten; misschien is het een idee om de twee stoelen rondom de kleine keukentafel te vervangen?
4
MarlotAlleenreiziger
19 februari 2025
- Het bed was mooi en schoon.
- Het was ongelooflijk luidruchtig. De achterkant van de trap in de gang loopt letterlijk door de studio. Je kunt elke buur die de trap op en af gaat heel luid horen, zelfs midden in de nacht. Ik hoorde zelfs mensen 's nachts naast mijn deur praten via de luidspreker! Daarnaast was de wasmachine in het aangrenzende appartement de hele dag aan. Dit is absoluut niet geschikt voor mensen met een jetlag. Bovendien is de buurt zeer onveilig voor vrouwelijke solo-reizigers. Ik zal voorlopig niet naar Antwerpen gaan.
8
ChloëZakenreiziger
25 januari 2025
- De studio was zeer schoon. Het is erg dichtbij het Centraal Station van Antwerpen.
- Er is geen oven, dus het is niet mogelijk om diepvriespizza te verwarmen (maar er is wel een magnetron :) ).
8
SitanggangGezin met kinderen
15 december 2024
- Mensen beneden boden me wiet aan.
10
SabriJong stel
8 november 2024
- Locatie, personeel, alles.
Vraag en antwoord.
Luxury Suites Central ligt 1,3 km van het centrum van Antwerpen.
Luxury Suites Central heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.
Luxury Suites Central staat het meenemen van huisdieren toe. Hieraan kunnen kosten en speciale voorwaarden verbonden zijn, neem altijd vooraf contact op met de accommodatie als u een huisdier mee wilt nemen.