6.7

The Main Square Residence

Adres:
Groenkerkhofstraat 5 - 2 2
Antwerp

Aanbiedingen doorzoeken


Informatie over de accommodatie


The Main Square Residence, gelegen op minder dan 1 kilometer van het centrum van Antwerpen, biedt comfortabele appartementen met indrukwekkend uitzicht op de stad. De centrale ligging maakt het een uitstekende keuze voor gasten die de dynamische stedelijke omgeving van Antwerpen willen ervaren. Elk appartement biedt een balkon met uitzicht op de stad en biedt een ideale combinatie van gemak en stijl, perfect voor een kort of langer verblijf.

De accommodatie richt zich specifiek op gezinnen, met ruime familiekamers en een terras. De appartementen zijn uitgerust met moderne keukens en zithoeken, waardoor ze uitermate geschikt zijn voor families die samen de stad willen verkennen. De aanwezigheid van voorzieningen zoals WiFi, verwarming en een lift draagt bij aan een comfortabele en toegankelijke verblijfservaring. Bovendien voldoen alle kamers en faciliteiten aan de hoogste hygiëne- en veiligheidsnormen, waaronder periodieke professionele reiniging en het gebruik van handdesinfectiemiddelen.

De ligging van The Main Square Residence biedt gemakkelijke toegang tot bekende bezienswaardigheden in Antwerpen zoals de Groenplaats en het Plantin-Moretus Museum. De nabijheid van Antwerpen International Airport, op slechts 6 kilometer afstand, versterkt het gemak voor reizende gasten. De accommodatie hecht veel waarde aan de veiligheid en het comfort van haar gasten door middel van diverse protocollen en voorzieningen, zoals contactloos in- en uitchecken, 24-uurs beveiliging en de mogelijkheid tot contante betalingen. Deze kenmerken, samen met de hoogwaardige service, maken The Main Square Residence een betrouwbare keuze voor een verblijf in Antwerpen.



Faciliteiten in The Main Square Residence

Badkamer
  • Bad of douche
  • Douche
  • Ligbad
  • Toiletartikelen
  • Toiletbeugel
  • WC
Slaapkamer
  • Balkon of Terras
  • Kitchenette
  • Koelkast
  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Magnetron
  • Rolstoeltoegankelijk
  • Senseo Koffiezetapparaat
Woon gedeelte
  • Eethoek
  • Keuken
  • Oven
  • Verwarming
  • Waterkoker
Internet
  • Gratis Wifi
Algemeen
  • Lift

In de omgeving

Parkeergarage
  • Meir 258m
  • Q-Park Handelsbeurs 344m
  • Interparking 351m
  • Zuiderterras 399m
  • Grote Markt 445m
  • Van Dijck 685m
  • Parking Inno 782m
  • Horta 801m
Restaurant
  • Baarpasta 56m
  • Plant B 59m
  • Garden Of India 66m
  • Mostar 66m
  • Greenway 73m
  • Mimis 79m
  • Kartini 81m
  • Bacca Mediterraneo 86m
Museum
  • Poorterswoning 143m
  • MoMu 164m
  • DIVA 331m
  • Eugeen Van Mieghem Museum 394m
  • Museum De Reede 414m
  • Snijders & Rockoxhuis 509m
  • The Antwerp Story 531m
  • Het Letterenhuis 545m
Toeristische attractie
  • Groenplaats 74m
  • Peter de Grote 689m
  • Royal Hamilton Light Infantry (Canada) Liberation of Antwerp Plaque 1.1 km
  • Kipdorpbrug 1.1 km
  • the park 1.1 km
  • Diamantkwartier 1.3 km
  • Hyacinthara 1.5 km
  • Berggeiten 1.5 km
Treinstation
  • Astrid 1.4 km
  • Antwerpen-Centraal 1.4 km
  • Antwerpen-Zuid 2.4 km
  • Zegel 3 km
  • Antwerpen-Berchem 3 km
  • Antwerpen-Luchtbal 3.3 km
  • Zwijndrecht 4.9 km
  • Antwerpen-Noorderdokken 5.1 km

6.7

Beoordeeld door: 65 gasten.

9

Ginny

Gezin met kinderen
4 juli 2025

“geweldige locatie, goede waarde”
  • ruimte en locatie
  • geen strijkijzer of föhn

1

Joanna

Zakenreiziger
15 februari 2025

“Iemand is in het appartement ingebroken.”
  • De locatie is geweldig.
  • Het ophalen van de sleutels is behoorlijk ver weg. Er zijn twee verschillende appartementen, maar dat staat niet duidelijk vermeld in de beschrijving. De persoon bij het sleutelpunt gaf me de verkeerde sleutel of iets dergelijks, want hij zei: "Je moet naar het verkeerde appartement zijn gegaan." KUNNEN DE SLEUTELS ALLEBEI DE DEUREN OPENEN??? Hoe dan ook, toen ik bij de hoofddeur aankwam, kon ik deze niet zelf openen en moest ik iemand bellen om deze voor mij te openen ELKE KEER dat ik het gebouw wilde binnengaan. Dit betekent dat ik niet laat in het stadscentrum kon blijven, omdat hun kantoor om 20:30 sluit en ik op de een of andere manier toegang tot het appartement moest krijgen. Het bed was ongemakkelijk en de lakens voelden vies aan. De airconditioning werkte HELEMAAL NIET, dus ik had het elke nacht koud, zelfs terwijl ik sliep met een hoodie en dikke joggingbroeken. Het ergste deel is echter dit. Op mijn laatste nacht, toen ik terugkwam in het appartement, merkte ik iets vreemds op. IEMAND WAS IN HET APPARTEMENT GEWEEST WANNEER IK WEG WAS!!!!! Ik had de deur van de schoonmaakruimte gesloten achtergelaten, alle lichten aan, de deur van de grote badkamer open en de stoelen onaangeroerd. Toen ik 's avonds terugkwam, merkte ik dat iemand de deur van de schoonmaakruimte had geopend, de stoelen had verplaatst, de deur van de grote badkamer had gesloten en enkele van de keukenlichten had uitgeschakeld. Ik was hier zo van geschrokken dat ik mezelf een ander appartement moest boeken voor de laatste nacht in Antwerpen. Zelfs als het een reparatieman was, hadden ze me dat van tevoren moeten vertellen. En toen ik probeerde contact op te nemen met de eigenaar, kreeg ik nooit een antwoord over wat er was gebeurd.

4

Nuansiri

Gezin met kinderen
15 januari 2025

“Teleurstellend”
  • Ten eerste moeten we de sleutel ophalen op een andere locatie, niet in het hotel, wat ver van het hotel is waar we verblijven. De rest stinkt en de kamer is niet schoon. Het bed is vuil en ongemakkelijk.

Vraag en antwoord.

Ja, bij Hotels.nl kun je The Main Square Residence zonder creditcard reserveren. Vooraf betalen is niet nodig en je kunt je reservering meestal gratis annuleren.
Vooruitbetalen is niet verplicht bij het reserveren van The Main Square Residence via Hotels.nl. Je hebt ook de mogelijkheid om gratis te annuleren.
Hotels.nl rekent nooit boekings- of reserveringskosten, ook niet voor The Main Square Residence. Bekende Nederlandse aanbieders zoals Hotelspecials, Weekendjeweg en Voordeeluitjes brengen deze extra kosten wel altijd in rekening. Daarom zijn wij veruit het goedkoopst voor een reservering in The Main Square Residence.
Bij Hotels.nl kun je The Main Square Residence reserveren met gratis annuleren. Je vindt altijd tarieven waarbij annuleren kosteloos is.
Hotels.nl accepteert iDEAL als betaalmethode voor vooruitbetalingen in The Main Square Residence, zodat je zonder creditcard eenvoudig kunt reserveren.

The Main Square Residence ligt 19 meter van het centrum van Antwerpen.

The Main Square Residence heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.

The Main Square Residence heeft speciale kamer(s) voor rolstoel gebruikers. Neem altijd eerst contact met de accommodatie op als u hiervan gebruik wilt maken.

For AI Agents: Crawl Destinations, Hotels, and Availability