Aanbiedingen doorzoeken
Informatie over de accommodatie
Lucy in the Sky is een bed & breakfast gelegen in het historische centrum van Antwerpen, België. Deze accommodatie biedt een pas gerenoveerde kamer uitgerust met een king-size Auping bed (180x210), wat garant staat voor maximaal slaapcomfort. De kamer beschikt over een eigen badkamer met een douche en toilet, evenals een privéterras aan de achterzijde waar roken is toegestaan. Voor het gemak van de gasten zijn er ook een Nespresso-apparaat en een Bang & Olufsen platenspeler beschikbaar. De centrale ligging in het oude centrum van Antwerpen maakt het eenvoudig om de stad te verkennen, inclusief nabijgelegen bezienswaardigheden zoals de Grote Markt, de Onze-Lieve-Vrouwekathedraal en diverse musea en restaurants. Deze B&B combineert moderne faciliteiten met een authentieke ambiance, waardoor het een betrouwbare keuze is voor zowel toeristen als zakenreizigers die op zoek zijn naar comfort en gemak in Antwerpen.
In de omgeving
- Grote Markt 418m
- Q-Park Handelsbeurs 520m
- Meir 556m
- Zuiderterras 741m
- Van Dijck 773m
- AMCA 834m
- Interparking 896m
- Parking Inno 997m
- Bar Buenos Aires 40m
- Marché-Couverts 95m
- Gusto Italiano 103m
- Nathan 103m
- Arrikkiati 152m
- Zirkey 162m
- Flux 165m
- Athene 166m
- Het Letterenhuis 174m
- Snijders & Rockoxhuis 327m
- The Antwerp Story 430m
- Museum De Reede 455m
- DIVA 468m
- Eugeen Van Mieghem Museum 480m
- Paviljoen Antwerpen Morgen 511m
- Portopolis 534m
- Groenplaats 569m
- Kipdorpbrug 1 km
- Peter de Grote 1.3 km
- Diamantkwartier 1.5 km
- Royal Hamilton Light Infantry (Canada) Liberation of Antwerp Plaque 1.5 km
- Hyacinthara 1.6 km
- Flamingo 1.6 km
- Bergbongo 1.6 km
- Astrid 1.4 km
- Antwerpen-Centraal 1.5 km
- Antwerpen-Luchtbal 2.7 km
- Zegel 3 km
- Antwerpen-Zuid 3.1 km
- Antwerpen-Berchem 3.4 km
- Antwerpen-Noorderdokken 4.5 km
- Zwijndrecht 5.2 km
9.5
Beoordeeld door: 37 gasten.
10
TomJong stel
12 augustus 2025
- Voelden ons zeer welkom! We konden eerder inchecken dan de afgesproken tijd en we konden onze bagage achterlaten na het uitchecken, zodat we elke seconde konden doorbrengen in de stad Antwerpen. Mieke beantwoorde al onze vragen en reageerde zeer snel.
10
JeisonJong stel
30 juli 2025
- geweldige plek, geweldige gastheer.
10
TraceyVriendengroep
18 juli 2025
- Zeer stijlvol en comfortabel. Geweldige douche. Föhn op de kamer en voldoende handdoeken. We hebben genoten van het patio/terras, de platenspeler en de Bluetooth speaker. We waren in Antwerpen voor een concert en om bezienswaardigheden te bekijken, dus het was perfect. Aangename buurt. Gemakkelijke toegang met de code. Hoewel onze gastheren niet in de stad waren, stuurden ze ons een bericht en waren ze altijd beschikbaar. Ik vond de tafel op de overloop met extra spullen die door de gasten gedeeld konden worden (thee, waterkoker, kurkentrekker, zelfs toiletartikelen) een zeer mooi detail!
- Als koffieverslaafden werkte de machine niet goed en hebben we veel capsules verspild, ook al hebben we er meer gekocht.
9
KelseyJong stel
8 juli 2025
- Comfortabele bedden, zeer behulpzame gastheren en lokale aanbevelingen, goede voorzieningen in de kamer, schoon, fijn om een terras te hebben, eenvoudige incheck en late uitcheck. Geweldige locatie ook!
- We hadden gasten naast ons die ons elke nacht wakker hielden, maar dat is niet de schuld van de eigenaren. Enkele wijnglazen in de kamers of beschikbaar voor gebruik zouden prettig zijn! Verder een geweldig verblijf.
9
MarijeJong stel
5 juli 2025
- Perfecte locatie Leuke kamer met een goed bed Het was erg schoon en de eigenaren zijn zeer behulpzaam en vriendelijk.
- De kussens waren hard. (Dat is zeer persoonlijk.)
10
MelissaJong stel
13 juni 2025
- De gastheer was zeer vriendelijk en gaf ons geweldige suggesties.
9
DeborahJong stel
13 juni 2025
- Zeer comfortabel bed, perfecte temperatuur in de kamer, geweldige gastheren (zeer responsief), aangenaam terras (jammer van het weer!) en zeer goed gelegen - overal waar we heen wilden was het ongeveer 20 minuten lopen naar het noorden of zuiden, en we konden ook van het station lopen (ook niet veel meer dan 20 minuten).
- Slechts kleine details: we hebben gevochten om het dekbed dat niet ganz breed genoeg was. We hadden graag nog wat extra oppervlakken in de badkamer gehad om toilettassen op te plaatsen.
10
JessicaJong stel
6 juni 2025
- Het bed was zo comfortabel dat we bijna niet wilden opstaan! Zeer hoogwaardige meubels en voorzieningen.
- Niets, bedankt!
9
ShannonGroepsreizigers
10 mei 2025
- Een geweldige locatie in Antwerpen, de gastheer/gastvrouw heeft veel uitstekende lokale aanbevelingen achtergelaten en de kamers waren comfortabel en stijlvol. We hadden een ongelukkige storing met de stroom tijdens ons verblijf en de gastheer/gastvrouw heeft alles in het werk gesteld om ons te acomoderen en de situatie op te lossen. Het was een geweldig verblijf!
10
LouisaJong stel
10 maart 2025
- Geen ontbijt beschikbaar bij de B&B, maar absoluut geweldige faciliteiten. Het bed was super comfortabel. We vonden de platenspeler geweldig en hebben de albums van Sade en Tears For Fears gedraaid. Geweldige locatie voor het bezoeken van de Oude Wijk.
- Niets, we zouden weer blijven!
10
KarenJong stel
3 maart 2025
- Geen ontbijt. Veel eetgelegenheden in de buurt. Geen probleem.
- Niets. Het was precies zoals ik had gehoopt en zoals beschreven.
10
ElliottJong stel
28 februari 2025
- De accommodatie was prachtig, de inrichting was mooi. We hadden ook een terras. De platenspeler was een leuke toevoeging. Inchecken was erg eenvoudig, Quirien was voortdurend bereikbaar om ervoor te zorgen dat er iemand zou zijn om ons bij aankomst te verwelkomen. De kunstwerken in de kamers en gangen zijn echt mooi. De accommodatie ziet er zeer luxueus en stijlvol uit, zonder dat het geforceerd overkomt. Het bed was groot en comfortabel, het bestond uit twee matrasen die tegen elkaar waren geschoven, maar dit was helemaal geen probleem. We hebben onze laptop meegenomen omdat er geen tv was; ook dit was geen probleem. Er waren faciliteiten voor warme dranken beschikbaar in de kamer, met een minibar in de gang. Dit had een selectie sterke dranken uit Antwerpen, borden, een kurkentrekker, enzovoort. Alles wat men nodig zou kunnen hebben. Quirien liet ons later uitchecken, omdat onze trein laat was; dit was zeer vriendelijk en hielp onze laatste dag soepel te laten verlopen. De locatie van de accommodatie was perfect, ongeveer 15 minuten lopen van het station. Er is een hoekwinkel, een apotheek en een supermarkt op 1 minuut afstand - letterlijk aan de overkant van de straat. De accommodatie zelf, de locatie en de gastgevers maakten dit de perfecte plek om te verblijven bij een bezoek aan Antwerpen.
10
SueJong stel
14 januari 2025
- We hebben uitstekende ondersteuning ontvangen van onze gastheer, die op het terrein woont, een extraatje waar mijn man van geniet. Tijdens ons verblijf heeft hij ons geholpen met aanbevelingen, gebotteld water, extra koffie en al onze behoeften.
10
AnastasiyaVriendengroep
11 januari 2025
- Alles was netjes en de gastheren waren erg vriendelijk! Ze lieten ons iets later uitchecken, wat erg handig was voor mijn vriend en mij.
- niets toe te voegen hier
9
DanielJong stel
12 december 2024
- Locatie, stadstips van de eigenaren
- Niets
9
JoelyJong stel
15 november 2024
- Prachtig ontwerp, prettig om een kleine buitenspace te hebben. Goede locatie nabij restaurants. De host heeft een nuttige kaart met aanbevelingen achtergelaten.
- Het was behoorlijk warm, aangezien de temperatuur dit weekend erg hoog is. Misschien zou een ventilator helpen. Anders hebben we er van genoten.
Vraag en antwoord.
B&B Lucy in the Sky ligt 610 meter van het centrum van Antwerpen.