In Het Koetshuis
7315 AC Apeldoorn
Beschikbaarheid ophalen...
Informatie over de accommodatie
Het charmante 19e-eeuwse Koetshuis maakt deel uit van de monumentale villa aan de Loolaan nr. 40 in Apeldoorn. Op korte loopafstand vindt u Paleis het Loo, het Orpheus theater, het bos en het stadscentrum. Het Koetshuis biedt zijn gasten een eigen terras met uitzicht op de groene tuin en het konijnenverblijf. Onder het dak bevinden zich twee gezellige slaapkamers, elk met een tweepersoonsbed, en een gang met een comfortabele slaapbank. Op de begane grond bevinden zich de hal, de wasruimte met douche, het toilet en de woonkamer met een grote bank en een complete keuken. Tegen betaling kunnen gasten gebruikmaken van de klassieke muziekkamer met vleugel en de aangrenzende zaal voor maximaal 15 personen. Naast de deur vindt u het restaurant “The Bon Vivant”, gespecialiseerd in Franse gerechten, en aan de andere kant vindt u het oudste café van Apeldoorn, “Herbergh 't Oude Loo”. Beide restaurants werden ruim een eeuw geleden bezocht door prins Hendrik III, echtgenoot van koningin Wilhelmina. Er is een bushalte voor de deur met regelmatige verbindingen naar het treinstation en de steden Deventer, Zwolle, Arnhem en Amersfoort. Ophaalservice en andere transportdiensten zijn op aanvraag en tegen een extra vergoeding beschikbaar. Het Koetshuis wordt gewaardeerd om zijn luxe boxspringbedden (90 x 200 cm) en voorziet zijn gasten wekelijks van schoon beddengoed en handdoeken.
In de omgeving
- Marktplein 1.2 km
- Winkewijertlaan 4.1 km
- NTKC De Kooiberg 6.3 km
- Herman Coertsweg 7 km
- A50 De Brink 7.9 km
- Landal Heideheuvel 10 km
- De Bon Vivant 20m
- Zenith 325m
- Happy Garden 436m
- Fong Sheng 459m
- Restaurant La Niche 468m
- Royal Daan 468m
- High Five 787m
- De Wilde Pieters 838m
- Paleis het Loo 1.2 km
- Museum in de Zevende Hemel 1.3 km
- A-Ford museum 6.5 km
- Vaassen Historie 7.1 km
- Collectie '40-'45 7.2 km
- Veluwsche Stoomtrein Maatschappij 7.5 km
- Haardplatenmuseum 9.4 km
- Safika's 2.5 km
- Doodshoofdapen 2.5 km
- Na-aaphuis 2.6 km
- Kinderparadijs Malkenschoten | Binky 4.5 km
- De Echoput 5.1 km
- De Levenstuinen van het Groot Hontschoten 6.5 km
- Apeldoorn 2 km
- Apeldoorn 2.1 km
- Apeldoorn Osseveld 3.8 km
- Apeldoorn De Maten 4 km
- Beekbergen 7.5 km
- Immenbergweg 9.2 km
9.9
Beoordeeld door: 11 gasten.
10
RakazijaGroepsreizigers
19 januari 2025
- Het huis was gezellig, schoon en goed uitgerust voor ons verblijf. Zelfs als we iets anders nodig hadden, was Jan (de gastheer) zeer bereidwillig om dit te leveren. De locatie van het huis was eveneens uitstekend.
10
StefanGezin met kinderen
15 december 2024
- de eigenaar Jan was zeer behulpzaam en vriendelijk. de kamers waren schoon en mooi ingericht. we hebben echt genoten van ons verblijf hier als gezin (ouders met 2 kinderen).
10
DoniGezin met kinderen
6 december 2024
- Alles… - Gelegen aan een prachtige met bomen omzoomde straat met mooie huizen - Parkeergelegenheid - Gezellige accommodatie met alle denkbare faciliteiten - En vooral de gastheer, Jan, die op alle mogelijke manieren behulpzaam was. We lieten een jas achter in de accommodatie en Jan nam het initiatief om deze naar ons terug te sturen! Jan krijgt van onze kinderen een dubbele duim omhoog voor zijn gastvrijheid!