7.6
  • hotel stars
  • hotel stars

B&B Hotel Augsburg-Süd

Aanbiedingen doorzoeken


Informatie over de accommodatie


B&B Hotel Augsburg-Süd biedt een aangename verblijfsoptie met modern comfort. De kamers zijn voorzien van airconditioning, gratis WiFi en gratis parkeergelegenheid, wat het ideaal maakt voor zowel zakelijke reizigers als toeristen. Gasten hebben toegang tot een internethoek en gratis satelliet-tv voor entertainment. Het hotel kent verder praktische faciliteiten zoals verkoopautomaten in de lobby voor snacks en drankjes en beschikt over familiekamers, waardoor het ook geschikt is voor gezinnen.

Het hotel ligt strategisch binnen 2 km van de belangrijkste bezienswaardigheden, zoals het beurscentrum, de universiteit en het stadscentrum van Augsburg. Dit maakt het een aantrekkelijke keuze voor bezoekers die zowel zaken als plezier willen combineren. In de directe omgeving bevinden zich bovendien diverse gezinsvriendelijke attracties, waaronder een nabijgelegen dierentuin en de mogelijkheid tot schaatsen in de winter bij het Stempflesee-meer.

Wat betreft diensten en voorzieningen, biedt B&B Hotel Augsburg-Süd gratis parkeren zonder reservering, en is huisdieren meenemen toegestaan, hoewel hier mogelijk extra kosten aan verbonden zijn. Het hotel adresseert toegankelijkheidsbehoeften met rolstoeltoegankelijke faciliteiten en geluiddichte kamers zijn beschikbaar voor een rustige nacht. Het veiligheidsbeleid van het hotel omvat strikte hygiënemaatregelen tegen virussen, met social distancing-regels, handdesinfectiemiddelen, en een contactloos in- en uitcheckproces om een veilige omgeving voor alle gasten te bevorderen.



Faciliteiten in B&B Hotel Augsburg-Süd

Badkamer
  • Bad of douche
  • Douche
  • Haardroger
  • WC
Slaapkamer
  • Airconditioning
  • Bureau
  • TV
Woon gedeelte
  • Verwarming
Internet
  • Gratis Wifi
Parkeren
  • Parkeerplaats
Diensten receptie
  • Express check-in/check-out
Huisdieren
  • Huisdieren toegestaan
Algemeen
  • Lift
Toegangkelijkheid
  • Anti-allergene kamers
Gehandicapen toegang
  • Mindervaliden kamers
Roken
  • Rokersruimte

In de omgeving

7.6

Beoordeeld door: 1594 gasten.

5

René

Gezin met kinderen
27 juli 2025

“Aanvaardbaar”
  • Schoon badkamer, heerlijk ontbijt.
  • Veel geluid van de trein, een vuile kamer die al een tijdje niet was gestofzuigd. Oude snoepjes, rozijnen en haren op de vloer en in de hoeken.

7

Margo

Jong stel
15 juni 2025

“Goed”
  • Locatie, prijs (in vergelijking met anderen), gratis parkeren.
  • Het zou schoner kunnen zijn. Ondanks het feit dat het hotel 2 sterren heeft, zou de schimmel in de badkamer verwijderd moeten worden.

8

Popa

Gezin met kinderen
8 juni 2025

“Zeer goed”
  • Zeer schoon en de sofa's zijn zeer geschikt om op te slapen.
  • U voelt elke tram vanaf de straat. Maar als u moe bent, merkt u het niet.

8

Jihye

Gezin met kinderen
28 mei 2025

“Zeer goed”
  • grootte van de kamer, locatie en schoonmaak
  • Ze vulden het ontbijtbuffet niet bij. Toen we rond 8 uur naar beneden gingen, was het buffet behoorlijk leeg.

6

Herbert

Gezin met kinderen
8 mei 2025

“Waar voor je geld”
  • Naast het tramstation. Gratis parkeergelegenheid op het terrein. Beschikbare familiekamer.
  • N.v.t.

5

Robert

Jong stel
27 april 2025

“Basis met duur ontbijt”
  • Zeer comfortabel bed.
  • U dient uw ontbijt te bestellen bij het inchecken, alleen op deze locatie. Hierover zijn wij niet geïnformeerd. Parkeren is mogelijk aan de achterzijde, er is geen achteringang.

10

Inge

Alleenreiziger
31 maart 2025

“Kan dit hotel absoluut aanbevelen.”
  • De kamer, de douche en de badkamer zijn schoon en absoluut voldoende. Voor dit verblijf heb ik het ontbijt geboekt en dat was het zeker waard. Het is echter beslist een goed idee om vroeg voor het ontbijt aanwezig te zijn, anders zijn de vleeswaren, kaas en brood (Brötchen) op. De koffieautomaat biedt een voldoende aanbod van koffieopties en de koffie is echt goed. Het personeel is altijd vriendelijk en zeer behulpzaam. Ik zal zeker weer boeken.
  • Ik had gevraagd om een kamer op de 2e verdieping met uitzicht op de parkeerplaats, maar ik kreeg een kamer op de 1e verdieping met uitzicht op de straat. Volgende keer zal ik rechtstreeks boeken bij B&B Süd.

5

Murshedul

Alleenreiziger
9 maart 2025

“Aanvaardbaar”
  • Er was een sterke geur in de kamer.

8

Martin

Gezin met kinderen
25 februari 2025

“Zeer goed”
  • Goede locatie, zeer schoon, moderne meubels. Goede prijs-kwaliteitverhouding.
  • Niets

Vraag en antwoord.

Ja, bij Hotels.nl kun je B&B Hotel Augsburg-Süd zonder creditcard reserveren. Vooraf betalen is niet nodig en je kunt je reservering meestal gratis annuleren.
Vooruitbetalen is niet verplicht bij het reserveren van B&B Hotel Augsburg-Süd via Hotels.nl. Je hebt ook de mogelijkheid om gratis te annuleren.
Hotels.nl rekent nooit boekings- of reserveringskosten, ook niet voor B&B Hotel Augsburg-Süd. Bekende Nederlandse aanbieders zoals Hotelspecials, Weekendjeweg en Voordeeluitjes brengen deze extra kosten wel altijd in rekening. Daarom zijn wij veruit het goedkoopst voor een reservering in B&B Hotel Augsburg-Süd.
Bij Hotels.nl kun je B&B Hotel Augsburg-Süd reserveren met gratis annuleren. Je vindt altijd tarieven waarbij annuleren kosteloos is.
Hotels.nl accepteert iDEAL als betaalmethode voor vooruitbetalingen in B&B Hotel Augsburg-Süd, zodat je zonder creditcard eenvoudig kunt reserveren.

B&B Hotel Augsburg-Süd ligt 2,5 km van het centrum van Augsburg.

B&B Hotel Augsburg-Süd heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.

B&B Hotel Augsburg-Süd staat het meenemen van huisdieren toe. Hieraan kunnen kosten en speciale voorwaarden verbonden zijn, neem altijd vooraf contact op met de accommodatie als u een huisdier mee wilt nemen.

B&B Hotel Augsburg-Süd heeft een eigen parkeerplaats voor de gasten. Gebruik is meestal op eigen risico. Er kunnen kosten verbonden zijn aan het parkeren.