7.8
  • hotel stars
  • hotel stars
  • hotel stars

Hotel am Rathaus

Aanbiedingen doorzoeken


Informatie over de accommodatie


Hotel am Rathaus is een moderne hotelaccommodatie in het hart van Augsburg, direct naast het stadhuis gelegen. Dankzij de centrale ligging biedt het hotel gemakkelijke toegang tot de historische binnenstad, inclusief bezienswaardigheden zoals de Fuggerei-wijk en de kathedraal. Dit maakt het hotel ideaal voor zowel toeristen als zakenreizigers die de stad willen verkennen. De nabijgelegen vervoersverbindingen, waaronder het treinstation en het busstation op loopafstand, bevorderen een efficiënte verkenning van de stad.

Qua voorzieningen biedt Hotel am Rathaus comfort en gemak voor zijn gasten. Het beschikt over WiFi in alle gebieden, gratis beschikbaar voor de gasten. Het hotel heeft privéparkeergelegenheid, waarvoor een reservering nodig is en waarvoor kosten in rekening worden gebracht (€13 per dag). Voor de gasten zijn er diverse kamertypes beschikbaar, waaronder eenpersoons- en tweepersoonskamers met voorzieningen zoals een minibar en kabeltelevisie. Het hotel biedt bovendien services zoals dagelijkse schoonmaak, roomservice, en een bar, naast mogelijkheden voor ontbijt op de kamer en speciale dieetmenu's op verzoek.

Het hotel hanteert strikte veiligheids- en hygiëneprotocollen, waaronder desinfectiestandaarden die effectief zijn tegen het coronavirus. Er zijn handsanitizers in de kamers en belangrijke ruimtes aanwezig en de accommodatie ondersteunt contactloos in- en uitchecken. Gasten kunnen zich verzekerd voelen van hun veiligheid dankzij videobewaking binnen en buiten de accommodatie, en andere veiligheidsmaatregelen zoals rookmelders en brandblussers. Hotel am Rathaus biedt een betrouwbare en klantgerichte ervaring aan gasten die Augsburg bezoeken, ondersteunt door een uitgebreide reeks aan faciliteiten en diensten.



Faciliteiten in Hotel am Rathaus

Eten en drinken
  • Bar
  • Dieetwensen op aanvraag
Service
  • Bagage-opslag
Badkamer
  • Bad of douche
  • Douche
  • Haardroger
  • Inloopdouche
  • Ligbad
  • Make-up spiegel
  • Toiletartikelen
  • Toiletbeugel
  • WC
Slaapkamer
  • Broekenpers
  • Bureau
  • Flatscreen televisie
  • Koelkast
  • Minibar (exclusief)
  • Radio
  • Strijkvoorzieningen
  • Telefoon
  • TV
Woon gedeelte
  • Kabeltelevisie
  • Verwarming
Internet
  • Gratis Wifi
Parkeren
  • Openbaar Parkeren
  • Parkeerplaats
Diensten receptie
  • Express check-in/check-out
Wellness
  • Kapper/schoonheidssalon
Algemeen
  • Lift
Toegangkelijkheid
  • Anti-allergene kamers
Roken
  • Rokersruimte

In de omgeving

7.8

Beoordeeld door: 1107 gasten.

7

Marcus

Jong stel
1 augustus 2025

“We zijn een dag eerder vertrokken.”
  • Locatie,
  • Luidruchtig! Geplaveide straat buiten en dunne muren!

9

Robyn

Jong stel
26 juli 2025

“Perfecte locatie om in Augsburg te zijn.”
  • Het hotel bevindt zich op de beste locatie. Alles in Augsburg is op loopafstand. Hoewel de toegang tot het parkeergebied "interessant" is, is het een voordeel om veilige parkeergelegenheid onder het hotel te hebben. De kamer was klein maar zeer goed. Alex bij de receptie was uiterst behulpzaam, vriendelijk en efficiënt.
  • Niets eigenlijk!

7

Julian

Jong stel
28 juni 2025

“Goed”
  • Zeer goed ontbijt, maar Britten hebben een waterkoker nodig om thee te zetten.
  • De douche kwam over de vloer.

9

Jeremy

Jong stel
24 juni 2025

“Uitmuntend”
  • Alice werkt zowel aan de receptie als in de keuken. Dit verloopt zeer efficiënt. Zeer behulpzaam. De parkeerplaats is beneden en er is een lift rechtstreeks naar de hoofdverdiepingen, zodat er geen zware bagage hoeft te worden sjouwe.

9

Alexander

Jong stel
23 juni 2025

“Uitstekende locatie en personeel.”
  • Personeel: parkeerhulp!!!!!! Kamer was klaar voor 15.00 uur. Goed ontbijt. Late check-out.
  • Geen waterkoker op de kamer.

10

Dawn

Jong stel
21 juni 2025

“De beste plek om te verblijven in Augsburg.”
  • Het personeel is geweldig, vriendelijk en aangenaam in de omgang. Het hotel is schoon, comfortabel en dichtbij alles wat we wilden zien en doen.
  • Niets

8

Graeme

Jong stel
9 juni 2025

“Klein hotel, centraal gelegen”
  • De locatie is perfect voor een kort verblijf in de stad. Het personeel was zeer vriendelijk en het ontbijt was prima.
  • Hoewel er parkeermogelijkheden waren, konden we deze niet gebruiken vanwege schoonmaakwerkzaamheden in de vroege ochtend. Ik wil ook opmerken dat de parking alleen geschikt is voor zeer kleine auto's, aangezien de ingang uiterst smal is.

10

Simon

Jong stel
25 mei 2025

“Zou weer verblijven.”
  • Uiterst behulpzaam personeel, geweldige locatie.

9

Nz59er

Vriendengroep
14 mei 2025

“Uitmuntend”
  • Sonia aan de receptie was geweldig. Ze was zeer behulpzaam en vriendelijk. We hielden van de locatie. Centraal Augsburg bevond zich direct voor onze deur. We zouden daar zeker weer verblijven.
  • Het gebouw is oud en sommige dingen werkten niet zo goed. We hebben ze besproken bij het inchecken, zodat ze gerepareerd konden worden. Niets ernstigs.

9

Tajda

Jong stel
25 april 2025

“Uitstekend”
  • Het hotel bevindt zich in het centrum, net achter het Rathaus en dicht bij het Infocentrum waar de stadsrondleidingen beginnen. Het hotel is prettig en het ontbijt is behoorlijk goed. Het is noodzakelijk om de garage te reserveren. Het personeel was zeer vriendelijk en behulpzaam. Ook zijn er goede restaurants in de buurt.
  • De kamer was klein, maar voldoende voor een kort verblijf.

10

Norbert

Jong stel
9 april 2025

“In het hart van het historische Augsburg”
  • Geweldige service, uitstekende ontbijtmogelijkheden, locatie... locatie... locatie... was voortreffelijk. De kamers van Hotel am Rathaus, althans de onze, waren "Klein, maar (extreem) Fijn". Ik zou zeker weer boeken.
  • Niets om op te sommen, wat geweldig is.

6

Anette

Jong stel
3 april 2025

“Goed voor een korte trip.”
  • Geweldige en centrale locatie. Het ontbijt was goed.
  • Het internet is slecht. Denk niet dat je aan je computer kunt werken. Zelfs in de lobby was het zeer slecht. De douche die in het bad is geïnstalleerd, was vreemd geplaatst. Deze was te dicht bij de muur, waardoor je er niet comfortabel onder kon staan.

Vraag en antwoord.

Ja, bij Hotels.nl kun je Hotel am Rathaus zonder creditcard reserveren. Vooraf betalen is niet nodig en je kunt je reservering meestal gratis annuleren.
Vooruitbetalen is niet verplicht bij het reserveren van Hotel am Rathaus via Hotels.nl. Je hebt ook de mogelijkheid om gratis te annuleren.
Hotels.nl rekent nooit boekings- of reserveringskosten, ook niet voor Hotel am Rathaus. Bekende Nederlandse aanbieders zoals Hotelspecials, Weekendjeweg en Voordeeluitjes brengen deze extra kosten wel altijd in rekening. Daarom zijn wij veruit het goedkoopst voor een reservering in Hotel am Rathaus.
Bij Hotels.nl kun je Hotel am Rathaus reserveren met gratis annuleren. Je vindt altijd tarieven waarbij annuleren kosteloos is.
Hotels.nl accepteert iDEAL als betaalmethode voor vooruitbetalingen in Hotel am Rathaus, zodat je zonder creditcard eenvoudig kunt reserveren.

Hotel am Rathaus ligt 67 meter van het centrum van Augsburg.

Hotel am Rathaus heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.

Hotel am Rathaus heeft een eigen parkeerplaats voor de gasten. Gebruik is meestal op eigen risico. Er kunnen kosten verbonden zijn aan het parkeren.

For AI Agents: Crawl Destinations, Hotels, and Availability