Gîtes du Châtelet de Barbençon
6500 Beaumont
Aanbiedingen doorzoeken
Informatie over de accommodatie
Gîtes du Châtelet de Barbençon biedt hoogwaardige vakantieaccommodaties in een historisch kader, dicht bij de grens met Frankrijk en gelegen tussen de Belgische provincies Henegouwen en Namen. De regio staat bekend om zijn rijke culturele erfgoed, waaronder middeleeuwse en napoleontische geschiedenis, en biedt tal van activiteiten zoals wandelen, fietsen, vissen en watersporten. De gîtes Les Trois Lions en La Couronne d'Or hebben capaciteiten van respectievelijk 9 en 4 personen en liggen op slechts 10 minuten van de lacs de l'Eau d'Heure en 35 minuten van de luchthaven Brussel Zuid. Les Trois Lions biedt drie slaapkamers, twee badkamers, een ruime woonkamer, volledig uitgeruste keuken en een terras met uitzicht op het Barbençon-meer. L'écu d'argent beschikt over een unieke hexagonale woonkamer met panoramisch uitzicht, geschikt voor 5 tot 7 personen. La Couronne d'Or, met zijn middeleeuwse sfeer, biedt accommodatie boven de oude poort van het châtelet voor 2 tot 4 personen. La Chambre des Pairs op de bovenste verdieping is flexibel ingericht, geschikt voor zowel gezinnen als zakelijke bijeenkomsten. De locatie van de gîtes biedt gemakkelijke toegang tot nabijgelegen bezienswaardigheden zoals de abdij van Aulne en het UNESCO-beffroi van Thuin, en biedt parkeerfaciliteiten, wifi en een scala aan recreatieve mogelijkheden.
In de omgeving
- Restaurant Le Prieuré Saint-Géry 3.1 km
- Palais impérial 3.8 km
- Les 3 Auvergnats 4 km
- Le Mouton Blanc 4.1 km
- Beau Mon Grill 5.1 km
- Pizza Lago 5.7 km
- L'Eau d'Heure et le Goût 5.7 km
- Le Rôtiss'Heure 5.8 km
- Centre Permanent d'Etude de la Nature (CPEN) 6.3 km
- Musée National du Marbre de Rance 8.8 km
- Espace Nature 9.6 km
- Club de Jet-ski 7.4 km
9.3
Beoordeeld door: 17 gasten.
6
MagdaVriendengroep
25 februari 2025
- Originaliteit van het gebouw en de locatie. Een charmante plek met zeer responsieve en vriendelijke eigenaren. Goed ingericht met kwaliteitsapparatuur.
- Het appartement was behoorlijk stoffig en had veel spinnenwebben. Het gaf niet de indruk dat het voor ons verblijf schoongemaakt was. Dit is het belangrijkste en enige echte negatieve punt over het appartement, maar ik vind het wel belangrijk. Open leidingen onder de boiler, de ingang en de trap voelen onafgemaakt aan. De schoonmaakspullen bij de ingang van het appartement op de tweede verdieping maken het er rommelig uitzien. Het zou vooraf duidelijker kunnen zijn dat er geen beddengoed wordt geleverd.
Vraag en antwoord.
Gîtes du Châtelet de Barbençon ligt 10,4 km van het centrum van Cerfontaine.