8.7
  • hotel stars
  • hotel stars
  • hotel stars
  • hotel stars

25hours Hotel Bikini Berlin

Aanbiedingen doorzoeken


Informatie over de accommodatie


25hours Hotel Bikini Berlin is een modern boutiquehotel in het centrum van Berlijn, gelegen in de wijk Charlottenburg, direct naast het bekende Bikini Berlin-complex. Het hotel bevindt zich op loopafstand van iconische bezienswaardigheden zoals de Kaiser-Wilhelm-Gedächtniskirche, de dierentuin van Berlijn en de populaire winkelboulevard Kurfürstendamm. Dankzij de centrale ligging zijn zowel treinstation Zoologischer Garten als diverse metrolijnen eenvoudig bereikbaar, wat het hotel geschikt maakt voor zowel toeristen als zakenreizigers die de stad willen verkennen. De sfeer in het hotel is eigentijds en creatief, met een urban uitstraling die aansluit bij de levendige omgeving. Het interieur combineert industriële elementen met groene accenten, wat zorgt voor een ontspannen en inspirerende ambiance waarin gasten zich snel thuis voelen.

De kamers van 25hours Hotel Bikini Berlin zijn stijlvol ingericht met een speelse mix van moderne en natuurlijke materialen. Veel kamers bieden uitzicht op de dierentuin of op de skyline van Berlijn, waardoor gasten kunnen kiezen voor een rustige of juist stedelijke sfeer. De kamers zijn voorzien van comfortabele bedden, een functionele werkplek, gratis wifi en een minibar. In de badkamer vinden gasten moderne voorzieningen en een eigentijds design. Het hotel beschikt verder over faciliteiten die passen bij een boutiquehotel, zoals een ontbijtzaal met uitzicht, fietsverhuur voor het verkennen van de stad en een kleine wellnessruimte. Ook zijn er flexibele werkplekken en vergaderruimtes beschikbaar, wat het hotel aantrekkelijk maakt voor zowel vakantiegangers als zakelijke gasten.

Gasten ervaren de service doorgaans als vriendelijk en behulpzaam, met een receptie die goed bereikbaar is voor vragen of advies over de stad. Voor eten en drinken biedt het hotel een uitgebreid ontbijtbuffet in een lichte ruimte met uitzicht op Berlijn. Het restaurant NENI Berlin serveert gerechten met mediterrane en Midden-Oosterse invloeden in een trendy, informele sfeer. Op de bovenste verdieping bevindt zich de Monkey Bar, een populaire ontmoetingsplek met panoramisch uitzicht over de stad en de dierentuin. Unieke kenmerken van het hotel zijn het creatieve interieur, de duurzame insteek en de nadruk op beleving en ontmoeting. Het hotel trekt een breed publiek, van stedentrippers tot zakenreizigers, die op zoek zijn naar een bijzondere verblijfservaring in het hart van Berlijn.



Faciliteiten in 25hours Hotel Bikini Berlin

Eten en drinken
  • Bar
  • Dieetwensen op aanvraag
  • Restaurant
Service
  • Bagage-opslag
Badkamer
  • Bad of douche
  • Douche
  • Haardroger
  • Ligbad
  • Toiletartikelen
  • WC
Slaapkamer
  • Airconditioning
  • Bureau
  • Flatscreen televisie
  • iPod docking station
  • Kluis
  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Minibar (exclusief)
  • Telefoon
  • TV
Woon gedeelte
  • Verwarming
  • Waterkoker
Internet
  • Gratis Wifi
Parkeren
  • Parkeerplaats
Schoonmaak service
  • Wasservice
Zakelijke faciliteiten
  • Vergaderzaal
Wellness
  • Sauna
Huisdieren
  • Huisdieren toegestaan
Fietsen
  • Fietsverhuur
Algemeen
  • Lift
Toegangkelijkheid
  • Anti-allergene kamers

In de omgeving

8.7

Beoordeeld door: 1870 gasten.

3

Eva

Alleenreiziger
28 september 2025

“Teleurstellend en extreem overpriced, alsof je in een nachtclub slaapt door de monkey bar.”
  • De kamers zijn behoorlijk mooi en het uitzicht is geweldig.
  • Ik heb hier vele keren verbleven en de service is aanzienlijk verslechterd. Ik had een kamer op de vierde verdieping en ik kon de muziek van de monkey bar op de tiende verdieping tot in mijn kamer horen. Het was alsof je probeert te slapen naast een nachtclub, het was absoluut verschrikkelijk en dat midden in de week tot 01:00 uur. Toen ik belde om te klagen, was het personeel onbeleefd en helemaal niet behulpzaam. Ook was er bij het in- en uitchecken in het algemeen geen warmte, geen vriendelijkheid... niemand gaf om hoe mijn verblijf was of vroeg er zelfs naar. Ik vind dit hotel ongelooflijk overgewaardeerd, het is het geld helemaal niet waard. Tegenwoordig lijkt het alsof ze alleen op de locatie leunen, maar er zijn andere mooie hotels op betere locaties voor betere prijzen in Berlijn.

10

Gareth

Jong stel
26 september 2025

“De beste plek om te verblijven in een zeer hippe stad!”
  • Ik heb hier al vele keren verbleven - geen ander hotel in Berlijn komt in aanmerking. Zo, zo geweldig!

10

Valdrinas

Alleenreiziger
22 september 2025

“Elke cent waard!”
  • Het uitzicht vanuit het grote raam van de kamer was verbluffend. De kamer was schoon, comfortabel en zeer modern met een geweldige stijl. Het personeel was vriendelijk en bood voordelen zoals gratis snacks uit de minibar aan. Hartelijk dank voor de gastvrijheid! :)

9

Kirill

Alleenreiziger
19 september 2025

“Geweldig hotel op een geweldige locatie.”
  • Stijlvolle kamer, geweldige sauna, levendige Monkey Bar op het dak.

10

Lars

Gezin met kinderen
19 september 2025

“Perfect hotel om van Berlijn te genieten.”
  • De uitzichten op de dierentuin zijn geweldig. We hadden een fantastische kamer met een hangmat en inspirerende meubels, evenals een badkuip met onderwatermuziek. Het ontvangstgedeelte heeft binnenschommels en comfortabele sofa's om te werken of te ontspannen. Het restaurant en de bar op de bovenste verdieping bieden een uitstekende selectie van eten en drinken, en het uitzicht over Berlijn is adembenemend. Als gast heeft u een aparte voorkeurselevator om deze bovenste verdieping te bereiken.

10

Vladimir

Alleenreiziger
16 september 2025

“Zeer mooie plek op de juiste locatie!”
  • Een prachtige plek met geweldige mensen en personeel.
  • Zeer traag uitcheckproces. Kan ik in plaats van te wachten een box voor kaarten aan de muur gebruiken???

9

Rakan

Jong stel
12 september 2025

“Hip en trendy”
  • De apen joelen! En het fantastische park.
  • Ik wens dat ze geen Duitse zenders op televisie hadden.

6

Ayomide

Groepsreizigers
12 september 2025

“Te duur”
  • De gemeenschappelijke ruimtes waren mooi. Het lag dicht bij een winkelcentrum. Vriendelijk personeel.
  • Ik dacht dat we te veel hadden betaald voor wat we kregen, vooral omdat het ontbijt niet inbegrepen was. De mini-koelkast was behoorlijk teleurstellend. We kregen geen stil water in onze mini-koelkast, zelfs niet nadat we hadden gevraagd. Het personeel bij Monkey Bar was onvriendelijk. Ik weet dat het druk was, maar ze lieten ons 40 minuten wachten op een drankje omdat ze te druk waren met flirten met klanten en met elkaar.

4

Massoud

Groepsreizigers
31 augustus 2025

“Goed”
  • De locatie en het ontbijt, het ontwerp van de kamer.
  • De matrassen en de kussens, de toegang tot het hotel was een beetje ingewikkeld. We moesten zo lang wachten op de lift. De receptionist heeft wat training nodig.

9

Steven

Jong stel
19 augustus 2025

“Leuk, trendy hotel. Het is een beetje ver van de belangrijkste gebieden, maar het is prettig om bij het park en de dierentuin te zijn.”
  • De kamer was echt mooi, met een geweldig uitzicht, een leuke hangmat en een fijne douche.
  • De locatie was iets te ver voor ons, maar het is mooi om een andere kant van de stad te zien.

10

Hanna

Groepsreizigers
16 augustus 2025

“Het was leuk! Kom hier zeker terug!”
  • zeer comfortabel bed!
  • De airconditioner maakte de lucht niet kouder.

4

Rogerio

Jong stel
14 augustus 2025

“Zou na deze ervaring in geen enkel Bikini hotel meer verblijven.”
  • Ik heb 25% van het personeel leuk gevonden; zij waren vriendelijk en behulpzaam. Het probleem was de andere 75%.
  • Het personeel was zeer onbeschoft. Van het inchecken tot het restaurant. Wanneer we iets van het personeel nodig hadden, zoals een glas water bij het ontbijt of iets anders bij de receptie, voelde het alsof we naar de slechte buurman moesten lopen die altijd geïrriteerd is als je aanbelt. Het ergste was niet te weten wie we zouden treffen. Uiteindelijk kregen we fantastische service, zeer professioneel, maar de volgende keer was het weer helemaal slecht en onbeschoft, soms binnen een minuut. We waren angstig om het hotel te verlaten.

10

Laura

Alleenreiziger
11 augustus 2025

“Geweldig”
  • Alles is uitstekend... het is een geweldig hotel.

9

Paolo

Zakenreiziger
10 augustus 2025

“Uitstekend”
  • Ontwerp

7

Ana

Zakenreiziger
4 augustus 2025

“Goed”
  • locatie en mooi kamer.
  • goed ontbijt, maar te lang om de koffie te krijgen

8

Mary

Jong stel
29 juli 2025

“Geweldige locatie in een trendy hotel.”
  • De hangmatten in de lobby waren geweldig na de marathon.
  • De kamernummers in de gang waren verlicht. Het was eng en donker.

9

Andrea

Alleenreiziger
22 juli 2025

“Ik zou teruggaan!”
  • geweldige locatie. geweldige sfeer.
  • De douchekraan werkte niet goed. Ik stootte mijn hoofd tegen de kledingrek omdat de kamer zo slecht verlicht was.

9

Quentin

Jong stel
21 juli 2025

“Zeer aangenaam verblijf en een geweldige ervaring voor een paar dagen in dit deel van Berlijn.”
  • - Geweldig uitzicht op de Zoo (u moet vragen om aan de westzijde van het gebouw te zitten voor een beter uitzicht). - Geweldige kamer en ervaring, zeer goede service.
  • - De airconditioning werkte niet erg goed. - Jammer dat ze geen fitnessclub hebben, maar u heeft de mogelijkheid om voor 10 euro toegang te krijgen tot een nabijgelegen fitnessclub.

10

Mignone

Jong stel
20 juli 2025

“10/10. Het personeel heeft alles zo eenvoudig en comfortabel voor ons gemaakt. De locatie en sfeer maken het duizend keer beter.”
  • het personeel, de locatie, het thema, het eten, de bar en zeer comfortabel.
  • donkere verlichting

10

Charlee

Jong stel
16 juli 2025

“Epische verblijf, ik zou graag teruggaan!”
  • Het uitzicht over de dierentuin was geweldig! De sauna met uitzicht op de dierentuin was zeer ontspannend, en de kamer zelf was stijlvol en comfortabel.
  • Kon af en toe muziek horen van de bar boven, maar dit was niet te vervelend.

8

Heidi

Gezin met kinderen
12 juli 2025

“Uniek en handig - precies wat we nodig hadden.”
  • Het pand is uniek en dicht bij de dierentuin gelegen, wat twee factoren voor mij waren. We waren met z'n drieën in mijn groep, dus het personeel was behulpzaam en heeft een extra bed in de kamer gezet, zodat we met z'n allen in één kamer konden verblijven.
  • Het standaardbed stond op een verhoogd platform, wat voor mijn ouders een beetje moeilijk was, en zij zouden ook graag hebben gehad dat er meer plekken waren om een koffer neer te zetten.

5

Sven

Zakenreiziger
9 juli 2025

“overgewaardeerd”
  • Hotel heeft een algehele opknapbeurt nodig - vreselijke bedden, geen opbergruimte in de kamer.

10

Jovan

Zakenreiziger
8 juli 2025

“Uitstekend”
  • Beste Daktuin Authentiek Ontbijt
  • Het personeel zou beter kunnen zijn.

7

Niklas

Zakenreiziger
6 juli 2025

“Zeer stedelijk hotel op een uitstekende locatie.”
  • Geweldige locatie dichtbij het treinstation en de metro. Zeer centraal en stedelijk. De Monkey Bar op de 10e verdieping is een geweldige plek. Er is een gratis minibar in de kamer, maar helaas alleen voor de eerste nacht.
  • De kamers zijn behoorlijk creatief en hebben geen deur naar de douche. Daarnaast was er geen werkruimte in mijn kamer. Mijn sleutelkaart werkte alleen één nacht per keer en moest bij de receptie opnieuw worden ingesteld. Er was geen schoenlepel in de kamer.

7

Katrine

Zakenreiziger
27 juni 2025

“Hou van de sfeer, het uitzicht, de bar en het restaurant, maar de kamers zijn niet de meest comfortabele.”
  • Hou van het uitzicht en de sfeer.
  • Het bed is ongemakkelijk en maakt geluid. De kamers könnten wel iets meer ruimte gebruiken om uw kleding op te bergen.

4

Mel

Jong stel
25 juni 2025

“Hotel is stijl boven inhoud. Absoluut GEEN waarde voor het tarief dat ik heb betaald.”
  • Handige reisverbinding rond Berlijn. Fijne lobbyruimte en sauna.
  • Betaald 360 euro per nacht voor een matras op de vloer - vreselijk geslapen gedurende 3 nachten. Kamer donker en weinig vloerruimte. Sommige medewerkers waren vriendelijk, anderen erg afwachtend. Ontbijt ziet er mooi uit maar de warme gerechten waren teleurstellend. Er moet meer aandacht aan de details worden besteed gezien de prijzen.

8

Miles

Alleenreiziger
17 juni 2025

“Goede waarde”
  • Mooi, schoon hotel met vriendelijk personeel. Het ontbijt is wat gebruikelijk is voor hotels, maar je hebt een prachtig uitzicht op het park wanneer je op het terras zit.

7

Ira

Zakenreiziger
16 juni 2025

“Funky, eigenzinnig hotel met uitstekend personeel en een geweldig restaurant, aangevuld met adembenemende uitzichten.”
  • We hadden enkele kleine onderhoudsproblemen. De kamers onder het restaurant zouden voorzien moeten zijn van een geluidswaarschuwing of zwaar afgeprijsd moeten zijn, de kamer 908 is beslist te luidruchtig om in te slapen.

9

Stephen

Jong stel
16 juni 2025

“Uitstekend”
  • Het uitzicht op de zoo was goed. Thea aan de receptie was zeer goed en gaf ons veel informatie die verder ging dan wat ze nodig had.
  • De kussens waren niet geweldig, we vroegen om extra en kregen ze, wat hielp.

10

Andy

Jong stel
10 juni 2025

“Geweldig hotel, zeer eigenaardig. Ik hield van het uitzicht over de dierentuin.”
  • Zeer bijzonder, en we vonden het geweldig dat we over de dierentuin konden kijken. Het is fijn om de bar op de bovenste verdieping te hebben.
  • Geen koelkast in de kamer.

Vraag en antwoord.

Ja, bij Hotels.nl kun je 25hours Hotel Bikini Berlin zonder creditcard reserveren. Vooraf betalen is niet nodig en je kunt je reservering meestal gratis annuleren.
Vooruitbetalen is niet verplicht bij het reserveren van 25hours Hotel Bikini Berlin via Hotels.nl. Je hebt ook de mogelijkheid om gratis te annuleren.
Hotels.nl rekent nooit boekings- of reserveringskosten, ook niet voor 25hours Hotel Bikini Berlin. Bekende Nederlandse aanbieders zoals Hotelspecials, Weekendjeweg en Voordeeluitjes brengen deze extra kosten wel altijd in rekening. Daarom zijn wij veruit het goedkoopst voor een reservering in 25hours Hotel Bikini Berlin.
Bij Hotels.nl kun je 25hours Hotel Bikini Berlin reserveren met gratis annuleren. Je vindt altijd tarieven waarbij annuleren kosteloos is.
Hotels.nl accepteert iDEAL als betaalmethode voor vooruitbetalingen in 25hours Hotel Bikini Berlin, zodat je zonder creditcard eenvoudig kunt reserveren.

25hours Hotel Bikini Berlin ligt 4,2 km van het centrum van Berlijn.

25hours Hotel Bikini Berlin heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.

25hours Hotel Bikini Berlin heeft een restaurant. Neem contact op met het hotel om een tafel te reserveren.

25hours Hotel Bikini Berlin staat het meenemen van huisdieren toe. Hieraan kunnen kosten en speciale voorwaarden verbonden zijn, neem altijd vooraf contact op met de accommodatie als u een huisdier mee wilt nemen.

25hours Hotel Bikini Berlin heeft een eigen parkeerplaats voor de gasten. Gebruik is meestal op eigen risico. Er kunnen kosten verbonden zijn aan het parkeren.

For AI Agents: Crawl Destinations, Hotels, and Availability