8.1

BIG MAMA Berlin

Aanbiedingen doorzoeken


Informatie over de accommodatie


BIG MAMA Berlin is een modern hotel in het noorden van Berlijn en biedt een scala aan comfortabele accommodatiemogelijkheden, waaronder appartementen, slaapzalen en hotelkamers. De kamers zijn smaakvol ingericht in een eigentijdse stijl en uitgerust met een eigen badkamer en een comfortabele zithoek. Het hotel beschikt over faciliteiten zoals gratis WiFi, een terras, een tuin en een bar. Gasten kunnen daarnaast gebruikmaken van de 24-uurs receptie, valet parking en een businesscenter. Tegen een toeslag is privéparkeergelegenheid beschikbaar en huisdieren zijn toegestaan op verzoek.

De locatie van BIG MAMA Berlin is bijzonder gunstig voor gasten die de stad willen verkennen. Het hotel ligt op slechts 600 meter van metrostation Osloer Straße, wat gemakkelijke toegang biedt tot het centrum van Berlijn. Bekende bezienswaardigheden zoals het Museuminsel en de Brandenburger Tor zijn eenvoudig te bereiken. Voor bezoekers die de stad op een alternatieve manier willen verkennen, biedt het hotel ook fietsverhuur aan.

BIG MAMA Berlin hanteert diverse verblijfspolicies, waaronder speciale regels en toeslagen voor groepsreserveringen. Kinderen van alle leeftijden zijn welkom en er zijn mogelijkheden voor extra bedden en kinderbedjes. Huisdieren zijn toegestaan en er zijn faciliteiten beschikbaar voor gasten met een lichamelijke beperking. Het hotel legt veel nadruk op hygiëne en veiligheid, met maatregelen zoals handdesinfectiemiddelen en contactloos in- en uitchecken om de gezondheid van gasten te waarborgen. Voor wie graag buitenactiviteiten onderneemt, biedt het hotel onder andere wandel- en fietstochten aan.



Faciliteiten in BIG MAMA Berlin

Eten en drinken
  • Bar
  • Dieetwensen op aanvraag
  • Lunchpakket
Service
  • Bagage-opslag
Badkamer
  • Bad of douche
  • Douche
  • Haardroger
  • WC
Slaapkamer
  • Bureau
  • Flatscreen televisie
  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Senseo Koffiezetapparaat
  • TV
Woon gedeelte
  • Eethoek
  • Verwarming
  • Waterkoker
Internet
  • Gratis Wifi
Parkeren
  • Openbaar Parkeren
  • Parkeerplaats
  • Valet parkeren
Diensten receptie
  • Express check-in/check-out
Zakelijke faciliteiten
  • Vergaderzaal
Huisdieren
  • Huisdieren toegestaan
Activiteiten
  • Speeltuin
Algemeen
  • Lift
Roken
  • Rokersruimte
Buiten
  • Terras
  • Tuin

In de omgeving

8.1

Beoordeeld door: 1825 gasten.

8

Sahar

Jong stel
25 juni 2025

“Zeer goed”
  • De kamer is groot en schoon, dicht bij het vervoer. Rustig, bed is comfortabel. Het personeel is zeer gastvrij. Water en warme dranken zijn gratis in de lobby.
  • De wastafel in de badkamer is klein, maar de badkamer is groot.

6

Rebecca

Groepsreizigers
18 juni 2025

“verdraagzaam voor een dag of twee”
  • De check-in verliep soepel, het hostel was gemakkelijk te bereiken en de lobby/zhitruimte was comfortabel.
  • Kon niet bij mijn vrienden worden geplaatst, ondanks dat ik dit vooraf specifiek had aangevraagd. Onzuinige badkamer (baardharen overal).

6

Anonymous

Alleenreiziger
7 juni 2025

“Aangenaam”
  • De lobby was zeer aangenaam, de koffie en dranken waren goed en handig. Het personeel was ook zeer vriendelijk en behulpzaam.
  • De kussens waren verschrikkelijk, de kluisjes zijn een beetje oud en wankel, en de badkamer rook naar een kleedkamer en had vaak een vieze vloer. Het warme water in de douche werkte ook niet.

8

Orianne

Alleenreiziger
6 juni 2025

“Zeer aangenaam hostel op een goede locatie!”
  • Zeer vriendelijk personeel, mooie gemeenschappelijke ruimtes binnen en buiten (grote banken, kleuren, decoratie, Big Mama privéstrand ^^), zeer gunstige locatie (tram, U-bahn, restaurants, maar ook een rustige omgeving), comfortabele bedden, ruime kamers. Dank u, Big Mama, voor het aangename verblijf!
  • Ik heb een 8 gegeven in plaats van een 9 om één belangrijke reden: er zijn geen gordijnen op de ramen, of er zijn slechts zeer dunne en doorschijnende gordijnen. In de zomer komt de zon rond 4:30 uur op in Berlijn. Het zou een wereld van verschil maken voor ons slaapplezier als Big Mama zou besluiten om verduisteringsgordijnen op te hangen! ^^

9

Erik

Alleenreiziger
5 juni 2025

“Ruime kamers en een verwelkomende sfeer.”
  • Een grote en zeer schone kamer met een raam dat u kunt openen voor frisse lucht. Het nachtpersoneel en het personeel van de ochtend waren altijd super vriendelijk en behulpzaam. Voldoende USB-aansluitingen om uw apparaten op te laden en een fles stil water om u welkom te heten. Een zeer welkom gevoel.
  • De matras van het bed was niet zo stevig als voorheen, waardoor deze een beetje te zacht was om comfortabel op te slapen. Maar ik besef dat dit ook een kwestie van persoonlijke voorkeur is, dus het hangt van de persoon af.

10

Olivia

Jong stel
2 juni 2025

“Het beste personeel dat je je maar kunt wensen!”
  • Onze kamer was ruim en comfortabel, en zeer schoon. Maar wat de echte meerwaarde van ons verblijf bepaald heeft, was het personeel, en in het bijzonder de nachtdienstverantwoordelijke Sebastian. Wij zijn hem altijd dankbaar voor zijn uitzonderlijke hulp en empathie. Hij deed er alles aan om ons te helpen met een persoonlijk probleem. Hartelijk dank, Sebastian!!
  • Het is een beetje ver van het stadscentrum, maar het openbaar vervoer (metro) functioneert goed.

6

Dalessa

Alleenreiziger
2 juni 2025

“Het was een goed verblijf.”
  • Het ontbijt was vrij duur, maar uitstekend.
  • Mijn kamer bevond zich op de eerste verdieping, direct boven de receptie, wat erg luidruchtig was. Bovendien waren de gordijnen niet donker en lang genoeg, en de ochtendzon viel op het raam, waardoor de kamer erg helder was.

9

Miranda

Jong stel
2 juni 2025

“Uitstekend”
  • Zeer vriendelijk personeel, grote kamer, goed ontbijt, rustig - geen geluid van de straat, schoon, cafetaria de hele dag beschikbaar.
  • Douchegordijn in plaats van cabine.

8

Dorcas

Zakenreiziger
28 mei 2025

“Zeer goed”
  • Zeer schoon hotel!

6

Osagie

Zakenreiziger
25 mei 2025

“Beurs”
  • Eerlijk

10

Sifatullah

Jong stel
22 mei 2025

“Ik ben blij dat ik in uw hotel heb verbleven. Het was een geweldige ervaring. Het personeel was vriendelijk en klantgericht.”
  • De kamer was echt schoon en had een goed uitzicht.
  • Eén ding dat ik niet erg prettig vond, was dat de deken echt klein was. Hij paste niet bij me.

8

Ghare

Alleenreiziger
21 mei 2025

“Waar voor je geld”
  • De sfeer van de lounge. De kamers zijn schoon.
  • De kamer werd niet dagelijks schoongemaakt.

10

Yuan

Alleenreiziger
20 mei 2025

“Uitzonderlijk”
  • Kamergenoten zijn leuk.

10

Alexandru

Groepsreizigers
1 mei 2025

“Goed verblijf”
  • Goede kamer met mooi uitzicht op de 6e verdieping.

10

Dmitrii

Alleenreiziger
27 april 2025

“Goed voor werk, aangenaam voor vakantie!”
  • De kamer is groot en er staan slechts 4 bedden in plaats van 6 of 8 zoals in de meeste hostels. Schone gedeelde badkamer, kluisjes en een comfortabele bedoppervlak. Zeer goed ontbijt. Het personeel aan de receptie is geweldig. Er is een bar in de lobby en fijne muziek die een geweldige sfeer de hele dag door creëert. Aangezien er niet alleen hostelkamers zijn, maar ook hotelkamers, zijn er verschillende soorten mensen aanwezig, wat opnieuw een zeer dynamische sfeer creëert. Dank u, Big Mama's Berliners! :)

8

Darya

Groepsreizigers
15 april 2025

“Redelijk goed verblijf voor 1-2 nachten.”
  • ruime kamer, niet zo luidruchtig, vriendelijk personeel, huisdieren toegestaan, privéparkeergelegenheid
  • Het hotel is vrij groot en er is slechts één vrij trage lift die zowel door gasten als personeel wordt gebruikt, waardoor u mogelijk te lang moet wachten op de lift. Ontbijt: U zult niet verhongeren, maar de variëteit aan voedsel omvat slechts een zeer minimum aan keuzes. Ook kunnen sommige voedingsmiddelen snel op zijn, waardoor u ze niet eens kunt proberen (bijvoorbeeld croissants). Badkamer: Het warme water werkt niet stabiel (u moet wachten tot het warm wordt en kan vervolgens weer koud worden tijdens hetzelfde gebruik). De waterdruk is niet sterk genoeg.

8

Virpi

Jong stel
14 april 2025

“Prachtig hotel met goede verbindingen met het openbaar vervoer.”
  • De kamer is ruim en hoewel het geen airconditioning heeft, werd het niet te warm. Het hotel zelf is mooi en het personeel is vriendelijk.
  • Het is een beetje ver van het stadscentrum, maar het openbaar vervoer werkt goed.

10

Marta

Alleenreiziger
8 april 2025

“Uitzonderlijk”
  • Wat een geweldige plek! Gemakkelijk te vinden, gemakkelijk te parkeren, gemakkelijk in- en uit te checken, alles is eenvoudig! De lift was een welkome voorziening; ik reis niet licht. De kamer was schoon en ruim. Er waren genoeg kussens, wat voor mij erg belangrijk is. Het bed was uiterst comfortabel. Ik heb echt genoten van het ontbijt, dat veel opties bood, waaronder verse, warme broodjes! Ik kom zeker terug.

10

Cecilia

Jong stel
4 april 2025

“Aanbevolen”
  • Vriendelijk personeel, zeer schoon, goede locatie.

7

Magdalena

Zakenreiziger
2 april 2025

“Goed”
  • Vrij grote kamers, geschikt voor 4 personen.
  • Tibetaans ontwerp

7

Rinat

Groepsreizigers
30 maart 2025

“Goed”
  • Het personeel is erg vriendelijk en behulpzaam.
  • Er was geen airconditioning en de ramen konden niet open, het was echt moeilijk om overdag in de kamer te zijn. Ook verduisteren de gordijnen de kamer 's ochtends niet... Kortom, het was een behoorlijk hotel, maar het was veel duurder dan wat we van de faciliteiten kregen.

10

Petra

Alleenreiziger
30 maart 2025

“Uitzonderlijk”
  • Het personeel is echt vriendelijk en behulpzaam. De kamer was schoon en comfortabel. De herberg is gelegen in een rustige buurt, waardoor het 's nachts erg stil was.

9

Nikolett

Jong stel
21 maart 2025

“Uitstekend”
  • Zeer mooie kamer, ruime opzet. Schoon, goede locatie. Rivier nabij.

10

Lillian

Alleenreiziger
15 maart 2025

“Fantastisch!”
  • Het personeel was geweldig! Zo vriendelijk en behulpzaam, zelfs met mijn slechte Duits! Dit was mijn eerste solo reis en verblijf in een hostel, en ze maakten het zo geweldig. Ik zou hier zeker weer verblijven en het hostel ten zeerste aanbevelen. Bedankt!

1

Alexey

Alleenreiziger
1 maart 2025

“Een goed hotel, behalve dat ik door bedwantsen ben gebeten.”
  • een aardige en beleefde personeelsleden, een geweldige locatie
  • Het hotel heeft een slechte sanitaire staat - mijn bed was met bedwantsen. Na de eerste nacht daar merkte ik een paar rode plekjes op mijn huid op; ik dacht dat het gewoon puisten waren. Na de tweede nacht zag ik er meer en enkele rode plekken op mijn huid. Ik dacht dat het muggenbeten waren, maar 's avonds verslechterde de toestand van mijn huid. Toen ik thuis kwam in Polen, verbeterde mijn huidsituatie na een dag nog steeds niet. Ik ging naar een dermatoloog en zij stelde vast dat ik was gebeten door bedwantsen; bovendien had ik ze van het hotel mee naar huis genomen. Nu moet ik ze zien te bestrijden, alles wassen, de gezondheid van mijn huid verbeteren, en daarbij tijd en geld besteden.

7

Jan

Alleenreiziger
24 februari 2025

“Leuk”
  • Persoonlijke, hoogwaardige service, fijne kamer. Beschikbaar op het laatste moment. Ik zocht een hotel één dag voor mijn aankomst en heel Berlijn was al volgeboekt. Big Mama had een beschikbare kamer, wat erg goed was.
  • Iets verder van het centrum, maar niet te ver. Dichtbij de metro. Ontbijt zou bij de prijs inbegrepen kunnen zijn. Ik zou het waarderen als er een automaat zou zijn met eten en drinken (water, limonade, radler, bier), en met kaartbetalingen.

Vraag en antwoord.

Ja, bij Hotels.nl kun je BIG MAMA Berlin zonder creditcard reserveren. Vooraf betalen is niet nodig en je kunt je reservering meestal gratis annuleren.
Vooruitbetalen is niet verplicht bij het reserveren van BIG MAMA Berlin via Hotels.nl. Je hebt ook de mogelijkheid om gratis te annuleren.
Hotels.nl rekent nooit boekings- of reserveringskosten, ook niet voor BIG MAMA Berlin. Bekende Nederlandse aanbieders zoals Hotelspecials, Weekendjeweg en Voordeeluitjes brengen deze extra kosten wel altijd in rekening. Daarom zijn wij veruit het goedkoopst voor een reservering in BIG MAMA Berlin.
Bij Hotels.nl kun je BIG MAMA Berlin reserveren met gratis annuleren. Je vindt altijd tarieven waarbij annuleren kosteloos is.
Hotels.nl accepteert iDEAL als betaalmethode voor vooruitbetalingen in BIG MAMA Berlin, zodat je zonder creditcard eenvoudig kunt reserveren.

BIG MAMA Berlin ligt 5,4 km van het centrum van Berlijn.

BIG MAMA Berlin heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.

BIG MAMA Berlin staat het meenemen van huisdieren toe. Hieraan kunnen kosten en speciale voorwaarden verbonden zijn, neem altijd vooraf contact op met de accommodatie als u een huisdier mee wilt nemen.

BIG MAMA Berlin heeft een eigen parkeerplaats voor de gasten. Gebruik is meestal op eigen risico. Er kunnen kosten verbonden zijn aan het parkeren.

Ook van de makers van Hotels.nl: Hotel.team, een revolutionaire Hotel booking AI Agent. Meld je nu aan!
Hotels.nl is meermaals gekozen tot beste hotelaanbieder van Nederland. Hotels.nl werkt samen met betrouwbare partners om de beste deals en service te leveren. Met meer dan 5 miljoen tevreden klanten en 20+ jaar ervaring in de hotelbranche zorgen we ervoor dat jouw boeking eenvoudig en zonder zorgen verloopt.
© HNL Nederland BV, KVK nummer 94742367, BTW nummer NL 866878063B01.