8.4
  • hotel stars
  • hotel stars
  • hotel stars

Flottwell Berlin Hotel & Residenz am Park

Aanbiedingen doorzoeken


Informatie over de accommodatie


Flottwell Berlin Hotel & Residenz am Park, gelegen aan de Flottwellstraße in het hart van Berlijn, biedt een uitzonderlijke ervaring voor zowel zakelijke reizigers als toeristen. Het hotel heeft een indrukwekkende beoordeling van 8,4 op basis van 800 recensies, wat de hoge tevredenheid van gasten weerspiegelt. Kenmerkend voor de accommodatie zijn de luxe kamers voorzien van fijn parket, HD satelliettelevisie en moderne badkamers. Daarnaast bieden de kamers gemakken zoals een kitchenette, wat ideaal is voor gasten die een langer verblijf plannen. Het hotel voorziet verder in faciliteiten zoals gratis WiFi, privéparkeerplaatsen tegen betaling en voorzieningen voor gasten met een beperking, waardoor het verblijf aangenaam en zorgeloos is.

De ligging van het hotel is een van zijn grootste troeven. Het bevindt zich op loopafstand van openbaar vervoerspunten, waardoor bezoekers gemakkelijk toegang hebben tot de vele bezienswaardigheden van Berlijn zoals de Brandenburgse Poort en het Museumeiland. Bovendien grenst het hotel aan een prachtig park, wat gasten de mogelijkheid biedt om te ontspannen en te genieten van de natuurlijke omgeving binnen de stedelijke context. Voor extra gemak biedt het hotel ook fietsverhuur, boodschappendiensten en een ticketservice, waardoor gasten hun verblijf naadloos kunnen aanpassen aan hun behoeften.

Gezinnen met kinderen worden bijzonder goed bediend in Flottwell Berlin Hotel & Residenz am Park. Het hotel heeft voor de jonge gasten voorzieningen zoals zeven speeltuinen, bordspellen, boeken en kinderfilms, wat bijdraagt aan een gezinsvriendelijke sfeer. Het beleid van het hotel staat kinderen van alle leeftijden toe, en die jonger dan twee jaar verblijven gratis wanneer zij gebruikmaken van een beschikbaar kinderbedje. Deze voorzieningen, gecombineerd met de hoogwaardige service en gunstige locatie, maken dit hotel een uitstekende keuze voor iedereen die Berlijn bezoekt.



Faciliteiten in Flottwell Berlin Hotel & Residenz am Park

Service
  • Bagage-opslag
Badkamer
  • Bad of douche
  • Haardroger
  • Inloopdouche
  • WC
Slaapkamer
  • Bureau
  • Flatscreen televisie
  • Geluiddichte kamer
  • iPod docking station
  • Kitchenette
  • Kluis
  • Koelkast
  • Rolstoeltoegankelijk
Woon gedeelte
  • Kabeltelevisie
  • Verwarming
  • Waterkoker
Internet
  • Gratis Wifi
Parkeren
  • Openbaar Parkeren
  • Parkeerplaats
Schoonmaak service
  • Wasservice
Huisdieren
  • Huisdieren toegestaan
Fietsen
  • Fietsverhuur
Algemeen
  • Lift

In de omgeving

8.4

Beoordeeld door: 815 gasten.

9

Ruth

Alleenreiziger
10 juli 2025

“Dichtbij een perfecte onderbreking in Berlijn”
  • Perfect appartement voor een verblijf in Berlijn. Vlotte self check-in en een modern, schoon en licht appartement met alles wat ik nodig had, dicht bij alle voorzieningen, inclusief de trein naar het centrum.

9

Susan

Gezin met kinderen
26 mei 2025

“Een prachtig ontworpen hotel, fris en kleurrijk, nabij een park en een U-Bahn-station. Vriendelijk personeel, efficiënte automatisering.”
  • Helder, schoon, ruim, goed onderhouden, met een goede locatie. We hadden alles wat we nodig hadden voor een geweldig verblijf.

10

Claudia

Zakenreiziger
25 mei 2025

“perfecte locatie en ruime kamers”
  • zelfbedieningscheck-in
  • Het ontbijt had iets diverser kunnen zijn.

10

Shelagh

Alleenreiziger
14 mei 2025

“Goede ervaring. Ik kom terug.”
  • Locatie. Rustig. Schoon. Privé. Wasfaciliteiten. Kitchenette. Ruimte.
  • Gelieve instructies te geven over het bedienen van de kookplaat. Gelieve de Wi-Fi-gegevens in de kamer te plaatsen en niet alleen in de lift. De keukenkastjes waren absurd hoog. Ik moest op meubels klimmen om een bord te pakken. De airconditioning was nogal zwak.

9

Anonymous

Alleenreiziger
26 april 2025

“Prachtig Berlijn”
  • Schoon, ruime kamer, zeer stil en uitstekende locatie.

8

Natalia

Jong stel
21 april 2025

“Korte reis naar Berlijn”
  • De locatie van het hotel is zeer aangenaam en praktisch, zowel voor reizigers met een auto als met het openbaar vervoer. De kamer was zeer fris, alsof het hotel net was gebouwd of grondig gerenoveerd. Het interieur zag er zeer smaakvol uit en het voelde gezellig aan. Een ander punt was de grootte; het voelde meer als een studio dan als een hotelkamer.
  • Geen harde opmerkingen, misschien is het voor iemand belangrijk dat de optie voor ontbijt vrij bescheiden was. Voor ons was het geen probleem, we hebben in een café gegeten.

7

Rønnike

Groepsreizigers
20 april 2025

“Goed”
  • Openingstijden van de receptie - niemand aanwezig in het weekend, en dat is geen goed idee. Personeel is om verschillende redenen belangrijk. Het gebrek aan contactpersonen is een reden om niet opnieuw voor Flottwell te kiezen.

7

Fabio

Jong stel
9 april 2025

“Goed”
  • Goede locatie, niet ver van station Gleisdreieck U-Bahn. Kamer en badkamer functioneel, maar de kamer is niet zo groot als op de foto's leek. Goede geluidsisolatie van de ramen.
  • De meest onpersoonlijke ervaring ooit in een hotel. Tijdens mijn verblijf van twee dagen heb ik geen personeel ontmoet (mogelijk door een tijdelijke tekort aan personeel), inchecken en uitchecken zijn volledig geautomatiseerd. Ook is de kamer niet schoongemaakt, omdat ik later las dat je voor deze service een 'maak de kamer schoon'-bordje buiten de deur moet hangen voor 8 uur 's ochtends. Bovendien zijn er geen slippers voorzien.

10

Gary

Gezin met kinderen
28 maart 2025

“Perfecte tussenstop hotel voor gezinnen.”
  • modern hotel in nieuw gebied van Berlijn. dicht bij parken, wandelpaden en speeltuinen voor kinderen. Dichtbij treinverbindingen en eenvoudig bereikbaar vanaf elke locatie in de stad.
  • Er is niets aan deze accommodatie dat te bekritiseren valt.

7

Patrick

Alleenreiziger
27 maart 2025

“Goed”
  • Goede locatie. Grote kamer en badkamer. Zeer schoon.
  • Een beetje karakterloos; zeer afhankelijk van technologie, met weinig menselijke medewerkers die zelden te zien zijn. De roomservice (inclusief schoonmaak) is vrij summier.

8

Michail

Jong stel
24 maart 2025

“De geweldige plek om enkele dagen in Berlijn te verblijven.”
  • Dit was de tweede keer dat we in dit hotel verbleven. De eerste keer was vóór Covid, toen was het hotel praktisch nieuw. Nu verkeert het hotel in uitstekende staat, met handige contactloze registratie en ontvangst van een sleutelkaart via een automaat. De ligging is uitstekend en de toegankelijkheid tot de meeste belangrijke attracties van Berlijn is te voet of met de S-bahn. Er is een geweldige mogelijkheid om een parkeerplaats te reserveren in de ondergrondse garage voor een auto.
  • Ik kan niets specifieks aanwijzen. Ik zou graag een oven of magnetron op de kamer willen hebben voor het verwarmen van kant-en-klare producten. Maar dit is slechts een hotel en de beschrijving vermeldt geen volledige keukenuitrusting.

1

Moaz

Zakenreiziger
15 maart 2025

“Slechte plek”
  • Warme kamer. Instructies voor het bedienen van de airconditioning gevolgd, werkte niet. WiFi werkte niet – geen duidelijke instructies. Geen receptie. Bed is slecht.

8

Yudhiro

Jong stel
6 maart 2025

“Zeer goed”
  • De netheid van de kamer.

10

Kateryna

Alleenreiziger
5 maart 2025

“Mooi, uitstekende locatie, goede prijs-kwaliteitverhouding.”
  • Fijn en gezellig. Zeer schoon.

8

Bernard

Jong stel
27 februari 2025

“goed, maar kan beter”
  • goede locatie, gemakkelijk te bereiken, schoon de kitchenette was zeer handig
  • - Ze hebben de voorzieningen niet aangevuld. - U moet een speciaal bordje ophangen als u wilt dat ze uw kamer schoonmaken, dit is geen standaardservice van het hotel.

Vraag en antwoord.

Ja, bij Hotels.nl kun je Flottwell Berlin Hotel & Residenz am Park zonder creditcard reserveren. Vooraf betalen is niet nodig en je kunt je reservering meestal gratis annuleren.
Vooruitbetalen is niet verplicht bij het reserveren van Flottwell Berlin Hotel & Residenz am Park via Hotels.nl. Je hebt ook de mogelijkheid om gratis te annuleren.
Hotels.nl rekent nooit boekings- of reserveringskosten, ook niet voor Flottwell Berlin Hotel & Residenz am Park. Bekende Nederlandse aanbieders zoals Hotelspecials, Weekendjeweg en Voordeeluitjes brengen deze extra kosten wel altijd in rekening. Daarom zijn wij veruit het goedkoopst voor een reservering in Flottwell Berlin Hotel & Residenz am Park.
Bij Hotels.nl kun je Flottwell Berlin Hotel & Residenz am Park reserveren met gratis annuleren. Je vindt altijd tarieven waarbij annuleren kosteloos is.
Hotels.nl accepteert iDEAL als betaalmethode voor vooruitbetalingen in Flottwell Berlin Hotel & Residenz am Park, zodat je zonder creditcard eenvoudig kunt reserveren.

Flottwell Berlin Hotel & Residenz am Park ligt 2,3 km van het centrum van Berlijn.

Flottwell Berlin Hotel & Residenz am Park heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.

Flottwell Berlin Hotel & Residenz am Park staat het meenemen van huisdieren toe. Hieraan kunnen kosten en speciale voorwaarden verbonden zijn, neem altijd vooraf contact op met de accommodatie als u een huisdier mee wilt nemen.

Flottwell Berlin Hotel & Residenz am Park heeft een eigen parkeerplaats voor de gasten. Gebruik is meestal op eigen risico. Er kunnen kosten verbonden zijn aan het parkeren.

Flottwell Berlin Hotel & Residenz am Park heeft speciale kamer(s) voor rolstoel gebruikers. Neem altijd eerst contact met de accommodatie op als u hiervan gebruik wilt maken.