HighPark Berlin am Potsdamer Platz
Berlin
Aanbiedingen doorzoeken
Informatie over de accommodatie
HighPark Berlin am Potsdamer Platz is een modern complex met serviced apartments, gelegen in het hart van Berlijn, direct bij het levendige Potsdamer Platz. Deze locatie bevindt zich midden in het centrum van de stad, op loopafstand van bezienswaardigheden als de Brandenburger Tor, het Holocaustmonument, Checkpoint Charlie en de Reichstag. Dankzij de centrale ligging zijn zowel het Hauptbahnhof als diverse metrostations eenvoudig bereikbaar, waardoor gasten snel toegang hebben tot andere delen van Berlijn. De omgeving van Potsdamer Platz staat bekend om zijn dynamische sfeer, met moderne architectuur, grote winkelcentra, theaters en bioscopen. De ambiance in en rond de accommodatie is eigentijds en stedelijk, wat aansluit bij de kosmopolitische uitstraling van deze wijk.
De appartementen van HighPark Berlin am Potsdamer Platz zijn ingericht met een moderne en functionele stijl, gericht op comfort en gemak voor zowel korte als langere verblijven. Elk appartement beschikt doorgaans over een goed uitgeruste kitchenette, een zithoek en een eigen badkamer. De kamers zijn licht en efficiënt ingedeeld, met voorzieningen als gratis wifi, een kluisje, koffie- en theefaciliteiten en een koelkast. Voor gasten die met de auto komen, zijn er parkeermogelijkheden in de nabije omgeving. Verder zijn er faciliteiten zoals bagageopslag en een lounge waar men kan ontspannen. Het concept van serviced apartments is vooral geschikt voor gasten die waarde hechten aan zelfstandigheid, maar toch gebruik willen maken van bepaalde hotelservices.
Qua service kunnen gasten rekenen op een gastvrije ontvangst en een receptie die overdag bemand is. Het personeel is doorgaans goed bereikbaar voor vragen en ondersteuning. Ontbijt wordt in de regel niet standaard aangeboden binnen het complex, maar in de directe omgeving zijn diverse eetgelegenheden en cafés te vinden, variërend van internationale ketens tot lokale bistro's. Voor een uitgebreid diner liggen restaurants als Facil (moderne keuken) en Vox (Aziatisch geïnspireerd) op korte afstand. Unieke kenmerken van HighPark zijn de flexibele verblijfsduur, het eigentijdse design en de ligging vlak bij de belangrijkste culturele en historische trekpleisters van Berlijn. De accommodatie spreekt zowel zakenreizigers als toeristen en gezinnen aan, mede door de combinatie van privacy, comfort en centrale locatie.
Faciliteiten in HighPark Berlin am Potsdamer Platz
Eten en drinken
- Dieetwensen op aanvraag
- Lunchpakket
Service
- Bagage-opslag
Badkamer
- Bad of douche
- Badjas
- Badslippers
- Douche
- Haardroger
- Inloopdouche
- Toiletartikelen
- WC
Slaapkamer
- Balkon of Terras
- Bureau
- Flatscreen televisie
- Geluiddichte kamer
- Kitchenette
- Kluis
- Koelkast
- Koffie- en theefaciliteiten
- Magnetron
- Rolstoeltoegankelijk
- Senseo Koffiezetapparaat
- Strijkvoorzieningen
- TV
- Wasdroger
- Wasmachine
Woon gedeelte
- Eethoek
- Kabeltelevisie
- Keuken
- Strijkijzer
- Vaatwasser
- Verwarming
- Waterkoker
Internet
- Gratis Wifi
Parkeren
- Parkeerplaats
Schoonmaak service
- Wasservice
Algemeen
- Lift
Gehandicapen toegang
- Mindervaliden kamers
Roken
- Rokersruimte
Buiten
- Tuin
In de omgeving
8.8
Beoordeeld door: 4133 gasten.
9
LukrGezin met kinderen
18 oktober 2025
- Geweldige locatie, vriendelijk personeel, zou het aanraden.
- De eenpersoonsbedden zijn vrij klein voor iemand van 1,93 meter.
10
BernadetteGezin met kinderen
16 oktober 2025
- Geweldige faciliteiten en brandschoon.
- Niets
10
NikitaGroepsreizigers
14 oktober 2025
- Een zeer ruime, schone en moderne appartement, uitgerust met alle noodzakelijke voorzieningen. Het ontbijt was zeer goed en de locatie is zeer handig voor het bezoeken van de populairste bezienswaardigheden van de stad.
10
ΑντιγονηGezin met kinderen
11 oktober 2025
- Uitstekende locatie, zeer veilige en schone omgeving. Het U-Bahnstation bevindt zich naast de ingang van het hotel. Slechts een paar minuten lopen van het centrale gebied van Potsdamer Platz, maar toch in een zeer rustige, relaxte en elegante straat. Geweldig uitzicht vanaf het balkon, de kamer was super schoon, had veel ruimte en alle apparaten waren gloednieuw! De matrassen zijn de beste die we tot nu toe in een hotel hebben ervaren! Het belangrijkste is echter het personeel: de medewerkers van de receptie hebben al onze verzoeken attent opgevolgd, ze waren zeer vriendelijk en behulpzaam. In- en uitchecken is ook heel eenvoudig. We raden deze plek absoluut aan, vooral voor gezinnen!
- Alles was geweldig!
10
GordanaZakenreiziger
10 oktober 2025
- locatie voorzieningen comfort
10
CarolVriendengroep
8 oktober 2025
- Alles! Geweldige locatie. De metro is direct om de hoek! Veel plaatsen op loopafstand.
- Niets.
7
DebbyJong stel
2 oktober 2025
- Parkeren werd niet goed uitgelegd. Er is geen parkeergelegenheid bij de accommodatie, hoewel de receptionist ons naar de achterkant van het hotel stuurde en aangaf dat daar parkeergelegenheid was. Er was alleen straat parkeren beschikbaar in de avond zonder betaling, maar dit was vol bij onze aankomst. We moesten een parkeergarage zoeken, wat erg verwarrend was, hoewel deze uiteindelijk vrij dichtbij bleek te zijn. Het is niet zo centraal gelegen als we graag zouden willen.
9
KadarGezin met kinderen
2 oktober 2025
- De klantenservice was uitstekend.
- De locatie is uitstekend.
9
StavrosGezin met kinderen
30 september 2025
- Schone en goed onderhouden kamer, mooie locatie.
- Te klein voor het deluxe type.
9
EoinJong stel
24 september 2025
- De kamer was van een goede grootte met een mooi uitzicht. Goede keukenfaciliteiten.
- Ik kon nergens ter plaatse water of snacks kopen, maar er waren genoeg winkels heel dichtbij het hotel.
9
NottageGezin met kinderen
23 september 2025
- Goed uitgerust appartement, dat voor ons schoon werd gehouden. Een zeer aangename plek om te verblijven. Dichtbij de U2-lijn en Potsdamer Platz. Het personeel heeft ons een ventilator gebracht om ons te helpen koel te blijven.
- Er is geen echt uitzicht vanuit het appartement, en als dat het ergste is, dan zegt dat je dat de rest van het appartement vrij goed moet zijn... Het gebrek aan airconditioning stoorde mijn vrouw, maar ze heeft het overleefd!
10
SelinaAlleenreiziger
23 september 2025
- Uiterst schone en ruime accommodatie, uiterst vriendelijk personeel, gelegen in een rustige buurt van een drukke, mooie omgeving. Het ontbijt was fantastisch, veel beter dan in buffetstijl.
- Niet van toepassing
10
VinayshekharZakenreiziger
19 september 2025
- Alles! - Het personeel was voorkomend en voldeed aan ons verzoek voor een vroege incheck. - De studio had de perfecte grootte en had alles wat men zich kan wensen. - Zowel de studio als de faciliteiten waren elke dag vlekkeloos schoon. - Uitstekende locatie. De Biomarkt op de begane grond was een geweldige hulp tijdens ons verblijf.
- Niets, absoluut niets!
8
ClaireJong stel
19 september 2025
- Zeer centraal
- Niets
8
StefanJong stel
14 september 2025
- Locatie perfect om Berlijn te verkennen, mooi kamer met balkon en een kleine keukenruimte, parkeren beschikbaar in het nabijgelegen winkelcentrum.
- Parkeren beschikbaar suggereert aanvankelijk dat het hotel mogelijk eigen parkeergelegenheid heeft.
10
LorielynJong stel
11 september 2025
- ELKE EN KEER. Het is gewoon jammer dat ik geen foto's van onze kamer heb, omdat we zo comfortabel in onze kamer aan het uitrusten waren.
- Geen.
8
CosminGezin met kinderen
10 september 2025
- De kamer
- Schoonmaak te laat.
8
ElenaJong stel
10 september 2025
- Locatie nabij openbaar vervoer. Geschikt voor langere verblijven, aangezien het een kleine keuken heeft, inclusief een wasmachine en vaatwasser.
- Het wifi was twee dagen lang niet werkzaam en kon niet worden verholpen, waarna we naar een grotere kamer werden verplaatst. Er is geen lobby. Neem niet de ontbijtmogelijkheid. Voor dezelfde prijs heeft u meer en betere opties in de omgeving.
10
KadriyeGezin met kinderen
5 september 2025
- Alles was ongelooflijk geweldig. Onze kamer was zeer ruim, zeer comfortabel en zeer schoon. Het personeel, vooral degene die in het café werken, was zeer vriendelijk en warm. Het ontbijt was fantastisch. Het hotel ligt midden in het stadscentrum, waardoor we overal kunnen wandelen. Ik raad het van harte aan.
- Niets
9
AndreiJong stel
1 september 2025
- Locatie dichtbij de metro, ruime appartement en zeer schoon, leuk koffiehuis op de begane grond van het gebouw en veel andere opties op 5-10 minuten loopafstand.
10
AmeyJong stel
1 september 2025
- Geweldige locatie.
9
BrunoGezin met kinderen
29 augustus 2025
- Gemakkelijk toegankelijk, schoon en veilig milieu, perfect voor het bijwonen van een congres en het doorbrengen van wat vrije tijd.
- Niets om over te klagen.
8
RaulGezin met kinderen
22 augustus 2025
- De kamer was geweldig met een volledig ingerichte keuken en een wasmachine. Er is geen manier om de geluiden van de buren te horen, maar houd alstublieft rekening met enige stedelijke geluiden als u het raam wilt openen.
- Ik heb een wascapsule gebruikt en gevraagd om een nieuwe. Op het welkomstbriefje in de kamer stond dat ik een WhatsApp-bericht naar de receptie moest sturen. Echter, ik moest persoonlijk naar beneden gaan omdat er binnen 1,5 uur geen antwoord was. Bovendien werkte de televisie niet goed, ook al was deze verbonden met het internet.
8
SuzanneGezin met kinderen
21 augustus 2025
- De locatie is geweldig, zeer toegankelijk voor alle bezienswaardigheden en winkels en koffiezaken. De unit is schoon en de bedden zijn zeer comfortabel. Alles wat we nodig hebben voor een kort verblijf weg van huis.
- Niet van toepassing
10
GrigoreJong stel
14 augustus 2025
- Mooi schoon kamer, comfortabel matras en een kleine keuken met bijna alles wat u nodig heeft. 20 minuten wandelen van de Brandenburger Poort, alle toeristische attracties op loopafstand. We hebben alleen het openbaar vervoer gebruikt voor de Botanische Tuin en de Wereldtuin. Een mooi park aan de overkant van de straat is een extraatje.
- Wij beschikken over verschillende afvalbakken voor plastic, glas, papier en organisch afval. We hebben gebruik gemaakt van de keukenfaciliteiten in de kamer en hebben wat voedselverpakkingen om weg te gooien. We moeten dezelfde bak gebruiken voor al het afval.
3
Briony-roseAlleenreiziger
13 augustus 2025
- Gemengd slaapvertrek, waar u verwacht wordt een bed te delen met een vreemde.
10
ClaireJong stel
11 augustus 2025
- Het appartement was groot, het bed zeer comfortabel en er is ook een aparte keukenruimte. We hadden uitzicht en het appartement bevond zich op een zeer goede locatie, dichtbij restaurants, winkels en openbaar vervoer.
- Geen enkele klacht.
9
JosJong stel
4 augustus 2025
- Het was in een geweldige locatie! Hoewel klein, had de studioflat alles wat we nodig hadden. Zo goed uitgerust en prachtig gepresenteerd. De bedden waren comfortabel. De dagelijkse service was uitstekend. Alles werkte echt heel goed.
- Het enige dat ik zou aanbevelen is misschien een kleine droogrek om de was op te hangen. Of een lijn die door de badkamer kan worden gespannen.
10
SergiuJong stel
29 juli 2025
- Prima locatie, op slechts enkele minuten lopen van Potsdamer Platz. Zeer gemakkelijke toegang tot de metro, het station ligt praktisch naast het hotel. De kamer was schoon en zeer goed uitgerust.
- Het schoonmaakpersoneel maakte 's ochtends geluid in de gangen, op een ochtend werden we wakker door hun luide gesprekken.
6
MohamedZakenreiziger
28 juli 2025
- De locatie en het personeel waren vriendelijk.
- Eerlijk gezegd was alles misleidend. De wifi werkte niet. De televisie had overal krassen en niets werkte behalve YouTube. Zorg ervoor dat je een kamer boekt met uitzicht op het park of de rivier, want als deze ergens anders is, krijg je het gevoel dat je in een vluchtelingenkamp of in Oekraïne bent. Blijkbaar is de studentenhuisvesting recht tegenover het gebouw nu alleen voor Oekraïners en vluchtelingen. Ik zag mensen letterlijk de hele dag in een hoek zitten van 10 uur 's ochtends tot 3 uur 's nachts en ze zijn zo luid, drinkend en roken. Je kunt niet slapen, je hebt geen privacy, je kunt niets anders horen dan de herrie, het geschreeuw en de dronken mensen die de rust verstoren.
Vraag en antwoord.
HighPark Berlin am Potsdamer Platz ligt 1,8 km van het centrum van Berlijn.
HighPark Berlin am Potsdamer Platz heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.
HighPark Berlin am Potsdamer Platz heeft een eigen parkeerplaats voor de gasten. Gebruik is meestal op eigen risico. Er kunnen kosten verbonden zijn aan het parkeren.
HighPark Berlin am Potsdamer Platz heeft speciale kamer(s) voor rolstoel gebruikers. Neem altijd eerst contact met de accommodatie op als u hiervan gebruik wilt maken.