8.7
  • hotel stars
  • hotel stars
  • hotel stars
  • hotel stars

Holiday Inn Berlin City Center East Prenzlauer Berg, an IHG Hotel

Adres:
Prenzlauer Allee 169
Berlin

Aanbiedingen doorzoeken


Informatie over de accommodatie


Holiday Inn Berlin City Center East Prenzlauer Berg, een IHG Hotel, is een moderne en goed uitgeruste accommodatie gelegen in de bruisende wijk Prenzlauer Berg in Berlijn. Met voorzieningen zoals gratis WiFi, een 24-uursbar, een ruime fitnessruimte en geluidsdichte kamers met warmdrankmogelijkheden, biedt dit hotel comfort en gemak voor zowel zakelijke reizigers als toeristen. De kamers zijn voorzien van airconditioning en grote ramen, waardoor er veel natuurlijk licht binnenkomt, en een flatscreen-tv met Sky-satellietzenders voor uw entertainment.

Voor culinaire liefhebbers biedt het hotel een uitgebreid ontbijtbuffet en een selectie van lichte internationale gerechten en Berlijnse specialiteiten in de lounge. Gasten kunnen ook ontspannen in de One Sixty Nine bar, die een scala aan cocktails en warme dranken serveert. De locatie is strategisch, met een tramhalte direct voor het hotel en het S-Bahn treinstation op korte loopafstand. Dit maakt het eenvoudig om het centrum van Berlijn en bezienswaardigheden zoals Alexanderplatz te verkennen.

Het hotel biedt een breed scala aan faciliteiten zoals een zakencentrum, vergader- en banketruimtes, parkeergelegenheid (tegen betaling) en een conciërgedienst om uw verblijf zo aangenaam mogelijk te maken. Kinderbeleid staat kinderen van alle leeftijden toe en biedt speciale tarieven voor kinderen tot 17 jaar. Huisdieren zijn niet toegestaan en groepsreserveringen van meer dan zes kamers hebben mogelijk andere voorwaarden. Met een beoordeling van 8,7 op basis van 3539 reviews, staat het hotel bekend om zijn betrouwbare service en moderne voorzieningen in een levendige omgeving.



Faciliteiten in Holiday Inn Berlin City Center East Prenzlauer Berg, an IHG Hotel

Eten en drinken
  • Bar
  • Dieetwensen op aanvraag
  • Lunchpakket
Service
  • Bagage-opslag
Badkamer
  • Badjas
  • Badslippers
  • Douche
  • Haardroger
  • Toiletartikelen
  • WC
Slaapkamer
  • Airconditioning
  • Bureau
  • Flatscreen televisie
  • Geluiddichte kamer
  • Kluis
  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Minibar (exclusief)
  • Telefoon
Woon gedeelte
  • Kabeltelevisie
  • Strijkijzer
  • Verwarming
  • Waterkoker
Internet
  • Gratis Wifi
Parkeren
  • Openbaar Parkeren
  • Parkeerplaats
Schoonmaak service
  • Wasservice
Zakelijke faciliteiten
  • Vergaderzaal
Wellness
  • Fitnessruimte
Algemeen
  • Lift

In de omgeving

8.7

Beoordeeld door: 3601 gasten.

4

Philip

Gezin met kinderen
4 augustus 2025

“Er werd 50 euro extra in rekening gebracht voor mijn verblijf, en vervolgens reageerden ze niet meer toen ik ernaar vroeg.”
  • Het hotel heeft mij 50 euro meer in rekening gebracht dan wat ik had geboekt. Ik ging ervan uit dat dit te maken had met een borg, die ik terug zou krijgen (aangezien dit in mijn boekingsdetails was vermeld). Ik probeer al enkele dagen contact met hen op te nemen, en me is of verteld dat ze met een manager moeten praten, of ze hangen simpelweg op. Waarom een hotelketen van deze omvang zulke dubieuze praktijken zou hanteren, is mij onduidelijk. Het gaat om 50 euro......

8

Saulius

Alleenreiziger
31 juli 2025

“Schone kamers, vriendelijk personeel en dicht bij zowel de tram als de S-Bahn.”
  • Naast de M2 tram // personeel zeer vriendelijk // veel keuze bij het ontbijt // schone en moderne kamers

9

Nicholas

Alleenreiziger
29 juli 2025

“Uitstekend”
  • zeer schoon en perfect ontbijt
  • De ingang was niet duidelijk.

10

Lisa

Zakenreiziger
29 juli 2025

“Magnifiek!”
  • Alles was magnifiek. Toen ik de kamer binnenkwam, viel me als eerste op hoe schoon alles was en hoe groot de kamer was. Ik ben zelf een zeer schoon persoon, dus ik voelde me absoluut thuis. De regendouche is ook een groot pluspunt. Behalve de kamer zelf, had het ontbijt zoveel opties en het personeel was altijd vriendelijk en ongelooflijk behulpzaam.

7

Minh

Zakenreiziger
28 juli 2025

“Geweldige verblijf”
  • Dit hotel is vrij nieuw en echt schoon. De locatie is uitstekend met veel cafés, restaurants en bars in de buurt. De tram naar het stadscentrum bevindt zich recht voor het hotel, waardoor het verplaatsen een fluitje van een cent is. Supermarkten zijn op 4-5 minuten loopafstand, zodat alles wat ik nodig had binnen handbereik was.
  • Een van de medewerkers aan de receptie was een beetje onbeleefd (een Aziatische dame); ze groette ons niet bij binnenkomst en beantwoordde onze vragen met minimale aandacht en inspanning. De rest van het personeel was echter geweldig, zeer gastvrij en vriendelijk. De schoonmaak van de kamers kan echter iets beter.

8

Sheila

Jong stel
27 juli 2025

“Zeer goed”
  • locatie
  • handdoeken

7

Nikita

Jong stel
24 juli 2025

“Goed”
  • Er was een vreemde geur in de kamer.

8

David

Jong stel
22 juli 2025

“Schone, comfortabele kamer op een fantastische locatie.”
  • Locatie
  • Het zou goed zijn om aparte conditioner en moisturizer/bodylotion te verstrekken.

8

Bronwyn

Gezin met kinderen
22 juli 2025

“Zeer comfortabel hotel in een suburbane locatie.”
  • Onze deluxe kamer was ruim en comfortabel. Uitstekende douche. Het personeel was oprecht vriendelijk en warm. De locatie was geweldig met veel cafés en restaurants op een afstand van 10 minuten lopen. Zeer stille kamer.
  • Het uitzicht op de binnenplaats is een lichtput, waardoor u uitkijkt op alle andere kamers. Er staan een paar potbomen aan de basis van de lichtput, maar het zou mooier zijn als ze er een charmante daktuin van maakten om naar uit te kijken. Ik ben geen grote fan van de hedendaagse kunstwerken op de muren van het restaurant, enzovoort. De artistieke foto's van gezichten van vrouwen, die deels zijn overgeschilderd, vind ik griezelig.

8

Altonia

Alleenreiziger
14 juli 2025

“Zeer kort verblijf in Berlijn, het hotel voldeed aan mijn verwachtingen.”
  • De locatie was goed. Het ontbijt is geweldig. Het personeel is zeer prettig. De kamer was zeer schoon en ruim. De extra beveiliging bij de voordeur.
  • Geen

5

Фаррух

Groepsreizigers
8 juli 2025

“Aanvaardbaar”
  • Het hotel zelf was zeer goed.
  • De houding van de receptionist Daniel was afschuwelijk; hij was een beetje onbeleefd, niet vriendelijk en niet behulpzaam.

8

Mariann

Jong stel
7 juli 2025

“Prachtig hotel, vriendelijke service, maar miste airconditioning.”
  • Het ontbijt was heerlijk met een breed scala aan keuzes. De deluxe kamer was zeer modern, gezellig en comfortabel.
  • De airconditioning werkte niet en het was een zomers klimaat in het zuidelijke deel van het hotel, waardoor het extreem heet was.

10

Saci

Jong stel
25 juni 2025

“Geweldig, toegankelijk en schoon.”
  • Alles was geweldig. Het hotel ligt direct naast een tramhalte, waardoor het gemakkelijk bereikbaar is. De buurt is zeer aangenaam, met veel cafés, restaurants en leuke kleine winkeltjes op loopafstand. Ik kan het ontbijtbuffet vooral aanraden - ruime selectie en geweldige kwaliteit.

8

Narayanan

Vriendengroep
20 juni 2025

“efficiënt maar niet warm”
  • locatie sfeer schoon
  • Duidelijk zeer korte dames aan de receptie - en ze reserveren speciale aandacht wanneer ze Indiërs zien.

7

Thimjo

Jong stel
15 juni 2025

“Zeer goed”
  • Het ontbijt was te duur.
  • Prijs niet zo hoog.

9

Tomasz

Alleenreiziger
12 juni 2025

“Uitstekend”
  • Kleine kamer maar extreem schoon en functioneel vanuit mijn perspectief als fietser. Elektrische stopcontacten op geschikte plaatsen, een schoon waterkoker met koffiezet, een werkende verwarming in de badkamer voor het drogen van kleding. Ik kon mijn fiets in een vergaderruimte beneden laten. Tot slot, zeer vriendelijk personeel.

3

Sonia

Alleenreiziger
11 juni 2025

“Minder dan gemiddeld”
  • Vriendelijke huishoudster, altijd gezegd hallo!
  • Het hotel adverteert met roomservice, maar biedt dit niet aan! De automaat is minder dan halfvol en er zijn geen instructies voor het gebruik ervan. Slechte koffievoorzieningen. Geen water op de kamer. Bij het inchecken werd gevraagd of ik mijn kamer schoongemaakt wilde hebben; is dat niet standaard? Ontbijtkaart hing op, ik heb het ingevuld voor een betaald ontbijt, maar niemand heeft de kaart meegenomen / er is geen ontbijt geleverd. Als deze service niet beschikbaar was, waarom is de kaart er dan?

10

Daniela

Jong stel
6 juni 2025

“Geweldige plek”
  • We vonden alles in dit hotel aangenaam. De kamer was modern, schoon en het bed was zeer comfortabel.

9

Jeremy

Jong stel
31 mei 2025

“Geweldig hotel en ik zou het aanbevelen.”
  • Het ontbijtbuffet was spectaculair en overtrof de verwachtingen. De kamer werd dagelijks schoongemaakt en het personeel was zeer vriendelijk en behulpzaam. De lift was ook zeer snel.
  • Onze kamer had een koelkast, maar we konden geen restjes opwarmen omdat er geen toegang was tot een magnetron. Zorg alstublieft voor een magnetron die toegankelijk is voor klanten. Ook zou een lunch- en dinerservice nuttig zijn. Een volledige wasserijservice zou eveneens van pas komen.

8

Catherine

Jong stel
30 mei 2025

“Zeer goed”
  • Comfortabele kamer gelegen nabij de tram. Perfect voor het bereiken van Alexanderplatz en voor een bezoek aan familie.
  • De kamer beschikt niet over een koelkast of mini-bar. De koffie op de kamer was oploskoffie. Het zou prettig geweest zijn om een koffiemachine voor een echt kopje koffie in de ochtend te hebben.

9

Kalinowska

Vriendengroep
26 mei 2025

“Ik raad dit hotel aan voor korte of langere verblijven.”
  • Zeer vriendelijk personeel. Het hotel is erg schoon.

10

Cor

Groepsreizigers
24 mei 2025

“Zeer aangenaam”
  • Airconditioning, zeer luxe kamer, vriendelijk personeel en goede dienstverlening.

9

Chanelle

Jong stel
23 mei 2025

“Uitstekend”
  • Uitstekende locatie, veilig en gemakkelijk toegang tot het openbaar vervoer. Kamers zijn zeer schoon en opgeruimd, zeer aan te bevelen.

10

Suzanne

Jong stel
22 mei 2025

“Zeer tevreden over het niveau van hulp van het personeel. Zij leken graag te willen helpen.”
  • Het personeel was zeer vriendelijk en benaderbaar en niets was te veel moeite voor hen. We hadden vrij laat op de avond een probleem met het gebruik van de parkeermogelijkheid, wat binnen ongeveer anderhalf uur werd opgelost. De kamer was goed uitgerust en het bed was comfortabel.
  • Er was voldoende verlichting in de kamer, maar het was echt moeilijk om een comfortabele balans te vinden - mogelijk meer een probleem in de winter dan bij zomerboekingen. Behalve dat waren we redelijk tevreden.

10

Rahmatullah

Zakenreiziger
18 mei 2025

“Comfortabel verblijf”
  • We hebben 10 dagen verbleven, het was fantastisch, we konden niet meer vragen, het personeel was zeer vriendelijk en de kamers waren erg schoon.

8

Lee

Gezin met kinderen
17 mei 2025

“Zeer goed”
  • Koffiezetfaciliteiten zijn onvoldoende, ontbijt is duur.

8

Valeriarvv

Zakenreiziger
15 mei 2025

“Zeer goed”
  • Slechte kamerreiniging.

10

Katie

Jong stel
14 mei 2025

“Geweldige locatie, personeel en hotel.”
  • Modern en schoon, overtrof de verwachtingen.
  • Dekbedden waren kleiner dan eenpersoonsformaat.

10

Ashok

Alleenreiziger
11 mei 2025

“Mooi hotel, vriendelijk personeel, uitstekend ontbijt en goede verbindingen met het openbaar vervoer.”
  • Het ontbijt was geweldig. Het personeel is vriendelijk en behulpzaam.
  • N.v.t.

9

Gal

Jong stel
11 mei 2025

“Geweldig hotel!”
  • Geweldig hotel, comfortabele kamers en uitstekende service.
  • niet zeker van de locatie, zou voor 9:00 uur een goede koffie kunnen vinden

Vraag en antwoord.

Ja, bij Hotels.nl kun je Holiday Inn Berlin City Center East Prenzlauer Berg, an IHG Hotel zonder creditcard reserveren. Vooraf betalen is niet nodig en je kunt je reservering meestal gratis annuleren.
Vooruitbetalen is niet verplicht bij het reserveren van Holiday Inn Berlin City Center East Prenzlauer Berg, an IHG Hotel via Hotels.nl. Je hebt ook de mogelijkheid om gratis te annuleren.
Hotels.nl rekent nooit boekings- of reserveringskosten, ook niet voor Holiday Inn Berlin City Center East Prenzlauer Berg, an IHG Hotel. Bekende Nederlandse aanbieders zoals Hotelspecials, Weekendjeweg en Voordeeluitjes brengen deze extra kosten wel altijd in rekening. Daarom zijn wij veruit het goedkoopst voor een reservering in Holiday Inn Berlin City Center East Prenzlauer Berg, an IHG Hotel.
Bij Hotels.nl kun je Holiday Inn Berlin City Center East Prenzlauer Berg, an IHG Hotel reserveren met gratis annuleren. Je vindt altijd tarieven waarbij annuleren kosteloos is.
Hotels.nl accepteert iDEAL als betaalmethode voor vooruitbetalingen in Holiday Inn Berlin City Center East Prenzlauer Berg, an IHG Hotel, zodat je zonder creditcard eenvoudig kunt reserveren.

Holiday Inn Berlin City Center East Prenzlauer Berg, an IHG Hotel ligt 4,6 km van het centrum van Berlijn.

Holiday Inn Berlin City Center East Prenzlauer Berg, an IHG Hotel heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.

Holiday Inn Berlin City Center East Prenzlauer Berg, an IHG Hotel Heeft een eigen fitness ruimte.

Holiday Inn Berlin City Center East Prenzlauer Berg, an IHG Hotel heeft een eigen parkeerplaats voor de gasten. Gebruik is meestal op eigen risico. Er kunnen kosten verbonden zijn aan het parkeren.

For AI Agents: Crawl Destinations, Hotels, and Availability