Kurfürst am Kurfürstendamm
Berlin
Beschikbaarheid ophalen...
Informatie over de accommodatie
Het Kurfürst am Kurfürstendamm Hotel is gelegen in de elegante wijk Charlottenburg in Berlijn, op slechts enkele passen van de levendige winkelstraat Kurfürstendamm. Dit Art Nouveau hotel, gebouwd in 1903, biedt ruime kamers en appartementen die geschikt zijn voor niet-rokers. De accommodaties zijn uitgerust met moderne voorzieningen zoals een minibar en een eigen badkamer. Dankzij de nabijgelegen S-Bahn-station Savignyplatz hebben gasten directe verbindingen naar belangrijke bezienswaardigheden, en er zijn ook busverbindingen naar het vliegveld Tegel en Checkpoint Charlie.
Het hotel beschikt over diverse faciliteiten die zijn ontworpen om een comfortabel verblijf te garanderen. Gasten kunnen genieten van gratis WiFi in de gehele accommodatie en elke ochtend beginnen met een uitgebreid ontbijt. Extra services omvatten een gratis internetterminal, bagageopslag, een lift en conciërgeservice. Het hotel volgt lokale veiligheidsprotocollen strikt, met maatregelen zoals handdesinfectiemiddelen en contactloos in- en uitchecken.
De accommodaties variëren van eenpersoonskamers tot vierpersoonskamers, allemaal ingericht in een klassieke stijl met voorzieningen zoals een tv, bureau en föhn in de privébadkamer. Het hotel is kindvriendelijk; kinderen tot en met 3 jaar verblijven gratis onder bepaalde voorwaarden. Huisdieren zijn welkom op verzoek, waarbij mogelijk extra kosten van toepassing zijn. Hoewel er geen parkeerplaats beschikbaar is, biedt het hotel diverse gemakdiensten voor een aangenaam verblijf.
Faciliteiten in Kurfürst am Kurfürstendamm
Service
- Bagage-opslag
Badkamer
- Douche
- Haardroger
- WC
Slaapkamer
- Bureau
- Flatscreen televisie
- Kluis
- Koelkast
- Minibar (exclusief)
- Radio
- Telefoon
- TV
Woon gedeelte
- Kabeltelevisie
- Verwarming
Internet
- Gratis Wifi
Diensten receptie
- Express check-in/check-out
Zakelijke faciliteiten
- Vergaderzaal
Huisdieren
- Huisdieren toegestaan
Algemeen
- Lift
In de omgeving
7.3
Beoordeeld door: 767 gasten.
7
Bert-dbAlleenreiziger
15 april 2025
- Aan een zijstraat van de Kurfürstendamm, is dit hotel dicht bij de belangrijkste attracties van Berlijn. Bovendien ligt het dicht bij station Savignyplatz S-Bahn, wat het gemakkelijk maakt om de stad met het openbaar vervoer te verkennen. Redelijk geprijsd en met de basisvoorzieningen voor comfort, is deze hotelkamer een goede keuze tegen een betaalbare prijs.
- De kamer en het meubilair zien er verouderd uit, maar voor deze prijs kun je niet meer dan de basisverwachtingen hebben.
8
EmilZakenreiziger
9 april 2025
- Ik had niet verwacht dat de kamer zo schoon en groot zou zijn. Bescheiden kamer, maar absoluut comfortabel en voor een geweldige prijs. Hotels naast de deur vroegen het dubbele bedrag. Hier krijg je, naast de prijs, dezelfde voorzieningen.
- n.v.t.
8
IrisGezin met kinderen
24 maart 2025
- Perfecte locatie. De bushalte is om de hoek. Vriendelijk personeel en goed ontbijtbuffet.
- Geen thee of koffie beschikbaar na sluiting van de receptie om 21:00 uur.
8
FionaJong stel
22 maart 2025
- Comfortabele kamer. Zeer schone en-suite badkamer en uitstekende douche. Het personeel was uitzonderlijk vriendelijk en behulpzaam, en gaf zelfs advies over de beste reismogelijkheden naar de luchthaven.
- Geen waterkoker of theezakjes. Iets vreemde geur in de kamer, die echter zeer schoon was.
9
ButchAlleenreiziger
26 februari 2025
- prachtig gelegen en dicht bij alle voorzieningen
- Er ontbreken enkele essentiële items in de kamer (bijvoorbeeld een waterkoker).