Beschikbaarheid ophalen...
Informatie over de accommodatie
Märkischer Hof Hotel, gelegen aan de Linienstraße in Berlijn, biedt reizigers een strategische positionering in het hart van de stad. Deze accommodatie is op loopafstand van iconische bezienswaardigheden zoals de Brandenburger Tor en de Berliner Dom, waarmee gasten eenvoudig toegang hebben tot de rijke cultuur en geschiedenis van Berlijn. De nabijheid van openbaar vervoer maakt het hotel een uitstekende uitvalsbasis voor het verkennen van de stad.
De kamers van Märkischer Hof Hotel zijn ontworpen met comfort in gedachten en zijn uitgerust met essentiële voorzieningen voor een aangenaam verblijf. Elke kamer beschikt over een kledingkast en een eigen badkamer met douche, die zorgt voor de nodige privacy en ontspanning na een dag in de stad. Het aanbod varieert van een budget eenpersoonskamer tot een meer ruim opgezette vierpersoonskamer met eigen badkamer, zodat aan verschillende reisbehoeften kan worden voldaan.
Het hotel faciliteert draadloos internet in het gehele pand, waardoor gasten verbonden kunnen blijven tijdens hun bezoek. De aanwezigheid van voorzieningen zoals rookvrije kamers, bagageopslag en hygiënenormen die effectief zijn tegen het coronavirus, benadrukken het uitgebreide service-aanbod van het hotel. De CCTV-installaties in gemeenschappelijke ruimtes verhogen de veiligheid voor alle gasten, waardoor Märkischer Hof Hotel niet alleen een comfortabele, maar ook betrouwbare keuze is voor bezoekers van Berlijn.
Faciliteiten in Märkischer Hof Hotel
Service
- Bagage-opslag
Badkamer
- Bad of douche
- Douche
- Toiletartikelen
- WC
Slaapkamer
- Bureau
Woon gedeelte
- Verwarming
Internet
- Gratis Wifi
In de omgeving
3.9
Beoordeeld door: 2134 gasten.
6
OksanaJong stel
29 april 2025
- Geweldige locatie, ruime kamer en een comfortabel bed.
- Moeilijk bereikbaar voor de spullen, de kamers en vooral de badkamers hebben dringend renovatie nodig.
10
KuerbanGezin met kinderen
27 april 2025
- Alles is goed! Zo hoog en zo comfortabel! In het hart van Berlijn!
4
IvanaJong stel
23 april 2025
- Het kan beter. De toiletpot was van binnen zwart. Niet erg schoon. Er waren slechts twee handdoeken en een kleine shampoo. Geen glazen of iets anders. Ik zou zeggen, als je een andere keuze hebt, kies dan het andere hotel. We verbleven nog een nacht in een ander hotel voor dezelfde prijs en dat was prachtig!
3
GermanJong stel
10 april 2025
- Alleen de locatie
- Dat was niet schoon, de badkamer was zeer vuil en kapot. De receptie is altijd gesloten en de entree is als een afvalhoop.
4
MarthaGezin met kinderen
8 april 2025
- De locatie was fantastisch! Minder dan 30 minuten lopen naar Alexanderplatz en zeer gemakkelijk om overal naartoe te gaan. En ik heb nog nooit zo hard gelachen om een verwaarloosde "hotel" kamer, dus ik beschouw dit als een pluspunt :-P
- De netheid was absoluut schokkend: Ja, ik heb de slechte recensies gelezen voordat ik de kamer boekte en ik beschouw mezelf als vrij ongevoelig als het gaat om hotelstandaarden... MAAR ik had echt niet verwacht in welke staat de kamer verkeerden: - Overal lagen dikke lagen stof. En niet alleen van een paar dagen niet schoonmaken - die vreemde stalen gootsteen/wasbak was bedekt met stof en andere viezigheid. - Spinrag, inclusief hun dode bewoners. - Raamkozijnen die niet meer goed hingen. - Vuilige gordijnen (met vlekken waarvan je beter niet wilt weten wat het was). - Afvoeren vol haren van andere gasten (allerlei soorten haar...). - Scherpe, roestige handgrepen in de badkamer. - 3 gebruikte stukjes zeep in de douche (dus meer resten van andere gasten). - Elektrische kabels die gewoon uit de badkamerwand hingen - vlak naast de douche. - De lamp naast het bed hing aan een draadje. - Er hing een tv aan de muur, maar er was geen afstandsbediening te bekennen... om eerlijk te zijn, de afstandsbediening zou toch niet hebben geholpen omdat de tv niet aangesloten was. - De communicatie met de "gastheer" was slecht op de dag van aankomst. Ik heb ze laten weten wat onze geschatte aankomsttijd was, maar we kregen urenlang geen antwoord. Na onze 3 uur durende autorit naar Berlijn stonden we voor de kluisjes, wachtend tot iemand ons eindelijk de code voor onze sleutels stuurde... de code kwam uiteindelijk binnen, maar het was een stressvolle tijd om niks te horen van ons te dure "hotel". - En dan hebben we het over de prijs... we betaalden 250€ voor 2 nachten in september. Ik vind echt niet dat dat waar voor je geld is!
3
ZelongZakenreiziger
7 april 2025
- De wifi-verbinding in mijn kamer is zeer slecht. Daarom kan ik alleen mijn eigen mobiele data gebruiken. Ik kan het hotel niet bereiken, waardoor ik de factuur niet kan ontvangen. Ik heb geen reactie van het hotel gekregen.
6
AdnanVriendengroep
5 april 2025
- Geweldige locatie en comfortabele bedden.
- De douchegordijn was volledig vuil en u moet zelf de receptie zoeken in plaats van begroet te worden bij de ingang.
10
BienGroepsreizigers
3 april 2025
- Dichtbij de stad en met een zeer leuke sfeer.
9
ShannonAlleenreiziger
30 maart 2025
- Het was een uitstekende budgetoptie en de kamer was prettig koel.
9
MateuszAlleenreiziger
30 maart 2025
- Je krijgt waarvoor je betaalt! Mensen komen hier en verwachten een hotel van 10/10. Als je dat wil, is dit niet de juiste plek, maar voor budgetvriendelijke reizen zeker aanbevolen.
3
DmytroGezin met kinderen
30 maart 2025
- - schone lakens, handdoeken - schone badkamer en meubels - ruim - locatie
- - Het raam kan niet volledig worden gesloten; in de winter was dit een groot probleem, samen met het feit dat de verwarming 's nachts uit was. - Slechte geluidsisolatie. - De handgreep van de badkamerdeur is kapot. - Geen waterkoker. - Het stopcontact was defect.
10
BrandonZakenreiziger
25 maart 2025
- Goede locatie
1
VeseliJong stel
19 maart 2025
- nooit in dit hotel
- Ze gaven me een kamer met een kapot bed, de lamp deed het niet, de hele kamer had een nare geur en ik ben niet gebleven maar weggegaan.
3
RobinJong stel
18 maart 2025
- Goede locatie aan de Friedrichstraße.
- Buiten een Metro tram (24-uurs tram) halte, wat kan leiden tot geluidsoverlast. Onze Kamer Nummer 4 was de enige die GEEN gordijnen had. Dit was een gemiste basisbehoefte. We hebben het personeel op de eerste dag van de drie dagen die we verbleven een bericht gestuurd om het probleem op te lossen, maar we hebben niets meer gehoord, behalve de uitcheckmelding van hen. We hebben ook geprobeerd te bellen, maar kregen nog steeds geen reactie. Ons werd een droger, een televisie en een föhn beloofd. De droger ontbrak, er was geen televisie (alleen de bevestigingsbeugels aan de muur waar deze had moeten zijn) en er was geen stopcontact om de föhn op aan te sluiten.
6
PaterfamiliaGezin met kinderen
16 maart 2025
- Slechts één stoel. De verwarmers waren echter een beetje koud, hoewel de temperatuur in orde was (20 graden Celsius).
3
SiranjibJong stel
15 maart 2025
- Locatie
- Slechte onderhoud, zeer kleine kamers en niets is in orde. Het belangrijkste is dat de verwarming op dag 2 niet werkte en er geen hotelpersoneel beschikbaar was om de eigenaar te informeren; er was geen reactie. Bij een temperatuur van 6 tot 7 graden is dit absoluut onaccepteerbaar. Dit is het geld niet waard.
1
SeaghanGroepsreizigers
14 maart 2025
- Niets
- De plek was een puinhoop, niemand kwam de deur openen bij de incheck. Uiteindelijk kwam een medewerker naar buiten en vroeg ons te wachten terwijl hij zijn telefoon opladen. Hij is nooit teruggekomen.
9
AntraGezin met kinderen
11 maart 2025
- Zeer goede locatie nabij de metro en restaurants die in het weekend tot 3 uur 's nachts geopend zijn.
1
IrmaGezin met kinderen
4 maart 2025
- Geen
- Vies eigendom, geen receptie. Geen wifi in de kamer. Hard lawaai uit andere kamers, alsof ze proberen de muren en vloeren kapot te slaan. Niet kindvriendelijk. Ze reageren niet op enige vragen; als je wilt annuleren of iets over je verblijf wilt vragen, helemaal niets. Nul communicatie. Je hebt betaald, het is jouw probleem. De kamer stinkt naar sigaretten en het bed was vies. Veel blond en wit haar op het kussen en dekbed. Ik denk niet dat ze de kamers elke keer schoonmaken als ze gebruikt worden.
7
BadraldeenGroepsreizigers
2 maart 2025
- De locatie
- De badkamer
5
RoseGroepsreizigers
1 maart 2025
- Bates Hotel, maar beter, en de enige medewerker deed alles! Die man was geweldig, ik kon hem niet bekritiseren; hij was de receptionist, schoonmaker, helper, alles bovenstaand, maar het was niet de typische hotelervaring waaraan we gewend zijn. Al met al een redelijk verblijf, maar het ontbrak aan een receptie.