numa l Sketch Rooms & Apartments
Berlin
Aanbiedingen doorzoeken
Informatie over de accommodatie
numa l Sketch Rooms & Apartments, gesitueerd in het levendige Berlijn, biedt reizigers een strategisch gelegen uitvalsbasis op slechts 1,7 km van de iconische East Side Gallery. Dankzij de nabije ligging van de Alexanderplatz U-Bahn, zijn andere populaire bezienswaardigheden gemakkelijk bereikbaar, wat dit aparthotel een ideale keuze maakt voor gasten die efficiënt de stad willen verkennen. Deze locatie biedt niet alleen gemak wat betreft openbaar vervoer en toegankelijkheid, maar plaatst bezoekers ook in een omgeving rijk aan cultuur en historie.
De accommodatie bestaat uit modern ingerichte eenheden die tegemoetkomen aan verschillende behoeften en verblijfstypes. Faciliteiten zoals flatscreen-tv's, modern uitgeruste kitchenettes in geselecteerde kamers en privébadkamers zorgen voor een hoog niveau van comfort. Numa l Sketch Rooms & Apartments houdt eveneens rekening met speciale verzoeken en biedt gratis WiFi overal in de accommodatie. Bij aankomst worden gasten hartelijk verwelkomd met een attentie in de vorm van chocola of koekjes, wat bijdraagt aan een gastvrije ervaring.
Voor families is numa l Sketch Rooms & Apartments uitermate geschikt, met beschikbare familiekamers en een lift voor eenvoudigere toegang. Extra voorzieningen zijn onder meer contactloze check-in en check-out, naleving van lokale veiligheidsprotocollen en schoonmaakstandaarden die effectief zijn tegen COVID-19. Hoewel er geen parkeermogelijkheden zijn, is het huisdiervriendelijk onder bepaalde voorwaarden. Deze aandacht voor detail en klanttevredenheid toont aan dat dit aparthotel geschikt is voor zowel gezinnen als individuele reizigers die een ontspannen en zorgeloos verblijf in Berlijn willen ervaren.
Faciliteiten in numa l Sketch Rooms & Apartments
Service
- Bagage-opslag
Badkamer
- Bad of douche
- Douche
- Haardroger
- Toiletartikelen
- WC
Slaapkamer
- Bureau
- Flatscreen televisie
- Kitchenette
- Koelkast
- Koffie- en theefaciliteiten
- Magnetron
- TV
Woon gedeelte
- Eethoek
- Verwarming
- Waterkoker
Internet
- Gratis Wifi
Diensten receptie
- Express check-in/check-out
Schoonmaak service
- Wasservice
Huisdieren
- Huisdieren toegestaan
Algemeen
- Lift
In de omgeving
8.3
Beoordeeld door: 2165 gasten.
8
JadeGezin met kinderen
25 september 2025
- De ligging
8
BrittAlleenreiziger
25 september 2025
- Schoon, comfortabel en met leuke extra's, zoals gratis bagagekluizen, thee en koffie, wijnglazen en een kleine koelkast in het appartement. Ik waardeerde de melding dat de kamer eerder klaar was om in te checken. Het personeel is niet ter plaatse, maar reageert snel via WhatsApp en was behulpzaam. Het bed en vooral de kussens en dekens waren zeer comfortabel, en de locatie is zeer centraal maar tegelijk rustig. Ik voelde me veilig in het gebouw en het omringende gebied. Een goede optie voor solo reizigers!
- Geweldig voor wat het is en wil zijn! Ik heb geen hogere beoordeling gegeven, omdat ik deze graag reserveer voor accommodaties met een meer persoonlijke touch, persoonlijk contact en individuele aanbevelingen. Het is echter een uitstekende optie als u gewoon een veilige en comfortabele plek nodig heeft om te verblijven in F'Hain.
8
AxelGezin met kinderen
22 september 2025
- Het hotel was geweldig en alles was fantastisch qua interieur, comfort, decoratie en netheid. We hebben hier een uitstekend verblijf gehad. Wij zouden in de toekomst hier terugkomen. Hoewel het hotel geen receptie heeft, was er een persoon die direct de telefoon opnam zodra we belden.
- Het incheckproces is complexer dan verwacht. Aangezien er geen receptie is met personeel, moet de identiteitskaart van de hotelgasten via een online incheckproces worden geverifieerd. Dit houdt in dat je foto's van je identiteitsbewijs via je smartphone moet uploaden. Het is technisch eenvoudig, maar reizigers moeten er rekening mee houden dat ALLE hotelgasten dit identiteitsbewijs moeten overleggen, en bovendien moeten ze rekening houden met het feit dat het incheckproces voor ons niet werkte met internationale identiteiten. Noch een Amerikaans paspoort, noch een Amerikaans rijbewijs werkte voor mij, dus ik moest een Europees identiteitsbewijs gebruiken om in te checken. Uiteindelijk had ik het gevoel dat ik te veel persoonsgegevens had gedeeld om in dit hotel in te checken. Dit kostte meer tijd dan verwacht en we moesten dit verificatieproces doorlopen terwijl we al voor de deur van het hotel stonden te wachten. We hebben ook meerdere keren contact opgenomen met het hotel om te zorgen dat zij uiteindelijk de juiste vorm van identificatie voorhanden hadden om verder te kunnen.
9
RutaJong stel
21 september 2025
- Alles was goed en ik vond het gebouw waarin het hotel zich bevond echt mooi.
- Niets, alles was goed.
9
DialaGezin met kinderen
20 september 2025
- Locatie
7
MaríaJong stel
19 september 2025
- De lift werkte niet en de indeling van de kamer was wat verwarrend. Tijdens het inchecken wilden we onze bagage in een kluisje achterlaten; veel kluisjes waren kapot of vol, en we moesten onze bagage toen bij het treinstation achterlaten. Helaas sprak het schoonmaakpersoneel geen Duits of Engels; ik kon niet met hen communiceren om een klein probleem op te lossen.
8
KatherineAlleenreiziger
19 september 2025
- De locatie van het verblijf was handig en omringd door gezellige ontbijt cafés. De kamers zijn schoon en rustig, met alle benodigde faciliteiten. Het is erg prettig dat de snacks en drankjes gratis waren; ik had toegang tot de wasruimte en een zeer goede coworkingruimte.
- Ik denk dat ik op een bepaalde nacht van mijn verblijf een beetje pech had. Het lokale respons team had enige tijd nodig om de veiligheidsalarm dat 's ochtends vroeg meer dan een uur afging, op te lossen. Desondanks waardeerde ik dat de reactie via WhatsApp van het Numa personeel zeer snel was, zodat je niet het gevoel hebt alleen in deze situatie te zijn gelaten.
4
LornaJong stel
14 september 2025
- Goede locatie en zeer schoon. Eenvoudige check-in.
- De gemeenschappelijke ruimte was donker en zielig. Wees ook voorzichtig bij het boeken, omdat de foto's van de kamer mogelijk niet de werkelijkheid weerspiegelen. Onze kamer had grote leidingen achter het bed, wat betekende dat de kussens niet tegen de hoofdeksel waren, maar in plaats daarvan tegen een grote opening en warme leidingen, terwijl de hoofdeksel langs de zijkant van het bed liep. We vroegen om te verhuizen naar een kamer zonder warme leidingen naast onze hoofden, maar de klantenservice gaf aan dat alle beschikbare kamers dit probleem hadden. Volgende keer zou ik ergens verblijven met een betere klantenservice en een meer persoonlijke benadering.
5
AnnaZakenreiziger
13 september 2025
- De kamer was zeer schoon.
- Ze hebben mijn kamertype op de dag van aankomst gewijzigd, simpelweg door mij een e-mail te sturen met de mededeling van de wijziging en informatie over een korting van 25%. De locatie heeft geen personeel. De sfeer is meer die van een hostel dan van een hotel van meer dan 200 euro per nacht. Er is geen geluidsisolatie. Je hoort mensen in de gangen lopen tot ver na middernacht en ze beginnen vroeg in de ochtend. Je kunt de televisie in de kamer naast je horen. Er is geen slot op de deur van de binnenkant. Er zijn geen sleutels, alleen pinnen.
9
ElliJong stel
12 september 2025
- Gemakkelijke in- en uitchecken, we ontvingen alle relevante informatie en de deurcodes via WhatsApp. We waren gefascineerd door het bed en vooral de kussens, die uiterst comfortabel waren. Gratis dranken, koffie/thee en snacks op de kamer.
- Het voelde een beetje onwennig om tijdens ons verblijf geen personeel te zien, maar aan de andere kant was de online communicatie vlekkeloos en konden we alle informatie die we nodig hadden op tijd verkrijgen.
10
JenniferJong stel
12 september 2025
- Veilige locatie.
- Niets
10
VictorGezin met kinderen
10 september 2025
- Geweldige locatie Gemakkelijke toegang Zeer schoon
10
BalbuenaZakenreiziger
9 september 2025
- Het was erg heet en er was geen ventilator of airconditioning.
9
AdeAlleenreiziger
3 september 2025
- Goede waarde en fantastische locatie.
- Het is een beetje een opgave om naar de tweede verdieping te komen!
8
CurtisAlleenreiziger
23 augustus 2025
- Geweldige locatie. Veel restaurants en winkels in de buurt. Het is een groot gebouw en de kamer was zeer stil, modern en had een geweldige douche. Het bed was comfortabel.
- niets
9
RonaldJong stel
16 augustus 2025
- Gemakkelijk toegankelijk
- Een beetje rumoerig in sommige kamers.
8
SofiaGroepsreizigers
14 augustus 2025
- De locatie is perfect en de kamers zijn comfortabel en goed ontworpen.
- De kamer die we deze keer kregen had geen lavabo bij de kitchenette, terwijl andere kamers dat wel hebben (ik heb daar eerder verbleven). We moesten de afwas in de badkamer doen en dat voelde niet goed.
10
JavierAlleenreiziger
10 augustus 2025
- Geweldige plek om te verblijven, comfortabel, gemakkelijk bereikbaar en zeer goed gelegen.
- De prijs voor het ontbijt stond niet in verhouding tot de kwaliteit. Als aanbeveling kunt u beter geen ontbijt aan uw reserveringen toe te voegen, er zijn talrijke cafés in de buurt die goedkoper en van betere kwaliteit zijn.
8
LornaJong stel
10 augustus 2025
- Het is zeer gunstig gelegen ten opzichte van het openbaar vervoer en in een prachtige omgeving.
- De lift was buiten gebruik, we waren op de derde verdieping, helemaal achterin het gebouw.
8
MatildaJong stel
4 augustus 2025
- Geweldige locatie, comfortabele kamer en ik vond de kluisjes en de gemeenschappelijke ruimte prettig.
- De kamer was een beetje stofig en had graag opbergruimte voor kleding gewild.
10
MichaelGezin met kinderen
1 augustus 2025
- Geweldige locatie, dicht bij veel restaurants en bars. Eenvoudige check-in en check-out. Kluisjes in geval van late check-out. Dichtbij metro en tram. Mooi kamertype. We hebben echt genoten van ons verblijf.
10
BridgetAlleenreiziger
29 juli 2025
- Ik denk dat dit de beste nachtrust is die ik ooit heb gehad weg van huis. Het bed was super comfortabel, de kamer was prachtig en schoon.
- Niets om niet leuk te vinden.
10
NogaAlleenreiziger
28 juli 2025
- Ik vond het ontwerp mooi, de plaats was schoon en had alles wat ik nodig had. Ik hield van de werkruimtes.
9
GretaGroepsreizigers
27 juli 2025
- Uitstekende locatie, uiterst gemakkelijke toegang en de mogelijkheid om spullen in kluisjes te bewaren op de dag van vertrek. De kamerfaciliteiten voldeden aan alle verwachtingen.
- De geluidsisolatie naar de bovenverdieping kan beter.
9
SandroJong stel
26 juli 2025
- Eenvoudige boeking en inchecken. Waarde voor je geld.
- De kamer en vooral de douche zouden iets groter kunnen zijn.
10
LornaJong stel
25 juli 2025
- Het was vlekkeloos en zeer handig voor het openbaar vervoer. Alles was van topkwaliteit, inclusief koffiepads en toiletartikelen. Geweldig!!
- Geen enkele fout. Eenvoudige en efficiënte zelf in- en uitcheckprocedure, zonder problemen. Ik had graag de keuken in de gemeenschappelijke ruimte gezien... deze was wat verborgen. Ik had mijn voorraad koffiezetpaden kunnen aanvullen.
8
TaniaGezin met kinderen
24 juli 2025
- Het bed was zeer comfortabel en de ventilatie was uitstekend.
- Ik dacht dat het iets ruimer zou zijn.
10
NadjaJong stel
18 juli 2025
- Alles was geweldig! Geweldige locatie, er zijn veel dingen in de omgeving, maar het hotel zelf is gelegen in een stille binnenplaats. Het is zeer praktisch dat je je niet hoeft in te checken, je hebt geen sleutels nodig, alles gaat met een code. Binnen is het zeer schoon, er zijn verduisterende gordijnen! En het belangrijkste, het is uiterst stil. Uitstekend hotel, ik kom zeker terug.
8
AlessandroJong stel
17 juli 2025
- Eenvoudige incheckprocedure, perfecte locatie, geweldige faciliteiten, zeer comfortabel.
- 's Nachts was er een zeer luid feest in de andere kamer en we hebben ongeveer 30 minuten geprobeerd de kluisjes buiten te sluiten om mijn bagage te plaatsen, totdat we begrepen dat de kluisjes die we gebruikten kapot waren / niet werkten.
8
CormacJong stel
27 juni 2025
- Het hotel was slechts 2 minuten lopen van het appartement van onze dochter, dus het was zeer handig voor onze trip. De douche was fantastisch. De kamer was rustig, het bed was comfortabel en de gordijnen waren donker, waardoor we een zeer goede nachtrust hadden. De toegang met een toegangscode was een prettige faciliteit. De lift was defect terwijl we de hele dag weg waren, maar we werden goed geïnformeerd en deze werd, op een zondag, gerepareerd voordat het ons enige ongemak bezorgde. We werden via e-mail geïnformeerd dat deze was gerepareerd.
- De non-human check-in was een beetje vreemd maar efficiënt, ik heb liever een persoonlijk ontvangst bij aankomst. De vooringang was eenvoudig te gebruiken, maar de achterlift was zeer traag en haperde een dag, hoewel deze was gerepareerd voordat het ons beïnvloedde. De decoratie was zeer donker en te industrieel. De kamer die we hadden was erg krap en de toegang rondom het bed was zeer beperkt vanwege de stoelen die nergens anders in de kamer konden worden verplaatst. De hangruimte is niet volledig in hoogte, waardoor mijn jurken niet helemaal konden hangen.
Vraag en antwoord.
numa l Sketch Rooms & Apartments ligt 3,9 km van het centrum van Berlijn.
numa l Sketch Rooms & Apartments heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.
numa l Sketch Rooms & Apartments staat het meenemen van huisdieren toe. Hieraan kunnen kosten en speciale voorwaarden verbonden zijn, neem altijd vooraf contact op met de accommodatie als u een huisdier mee wilt nemen.