Singer109 Hostel, Hotel & Apartment
Berlin
Beschikbaarheid ophalen...
Informatie over de accommodatie
Singer109 Hostel, Hotel & Apartment is centraal gelegen in Berlijn, in de wijk Mitte, en biedt gemakkelijke toegang tot de belangrijkste bezienswaardigheden van de stad. Slechts twee minuten per trein vanaf Alexanderplatz, biedt het een uitstekende uitvalsbasis voor gasten die de levendige cultuur en geschiedenis van Berlijn willen verkennen. De directe omgeving staat bekend om zijn rijke culturele erfgoed, met nabijgelegen iconische locaties zoals de Fernsehturm en het Museumeiland.
De accommodatie biedt een verscheidenheid aan comfortabele en ruime verblijfsmogelijkheden, waaronder eenslaapkamerappartementen met volledig uitgeruste keukens en eethoeken. Elke kamer of appartement beschikt over internationale satelliettelevisie en een eigen badkamer, wat bijdraagt aan een aangenaam en gemakkelijk verblijf. Goed onderhouden gemeenschappelijke ruimtes, zoals de lounge met originele bakstenen muren en een glazen plafond, voegen extra charme toe aan de accommodatie. Extra faciliteiten omvatten onder andere gratis WiFi, een 24-uursreceptie en geluiddichte kamers voor extra comfort.
Singer109 streeft naar een veilige en hygiënische omgeving met hoge schoonmaakstandaarden, waaronder maatregelen tegen virussen zoals corona. De hostel biedt gasten verschillende ontspanningsmogelijkheden zoals biljart en tafelvoetbal, evenals een verscheidenheid aan praktische voorzieningen zoals een gedeelde keuken en bagageopslag. Met een algehele beoordeling van 8,2 op basis van 947 recensies, wordt het erkend als een betrouwbare en hoog gewaardeerde keuze voor reizigers die Berlijn bezoeken.
Faciliteiten in Singer109 Hostel, Hotel & Apartment
Eten en drinken
- Bar
Service
- Bagage-opslag
Badkamer
- Bad of douche
- Douche
- Haardroger
- Toiletartikelen
- WC
Slaapkamer
- Geluiddichte kamer
- Kitchenette
- Koelkast
Woon gedeelte
- Broodrooster
- Eethoek
- Verwarming
- Waterkoker
Internet
- Gratis Wifi
Algemeen
- Lift
Roken
- Rokersruimte
Diensten algemeen
- Winkels in het hotel
In de omgeving
8.2
Beoordeeld door: 956 gasten.
5
AbdullahAlleenreiziger
23 maart 2025
- Het hotelontwerp is mooi.
- Ik weet niet of het aan mijn ervaring lag of wat dan ook, maar mijn bed maakte veel lawaai in de kamer, de matras was echt slecht en zelfs het kussen was niet comfortabel. Het transport is bijna 6-12 minuten verwijderd.
4
AntonioAlleenreiziger
21 maart 2025
- Het ontbijt is redelijk voor de prijs. Sommige receptionisten zijn beleefd.
- Een paar receptiemedewerkers hebben een gebrek aan basisopleiding. Er is geen barman na middernacht. De bedden zijn onstabiel. U kunt alle geluiden van de straat horen.
8
AmirAlleenreiziger
13 maart 2025
- Grote locatie, schoon. Elke slaapzaal heeft een toilet, douche en keuken. Dichtbij Alexanderplatz, te voet bereikbaar. Koffie en ontbijt zijn goed.
- Over het algemeen is het een goed hostel, maar ze maken er gebruik van door de prijs voor een bed te verhogen van 32 naar willekeurig hogere prijzen, tot wel 83 euro voor een slaapzaalbed. Ik moest de volgende dag vertrekken (voor mijn vlucht) om een redelijke hostelprijs te vinden. Ze zeggen dat het komt door "vraag", maar als je een paar dagen blijft, kun je helaas niet ontspannen. Ik heb nog nooit gezien dat een hostel de prijzen zo drastisch verhoogt op een woensdag.
9
CameronAlleenreiziger
11 maart 2025
- De kamers waren zeer schoon en mijn kamer had een privébadkamer, wat prettig was. Het beschikbare ontbijt is vrij eenvoudig, maar het was smakelijk.
- De lift gaat niet naar de receptie en er is geen hellingbaan, dus ik moest mijn koffer de trappen afdragen.
8
OussamaAlleenreiziger
9 maart 2025
- Zeer goede service en bediening, gunstig gelegen nabij bars, restaurants en clubs. Het hotel is erg mooi. De Wifi werkt goed.
- Niets om te vermelden.
8
YordanAlleenreiziger
4 maart 2025
- De algehele structuur van het hostel en de bedden waren vrij aangenaam, met de vakken naast uw hoofd voor de telefoonhouder, wat prettig was!
- Zoals andere opmerkingen al hebben gezegd, maakte de metalen kast een beetje geluid, vooral bij binnenkomst 's nachts. Maar over het algemeen was het voor mij geen dealbreaker!
7
RosenbergZakenreiziger
3 maart 2025
- Zeer schone keuken, de bedden zijn comfortabel, de badkamers zijn ook schoon, je hoeft niet te betalen voor shampoo en handzeep of lichaamswas.
- De kamers zijn altijd (en ik bedoel altijd) donker omdat er mensen 24/7 aan het slapen zijn.
6
FedericaAlleenreiziger
1 maart 2025
- Mooi hostel, met een zeer elegante entreehal. Bij aankomst vroeg in de ochtend mocht ik de kamer betreden. Het personeel was erg vriendelijk en gastvrij. De bedden hadden een persoonlijke lamp, stopcontacten en een klein kastje voor het opbergen van de telefoon en andere persoonlijke spullen. Het ontbijt was in orde, gezien de prijs. Het buffet werd niet vaak aangevuld.
- Het was zeer moeilijk om te slapen omdat er geen gordijnen bij de bedden waren. Mensen in de kamer waren zeer onbehoorlijk, bleven praten en chatten en de lichten waren tot zeer laat aan, waardoor het erg moeilijk was om te slapen. Bovendien waren de kasten van metaal gemaakt en uiterst luidruchtig, dus 's nachts kwam het geluid daar nog eens bij. Eén badkamer voor 8 personen was niet voldoende, vooral wanneer mensen deze gedurende een buitensporige tijd gebruikten.
9
AshaharZakenreiziger
23 februari 2025
- Ik vond het personeel en de faciliteiten prettig. Zeer goede sfeer.