Bob W Beethoven
Bonn
Beschikbaarheid ophalen...
Informatie over de accommodatie
Bob W Beethoven in Bonn is een recent gerenoveerd 4-sterren aparthotel dat gunstig gelegen is op slechts 500 meter van de Opera van Bonn. Het biedt een centraal startpunt voor reizigers die de stad willen verkennen. Dit aparthotel heeft een uitstekende beoordeling van 8.8 op basis van 230 reviews en is ideaal voor gasten die zowel comfort als een praktische ligging waarderen. Met een scala aan moderne voorzieningen, waaronder gratis WiFi, allergievrije kamers en geluiddichte kamers, zorgt Bob W Beethoven voor een aangenaam verblijf.
De kamers zijn uitgerust met airconditioning, flatscreen-tv's en privébadkamers met douches en haardrogers. Diverse kamertypes, zoals het Deluxe Appartement met een aparte woon- en slaapkamer en een goed uitgeruste kitchenette, bieden flexibiliteit voor verschillende behoeften. De faciliteiten omvatten onder andere niet-rokenkamers, familiekamers, en mogelijkheden voor huisdieren, inclusief huisdierkommen en -manden. Dit maakt het aparthotel geschikt voor zowel individuele reizigers als gezinnen en reizigers met huisdieren.
De ligging van Bob W Beethoven maakt het gemakkelijk om de rijke culturele erfgoed van de stad te ontdekken. Beroemde bezienswaardigheden zoals het Beethoven Monument, het Oude Stadhuis van Bonn en de Bonn Minster liggen op korte afstand. Het Beethoven-huis, slechts 100 meter verderop, biedt gasten de kans om zich te verdiepen in de geschiedenis en cultuur van Bonn. De strategische locatie gecombineerd met hoogwaardige service en voorzieningen maakt Bob W Beethoven een uitstekende keuze voor een verblijf in Bonn.
Faciliteiten in Bob W Beethoven
Badkamer
- Bad of douche
- Douche
- Haardroger
- Toiletartikelen
- WC
Slaapkamer
- Airconditioning
- Flatscreen televisie
- Kitchenette
- Koelkast
- Koffie- en theefaciliteiten
- Magnetron
- TV
Woon gedeelte
- Broodrooster
- Eethoek
- Strijkijzer
- Verwarming
- Waterkoker
Internet
- Gratis Wifi
Diensten receptie
- Express check-in/check-out
Schoonmaak service
- Wasservice
Huisdieren
- Huisdieren toegestaan
Toegangkelijkheid
- Anti-allergene kamers
In de omgeving
8.8
Beoordeeld door: 241 gasten.
7
PradeeppanickerGezin met kinderen
21 mei 2025
- Het ontbijt in het partnercafé Lighthouse was goed. Beperkte keuzes, maar het eten was vers en smakelijk. Het appartement was zeer chic met alle moderne gemakken.
- De beoordelingen zouden uitstekend zijn geweest als er niet het gebrek aan een lift was geweest, aangezien het zeer omslachtig en vermoeiend was om onze bagage drie verdiepingen omhoog te dragen.
4
AnonymousGezin met kinderen
17 mei 2025
- Locatie
- Bedwantsen in kamer 303. Mijn dochter is van top tot teen gebeten. We beseften te laat wat het was.
10
JeroenJong stel
11 mei 2025
- Perfecte locatie, net schoon modern appartement. Ik hou van mijn koffie in de ochtend, dus de French press was een aangename verrassing.
- Goed om te weten dat u er niet met de auto kunt komen, aangezien het zich binnen de voetgangerszone bevindt.
8
ShankJong stel
10 mei 2025
- Zeer schoon, centrale locatie en responsief personeel.
- Geen koelkast, de aanbeveling voor ontbijt in de buurt was helaas op zondag gesloten en als lange persoon was het bed helaas een beetje klein.
9
JacquiJong stel
10 mei 2025
- Fantastische locatie zodra we het gevonden hadden :) Schoon, geweldige douche en comfortabel bed.
- Veel trappen.
9
WeiZakenreiziger
26 april 2025
- De kamer is schoon en comfortabel. Een wenskaart verwelkomt de klant en het pand biedt een aantal groene initiatieven aan. De kamerdecoratie is gezellig en mooi. Zeer vriendelijke en behulpzame klantenservice via WhatsApp, ondanks dat het hotel een selfservice model hanteert. De app of website om toegang te krijgen tot het appartementshotel en de kamer is zeer gebruiksvriendelijk. Er is gratis opslag voor kluisjes op de eerste verdieping tot 23:00 uur, ondanks dat er geen receptie aanwezig is. De kluisjes zijn op basis van beschikbaarheid, geschikt voor bagage van cabineformaat. De locatie van dit appartementshotel is fantastisch, zeer dicht bij toegang tot de S-Bahn (STR) of Bonn Hbf. Het is gelegen in het oude centrum van Bonn. De kamer is uitgerust met airconditioning, zodat u de airco kunt inschakelen als u de ramen niet wilt openen.
- Er is geen lift, alleen een trap, wat het voor klanten die bagage van meer dan 20" vervoeren behoorlijk lastig maakt. Ik stel voor dat het hotel een bagagelift opzet om het voor klanten gemakkelijker te maken om de hogere verdiepingen te bereiken. Daarnaast wordt de richting naar de kamers niet duidelijk weergegeven; klanten zijn zich er niet van bewust dat kamers 500 en hoger een andere trap gebruiken. Ik moest de trap op om toegang te krijgen tot de kamers 100 - 400 en realiseerde me pas later dat kamers 500+ een andere trap vereisen. Hierdoor moest ik mijn bagage helemaal naar beneden dragen en de trap naar kamer 500+ opzoeken. Ik was volledig bezweet, zelfs in de winter. Verder is het kussen veel te zacht, ondanks dat het bed geweldig is.
9
AysegulGezin met kinderen
27 maart 2025
- Ik hield ervan om 24/7 met het hotelpersoneel via WhatsApp te communiceren.
10
JulieJong stel
18 maart 2025
- Het bevindt zich in het centrum van het stadsleven.
- Ik kan er niets verkeerds mee vinden.
8
StefanieGezin met kinderen
15 maart 2025
- De locatie en voorzieningen
- Het is een beetje verwarrend voor oudere mensen om toegang te krijgen.
10
DanGezin met kinderen
25 februari 2025
- Geweldig appartement, het personeel was zeer responsief via WhatsApp (hoewel ik niemand persoonlijk heb ontmoet), geweldige locatie in het stadscentrum van Bonn (en naast het huis van Beethoven, zoals de naam al aangeeft). We hadden ook toegang tot gratis wasmachines, wat nuttig was. Het incheckproces is automatisch en zeer eenvoudig. We konden eenvoudige gerechten (pasta) in het appartement bereiden, wat prettig was.
- De vloer was zeer licht hellend, wat we pas op onze tweede dag opmerkte. Dit was een beetje vreemd, maar het stoorde ons niet. Het was echter een beetje ongewoon dat we niemand van het personeel persoonlijk hebben ontmoet, hoewel ze behulpzaam waren en bereikbaar via WhatsApp.
10
MariaJong stel
24 februari 2025
- Zeer ruim, schoon en modern.
- Er is geen lift om te helpen met het dragen van bagage naar boven.