Abbey Green Lodge
Breda
Aanbiedingen doorzoeken
Informatie over de accommodatie
Abbey Green Lodge Breda is een kleinschalige bed and breakfast, gelegen in het centrum van Breda. De accommodatie bevindt zich op loopafstand van het historische stadscentrum, waar bezienswaardigheden als de Grote Kerk, het Begijnhof en het Chassé Theater te vinden zijn. Dankzij de centrale ligging is Abbey Green Lodge goed bereikbaar: het treinstation van Breda ligt op korte afstand en de belangrijkste snelwegen richting Rotterdam, Antwerpen en Tilburg zijn eenvoudig te bereiken. De omgeving biedt een mix van cultuur, geschiedenis en gezellige winkelstraten, waardoor het verblijf aantrekkelijk is voor zowel toeristen als zakelijke reizigers. De sfeer in de lodge laat zich het best omschrijven als huiselijk en ontspannen, met een lichte, moderne inrichting die uitnodigt tot rust na een dag in de stad.
De kamers van Abbey Green Lodge zijn comfortabel ingericht en voorzien van moderne gemakken zoals gratis wifi en een flatscreen-tv. Elke kamer beschikt over een eigen badkamer met douche en toilet, en is ingericht in zachte, rustgevende tinten. De bedden zijn van goede kwaliteit en zorgen voor een aangename nachtrust. Gasten kunnen gebruikmaken van een gemeenschappelijke lounge, waar men kan ontspannen met een boek of een kop koffie. Verder biedt de lodge praktische voorzieningen zoals bagageopslag en de mogelijkheid om fietsen te stallen. Voor wie met de auto komt, zijn er parkeermogelijkheden in de directe omgeving. De combinatie van comfort en functionaliteit maakt Abbey Green Lodge geschikt voor een kort of langer verblijf in Breda.
De service in Abbey Green Lodge is persoonlijk en gastvrij, met aandacht voor de wensen van de gast. Het ontbijt wordt dagelijks geserveerd in een lichte ontbijtruimte en bestaat uit een gevarieerd aanbod van verse broodjes, fruit en lokale producten. Voor lunch en diner zijn er in de directe omgeving diverse restaurants en cafés te vinden, zoals het sfeervolle Humphrey's Breda en het moderne Restaurant Zuyd. Uniek aan Abbey Green Lodge is het historische karakter van het pand, dat met zorg is gerenoveerd en een authentieke uitstraling combineert met eigentijds comfort. De accommodatie richt zich op gasten die waarde hechten aan een rustige, centrale locatie en een persoonlijke benadering, of het nu gaat om een romantisch uitje, een gezinsbezoek of een zakelijk verblijf.
Faciliteiten in Abbey Green Lodge
Badkamer
- Bad of douche
- Badjas
- Douche
- Haardroger
- WC
Slaapkamer
- Airconditioning
- Flatscreen televisie
- Koelkast
- Koffie- en theefaciliteiten
- Magnetron
- Radio
- Senseo Koffiezetapparaat
- TV
- Wasdroger
- Wasmachine
Woon gedeelte
- Broodrooster
- Eethoek
- Keuken
- Oven
- Vaatwasser
- Verwarming
- Waterkoker
Internet
- Gratis Wifi
In de omgeving
- De Barones 522m
- Het Turfschip 826m
- P+R Station Breda 1.4 km
- Parkeergarage Amphia 1.6 km
- Charlottenburg 3.2 km
- Makro Goldcard & Horecacard 3.3 km
- Bredaseweg 7.2 km
- Forvm 8.4 km
- Brasserie-Bardot Wijnbar 60m
- Pampelonne Bar & Cuisine 66m
- Restaurant Red Apple 75m
- Van Cooth 13 78m
- Taste The Original 88m
- Barlucca 97m
- Oase 103m
- Pazzi Breda 114m
- Miniaturen- en poppenhuismuseum Breda 660m
- Stedelijk Museum Breda 693m
- Begijnhof Museum 698m
- NAC Museum 2.2 km
- Bierreclame Museum 2.4 km
- Arjati Indisch Museum 3.2 km
- Heemschuur De Stee 4.4 km
- Brabant Museum Oud Oosterhout 6.9 km
- De Koninginnen 549m
- Begijnhof 707m
- BeleefBreda Boot & Kano 774m
- Happy Station Breda 1.4 km
- Breda 1.3 km
- Breda-Prinsenbeek 4.6 km
- Etten-Leur 9.8 km
9.1
Beoordeeld door: 54 gasten.
6
JosephJong stel
11 november 2024
- Goede locatie en onze contactpersoon, Akio, was zeer behulpzaam toen we problemen ondervonden met de verwarming en de wasdroger.
- De indeling was echt onhandig. De slaapkamer was zo klein dat we onze rolkoffers niet in de kamer konden houden en al onze andere items, behalve hangbare kleding, in de woonkamer aan de andere kant van het appartement moesten opslaan. Het bed was oncomfortabel. De ingang was in een steeg achter het straatadres en we zouden het niet hebben gevonden als een voorbijganger het ons niet had verteld. Het was een zeer lelijke, on aantrekkelijke ingang. We kregen te horen dat een welkomstpakket naar ons WhatsApp-nummer zou worden gestuurd en toen ik antwoordde dat we geen account hadden en vroeg het naar onze e-mail te sturen, hebben we verder niets meer gehoord. Misschien hadden we informatie over de ingang gekregen als we dat hadden ontvangen? De droger werkte niet goed. Het apparaat ging elke 4 minuten uit terwijl de kleding nog nat was, ongeacht welke instelling we gebruikten. Uiteindelijk hebben we een stoel naar de bijkeuken gehaald en moesten we steeds opnieuw opstarten om de kleding redelijk droog te krijgen. We hadden een reis van 16 dagen en verbleven in 5 appartementen. Dit was verreweg onze minst favoriete accommodatie, terwijl het de duurste was.
10
SaeyangJong stel
8 november 2024
- Alles is geweldig, een warm welkom en gastvrijheid. Het is gemakkelijk voor zelf inchecken. Het appartement is schoon en comfortabel. Vriendelijk en behulpzaam personeel voor alle informatie.
- Geen.
Vraag en antwoord.
Abbey Green Lodge ligt 569 meter van het centrum van Breda.
Abbey Green Lodge heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.