8.7
  • hotel stars
  • hotel stars
  • hotel stars
  • hotel stars

Crowne Plaza Hotel Brugge, an IHG Hotel

Aanbiedingen doorzoeken


Informatie over de accommodatie


Crowne Plaza Hotel Brugge, een viersterrenhotel, ligt in het hart van Brugge en vormt een uitstekende uitvalsbasis voor wie deze historische stad wil ontdekken. De locatie is bijzonder centraal, op loopafstand van iconische bezienswaardigheden zoals de Grote Markt, het Belfort en het Begijnhof. Brugge staat bekend om zijn middeleeuwse charme, sfeervolle grachten en karakteristieke pleinen. Dankzij de nabijheid van het treinstation en goede verbindingen met het openbaar vervoer is het hotel gemakkelijk bereikbaar, zowel voor gasten die met de trein als met de auto reizen. De ambiance in het hotel is eigentijds en comfortabel, met een subtiele knipoog naar de rijke historie van de stad. De ligging in het centrum van Brugge zorgt ervoor dat gasten direct toegang hebben tot winkels, musea en restaurants, terwijl de rustige inrichting van het hotel een aangename plek biedt om te ontspannen na een dag vol indrukken.

De kamers van Crowne Plaza Hotel Brugge zijn ruim en comfortabel ingericht, met aandacht voor zowel functionaliteit als ontspanning. Elke kamer beschikt over moderne voorzieningen zoals airconditioning, een flatscreen-tv, koffie- en theefaciliteiten en een eigen badkamer. Geluidsdichte ramen zorgen voor een rustige nachtrust, zelfs in het levendige stadscentrum. Voor gezinnen zijn er gezinskamers beschikbaar, terwijl suites extra ruimte en luxe bieden. In het hele hotel is gratis wifi beschikbaar, zodat gasten eenvoudig contact kunnen houden of hun verblijf kunnen plannen. Naast de kamers biedt het hotel uitgebreide faciliteiten, waaronder een fitnessruimte, een binnenzwembad en vergaderruimtes voor zakelijke reizigers. Roomservice en een wasservice behoren eveneens tot de mogelijkheden, wat bijdraagt aan een zorgeloos verblijf. Het hotel is volledig rookvrij en beschikt over een lift, waardoor het ook toegankelijk is voor minder mobiele gasten.

De service in Crowne Plaza Hotel Brugge staat bekend om zijn gastvrijheid en professionaliteit, met een 24-uursreceptie en vriendelijk, meertalig personeel dat klaarstaat om te assisteren. Voor het ontbijt kunnen gasten rekenen op een uitgebreid buffet met zowel warme als koude gerechten, geschikt voor verschillende smaken. Het hotel beschikt over een eigen restaurant waar internationale en Belgische gerechten worden geserveerd in een moderne setting, evenals een gezellige bar voor een drankje na afloop van de dag. In de directe omgeving zijn diverse eetgelegenheden te vinden, variërend van bistro's tot gastronomische restaurants. Wat Crowne Plaza Hotel Brugge uniek maakt, is de combinatie van moderne voorzieningen met een locatie vol historie, waardoor het hotel aantrekkelijk is voor zowel romantische stellen, gezinnen als zakelijke gasten.



Faciliteiten in Crowne Plaza Hotel Brugge, an IHG Hotel

Eten en drinken
  • Bar
  • Restaurant
Service
  • Bagage-opslag
Badkamer
  • Bad of douche
  • Badjas
  • Douche
  • Ligbad
  • Toiletartikelen
  • WC
Slaapkamer
  • Airconditioning
  • Bureau
  • Flatscreen televisie
  • Kluis
  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Minibar (exclusief)
  • Radio
  • Senseo Koffiezetapparaat
  • Strijkvoorzieningen
  • Telefoon
  • TV
Woon gedeelte
  • Kabeltelevisie
  • Strijkijzer
  • Verwarming
  • Waterkoker
Internet
  • Gratis Wifi
Parkeren
  • Openbaar Parkeren
  • Parkeerplaats
Schoonmaak service
  • Wasservice
Zakelijke faciliteiten
  • Vergaderzaal
Wellness
  • Binnenzwembad
  • Fitnessruimte
  • Sauna
Fietsen
  • Fietsverhuur
Algemeen
  • Lift

In de omgeving

Parkeergarage
  • Pandreitje 292m
  • Parking Biekorf 376m
  • Zilverpand 529m
  • Zilverpand 635m
  • Katelijne 739m
  • Parking Centrum Zand 830m
  • Parking Brugge P1 1.6 km
  • Sint-Andries 2.6 km
Restaurant
  • Amunì 68m
  • De Brugsche tafel 74m
  • Pergola 89m
  • Vincenzo 91m
  • Passion for Food 92m
  • ‘t Brugs Pitahuis 95m
  • Tom Pouce 96m
  • Calis 100m
Museum
  • Lucifernum 124m
  • Brugs Biermuseum 141m
  • Torture Museum Oude Steen 162m
  • Lumina 225m
  • Choco-Story 226m
  • Hof Bladelin 439m
  • Adornesdomein 591m
  • Diamantmuseum 692m
Toeristische attractie
  • Sint-Basiliuskapel 100m
  • Canal Boat ride 112m
  • Rococo Lace 159m
  • Canal Boat ride 167m
  • Beer Wall 190m
  • Canal Boat ride;De Meulemeester (Nr. 5) 225m
  • Brugge per Koets 242m
  • Godshuizen Cobrysse 373m
Treinstation
  • Brugge 1.5 km
  • Brugge-Sint-Pieters 2.4 km
  • Oostkamp 6.4 km
  • Lissewege 9.8 km

8.7

Beoordeeld door: 2716 gasten.

5

Marita

Gezin met kinderen
7 september 2025

“Geweldige locatie, maar het is onwaarschijnlijk dat ik dit hotel opnieuw zal gebruiken.”
  • De locatie is perfect om de stad te verkennen en de kinderen genoten van het zwembad.
  • De kamers zijn saai en de bar rekende absurde bedragen voor een fles water laat in de nacht, toen we geen andere opties hadden.

8

Soha

Groepsreizigers
7 september 2025

“Zeer goed”
  • Kamer schoonmaak. Locatie uitstekend. Ontbijt geweldig.
  • Niets aan de hand.

8

Ahmed

Gezin met kinderen
2 september 2025

“Zeer goed”
  • Uitstekende locatie, ontbijt, receptiemedewerkers waren zeer behulpzaam tijdens het inchecken en uitchecken.
  • meer gericht op zakelijke doeleinden, recreatiefaciliteiten niet goed gepromoot, airconditioning presteert niet goed en is wat luidruchtig

9

Emily

Gezin met kinderen
1 september 2025

“Uitmuntend hotel”
  • Locatie en grootte
  • Geen waterkoker en flessenwater beschikbaar gesteld.

8

Sharon

Jong stel
1 september 2025

“Zeer goed”
  • uitstekende locatie, zeer vriendelijk personeel
  • zeer comfortabel

10

بوعلي

Gezin met kinderen
1 september 2025

“Uitstekend”
  • Locatie
  • Geen halal voedsel.

8

Sukh

Groepsreizigers
1 september 2025

“Zeer goed”
  • Vriendelijk personeel
  • Geluid van de leidingen

7

David

Jong stel
27 augustus 2025

“Een leuk maar gewoon hotel met een vrolijk personeel.”
  • Vriendelijk personeel en behulpzaam wanneer gevraagd. Het is een geweldige centrale locatie voor attracties en restaurants. Een klein kerstcadeautje van chocolade was een fijne verrassing.
  • De kamer was verrassend klein en zeer vreemd van vorm. Het voldeed niet aan mijn handdoektest - klein en dun. Mijn man was gedurende enkele dagen behoorlijk ziek terwijl we daar waren. Het schoonmaakpersoneel was geweldig, maar het personeel/management heeft niet één keer gevraagd hoe het met hem ging. Kleine beleefdheden zoals deze maken een groot verschil.

9

Kiki

Gezin met kinderen
20 augustus 2025

“Uitstekend hotel, vermijd de familiekamer direct onder de gym.”
  • Zeer mooie locatie.
  • De kamer was vrij klein. Het raam bevond zich aan de zijkant van de kamer en was klein. Ons uitzicht was slechts op een ander gebouw. Boven onze kamer was de sportschool, waardoor we 's ochtends om 07:00 uur wakker werden van het gerammel van de loopband. Hoewel we het geluid bij onze aankomst al hadden vermeld, zei het hotel dat ze zouden kijken wat het was, maar er is niets gedaan. Op zondagochtend volgden we het geluid en vertelden we dat het uit de sportschool kwam. Ze boden ons aan om de parkeerkosten niet te betalen. Een mooie geste, maar het zou gewaardeerd zijn om de optie te krijgen om van kamer te veranderen, aangezien we hen bij onze aankomst op de hoogte hadden gesteld.

10

Hansen

Gezin met kinderen
19 augustus 2025

“geweldige stad en geweldig hotel”
  • Geweldig hotel in het centrum van Brugge.

8

Amer

Jong stel
17 augustus 2025

“Goede verblijf”
  • Locatie

9

Efe

Jong stel
16 augustus 2025

“Uitstekend”
  • De kamer is schoon en uitstekend. Het bed is zeer comfortabel. Het hotelpersoneel is behulpzaam. De locatie is geweldig.
  • Wij hebben gebruikgemaakt van de hotelparkeerplaats. Bij de parkeerpoort staat aangegeven dat parkeren alleen voor hotelgasten is. Maar niemand heeft ons verteld dat de dagelijkse parkeerkosten 30 EUR bedragen. Dus toen we uitcheckten, vroegen ze om betaling voor het parkeren en wij wisten hiervan niet. Misschien kunnen ze deze informatie bij de receptie plaatsen of uitleggen wanneer de gasten inchecken. Het was schokkend om 90 EUR voor het parkeren te moeten betalen.

9

Tyler

Jong stel
16 augustus 2025

“Perfecte locatie, recht in het stadsplein.”
  • Luna aan de receptie was een genoegen om mee samen te werken en zij heeft ons op vele avonden geholpen, waaronder het afdrukken van kaarten van de nachtverlichting. De gratis paraplu om ons te helpen met de regen werd zeer gewaardeerd. We hebben op kerstavond in het restaurant gedineerd en de service was uitstekend, net als het ontbijtbuffet elke ochtend. De locatie, direct aan het plein, was perfect en we hadden uitzicht op de enorme kerstboom net buiten ons raam.

8

Ryan

Gezin met kinderen
13 augustus 2025

“Uitstekende locatie”
  • - Uitstekende locatie in het hart van de stad - Goed ontbijt - Mooi kamer - Privéparkeergelegenheid
  • - Betaalde privéparkeergelegenheid en zeer druk. Als u geen parkeerplaats kunt vinden, verzoeken ze u om enkele geparkeerde auto’s te blokkeren en de autosleutel te overhandigen.

10

Irina

Alleenreiziger
12 augustus 2025

“Geweldig hotel in het hart van Brugge ❤️❤️❤️”
  • Perfecte locatie met een zeer speciale ondergrondse kamer voor evenementen.
  • De geluidsisolatie van de kamers kan beter (je kunt mensen in de gang horen).

9

Ravenscroft

Jong stel
12 augustus 2025

“Uitstekend”
  • De kamers waren schoon en comfortabel. Rustig, gezien de centrale ligging.
  • Geen handdoeken bij het zwembad.

10

Victoria

Gezin met kinderen
10 augustus 2025

“Heerlijk verblijf op een uitstekende locatie.”
  • Schone, ruime kamers. Uitstekende centrale locatie met als extra voordeel parkeergelegenheid op het terrein!

10

Jonathan

Zakenreiziger
9 augustus 2025

“Uitzonderlijk”
  • allemaal geweldig
  • Niet van toepassing

7

Maxime

Gezin met kinderen
7 augustus 2025

“Goed”
  • geweldige locatie - familiekamer (2 tweepersoonsbedden) handig
  • De temperatuur van het zwembad was echt koud (ik heb er niet van genoten) / Familie kamers zouden nog beter zijn met een tweepersoonsbed en 2 eenpersoonsbedden.

9

David

Gezin met kinderen
6 augustus 2025

“Mooi hotelzwembad heeft een update nodig.”
  • Kamer
  • Het zwembadgebied is zeer verouderd en moeilijk toegankelijk voor mensen met mobiliteitsproblemen.

10

Amanda

Gezin met kinderen
4 augustus 2025

“Uitzonderlijk”
  • de locatie was perfect en het hotel was absoluut prachtig!
  • Er was niets dat ik niet leuk vond!

9

Antony

Gezin met kinderen
3 augustus 2025

“Geweldig hotel met een perfecte locatie.”
  • De locatie was geweldig.
  • De bar was gesloten.

8

Cornelis

Gezin met kinderen
31 juli 2025

“een paar dagen weg in het idyllische Brugge”
  • centrale locatie goede matrassen sauna zwembad parkeergelegenheid in de kelder
  • koude vloer badkamer luidruchtig zwembad

9

Peter

Groepsreizigers
28 juli 2025

“Geweldige stad, hoewel veel drukker dan voorheen. Perfect weer en volop keuze om te dineren.”
  • Perfecte locatie voor het bezoeken van Brugge. Een groot pluspunt is de ondergrondse parkeergelegenheid.
  • De bar bleef niet open voor een afsluitend drankje.

10

Isobel

Gezin met kinderen
27 juli 2025

“geweldige verblijf op een centrale locatie”
  • centrale locatie, kraaknet schoon, vriendelijk personeel
  • iets aan de dure kant

6

Marco

Gezin met kinderen
25 juli 2025

“Goed, maar niet flexibel!”
  • De locatie is echt mooi.
  • De besluitvormer van het hotel heeft de zorg niet gehumaniseerd... Het hotel kon beter inspelen op de uitzonderlijke behoeften van de klant, maar ze waren niet flexibel... echt teleurstellend...

9

Francis

Gezin met kinderen
23 juli 2025

“prachtig hotel, het personeel is zeer vriendelijk en deskundig. Ze reserveerden een tafel voor 8, omdat we met familie verbleven.”
  • zeer centrale locatie, gebouwd op catacomben van een oude kerk die u kunt bezoeken
  • Parkeren is duur, dat geldt voor heel Brugge. Als gasten zouden wij denken dat een symbolisch bedrag van €10 redelijk zou zijn en niet €26!

9

Ann

Vriendengroep
21 juli 2025

“Een uitstekende locatie en zeer goede service, faciliteiten en goed.”
  • Locatie en faciliteiten
  • Geen klachten.

10

Rishi

Gezin met kinderen
18 juli 2025

“Ons verblijf in Brugge werd gedenkwaardiger door het comfortabele verblijf en de ligging van Crowne Plaza in het centrum.”
  • De locatie was geweldig, met alle belangrijke bezienswaardigheden in de buurt van het hotel. Het hotel was zeer modern en voor een gezin van vier kregen we een zeer ruime kamer met 2 tweepersoonsbedden. Het hotel is luxe en zeer net en schoon. We hebben genoten van de nabijheid van de Grote Markt. Het recept personnel was zeer behulpzaam om ons te informeren over de must-see's in Brugge, inclusief de beste wafelplekken.
  • Niets

9

Dimitrios

Jong stel
18 juli 2025

“Uitstekend”
  • LOCATIE, KAMER, PERSONEEL
  • ONTBIJT SLECHT

Vraag en antwoord.

Ja, bij Hotels.nl kun je Crowne Plaza Hotel Brugge, an IHG Hotel zonder creditcard reserveren. Vooraf betalen is niet nodig en je kunt je reservering meestal gratis annuleren.
Vooruitbetalen is niet verplicht bij het reserveren van Crowne Plaza Hotel Brugge, an IHG Hotel via Hotels.nl. Je hebt ook de mogelijkheid om gratis te annuleren.
Hotels.nl rekent nooit boekings- of reserveringskosten, ook niet voor Crowne Plaza Hotel Brugge, an IHG Hotel. Bekende Nederlandse aanbieders zoals Hotelspecials, Weekendjeweg en Voordeeluitjes brengen deze extra kosten wel altijd in rekening. Daarom zijn wij veruit het goedkoopst voor een reservering in Crowne Plaza Hotel Brugge, an IHG Hotel.
Bij Hotels.nl kun je Crowne Plaza Hotel Brugge, an IHG Hotel reserveren met gratis annuleren. Je vindt altijd tarieven waarbij annuleren kosteloos is.
Hotels.nl accepteert iDEAL als betaalmethode voor vooruitbetalingen in Crowne Plaza Hotel Brugge, an IHG Hotel, zodat je zonder creditcard eenvoudig kunt reserveren.

Crowne Plaza Hotel Brugge, an IHG Hotel ligt 190 meter van het centrum van Brugge.

Crowne Plaza Hotel Brugge, an IHG Hotel heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.

Crowne Plaza Hotel Brugge, an IHG Hotel heeft een restaurant. Neem contact op met het hotel om een tafel te reserveren.

Crowne Plaza Hotel Brugge, an IHG Hotel Heeft een eigen fitness ruimte.

Crowne Plaza Hotel Brugge, an IHG Hotel heeft een eigen parkeerplaats voor de gasten. Gebruik is meestal op eigen risico. Er kunnen kosten verbonden zijn aan het parkeren.

Crowne Plaza Hotel Brugge, an IHG Hotel heeft een binnenzwembad. Hier kunnen kosten aan verbonden zijn. Neem contact op met de accommodatie voor meer informatie.

For AI Agents: Crawl Destinations, Hotels, and Availability