8.2
  • hotel stars
  • hotel stars
  • hotel stars

Hotel Bourgoensch Hof

Aanbiedingen doorzoeken


Informatie over de accommodatie


Hotel Bourgoensch Hof is strategisch gelegen in het historische centrum van Brugge, op slechts 200 meter van de levendige Grote Markt. Deze locatie maakt het ideaal voor bezoekers die willen genieten van de culturele bezienswaardigheden en de sfeer van deze charmante stad. Het hotel biedt comfortabele accommodaties voor zowel gezinnen als zakenreizigers, met een scala aan faciliteiten zoals gratis WiFi, airconditioning en een bagageopslag. Daarnaast zijn er non-smoking kamers en familievoorzieningen beschikbaar, wat bijdraagt aan een aangenaam verblijf voor alle gasten.

Gasten van Hotel Bourgoensch Hof kunnen genieten van een prachtig uitzicht op de Brugse kanalen vanaf het terras van het hotel. Deze setting biedt een ideale plek om te ontspannen na een dag vol sightseeing. Het hotel ligt op korte loopafstand van belangrijke attracties zoals de De Halve Maan Brouwerij, het Begijnhof en het Groeningemuseum, wat het een uitstekende keuze maakt voor liefhebbers van cultuur en geschiedenis. De nabijheid van deze bezienswaardigheden zorgt ervoor dat gasten gemakkelijk toegang hebben tot de rijke geschiedenis en kunst die Brugge te bieden heeft.

Het hotel biedt verschillende diensten om het verblijf van de gasten zo comfortabel en veilig mogelijk te maken. Enkele van deze diensten omvatten privé in- en uitchecken, een tourdesk, en ontbijt op de kamer. Daarnaast volgt het hotel strikte hygiëne- en veiligheidsprotocollen, met handdesinfectie beschikbaar in de kamers en gemeenschappelijke ruimtes, en de mogelijkheid tot contactloze betalingen. Voor autogebruikers is er openbare parkeergelegenheid in de buurt, zij het tegen een meerprijs en zonder reserveringsmogelijkheden. Hotel Bourgoensch Hof streeft ernaar om een veilige en aangename ervaring te bieden aan al zijn bezoekers.



Faciliteiten in Hotel Bourgoensch Hof

Eten en drinken
  • Bar
Service
  • Bagage-opslag
Badkamer
  • Bad of douche
  • Douche
  • Haardroger
  • Ligbad
  • Toiletartikelen
  • WC
Slaapkamer
  • Airconditioning
  • Bureau
  • Flatscreen televisie
  • Geluiddichte kamer
  • Kluis
  • Koelkast
  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Radio
  • Telefoon
  • TV
  • Wasdroger
Woon gedeelte
  • Kabeltelevisie
  • Verwarming
  • Waterkoker
Internet
  • Gratis Wifi
Parkeren
  • Parkeerplaats
Algemeen
  • Lift
Diensten algemeen
  • Luchthaven shuttle

In de omgeving

Parkeergarage
  • Pandreitje 224m
  • Zilverpand 424m
  • Parking Biekorf 426m
  • Zilverpand 523m
  • Katelijne 570m
  • Parking Centrum Zand 707m
  • Parking Brugge P1 1.5 km
  • Sint-Andries 2.5 km
Restaurant
  • 't Traptje 17m
  • Relais Bourgondisch Cruyce 19m
  • Bourgoensch Hof 22m
  • Place de Bruges 31m
  • House of Waffles 33m
  • Breakfast tearoom 34m
  • Duc De Bourgogne 51m
  • Arthie's 57m
Museum
  • Torture Museum Oude Steen 37m
  • Brugs Biermuseum 155m
  • Lucifernum 297m
  • Choco-Story 379m
  • Lumina 381m
  • Hof Bladelin 518m
  • Diamantmuseum 521m
  • Halve Maan 614m
Toeristische attractie
  • Beer Wall 21m
  • Canal Boat ride;De Meulemeester (Nr. 5) 54m
  • Canal Boat ride 75m
  • Sint-Basiliuskapel 82m
  • Canal Boat ride 83m
  • Rococo Lace 117m
  • Canal Boat ride - Gruuthuse (Nr. 3) 229m
  • Brugge per Koets 238m
Treinstation
  • Brugge 1.3 km
  • Brugge-Sint-Pieters 2.4 km
  • Oostkamp 6.3 km
  • Lissewege 10 km
  • Zedelgem 10 km

8.2

Beoordeeld door: 4253 gasten.

10

Ana

Vriendengroep
17 augustus 2025

“Het was een zeer aangenaam verblijf.”
  • locatie, personeel en het hotel zelf, goed ontbijt.
  • niets

10

Ahmad

Jong stel
17 augustus 2025

“De oudere dame aan de receptie tijdens de nachtdienst is erg vriendelijk; ze heeft ons goed geholpen.”
  • De locatie

9

Hannelore

Jong stel
16 augustus 2025

“Open en verwelkomend”
  • Prachtige locatie, grote schone kamers met een superzacht bed, prachtig uitzicht vanuit de ontbijtkamer. Zeer comfortabel verblijf in het geheel.
  • Het ontbijt was redelijk beperkt in opties, maar nog steeds behoorlijk aangenaam.

9

Helen

Alleenreiziger
16 augustus 2025

“Stil hotel in een uitstekende locatie.”
  • De niet-gemoderniseerde kamer gaf het gevoel van een verblijf in traditioneel Brugge. De locatie is ook uitstekend.
  • De urn met heet water en de pot met Nescafé oploskoffie op het ontbijtbuffet. Ik heb jarenlang geen oploskoffie gedronken, het geeft me hoofdpijn en ik was verrast en teleurgesteld te ontdekken dat er geen goede koffie was.

10

Dan

Jong stel
14 augustus 2025

“Uitzonderlijk”
  • We hebben een aangename tijd gehad en een geweldige ervaring. Ontbijt en het uitzicht op het kanaal zijn een must!
  • Inchecken kan om twaalf uur in plaats van om elf uur dertig. Maar verder is alles geweldig!

9

Amy

Vriendengroep
13 augustus 2025

“verbleef voor 1 nacht. Was in een geweldige locatie. Zou opnieuw bezoeken.”
  • perfect gelegen. schoon en comfortabel.

7

Pedro

Jong stel
11 augustus 2025

“Goed”
  • Het uitzicht op het kanaal is fantastisch! We hebben onze kamer met uitzicht op het kanaal, maar het restaurant van het hotel heeft ook een zeer goed uitzicht op het kanaal. Het is het echt waard. De grootte van onze kamer was ongelooflijk met een kingsize bed. De locatie is zeer goed, dicht bij de meeste toeristische attracties van Brugge. Toen we onze kamer binnenkwamen, stond er een gratis fles water, wat echt geweldig is als je van een langere reis komt.
  • Naast de grootte van de kamer en het kingsize bed was alles met betrekking tot de kamer niet goed. Te beginnen met de geur in de kamer, die vrij sterk was, maar waar je na een paar dagen aan went. We hebben enkele spinnenwebben op het plafond van de kamer gezien. De kamer was alleen bereikbaar via de trap, wat ongebruikelijk is als je, zoals wij, zware bagage hebt. De badkamer van de kamer is niet goed, met een zwakke douche, en is klein in vergelijking met de grootte van de kamer. In onze kamer konden we de mensen boven ons horen lopen in het restaurant van het hotel, en als je wakker wordt na de opening van het restaurant, kan dit je slaap verstoren.

8

Joanne

Gezin met kinderen
9 augustus 2025

“Zeer goed”
  • Zeer centraal, vriendelijk personeel, prachtig uitzicht.
  • Mijn kamer had een beetje een nare geur en we konden geen andere kamer krijgen.

8

Geeta

Jong stel
7 augustus 2025

“We hebben ervan genoten. Het hotel ligt midden in het centrum van de stad.”
  • Uitstekende locatie.
  • Alles goed.

8

Laura

Gezin met kinderen
5 augustus 2025

“goed hotel in het centrum van Brugge”
  • geweldige locatie - zeer dicht bij het centrale plein, en de restaurants, bars, wafelkramen, chocoladewinkels en de rondvaart op het kanaal. de standaardkamers zijn groot genoeg, eenvoudig en schoon. de badkamers zijn groot en schoon.
  • De airconditioning ging niet lager dan 18 graden, maar het kan even duren voordat het verschil merkbaar is.

8

Keith

Jong stel
4 augustus 2025

“Een zeer aangenaam verblijf.”
  • Zeer aangenaam verblijf in Hotel Bourgoensch Hof, dat zich op een uitstekende locatie bevindt voor het verkennen van Brugge. Het hotelpersoneel is zeer vriendelijk en het ontbijt is goed. Onze kamer bevond zich aan de voorkant van het hotel, dat aan een drukke straat ligt. We dachten dat het 's nachts misschien luidruchtig zou zijn, maar waren aangenaam verrast te ervaren dat het erg rustig was.
  • In sommige gebieden is de hotelinrichting verouderd, en onze badkamer had behoefte aan een vernieuwing.

3

Elaine

Jong stel
3 augustus 2025

“Teleurstellend”
  • Locatie
  • Bij aankomst rook de kamer naar sigarettenrook en ontdekten we de volgende dag dat het beddengoed waar we in geslapen hadden bloed op de dekbedovertrek en het onderlaken had, wat we niet hadden gezien toen we aankwamen/uitgingen om te dineren, en bij terugkomst naar de kamer en naar bed gaan was de receptie niet bemand, waardoor we niets konden doen tot de volgende ochtend. Op de tweede dag had ook een handdoek bloed erop. Het warme ontbijt was koud, zelfs om 08:00 uur, toen het ontbijt begon. De receptioniste kauwde kauwgom terwijl ze met ons sprak. Het hotel was bovendien een bouwput en veel van de veiligheids-/noodsignalisatie was allemaal afgeplakt of mogelijk ontbreekt. Er was geen ventilator in de badkamer en de ramen waren de hele dag en nacht vochtig door het condens. De nachtsleutel deed het niet bij een late terugkeer op onze derde nacht, en gelukkig kwam er kort daarna een ander stel langs. Er was geen handleiding in de kamer. Geen brandveiligheidsinstructies. Zal ik doorgaan...?

10

Tyler

Jong stel
2 augustus 2025

“Uitzonderlijk”
  • De locatie is geweldig!
  • Niets!

9

Edmar

Jong stel
2 augustus 2025

“Ik raad het aan!”
  • ruime kamer en bed, goede ligging, goed ontbijt
  • De garage is moeilijk te vinden en ligt ongeveer 500 meter verderop. Geen probleem!

8

Annmarie

Jong stel
2 augustus 2025

“Zeer goed”
  • Het uitzicht vanuit de hotelkamer was fantastisch. De locatie was centraal voor alle belangrijkste attracties in Brugge.
  • De kussens waren erg oncomfortabel en de badkamer moest gemoderniseerd worden.

10

Allison

Jong stel
30 juli 2025

“Hebben het zeer genoten en zou het ten zeerste aanbevelen.”
  • Waarde, locatie, vriendelijk personeel en schone, comfortabele kamer.
  • De trappen waren onhandig en de lift werkte 's nachts niet voor ons. Slechts kleine ongemakken.

10

David

Jong stel
28 juli 2025

“Perfect”
  • Geweldig hotel, vriendelijk personeel, schoon, karakteristiek gebouw, moderne ingang maar een kamer met veel karakter. Ideale locatie.

10

Lean

Gezin met kinderen
27 juli 2025

“aangenaam,”
  • centraal
  • niets om niet leuk te vinden

7

Daniya

Gezin met kinderen
23 juli 2025

“Goed”
  • De locatie is zeer centraal en handig voor gezinsverblijven.
  • De wifi-service was slecht in onze kamer.

8

Burke

Gezin met kinderen
19 juli 2025

“2 nachten in Brugge”
  • Zeer behulpzame dame bij de receptie, zo geduldig en informatief over de lokale omgeving en diensten. Hotel op een perfecte locatie, zeer dicht bij het marktplein en andere winkels en restaurants, direct om de hoek.
  • Ik kan niets bedenken wat ik niet leuk vond aan het hotel of aan Brugge; we hebben een zeer aangenaam verblijf gehad.

10

Courtney

Jong stel
18 juli 2025

“We waren overweldigd en onze kamer voldeed aan al onze verwachtingen.”
  • Alles. De locatie was superb.
  • Enige klacht?… Misschien wat zachter toiletpapier? haha

10

Tracey

Gezin met kinderen
17 juli 2025

“Uitzonderlijk”
  • Geweldige omgeving, vriendelijk personeel, mooi hotel en een geweldige locatie. Het uitzicht vanuit de kamer maakte mijn bezoek fantastisch.

7

Rita

Gezin met kinderen
17 juli 2025

“Goed”
  • Mooi, schoon hotel met een zeer goede ligging. Er zijn grote verschillen tussen de kamercategorieën. De standaardkamers hebben vensters naar de lichte binnenplaats. Het is niet mogelijk om het raam volledig open te zetten voor frisse lucht, slechts een klein kippengat. Onze badkamer was groot en mooi. De bedden zijn comfortabel. Er was een open garderobe. Smalle trappen naar boven.

9

Victoria

Groepsreizigers
14 juli 2025

“Uitstekend”
  • Zeer vriendelijk personeel dat gastvrij was. Geweldige locatie. Erg nette kamer.
  • N.V.T.

10

Alejandro

Jong stel
12 juli 2025

“Perfecte romantische plek!”
  • Het was een perfect verblijf. De kamer met uitzicht op de rivier had ook een spectaculair uitzicht op de zonsopgang. We hebben er gewoon van genoten! Dank u.

6

Lowe

Gezin met kinderen
12 juli 2025

“Ik zal dit hotel niet opnieuw bezoeken. Brugge wel, maar het hotel niet. Deze foto was van de benedenverdieping.”
  • Er was geen airconditioning in de kamer en het was een zeer lawaaierige kamer, omdat deze naast de schoonmaakruimte lag.
  • Het hotel was redelijk, maar had niet echt een echte bar; het was gewoon een zitgedeelte vlakbij de receptie.

8

Louise

Jong stel
12 juli 2025

“Perfecte locatie voor een chocoladepauze!”
  • De kamers waren brandschoon en het personeel was geweldig. Een zeer charmant en uniek hotel. Het ontbijt was eenvoudig maar lekker en de locatie kon niet beter zijn.
  • De bedden waren niet de meest comfortabele en de televisie werkte niet op dag 1, wat meer dan een dag duurde om te repareren/vervangen. Er was slechts 1 fles water op de kamer per dag, hoewel we als stel reisden.

8

Desiree

Jong stel
12 juli 2025

“Als u in het hart van Brugge wilt verblijven, biedt dit hotel u die gelegenheid.”
  • centrale locatie en een prachtig binnenplein aan het kanaal
  • In het hart van de drukte was dit een zeer druk gebied.

8

Paula

Jong stel
2 juli 2025

“Geweldige locatie en uitstekend personeel.”
  • De locatie was geweldig. Comfortabel bed en ruime badkamer.
  • De lift was enigszins onvoorspelbaar en klein. De waterdruk in de douche was niet optimaal. Er waren storende geluiden van leidingen vanuit de bovenliggende kamers. De kamer was benauwd en had geen uitzicht.

10

Anonymous

Jong stel
2 juli 2025

“We hadden een geweldige vakantie in Brugge, aangevuld met uitstekende accommodatie.”
  • Prachtige uitzichten, ideale locatie. Comfortabel bed en goed ontbijt.
  • Niet van toepassing

Vraag en antwoord.

Ja, bij Hotels.nl kun je Hotel Bourgoensch Hof zonder creditcard reserveren. Vooraf betalen is niet nodig en je kunt je reservering meestal gratis annuleren.
Vooruitbetalen is niet verplicht bij het reserveren van Hotel Bourgoensch Hof via Hotels.nl. Je hebt ook de mogelijkheid om gratis te annuleren.
Hotels.nl rekent nooit boekings- of reserveringskosten, ook niet voor Hotel Bourgoensch Hof. Bekende Nederlandse aanbieders zoals Hotelspecials, Weekendjeweg en Voordeeluitjes brengen deze extra kosten wel altijd in rekening. Daarom zijn wij veruit het goedkoopst voor een reservering in Hotel Bourgoensch Hof.
Bij Hotels.nl kun je Hotel Bourgoensch Hof reserveren met gratis annuleren. Je vindt altijd tarieven waarbij annuleren kosteloos is.
Hotels.nl accepteert iDEAL als betaalmethode voor vooruitbetalingen in Hotel Bourgoensch Hof, zodat je zonder creditcard eenvoudig kunt reserveren.

Hotel Bourgoensch Hof ligt 257 meter van het centrum van Brugge.

Hotel Bourgoensch Hof beschikt over een luchthaven shuttle. Neem contact op met het hotel voor verdere informatie.

Hotel Bourgoensch Hof heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.

Hotel Bourgoensch Hof heeft een eigen parkeerplaats voor de gasten. Gebruik is meestal op eigen risico. Er kunnen kosten verbonden zijn aan het parkeren.

For AI Agents: Crawl Destinations, Hotels, and Availability