10

4B B&B Brugge

Adres:
Genthof 26
8000 Brugge

Aanbiedingen doorzoeken


Informatie over de accommodatie


4B Bed and Breakfast Brugge biedt een comfortabele en moderne accommodatie in het historische stadscentrum van Brugge, ideaal gelegen voor het verkennen van bezienswaardigheden zoals de Grote Markt en het Belfort, die beide op slechts vijf minuten loopafstand liggen. Deze volledig gerenoveerde, minimalistische guesthouse valt op door de grote verweerde stalen plaat aan de voorgevel en biedt gasten kamers met kingsize bedden, en-suite badkamers voorzien van regendouches, haarföhn, apart toilet, flatscreen-tv met gratis kanalen en radio, WiFi en koffie- en theefaciliteiten. De kamers bevinden zich in een apart gedeelte aan de achterzijde van het pand, wat zorgt voor extra privacy. 4B B&B is gesitueerd in Genthof, een straat bekend om haar kunstgalerieën en een gerenommeerd veilinghuis. Nabij de prachtige Jan Van Eyckplaats, aan het begin van de straat, kunnen bezoekers genieten van een rustig uitzicht op de kanalen. Naast de comfortabele kamers, biedt 4B B&B een patio met een tafel voor vier personen en een dagelijks ontbijt in de eetkamer, met nadruk op lokale en huisgemaakte producten zoals versgeperste sinaasappelsap, natuurlijke yoghurt, verse fruitsalade, zelfgemaakte granola, traditioneel brood en broodjes met boerenboter, huisgemaakte jam en ham en kaas. Gasten kunnen genieten van hedendaagse kunst en fotografie verspreid door het guesthouse en een kunstgalerie gelegen tegenover de accommodatie. Wij delen ook graag aanbevelingen voor de beste chocolade, bier en restaurants die Brugge te bieden heeft.



In de omgeving

Parkeergarage
  • Parking Biekorf 441m
  • Pandreitje 687m
  • Zilverpand 807m
  • Zilverpand 907m
  • Parking Centrum Zand 1.1 km
  • Katelijne 1.2 km
  • Parking Brugge P1 2 km
  • Sint-Andries 2.9 km
Restaurant
  • 't Terrastje 102m
  • Forestiėre 143m
  • At Tattie's 146m
  • De Schilder 176m
  • Trium Trattoria 195m
  • Brasserie Forestière 225m
  • Belgian Pigeon 231m
  • Cafuné 241m
Museum
  • Lumina 214m
  • Choco-Story 219m
  • Lucifernum 322m
  • Hof Bladelin 389m
  • Adornesdomein 468m
  • Brugs Biermuseum 473m
  • Torture Museum Oude Steen 566m
  • Diamantmuseum 1.1 km
Toeristische attractie
  • Godshuizen van het Metselaarsambacht 348m
  • binnentuin Hof Bladelin 379m
  • Godshuizen Cobrysse 386m
  • Godshuizen Soutieu 397m
  • Brugge per Koets 499m
  • Sint-Basiliuskapel 507m
  • Rococo Lace 519m
  • Canal Boat ride 533m
Treinstation
  • Brugge 1.9 km
  • Brugge-Sint-Pieters 2.1 km
  • Oostkamp 6.8 km
  • Lissewege 9.4 km

10

Beoordeeld door: 21 gasten.

10

Diane

Vriendengroep
3 juli 2025

“Uitzonderlijk”
  • Alles aan deze accommodatie was fantastisch. Uitstekend ontbijt en Ella was de perfecte gastvrouw.

10

Stephen

Jong stel
29 juni 2025

“Geweldige sfeer op een uitstekende locatie, zeer dicht bij het centrum van Brugge. De gastheer was erg vriendelijk.”
  • Geweldige gastheer die zeer gastvrij was. Ze gaf ons bij onze aankomst een korte geschiedenisles over Brugge en stelde elke dag plaatsen in de stad voor die we konden bezoeken, inclusief het geven van een kaart met gemarkeerde gebieden van belangstelling. Elke ochtend werd het ontbijt geserveerd met voedsel van de lokale slagers en bakkers, met elke dag een kleine variatie in kazen en vleessoorten. De straat ligt op slechts een kleine loopafstand van het hoofdplein en het vervoer door de stad is heel gemakkelijk.

10

Mizio92

Jong stel
2 mei 2025

“Uitzonderlijk”
  • Ella is als een moeder, ze zal je van alles adviseren om te doen in Brugge en ze is voor alles beschikbaar! De kamer is prachtig, gezellig en schoon. De locatie is vrij centraal en het ontbijt is vers en uitgebreid. Gewoon perfect!

10

Helen

Vriendengroep
1 april 2025

“Een schitterend verblijf met een geweldige gastheer.”
  • 4B B&B bood het perfecte thuis voor het verkennen van Brugge. Ella, de gastvrouw, was geweldig, met fantastische ontbijten en briljante tips over de beste plekken om te bezoeken. Ik zal zeker weer terugkomen de volgende keer in Brugge!
  • niets!

10

Gabriel

Jong stel
25 februari 2025

“Verblijven in 4B maakte Brugge het hoogtepunt van onze vakantie!”
  • Wij hebben genoten van ons verblijf in 4B B&B en hebben echt genoten van onze gesprekken met Ella. Aangezien dit onze tweede bezoek aan Brugge was, gaf ze specifieke, op maat gemaakte aanbevelingen en nam ze de tijd om al onze vragen te beantwoorden. Ella zorgde elke ochtend voor een genereuze ontbijtaanbieding en het voelde alsof we bij vrienden verbleven. Het was zeer duidelijk dat Ella aan elk detail van ons verblijf had gedacht om het zo speciaal mogelijk te maken!

9

Nikanne

Jong stel
28 januari 2025

“Briljante ervaring”
  • Ella, onze gastvrouw, was fantastisch. Ze heette ons hartelijk welkom bij onze aankomst, maakte voor ons een welkom kopje thee en ging bij ons zitten om interessante dingen te vertellen die we in de omgeving konden doen. Onze kamer was bereikbaar via een buitentrap met een eigen klein courtergebied met zitgelegenheid voor de gasten, wat heerlijk was. De kamer was van prima grootte en de ensuite douche was enorm, wat ik geweldig vind. Er waren leuke details zoals verse bloemen, kopjes en schotels in plaats van mokken met de gratis thee en koffie, en flessen water met glazen, kleine dingen die je speciaal doen voelen. Het bed was groot en comfortabel. Het ontbijt vond plaats in de familiediningroom, een lichte en luchtige ruimte, net als de rest van het pand. Het ontbijt bestond uit kaas, vlees en paté. Het vlees en de paté kwamen allemaal van lokale slagers en Ella legde uit hoe alles gemaakt werd. We hadden elke dag verse fruitsalade en yoghurt en de mogelijkheid om eieren te bestellen. Alles werd geserveerd door Ella en aangezien er slechts twee kamers in de B & B zijn, is het een zeer aangename ervaring. Ella is zo'n lieve persoon en elke dag had zij veel informatie voor ons en ook veel mooie verhalen over haar leven. 4B is gelegen op een goede locatie, dicht bij bars en restaurants, maar zeer rustig omdat de kamers aan de achterkant liggen. We hebben Brugge al vele malen bezocht en dit was de beste gastvrouw die we ooit hebben gehad.
  • Er was niets wat we niet leuk vonden, alles was goed.

Vraag en antwoord.

Ja, bij Hotels.nl kun je 4B B&B Brugge zonder creditcard reserveren. Vooraf betalen is niet nodig en je kunt je reservering meestal gratis annuleren.
Vooruitbetalen is niet verplicht bij het reserveren van 4B B&B Brugge via Hotels.nl. Je hebt ook de mogelijkheid om gratis te annuleren.
Hotels.nl rekent nooit boekings- of reserveringskosten, ook niet voor 4B B&B Brugge. Bekende Nederlandse aanbieders zoals Hotelspecials, Weekendjeweg en Voordeeluitjes brengen deze extra kosten wel altijd in rekening. Daarom zijn wij veruit het goedkoopst voor een reservering in 4B B&B Brugge.
Bij Hotels.nl kun je 4B B&B Brugge reserveren met gratis annuleren. Je vindt altijd tarieven waarbij annuleren kosteloos is.
Hotels.nl accepteert iDEAL als betaalmethode voor vooruitbetalingen in 4B B&B Brugge, zodat je zonder creditcard eenvoudig kunt reserveren.

4B B&B Brugge ligt 403 meter van het centrum van Brugge.