10

BEE n BEE

Aanbiedingen doorzoeken


Informatie over de accommodatie


BEE n BEE is een charmante bed and breakfast gelegen in Brugge, ideaal voor zowel natuurliefhebbers als geschiedenisliefhebbers. Omringd door het groen van het betoverende Tillegem bos, biedt deze accommodatie een serene omgeving perfect voor wandelingen en fietstochten. Gasten kunnen genieten van de rust en de frisse lucht, ver weg van de drukte van het dagelijks leven. De locatie van BEE n BEE is slechts een korte wandeling verwijderd van het historische centrum van Brugge, waar middeleeuwse architectuur, geplaveide straten en schilderachtige grachten op ontdekking wachten. Bezoekers kunnen de rijke geschiedenis en cultureel erfgoed van Brugge ervaren door een bezoek te brengen aan de diverse bezienswaardigheden, musea en kunstgalerijen. De bed and breakfast beschikt over twee smaakvol ingerichte kamers, elk voorzien van luxe boxspringbedden, een bad en douche combinatie en hoogwaardige toiletartikelen. Deze kamers, genaamd de blauwe en rode kamer, hebben elk een eigen aparte ingang en bieden een rustige en comfortabele verblijfplaats voor de gasten. Ontbijt is optioneel beschikbaar tegen een extra tarief, evenals de mogelijkheid om een slaapbank toe te voegen voor een derde persoon. Of u nu op zoek bent naar een rustige retraite of een romantisch uitje, BEE n BEE biedt de ultieme combinatie van luxe, rust en uitstekende service.



In de omgeving

Parkeergarage
  • Sint-Andries 983m
  • Parking Brugge P1 2 km
  • Parking Centrum Zand 2.7 km
  • Zilverpand 2.9 km
  • Katelijne 2.9 km
  • Zilverpand 3 km
  • Parking Biekorf 3.4 km
  • Pandreitje 3.4 km
Restaurant
  • Tête Pressée 716m
  • Pizza Hut 775m
  • Signore 842m
  • Mister Buffet 849m
  • Tafel en Toog van Xaverius 888m
  • Aquila 1.1 km
  • Ober 1.3 km
  • Wild Foodz 1.3 km
Museum
  • Halve Maan 2.8 km
  • Diamantmuseum 2.9 km
  • Natuurcentrum 3 km
  • Cozmix 3 km
  • Torture Museum Oude Steen 3.3 km
  • Brugs Biermuseum 3.4 km
  • Hof Bladelin 3.5 km
  • Choco-Story 3.6 km
Toeristische attractie
  • Paardenbaan 1.6 km
  • Minispoorweg 1.7 km
  • Godshuis De Moor 2.3 km
  • Godshuizen Van Der Meulen 2.6 km
  • Godshuis "Rooms Convent" 2.9 km
  • Canal Boat ride - Gruuthuse (Nr. 3) 3.1 km
  • Godshuis Sint-Trudo 3.3 km
  • Canal Boat ride;De Meulemeester (Nr. 5) 3.3 km
Treinstation
  • Brugge 2.1 km
  • Brugge-Sint-Pieters 4.2 km
  • Oostkamp 5.6 km
  • Zedelgem 6.9 km

10

Beoordeeld door: 7 gasten.

10

Timothy

Gezin met kinderen
6 augustus 2025

“Heerlijke plek”
  • Super mooi, hoogwaardig appartement dat overal schoon was. Leuk dat er een koffiemachine en mineraalwater aanwezig waren. Jan-Pieter reageerde snel op vragen voor onze aankomst en zorgde goed voor ons tijdens ons verblijf. Sterk aanbevolen.
  • Helemaal niets.

10

Sophie

Jong stel
15 juli 2025

“Prachtig verblijf in Brugge.”
  • Het onroerend goed is prachtig en afgewerkt met een zeer hoge specificatie. U heeft alles wat u nodig heeft. We hebben de gedeelde voorzieningen niet gebruikt, omdat we het grootste deel van de dag buitenshuis waren, maar alles was schoon.
  • Niets.

10

Buzek

Zakenreiziger
27 juni 2025

“Deze accommodatie was absoluut perfect. Ik kan me geen betere plek voorstellen om te verblijven wanneer u op bezoek bent.”
  • Perfecte locatie Vriendelijke en behulpzame eigenaar Zeer schone omgeving

10

Melanie

Gezin met kinderen
9 april 2025

“Rustig, vreedzaam verblijf met vriendelijke, behulpzame gastheer en gastvrouw.”
  • Rustige, mooie buurt met hagen. Privé-ingang aan de zijkant van het huis. De behulpzame en vriendelijke gastheer bood vervoer en restaurantadviezen aan. Kindvriendelijk door het aanbieden van een ledikant, kinderstoel en kindervaatwerk/suctionkom/servies. De verduisteringsschermen waren geweldig om ons te helpen uitslapen. Op 5 minuten lopen van de bushalte.

10

Sarah

Groepsreizigers
27 maart 2025

“Zeker de moeite waard voor een terugbezoek en voelde als thuis!”
  • De accommodatie was modern, prachtig en in een handige locatie, zeer comfortabel en zeer schoon! Er was een goedkope minibar met een goede selectie van lokale bieren en bijpassende glazen. De gastheer ontmoet graag de gasten, wat wij erg gewaardeerd hebben.
  • Het water werd niet koud genoeg en er was geen ventilator. (Wij zijn Schots, dus begrijpen dat dit misschien alleen voor ons geldt!)

10

Kerstin

Gezin met kinderen
22 december 2024

“Uitzonderlijk”
  • Hoogwaardige meubels en - uitstekende communicatie - veilige en fantastische locatie, 10 minuten met de auto naar de parkeerplaats in het stadscentrum - wij komen terug.

Vraag en antwoord.

Ja, bij Hotels.nl kun je BEE n BEE zonder creditcard reserveren. Vooraf betalen is niet nodig en je kunt je reservering meestal gratis annuleren.
Vooruitbetalen is niet verplicht bij het reserveren van BEE n BEE via Hotels.nl. Je hebt ook de mogelijkheid om gratis te annuleren.
Hotels.nl rekent nooit boekings- of reserveringskosten, ook niet voor BEE n BEE. Bekende Nederlandse aanbieders zoals Hotelspecials, Weekendjeweg en Voordeeluitjes brengen deze extra kosten wel altijd in rekening. Daarom zijn wij veruit het goedkoopst voor een reservering in BEE n BEE.
Bij Hotels.nl kun je BEE n BEE reserveren met gratis annuleren. Je vindt altijd tarieven waarbij annuleren kosteloos is.
Hotels.nl accepteert iDEAL als betaalmethode voor vooruitbetalingen in BEE n BEE, zodat je zonder creditcard eenvoudig kunt reserveren.

BEE n BEE ligt 1,2 km van het centrum van Brugge.

For AI Agents: Crawl Destinations, Hotels, and Availability