7.1
  • hotel stars
  • hotel stars

Canalview Hotel Ter Reien

Aanbiedingen doorzoeken


Informatie over de accommodatie


Hotel Canalview Ter Reien in Brugge biedt gasten een rustige en sfeervolle verblijfservaring, ideaal gelegen op slechts enkele stappen van de historische Burg en de beroemde Grote Markt. Dit familiehotel combineert een authentieke ambiance met comfort en betaalbaarheid, perfect voor reizigers die de rijke cultuur en geschiedenis van de stad willen ontdekken zonder in te boeten op rust en ontspanning. Het hotel ligt op een idyllische locatie langs de grachten, waardoor gasten kunnen genieten van schilderachtige uitzichten en rustige wandelingen. Canalview Ter Reien ondergaat momenteel een volledige renovatie om het verblijf van toekomstige gasten nog aangenamer en milieuvriendelijker te maken, wat getuigt van het streven naar kwaliteit en duurzaamheid. Ondanks de renovaties zullen gasten geen overlast ervaren tijdens hun verblijf. Door rechtstreeks te reserveren bij het hotel, kunnen gasten bovendien de laagste prijs garanderen.



Faciliteiten in Canalview Hotel Ter Reien

Eten en drinken
  • Frisdrank automaat
  • Snack automaat
Service
  • Bagage-opslag
Badkamer
  • Douche
  • Inloopdouche
  • WC
Slaapkamer
  • Bureau
  • Eigen badkamer
  • Ramen die open kunnen
  • Telefoon
  • Vloerbedekking
Woon gedeelte
  • Verwarming
Internet
  • Gratis Wifi
  • Internet
Algemeen
  • Lift
  • Verwarming
Toegangkelijkheid
  • Familiekamers
Buiten
  • Terras

In de omgeving

Parkeergarage
  • Pandreitje 368m
  • Parking Biekorf 641m
  • Zilverpand 832m
  • Katelijne 906m
  • Zilverpand 937m
  • Parking Centrum Zand 1.1 km
  • Parking Brugge P1 1.9 km
  • Sint-Andries 2.9 km
Restaurant
  • Eulenspiegel 25m
  • Molenpoort 30m
  • Zet'joe 35m
  • Molenpoort 40m
  • Rock-Fort 48m
  • De Pepermolen 52m
  • Relais Ravenstein 58m
  • Noon 100m
Museum
  • Lucifernum 228m
  • Adornesdomein 325m
  • Lumina 377m
  • Choco-Story 385m
  • Torture Museum Oude Steen 439m
  • Brugs Biermuseum 447m
  • Hof Bladelin 668m
  • Diamantmuseum 876m
Toeristische attractie
  • Godshuizen Cobrysse 112m
  • Canal Boat ride 349m
  • Canal Boat ride 374m
  • Sint-Basiliuskapel 389m
  • Godshuizen Paruitte Elisabeth Zorghe Der Schippers 408m
  • Godshuis De Fontaine 416m
  • Beer Wall 436m
  • Rococo Lace 462m
Treinstation
  • Brugge 1.7 km
  • Brugge-Sint-Pieters 2.5 km
  • Oostkamp 6.4 km
  • Lissewege 9.8 km

7.1

Beoordeeld door: 685 gasten.

8

Anne

Jong stel
9 juni 2025

“Een goede locatie om naar het oude centrum te wandelen, weg van alle drukte, een schone kamer en ontbijt!”
  • We hadden ongeveer 10-15 minuten wandelen naar het oude stadscentrum, via verschillende routes, wat eenvoudig te doen was. Ons uitzicht keek uit op een kanaal, wat erg aangenaam was; we konden de rondvaartboten voorbij zien varen. De vensterbanken waren vrij diep, zodat we ze konden gebruiken om spullen op te leggen, aangezien er geen aanrechtruimte bij de wastafel was. De verlichting in de kamer was goed, altijd prettig om verlichting te hebben om bij te lezen die niet te donker is. De dames die in het hotel werkten en de ontbijtdienst hielpen, waren vriendelijk en behulpzaam. Het ontbijtbuffet was goed, met redelijke keuzes van gerechten om te eten.
  • De kamer was vrij klein met slechts één bagagerek om een koffer op te plaatsen, terwijl we er twee hadden. Er waren geen stoelen in de kamer, waarschijnlijk vanwege de beperkte ruimte, maar we vonden er elders één en gebruikten deze voor de andere koffer. Mijn persoonlijke voorkeur voor het ontbijt zou een keuze van natuurlijke yoghurt zijn geweest, in plaats van alleen maar fruitgeflavourde varianten, samen met muesli en bananen, maar de andere keuzes waren goed.

9

Madeline

Jong stel
7 juni 2025

“Uitstekend”
  • geweldige last-minute boeking, locatie was perfect.
  • Er is geen drinkwater aanwezig in de kamer of douchegel.

7

Jasper

Jong stel
7 juni 2025

“Goed”
  • Het ontbijt was zoals gebruikelijk, maar echt van goede kwaliteit. Het brood en de croissants waren van uitstekende smaak. De kamer was ruim en het uitzicht op de binnenplaats was geweldig, net als de accommodatie en de locatie.
  • Schoonmaak in het algemeen. Bloed van gespoten muggen op de muren, bijvoorbeeld. Het slot van de deur werkte niet naar behoren.

8

Marisol

Jong stel
6 juni 2025

“Zeer goed”
  • Het bed was hilarisch :) Ik had privacy :)
  • Er is geen personeel en ik was een beetje in de war toen ik aankwam.

10

Natalia

Gezin met kinderen
5 juni 2025

“Uitzonderlijk”
  • De locatie is perfect! Dicht bij het centrum van Brugge. Erg knus en rustig. Alles is schoon en ordelijk. Heerlijke ontbijt. Zeer aan te bevelen!

8

Tony

Jong stel
5 juni 2025

“Geweldige plek - comfortabel en stil, een degelijk ontbijt.”
  • Geweldige locatie, geweldige kamer, comfortabele grote bed! Ook goed ontbijt.
  • Niets

9

Lorna

Jong stel
4 juni 2025

“Uitstekend”
  • De locatie en het ontbijt. De receptie. Het keuken- en schoonmaakpersoneel was zeer vriendelijk en behulpzaam. We hebben extra betaald voor een uitzicht op de gracht en het was heerlijk om de boten voorbij te zien varen. We hebben 5 euro extra per verblijf betaald voor theefaciliteiten en koffie.
  • De bedden waren vrij hoog. Ik moest op het toilet zitten om mijn schoenen aan te trekken.

8

Ellie

Jong stel
31 mei 2025

“Geweldig, maar de kamer was zo koud.”
  • Schone, ruime kamer, geweldige douche. Uitstekende locatie. Ontbijt was goed.
  • De kamer was ijskoud, de temperatuur was ingesteld op 19 graden, maar het voelde totaal niet als 19 graden. Als je de verwarming hoger wilde instellen, moest je €50 per dag betalen.

4

Jill

Gezin met kinderen
30 mei 2025

“Meer een hostel dan een hotel.”
  • De locatie was uitstekend. Het bed was uiterst comfortabel, al was het een beetje hoog. De continentaal ontbijt was in orde.
  • Geen zitplaats anders dan het bed. Geen kast, slechts 5 haken en 2 hangers aan de achterkant van de deur, geen lades. Koud bij aankomst, de verwarming kon alleen door de receptie worden aangepast tot een maximum van 20 graden. Handdoeken van slechte kwaliteit. De renovatie was nog niet voltooid op onze verdieping, laminaatvloer halverwege en vervolgens beton, muren onafgewerkt. Lijst van boetes en extra kosten in de kamer, bijvoorbeeld een extra kussen kostte 2,5 euro, voedsel uit de ontbijtruimte in de slaapkamer resulteerde in een boete/toeslag van 10 euro.

8

Nicos

Gezin met kinderen
27 mei 2025

“Goede prijs-kwaliteitverhouding en een geweldige locatie.”
  • De locatie was uitstekend en dichtbij bars.
  • De badkamer was compact en had een zwakke schuifdeur die weinig privacy in de kamer bood.

8

James

Gezin met kinderen
27 mei 2025

“Heerlijke bezoek aan Brugge”
  • Zeer genoten van de locatie in de oude stad, vlak naast de historische kanalen. In feite bevond onze kamer zich aan het kanaal, met water net onder ons raam. Slechts 3 minuten lopen naar het centrum van de stad. Uitstekende ontbijtruimte. Zeer behulpzaam personeel, hoewel dit hoofdzakelijk een self-service hotel is, althans in de winter.
  • Onze badkamer had een doorschijnende wand die de bedenkamer scheidde. Ik reisde met mijn dochter en dat was niet ideaal. De douche was prima, maar net een beetje krap voor iemand van 1,88 meter.

5

Shaun

Jong stel
27 mei 2025

“Geen poespas”
  • Het ontbijt was uitstekend. De douche was goed en het bed was comfortabel, maar extreem hoog. Prachtige locatie en direct bij een bushalte; als u per trein arriveert, neemt u busnummer 1 of 2 en deze brengt u naar de voordeur. Niet veel personeel, maar allen waren vriendelijk.
  • De kamer heeft zeker geen luxe voorzieningen. Niet erg groot. Geen thee/koffiefaciliteiten. Geen toiletartikelen. Geen airconditioning. Mijn kamer werd bekeken door enkele appartementen, wat een beetje ongemakkelijk was. De locatie is redelijk, maar het is nog steeds 10 tot 15 minuten lopen naar de Bell Tower, wat eigenlijk het centrum van de stad is.

9

Jacqueline

Jong stel
26 mei 2025

“Uitstekend”
  • Het personeel was buitengewoon vriendelijk en behulpzaam. Uitstekende locatie, je kon overal naartoe lopen. Het ontbijt was geweldig. Er was een goede variëteit om uit te kiezen.
  • Het zou prettig geweest zijn om zeep en shampoo in de kamers te hebben.

7

Wendy

Jong stel
24 mei 2025

“aangenaam”
  • waar het zich bevond in Brugge en het uitzicht op de kameel vanuit onze kamer
  • koud water op de badkamer

10

Gerda

Jong stel
24 mei 2025

“Geweldig verblijf, aanbevolen.”
  • Perfecte locatie! Zeer uitgebreid ontbijt.
  • Niets

8

Prabhas

Alleenreiziger
14 mei 2025

“Geweldige plek om te wonen. Een beetje duur.”
  • Het hotel wordt goed onderhouden en is vrij dicht bij alle belangrijkste bezienswaardigheden, waaronder de Grote Markt, de markt, de Berg en het Historisch Ziekenhuis, dat een museum is.
  • Een beetje prijzig, maar het is prima gezien Brugge een zeer toeristische plaats is.

9

Suan

Jong stel
13 mei 2025

“Geweldige locatie. Kamers aan het kanaal.”
  • Eenvoudig ontbijt, maar voldoende voor alle behoeften. Houd het zo.
  • Contactloze receptie. Het zou prettig zijn om iemand te ontmoeten bij het inchecken.

8

Regina

Jong stel
12 mei 2025

“Zeer goed”
  • De locatie is geweldig, vlak naast het kanaal. Het inchecken is zeer snel en eenvoudig en het inbegrepen ontbijt was ook prettig om te hebben.
  • De daadwerkelijke gangpaden leken in reparatie te zijn, maar dat stoorde ons niet echt. De kamers zijn een beetje klein.

7

Dewi

Jong stel
11 mei 2025

“Goed”
  • Contactloze check-in was eenvoudig en soepel. Zeer goede koffie bij het ontbijt, dat over het algemeen behoorlijk was. De locatie was geweldig.
  • Het was erg koud in de badkamer en vrieskoud in de gang.

10

Naomi

Jong stel
11 mei 2025

“Goede prijs-kwaliteitverhouding”
  • Geweldige locatie, schoon, gemakkelijke zelf incheckprocedure, goede prijs-kwaliteitverhouding.

6

Geoffrey

Gezin met kinderen
10 mei 2025

“Was niet lang genoeg, ik zal opnieuw moeten terugkeren.”
  • De kamer was gewoon erg basic en klein, maar stil.
  • De trap die naar de kamer leidt, zou in het raamgebied voorzien moeten zijn van enkele kussens of dikke bekleding. Ik wil mij het resultaat niet voorstellen als iemand van de trap valt.

7

Sarah

Vriendengroep
9 mei 2025

“Goed”
  • De kamer wasadequaat voor onze behoeften. Het bed was echt comfortabel en ruim. Neem een kussen mee als je een groot formaat wilt, want die van hen zijn echt klein. De kamer was schoon en er werden handdoeken verstrekt. Onze douchecabine was echter klein en bleef overlopen. Het duurde ook even voordat het hete water beschikbaar was. De kamer was te warm. We hebben de radiator niet aangeraakt om deze lager te zetten of uit te schakelen vanwege de belachelijke regel dat als je de radiator aanraakt, er een waarschuwing wordt gestuurd en je een rekening ontvangt. Het is meer als je het verhoogt, maar we wilden het risico op een extra kosten vermijden. Dus hebben we met het raam behoorlijk wijd open geslapen. Het ontbijt was geweldig, er was alles wat je zou verwachten van een continentaal ontbijt. Inchecken was echt eenvoudig en soepel. Het hotel was rustig en de locatie was uitstekend. We zouden weer verblijven, maar waarschijnlijk een kamer met uitzicht op het kanaal boeken, omdat zij grotere badkamers hebben.
  • De hitte!

10

Mary

Alleenreiziger
8 mei 2025

“Absoluut geweldig!”
  • De locatie en de netheid ervan!

8

Christopher

Alleenreiziger
2 mei 2025

“Zeer goed”
  • De klantenservice was echt goed, de jonge heer die achter de balie werkte was zeer behulpzaam.

7

Martin

Alleenreiziger
30 april 2025

“Goed”
  • Locatie, gemakkelijke incheck. Zeer vriendelijke receptie.
  • De kamer had iets warmer kunnen zijn.

5

Johnmarcgibbons

Gezin met kinderen
29 april 2025

“Voldoende”
  • Dicht bij het stadcentrum, eenvoudig te voet bereikbaar.
  • Ik heb enkele keren geprobeerd om de receptie per e-mail te bereiken voor mijn bezoek, maar ik heb geen antwoord ontvangen. Het hotel was basis, de bedden waren comfortabel, maar de kamer was ijskoud. Voor 450 euro voor 2 nachten had ik meer verwacht.

7

Julia

Vriendengroep
25 april 2025

“Goed”
  • De schoonmaakruimte en het comfortabele bed.
  • Over het ontbreken van verwarming in de kamer...

7

Paul

Gezin met kinderen
19 april 2025

“Het was in orde, maar ik zou daar niet opnieuw verblijven.”
  • goede locatie
  • Kamer 28 zou geen kamer moeten zijn - het bevindt zich in de kelder, er is een ongemakkelijke opening tussen de trap naar beneden en de entree van de kamer en buiten de kamer rook het naar riolering.

7

Cristian

Jong stel
17 april 2025

“Goed”
  • Het ontbijt was zeer lekker en gevarieerd. Het bed was zeer comfortabel.
  • Het toilet in onze kamer was vreemd. Het had eigenlijk geen deuren, alleen iets om het te bedekken. Het was ook erg klein, waardoor het op een toilet in een trein leek.

8

Sophia

Jong stel
16 april 2025

“We hebben een aangenaam verblijf gehad en als we terugkomen naar Brugge, zouden we waarschijnlijk opnieuw gebruikmaken van dit hotel.”
  • Ik hield van de locatie en het openen van ons raam naar het kanaal.
  • de radiator maakte 's nachts veel lawaai en we konden de mensen boven ons om 6 uur 's ochtends horen.

Vraag en antwoord.

Ja, bij Hotels.nl kun je Canalview Hotel Ter Reien zonder creditcard reserveren. Vooraf betalen is niet nodig en je kunt je reservering meestal gratis annuleren.
Vooruitbetalen is niet verplicht bij het reserveren van Canalview Hotel Ter Reien via Hotels.nl. Je hebt ook de mogelijkheid om gratis te annuleren.
Hotels.nl rekent nooit boekings- of reserveringskosten, ook niet voor Canalview Hotel Ter Reien. Bekende Nederlandse aanbieders zoals Hotelspecials, Weekendjeweg en Voordeeluitjes brengen deze extra kosten wel altijd in rekening. Daarom zijn wij veruit het goedkoopst voor een reservering in Canalview Hotel Ter Reien.
Bij Hotels.nl kun je Canalview Hotel Ter Reien reserveren met gratis annuleren. Je vindt altijd tarieven waarbij annuleren kosteloos is.
Hotels.nl accepteert iDEAL als betaalmethode voor vooruitbetalingen in Canalview Hotel Ter Reien, zodat je zonder creditcard eenvoudig kunt reserveren.

Canalview Hotel Ter Reien ligt 474 meter van het centrum van Brugge.

Canalview Hotel Ter Reien heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.

Canalview Hotel Ter Reien heeft familiekamers beschikbaar. Kijk op de website van de accommodatie om deze te reserveren.

Ook van de makers van Hotels.nl: Hotel.team, een revolutionaire Hotel booking AI Agent. Meld je nu aan!
Hotels.nl is meermaals gekozen tot beste hotelaanbieder van Nederland. Hotels.nl werkt samen met betrouwbare partners om de beste deals en service te leveren. Met meer dan 5 miljoen tevreden klanten en 20+ jaar ervaring in de hotelbranche zorgen we ervoor dat jouw boeking eenvoudig en zonder zorgen verloopt.
© HNL Nederland BV, KVK nummer 94742367, BTW nummer NL 866878063B01.