B&B Fish Market
1000 Brussel
Aanbiedingen doorzoeken
Informatie over de accommodatie
B&B Fish Market Brussel is een kleinschalige bed and breakfast, gelegen in het bruisende hart van Brussel. De accommodatie bevindt zich in het centrum van de stad, op loopafstand van bekende bezienswaardigheden zoals de Grote Markt, het Atomium en Manneken Pis. Dankzij de centrale ligging is B&B Fish Market Brussel uitstekend bereikbaar met het openbaar vervoer; zowel het centraal station als diverse metrostations liggen in de nabije omgeving. De wijk kenmerkt zich door een levendige mix van historische gebouwen, gezellige cafés en restaurants, waardoor gasten volop kunnen genieten van het stadsleven. De sfeer in de B&B is modern en uitnodigend, met een ontspannen ambiance die zowel toeristen als zakenreizigers aanspreekt. Door de ligging in het centrum zijn culturele hoogtepunten en winkelstraten eenvoudig te voet te bereiken, wat het verblijf ideaal maakt voor wie Brussel wil verkennen.
De kamers van B&B Fish Market Brussel zijn comfortabel ingericht en bieden alles wat nodig is voor een aangenaam verblijf. Iedere kamer beschikt over een eigen badkamer, een flatscreen-tv en gratis wifi, zodat gasten zowel kunnen ontspannen als werken. De inrichting is eigentijds en praktisch, met oog voor detail en voldoende opbergruimte. Sommige kamers bieden uitzicht op de stad of op de karakteristieke straatjes van de wijk. Naast de kamers kunnen gasten gebruikmaken van algemene voorzieningen, zoals een sfeervolle ontbijtruimte en een gemeenschappelijke lounge. De accommodatie is volledig rookvrij en biedt extra faciliteiten zoals bagageopslag en, indien gewenst, een strijkservice. Dankzij de rustige ligging in een levendig stadsdeel is het verblijf comfortabel, terwijl de belangrijkste attracties binnen handbereik liggen.
De service bij B&B Fish Market Brussel staat bekend om haar gastvrijheid en persoonlijke benadering. Het personeel is vriendelijk en behulpzaam, en denkt graag mee met specifieke wensen of vragen. Het ontbijt wordt dagelijks geserveerd in continentale stijl, met verse producten en voldoende keuze voor verschillende smaken. In de directe omgeving zijn diverse eetgelegenheden te vinden, variërend van Belgische bistro's tot internationale restaurants, zoals Noordzee Mer du Nord en Fin de Siècle, waar gasten kunnen genieten van lokale specialiteiten. Wat deze B&B uniek maakt, is de combinatie van een centrale ligging, moderne faciliteiten en een huiselijke sfeer. De accommodatie is geschikt voor zowel stellen als gezinnen en biedt een prettige uitvalsbasis voor een cultureel of culinair bezoek aan Brussel.
In de omgeving
- De Brouckère 334m
- Alhambra 346m
- Brucity 378m
- Monnaie - Munt 529m
- Chambon 691m
- Manhattan 694m
- Botanique–Saint-Jean - Kruidtuin–Sint-Jan 816m
- Rogier 856m
- Fornostar 66m
- La Boussole 68m
- Dam Sum 73m
- Africa 132m
- Le Cheval Marin 132m
- Crush 135m
- Bij den Boer 148m
- Brasserie du Gourmet 174m
- Archief en Museum voor het Vlaams Leven te Brussel 186m
- Musée Belge de la Franc-Maçonnerie - Belgisch Museum van de Vrijmetselarij 238m
- Musée Banksy - Banksy Museum 246m
- Museum of Illusions 490m
- Atelier KANAL 494m
- Bruxella 1238 614m
- Belgian Beer World 645m
- Musée de la Banque nationale de Belgique - Museum van de Nationale Bank van België 752m
- Perfect Smile 1.2 km
- Tour & Taxis 1.3 km
- I♥SJTN 1.6 km
- Tintin et Milou - Kuifje en Bobbie 1.9 km
- Glacière 1.9 km
- Partie du mur de Berlin - Deel van de Berlijnse Muur 2.5 km
- Kennedy Piece 2.6 km
- 1040 3 km
- Sainte-Catherine - Sint-Katelijne 168m
- De Brouckère 406m
- Yser - IJzer 459m
- De Brouckère 499m
- Comte de Flandre - Graaf van Vlaanderen 584m
- Bourse - Beurs 646m
- Rogier 717m
- Ribaucourt 976m
9.5
Beoordeeld door: 118 gasten.
10
CatherineVriendengroep
6 september 2025
- Absoluut prachtige plek om te verblijven in Brussel. Ik heb samen met mijn vriend gereisd; onze kamer was groot en comfortabel. Het overtrof zeker mijn verwachtingen. De meubels, kunst en glas-in-loodramen waren prachtig. Er was zelfs een sauna en fitnessruimte! Een klein juweeltje gelegen in het centrum, dicht bij alle bezienswaardigheden die we wilden bezoeken. Het ontbijt was heerlijk. Geen enkel punt van kritiek, ik zal terugkomen en het aanbevelen.
9
AnaJong stel
3 september 2025
- Onze kamer was erg groot en mooi, evenals de rest van het gebouw. Het ontbijt was zeer aangenaam.
- We zijn hier behoorlijk veeleisend, maar we vonden de kussens een beetje ongemakkelijk. Maar eerlijk gezegd was alles verder vrijwel perfect.
9
MarianneJong stel
29 augustus 2025
- Zeer goed gelegen. Alex, de gastheer, is vriendelijk, gastvrij en helpt met lokaal advies. Onze kamer was groot en comfortabel, we hebben very goed geslapen. Overvloedig ontbijt. Er is ook een fitnessruimte en sauna beschikbaar voor gasten.
- Niets!
9
AshleighJong stel
21 augustus 2025
- geweldige locatie, prachtig gebouw en inrichting. heerlijk ontbijt
7
ArnauJong stel
11 augustus 2025
- - Het gebouw is zeer mooi en gelegen op een geweldige locatie. Direct naast het stadscentrum, maar in een vrij rustige straat. Dit gebied, Sainte-Catherine, is een plek waar ik erg van houd. - Ik was blij met het kleine fitnesscentrum in de kelder.
- - Het ontbijt was goed, maar niets buitengewoons. Men kan uitstekend eten in Brussel; mijn verwachtingen waren vrij hoog. Geen vers sinaasappelsap, supermarktham en kaas... enzovoort. Ik denk dat er nog meer kwaliteit mogelijk is. - De laatste nacht dat we daar verbleven, begon er rookgeur onze kamer binnen te dringen terwijl we sliepen. Ik denk dat enkele gasten in de benedenfumoir hebben gerookt zonder de deur goed te sluiten. Geen prettige ervaring. Het is wellicht geen goed idee om een fumoir in het gebouw te hebben als mensen het niet goed kunnen gebruiken. - Het was vrij schoon, maar niet vlekkeloos schoon. In het bijzonder was het plafond boven de badkamer een beetje stoffig.
10
LiseJong stel
9 augustus 2025
- Het huis was uniek - oud en gevuld met historie.
- Niets
10
MartaJong stel
7 augustus 2025
- Geweldige locatie, prachtige inrichting en uitstekende gastheer.
7
AngelaJong stel
2 augustus 2025
- De kamer was zeer groot, evenals de badkamer. Schoon en comfortabel. Het inbegrepen ontbijt was ook aangenaam. Dit bestond uit fruit, vlees, kaas, croissants en koffie. We hebben genoten van onze 2 nachten.
- De locatie was goed, maar natuurlijk waren andere hotels dichterbij de Grote Markt. We vonden het extreem luid in de vroege ochtend; vuilniswagens en gewoon harde stemmen van buiten. Dit was het enige negatieve punt dat we kunnen noemen. We hebben van Brussel en de accommodatie genoten.
10
StinaJong stel
16 juli 2025
- De locatie is geweldig. Het huis is prachtig. Alex is charmant, vriendelijk en zeer snel in zijn reacties.
10
PhilippaJong stel
13 juli 2025
- Heerlijk B&B, zeer comfortabel en rustig. Zeer goede keuze voor het ontbijt. Gastheer/-vrouw is erg aardig en gemakkelijk aan te spreken. Interessante decoratie en boeken. Ideale locatie voor centraal Brussel. Dichtbij de metro.
9
AnonymousGezin met kinderen
7 juli 2025
- Ruim, ontbijt was verrukkelijk, vriendelijke mensen, geweldige locatie, goede voorzieningen.
9
JürgenZakenreiziger
29 juni 2025
- Een zeer speciale accommodatie in een zeer goede omgeving. Vooral de zeer vriendelijke gastheer was een 5-sterren gastheer. We hadden zeer schone en comfortabele kamers. Het ontbijt was zeer goed.
10
JennyJong stel
29 juni 2025
- De mooiste, ruime kamer met een balkon en een zeer comfortabel bed. We hielden van alles tijdens ons verblijf hier. De locatie was perfect, met gemakkelijke loop toegang tot alles. Geweldige bars en restaurants in de buurt. Super vriendelijke gastheren die ons een warm welkom gaven. Het ontbijt was heerlijk en we hadden gewild dat we langer konden blijven. Het overtrof volledig onze verwachtingen, we zouden het absoluut aanbevelen en komen zeker terug.
- Het enige dat ons teleurstelde was dat het weer betekende dat we geen gebruik konden maken van de prachtige binnenplaats! Het zou perfect zijn geweest voor een avonddrankje aan de zelfbedieningsbar, maar het was te fris. Volgende keer zullen we in de zomer moeten komen om dat te verhelpen!
10
AngelaJong stel
27 juni 2025
- Dit was de eerste keer dat ik in een B&B verbleef en Fish Market B&B heeft de lat zeer hoog gelegd. Het gebouw is absoluut prachtig, de keuken/gemeenschappelijke ruimte was schitterend en had altijd wat we nodig hadden. Het ontbijt was persoonlijk - onze gastheer haalde elke ochtend verse croissants bij een lokale bakker!
- De badkamer was een beetje klein - maar dat is iets dat niet kan worden veranderd, ik verwijt ze dat zeker niet!
10
NinaZakenreiziger
23 juni 2025
- Heerlijk verblijf, ik heb een upgrade voor mijn kamer gekregen vanwege het warme weer en heb een heel mooi ontbijt gehad. De locatie is zeer centraal!
10
KatarzynaZakenreiziger
8 juni 2025
- Ongelooflijke gastvrijheid van Alex, toegang tot de keuken - thee en koffie zijn zelfs op de kamer beschikbaar. De kunstwerken in deze gastenverblijf zijn zeer interessant!
9
B&ianJong stel
6 juni 2025
- locatie, kamer was groot, ontbijt was goed.
- We verbleven op de eerste verdieping met een balkon. Er was geen airconditioning; het zou prettig zijn geweest om in ieder geval een ventilator te hebben, aangezien de kamer 's middags warm werd door de zon op de ramen (een plafondventilator zou ideaal zijn voor luchtcirculatie). Het straatgeluid weerklonk, dus het was een moeilijke keuze tussen geluid of open ramen 's nachts. Er was geen shampoo, conditioner of zeep beschikbaar. De kamer lag naast de keuken, waardoor uitslapen moeilijk was vanwege de drukte.
10
HeatherJong stel
3 juni 2025
- Alles wat we nodig hadden, werd aangeboden op een schone, rustige locatie. Het hotel is klein en persoonlijk, met vriendelijke aandacht gedurende ons korte verblijf. Er is een eerlijke bar en een spelletjeskamer, een sauna en een fitnessruimte, veel meer dan we hadden verwacht. Een heerlijk continentaal ontbijt maakte ons ontspannen verblijf compleet.
8
MicheleJong stel
28 mei 2025
- De locatie was redelijk centraal. Het personeel was attent en behulpzaam. De kamer was ruim en schoon. Het ontbijt was zeer prettig. We zouden zeker opnieuw verblijven.
9
AshyaZakenreiziger
24 mei 2025
- Uitstekende locatie, prachtig gebouw, geweldige keuken, een mooi slaapkamer met een zeer comfortabel bed en een geweldige douche (zo belangrijk!), en een zeer gewaardeerde espressomachine. Het personeel was uitstekend - vriendelijk, beschikbaar, meegaand en responsief.
- Het af en toe hoorbare geluid van de straat was zeer duidelijk - het voelde alsof het raam openstond. Misschien moeten de voegen worden afgedicht? Het was echter geen drukke straat - slechts twee verstoringen. De kamer had een paar extra voorzieningen in de beschrijving die niet in de kamer aanwezig waren, maar ik heb ze helemaal niet gemist.
10
SteinunnJong stel
24 mei 2025
- Geweldig ontbijt,Wonderful huis en fantastische gastheer.
10
ChristineGezin met kinderen
20 mei 2025
- De locatie is fantastisch, alles wat interessant is (bezienswaardigheden, winkels, kunstgalerijen), mooi is (parken) of heerlijk is (restaurants) bevindt zich op korte loopafstand. Bovendien is een zeer schoon metrostation slechts twee minuten verwijderd. Het huis zelf is mooi van buiten en absoluut stijlvol en prachtig van binnen. Het appartement was enorm, designgericht en comfortabel, het bed fantastisch. Het ontbijt in de stijlvolle keuken met alle andere gasten aan een grote tafel was overvloedig en het gesprek een waar genoegen. We komen zeker terug!
- Absoluut alles was in orde.
9
Daniela_itaZakenreiziger
17 mei 2025
- Het pand is recent gerenoveerd, alles ziet er zeer goed uit en is comfortabel. De eigenaar was zeer tegemoetkomend aan mijn wensen.
8
I-jinJong stel
14 mei 2025
- Het huis, de keuken, de lobby en het terras zijn mooi. De kamer is ruim. De locatie is gunstig. De gastgevers reageren snel op berichten.
- Zeer beperkte inchecktijd (1-2 uur 's middags); u moet hen een sms sturen en afspraken maken als u niet binnen dit krappe tijdsbestek arriveert. Ze kunnen echter de bagage opslaan als u eerder arriveert. Het internet was zeer zwak tot geen signaal, we moesten vertrouwen op de mobiele data. Het ergste was het geluid van de trap na middernacht of in de vroege ochtend.
8
ThomasJong stel
8 mei 2025
- Zeer mooie centrale locatie. We kregen het veganistische ontbijt dat we hadden aangevraagd. Zeer vriendelijke gastheer en onze kamer was zeer comfortabel.
- In onze kamer was het een beetje luidruchtig vanuit de gang.
10
NicolaJong stel
3 mei 2025
- Het huis is echt mooi, centraal gelegen en heeft geweldige faciliteiten. We hadden elke ochtend een heerlijk ontbijt. Alex was erg vriendelijk en behulpzaam. Het fitnesscentrum en de sauna waren een geweldige toevoeging op de locatie. Ik zou het ten zeerste aanbevelen en zou hier graag weer willen verblijven.
10
KathyJong stel
30 april 2025
- Dit is een kamer in een oud gebouw dat in een eclectische artistieke stijl is gerestaureerd, wat ik geweldig vind! Het is gezellig en intiem. Onze kamer en badkamer waren erg mooi, met een comfortabel bed, een beklede stoel, een bureau en stoel, een grote kast, een schijnhaard en een goed uitgeruste, moderne badkamer. De eigenaar bereidde elke ochtend een geweldige ontbijtspread in de ruime en lichte keuken op de bovenverdieping! Daarnaast was hij zeer behulpzaam, vriendelijk en snel in zijn reactie. Het was erg stil tijdens ons verblijf omdat wij de enige gasten waren. Ik stel me voor dat het wat rumoeriger kan zijn wanneer het vol is, vanwege de houten vloeren, trappen en grote houten deuren.
- niets
10
ClaudineGroepsreizigers
23 april 2025
- De kamer was perfect afgestemd op onze behoeften. Mijn beste vriend en ik hadden elk ons eigen bed en we waren het er beide over eens dat de waterdruk van de douche precies was wat we nodig hadden na een lange reisdag. De communicatie met het personeel was uitstekend. We hebben genoten van alle aanbevelingen van Franck, Valeriya en Phillippe. De locatie was uiterst handig. Onze enige spijt was dat we niet langer in Brussel zijn gebleven. Wat een prachtige stad! Hartelijk dank aan de Fish Market B&B!
6
NormanJong stel
20 april 2025
- De locatie was uitstekend. Het ontbijt was een feest. De gemeenschappelijke ruimte om te zitten en te eten was erg prettig en Angel was zeer behulpzaam met onze ontbijtwensen. De kamers waren groot van formaat. We waren erg blij met de kunstwerken in het pand.
- Het was erg warm in onze kamer. Er is geen airconditioning en geen ventilator. Er is een lange vlucht van trappen om de bagage omhoog te tillen. Misschien zou een vloer- of plafondventilator helpen tijdens warme zomerdagen.
9
ElmerJong stel
17 april 2025
- Prachtig
- Geen problemen whatsoever.
Vraag en antwoord.
B&B Fish Market ligt 690 meter van het centrum van Brussel.