8.9

DUPLEX STYLE NEW-YORKAIS !

Adres:
124 Rue de la Victoire
Brussels

Aanbiedingen doorzoeken


Informatie over de accommodatie


DUPLEX STYLE NEW-YORKAIS! biedt een luxueus en duurzaam verblijf in het hart van Brussel, ideaal voor reizigers die comfort combineren met milieuvriendelijkheid. Deze vakantiewoning heeft een uitstekende beoordeling van 8.9 op basis van 98 reviews, wat de tevredenheid van gasten over de voorzieningen en service weerspiegelt. Gelegen aan de Rue de la Victoire beschikt de accommodatie over moderne faciliteiten zoals gratis WiFi en een terras, terwijl de groene tuin en huisdiervriendelijke aanpak een aangenaam verblijf garanderen voor zowel gasten als hun viervoeters.

De woning is ruim opgezet met een volledig uitgeruste keuken, twee slaapkamers en een gezellige woonkamer. Gasten kunnen genieten van het uitzicht op de tuin vanaf het balkon en de privacy van een geluiddichte omgeving en een eigen ingang. Het terras biedt extra ruimte voor ontspanning in de buitenlucht, waardoor bezoekers kunnen genieten van het comfort van thuis weg van huis, in een stijlvolle omgeving die doet denken aan New Yorkse invloeden.

Daarnaast profiteert de DUPLEX STYLE NEW-YORKAIS! van een strategische ligging nabij enkele van Brussel's iconische bezienswaardigheden zoals het Horta Museum en het Palais de Justice. De nabijheid van populaire plekken zoals Porte de Hal en de Notre-Dame du Sablon biedt culturele en historische ervaringen. Bovendien is het bruisende leven van buurt Bruxelles-Midi gemakkelijk toegankelijk, waardoor deze locatie bijzonder aantrekkelijk is voor toeristen die zowel de rust van een vakantiehuis als de levendigheid van de stad willen ervaren.



Faciliteiten in DUPLEX STYLE NEW-YORKAIS !

Badkamer
  • Bad of douche
  • Badjas
  • Haardroger
  • Ligbad
  • Toiletartikelen
  • WC
Slaapkamer
  • Balkon of Terras
  • Bureau
  • Geluiddichte kamer
  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Magnetron
  • Wasdroger
  • Wasmachine
Woon gedeelte
  • Keuken
  • Oven
  • Vaatwasser
  • Verwarming
Internet
  • Gratis Wifi
Huisdieren
  • Huisdieren toegestaan
Buiten
  • Tuin

In de omgeving

Parkeergarage
  • Porte de Hal - Hallepoort 456m
  • Parking Thon Hotel 595m
  • Stéphanie-Louise 617m
  • Toison d'Or - Gulden Vlies 1.1 km
  • Parking Ixelles Shopping 1.1 km
  • 2 Portes 1.2 km
  • Porte de Namur 1.3 km
  • Gare du Midi - Zuidstation 1.4 km
Restaurant
  • Araucana 265m
  • La Smorfia 282m
  • Anju 296m
  • La Caravane Passe 325m
  • Sabor Latino 337m
  • Sale Pepe Rosmarino 345m
  • Archie 349m
  • Oma 350m
Museum
  • Musée de la Porte de Hal - Hallepoort Museum 577m
  • Musée d’Art Fantastique - Museum voor Fantastische Kunst 618m
  • Art & marges musée - Art & marges museum 681m
  • Musée du CPAS de Bruxelles - Museum van het OCMW van Brussel 721m
  • BrailleMuseum 904m
  • MedexMuseum 1.4 km
  • Musée de l'érotisme et de la mythologie - Museum van erotiek en mythologië 1.4 km
  • Musée Modern Museum 1.5 km
Toeristische attractie
  • Glacière 1.1 km
  • Tintin et Milou - Kuifje en Bobbie 1.5 km
  • Partie du mur de Berlin - Deel van de Berlijnse Muur 2.1 km
  • 1040 2.4 km
  • Borne '5km' - Kilometerpaal '5' 2.4 km
  • I♥SJTN 2.6 km
  • Kennedy Piece 2.7 km
  • Perfect Smile 3.9 km
Treinstation
  • Parvis de Saint-Gilles - Sint-Gillisvoorplein 298m
  • Horta 475m
  • Hôtel des Monnaies - Munthof 478m
  • Porte de Hal - Hallepoort 657m
  • Louise - Louiza 744m
  • Porte de Hal - Hallepoort 747m
  • Albert 1 km
  • Gare du Midi - Zuidstation 1.2 km

8.9

Beoordeeld door: 102 gasten.

10

Salome

Groepsreizigers
13 april 2025

“Uitzonderlijk”
  • Ik hou van alles, vooral de communicatie met de gastheer. Het appartement was groot en voorzien van alles wat je nodig hebt.
  • niets

10

Lorraine

Vriendengroep
10 januari 2025

“Geweldig Appartement”
  • Het appartement was prachtig. Zeer ruime accommodatie. Keuken uitgerust met hoogwaardig keukengerei. De bedden waren comfortabel. De host was zeer vriendelijk en gemakkelijk te bereiken. Zou dit appartement zeker aanbevelen.
  • Niets, alles was uitstekend.

5

Cheung

Gezin met kinderen
9 januari 2025

“Goede voorzieningen. Onverwacht luidruchtig na middernacht.”
  • De droger is zeer goed. De pooltafel is een pluspunt.
  • Er waren mensen beneden die na middernacht lawaai maakten.

10

Cansu

Vriendengroep
5 december 2024

“Geweldig! Graag weer.”
  • Het appartement was precies zoals op de foto's, het had alle benodigde voorzieningen en was ook zeer schoon. Er werden ook handdoeken voorzien. Het contact met de host was ook zeer eenvoudig, hij was beschikbaar wanneer je hem nodig had en was ook zeer behulpzaam. De locatie was ook volledig in orde, in de buurt is alles wat je nodig hebt.

Vraag en antwoord.

Ja, bij Hotels.nl kun je DUPLEX STYLE NEW-YORKAIS ! zonder creditcard reserveren. Vooraf betalen is niet nodig en je kunt je reservering meestal gratis annuleren.
Vooruitbetalen is niet verplicht bij het reserveren van DUPLEX STYLE NEW-YORKAIS ! via Hotels.nl. Je hebt ook de mogelijkheid om gratis te annuleren.
Hotels.nl rekent nooit boekings- of reserveringskosten, ook niet voor DUPLEX STYLE NEW-YORKAIS !. Bekende Nederlandse aanbieders zoals Hotelspecials, Weekendjeweg en Voordeeluitjes brengen deze extra kosten wel altijd in rekening. Daarom zijn wij veruit het goedkoopst voor een reservering in DUPLEX STYLE NEW-YORKAIS !.
Bij Hotels.nl kun je DUPLEX STYLE NEW-YORKAIS ! reserveren met gratis annuleren. Je vindt altijd tarieven waarbij annuleren kosteloos is.
Hotels.nl accepteert iDEAL als betaalmethode voor vooruitbetalingen in DUPLEX STYLE NEW-YORKAIS !, zodat je zonder creditcard eenvoudig kunt reserveren.

DUPLEX STYLE NEW-YORKAIS ! ligt 569 meter van het centrum van Brussel.

DUPLEX STYLE NEW-YORKAIS ! heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.

DUPLEX STYLE NEW-YORKAIS ! staat het meenemen van huisdieren toe. Hieraan kunnen kosten en speciale voorwaarden verbonden zijn, neem altijd vooraf contact op met de accommodatie als u een huisdier mee wilt nemen.

For AI Agents: Crawl Destinations, Hotels, and Availability