8.4
  • hotel stars
  • hotel stars
  • hotel stars
  • hotel stars

25hours Hotel The Circle

Aanbiedingen doorzoeken


Informatie over de accommodatie


25hours Hotel The Circle is een modern viersterrenhotel in het centrum van Keulen, gelegen in de wijk Altstadt-Nord. De locatie is ideaal voor wie de stad wil verkennen: het hotel ligt op loopafstand van de beroemde Dom van Keulen, het Museum Ludwig en de winkelstraten van het centrum. Ook de Rijnpromenade en het Belgische Viertel zijn eenvoudig te bereiken. Het centraal station bevindt zich op korte afstand, waardoor het hotel goed bereikbaar is met het openbaar vervoer. De sfeer in het hotel is eigentijds en urban, met een opvallend retro-futuristisch interieur dat aansluit bij het karakter van het gebouw. De ambiance is zowel creatief als informeel, wat het aantrekkelijk maakt voor stedentrippers, zakenreizigers en designliefhebbers die waarde hechten aan een centrale ligging en een bijzondere uitstraling.

De kamers in 25hours Hotel The Circle zijn ruim en modern ingericht, met een duidelijke focus op comfort en design. De inrichting kenmerkt zich door een mix van industriële elementen en speelse details, zoals opvallend meubilair en grafische accenten. Standaardvoorzieningen zijn onder meer airconditioning, een inloopdouche en een werkplek. Sommige kamers bieden uitzicht op de stad of op de Dom. In het hotel zijn diverse faciliteiten aanwezig die passen bij een hotel van deze klasse, waaronder een ontbijtruimte, een fitnessruimte en vergaderruimtes. Voor gasten die met de auto komen, is er parkeergelegenheid en een oplaadmogelijkheid voor elektrische voertuigen. Het hotel biedt daarnaast gratis wifi en een 24-uursreceptie, zodat gasten op elk moment terechtkunnen met vragen of verzoeken.

De service in het hotel wordt doorgaans als vriendelijk en behulpzaam ervaren; het personeel is goed bereikbaar en denkt mee met de wensen van de gast. Op culinair gebied kunnen gasten terecht in het restaurant NENI, waar een internationale keuken wordt geserveerd in een informele setting. Op de bovenste verdieping bevindt zich de Monkey Bar, met een dakterras en panoramisch uitzicht over de stad en de Dom van Keulen. In de directe omgeving zijn daarnaast diverse restaurants en cafés te vinden, zoals het Belgische Viertel met een breed aanbod aan eet- en drinkgelegenheden. Een uniek kenmerk van het hotel is de locatie in een voormalig kantoorgebouw uit de jaren vijftig, dat getransformeerd is tot een eigentijdse ontmoetingsplek voor reizigers en locals. Het hotel spreekt een breed publiek aan, van stellen tot zakenreizigers en groepen vrienden, en onderscheidt zich door het opvallende design en de centrale ligging.



Faciliteiten in 25hours Hotel The Circle

Eten en drinken
  • Bar
  • Restaurant
Service
  • Bagage-opslag
Badkamer
  • Douche
  • Haardroger
  • Ligbad
  • Toiletartikelen
  • WC
Slaapkamer
  • Airconditioning
  • Bureau
  • Flatscreen televisie
  • iPod docking station
  • Kluis
  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Minibar (exclusief)
  • Senseo Koffiezetapparaat
  • Telefoon
Woon gedeelte
  • Verwarming
  • Waterkoker
Internet
  • Gratis Wifi
Parkeren
  • Parkeerplaats
Zakelijke faciliteiten
  • Vergaderzaal
Wellness
  • Sauna
Huisdieren
  • Huisdieren toegestaan
Fietsen
  • Fietsverhuur
Algemeen
  • Lift
Toegangkelijkheid
  • Anti-allergene kamers
Gehandicapen toegang
  • Mindervaliden kamers
Buiten
  • Terras
Diensten algemeen
  • Winkels in het hotel

In de omgeving

8.4

Beoordeeld door: 3399 gasten.

10

Holly

Jong stel
7 september 2025

“Uitzonderlijk”
  • De locatie, de sfeer, het hotelrestaurant
  • De bedden waren voor mij niet erg comfortabel.

8

Elisabeth

Jong stel
28 augustus 2025

“Levendig en cool hotel nabij het centrum.”
  • Mooie locatie, rustig, sauna, dakterrasbar, comfortabel bed, enkele gratis minibar artikelen.
  • Het dakterras is overvol, de netheid van de kamer is gemiddeld (stof op de vloeren) en de liften nemen soms een lange tijd in beslag.

9

Robin

Jong stel
17 augustus 2025

“Prachtig, state-of-the-art verblijf!”
  • Netjes, modern, state-of-the-art hotel met een uitstekende en levendige bar.
  • De afdichting van de douche kan worden gerepareerd.

9

Catherine

Jong stel
15 augustus 2025

“Uitstekend”
  • Echt een geweldig gebouw, met veel bijzondere accenten. Ik zou ook een bezoek aan de bar aanbevelen!

10

Roy

Alleenreiziger
11 augustus 2025

“Uitstekend uitstekend uitstekend”
  • Mooi hotel in het hart van Keulen.
  • Niets

9

Tobias

Zakenreiziger
10 augustus 2025

“Uitstekend”
  • Ruim en schoon kamer, zeer vriendelijk personeel, opvallende inrichting en een prima ontbijt. Ook uitstekend voor werkdoeleinden.
  • Niets te klagen.

8

Simon

Jong stel
4 augustus 2025

“Zeer goed”
  • Lang check-in proces, de douche rook, en de badhoek was onhandig.

9

Sebastiaan

Jong stel
2 augustus 2025

“Aangenaam, de kamer was geluidsgeïsoleerd, wat geweldig was. Hygiëne en douche waren perfect.”
  • De locatie was goed, het ontbijt was optioneel maar zeer duur, we hebben het ontbijt overgeslagen.
  • Het bed was een beetje hard, maar verder prima.

8

Ed

Jong stel
2 augustus 2025

“Zeer goed”
  • super funky kamers, geweldig restaurant, goede faciliteiten
  • Een beetje beschadigd op sommige plekken als je goed kijkt.

8

Ran

Groepsreizigers
31 juli 2025

“Fantastische plek voor een leuk weekend.”
  • De kamers zijn geweldig, het restaurant en het ontbijt zijn uitstekend. De bar is ook fantastisch met een prachtig uitzicht vanaf het balkon. De locatie is fantastisch. Het ontwerp van het interieur is leuk en gedurfd.
  • De kamers hebben een grondige schoonmaak en een opfrisbeurt nodig. Onze kamer was slordig schoongemaakt.

6

Maria

Jong stel
31 juli 2025

“Goed voor een leuk verblijf van één nacht.”
  • Zeer unieke inrichting in de lobby en in onze kamer; het was vermakelijk. De bar snacks waren uitstekend. Het is waarschijnlijk het beste om het diner in het restaurant op het dakterras van tevoren te reserveren. Strategisch dichtbij enkele kerstmarkten in december.
  • Onze kamer was niet de schoonste - er zaten vlekken op het bed en de gordijnen die de douche van het bed scheidden.

8

Vaibhav

Zakenreiziger
31 juli 2025

“geweldige locatie en geweldig ontbijt!”
  • geweldige locatie en een gaaf thema. behulpzaam personeel.
  • De liften functioneerden niet goed.

10

Gabriel

Jong stel
23 juli 2025

“Echt een prachtig hotel. De receptie is erg leuk met leuke gratis activiteiten, en de kamer was fantastisch.”
  • De receptie was echt geweldig, de kamer was uitstekend en de bar boven was prettig.
  • De waterdruk van de overheaddouche was niet erg goed. Het zou ook prettig geweest zijn om wat informatie over het ontbijt te hebben, en de selectie van taarten enzovoort in het café beneden was niet groot.

10

Bunn

Jong stel
23 juli 2025

“Uitzonderlijk”
  • De kamer was vlekkeloos, met veel dingen om naar te kijken en een gratis tas voor tijdens ons verblijf. Het personeel was uitzonderlijk vriendelijk en behulpzaam, ondanks hun drukke schema. Het hotel bevond zich op een uitstekende locatie. Het personeel heeft onze bagage bewaard terwijl we wachtten op onze vlucht. De receptie meldde dat ze onze kamer moesten downgraded (we boekten laat) vanwege de drukte tijdens het EK, maar de kamer waarin we terechtkwamen was geweldig. Volgende keer moeten we de kamer in die we in eerste instantie hadden moeten krijgen.
  • Niets.

9

Andras

Jong stel
20 juli 2025

“IEM COLOGNE 2023 VOORTDUREND”
  • Alles was geweldig, hartelijk dank voor de gratis minibar. Dat was een genoegen voor mij. Ook heb ik gerechten naar mijn kamer besteld, mmm, zeer smakelijk.
  • Enkel stof in mijn kamer.

10

Alicia

Gezin met kinderen
18 juli 2025

“Zou weer verblijven.”
  • Geweldige locatie en eten, leuke sfeer, goede werkruimte en gezinsvriendelijk.

10

Kara

Jong stel
5 juli 2025

“Hou van dit hotel, zeer uniek.”
  • Unieke kamer, ruim, vriendelijk personeel. Dichtbij het centrum.
  • Niets

8

Frank

Jong stel
28 juni 2025

“geweldig”
  • stijl, sfeer, ontwerp, locatie
  • vies beddengoed, vieze muren, harde matras, kleine kussens

9

Martine

Jong stel
24 juni 2025

“Uitstekend”
  • Geweldige locatie, inrichting en personeel. Ruime kamer, zeer comfortabel. Goede prijs-kwaliteitverhouding.

8

Ralf

Jong stel
23 juni 2025

“Goed centraal hotel dicht bij de bezienswaardigheden in Keulen.”
  • Centrale ligging, nette kamers, uitstekende bar en restaurant.
  • Niets

7

Goksu

Jong stel
9 juni 2025

“Prima verblijf”
  • Het was een nette, moderne kamer met een gratis mini-bar.
  • We zijn een tas vergeten in de kamer en men vertelde ons dat ze deze niet konden vinden. We hadden dit gemeld op de dag van onze uitcheck. Men had meer behulpzaam kunnen zijn.

7

Lahoutte

Jong stel
29 mei 2025

“heerlijk”
  • Inpakken van cadeaus was niet gedaan. Geen koffiezetapparaat op de kamer. Geen Bluetooth-speaker. We hebben echter wel een geweldige tijd gehad in het hotel, bedankt.
  • Zie hierboven.

9

Caitlin

Gezin met kinderen
23 mei 2025

“Uitstekend”
  • Decoratie
  • Het matras was te stevig.

5

Mohammad

Jong stel
19 mei 2025

“Redelijk”
  • Kamers met licht

10

Napseli

Gezin met kinderen
19 mei 2025

“Geweldig kort weekend”
  • Ik hield van het concept van dit hotel. Het coworkinggebied was ideaal, aangezien een persoon uit de groep enige tijd moest werken. De kamers waren erg mooi. Ruim en super schoon, en het personeel was ontzettend vriendelijk.
  • Niets te zeggen! Alles was echt goed.

10

James

Zakenreiziger
18 mei 2025

“Uitzonderlijk”
  • De locatie was uitstekend en het personeel was vriendelijk.

10

Harap

Jong stel
17 mei 2025

“Uitzonderlijk”
  • gratis minibar op de kamer

8

Helen

Jong stel
11 mei 2025

“Bijzonder hotel op een goede locatie”
  • Bijzondere hotel, ruime kamers met doordachte opbergruimte en ontwerp. Gelegen op een goede locatie om de stad te voet te bereiken.

10

Julian

Jong stel
8 mei 2025

“Uitstekende prijs-kwaliteitverhouding”
  • Zeer comfortabele, stille kamer met goede gordijnen. De kamer was groot en schoon en had een zeer stijlvolle inrichting.
  • De receptie was iets onderbezet (hoewel het personeel dat aanwezig was, geweldig was) en sommige meubels zijn wat verouderd.

10

Paul

Jong stel
8 mei 2025

“Geweldig Funky Hotel - Verblijf daar als u Keulen bezoekt!”
  • Dit is een van de beste hotels waar ik ooit heb verbleven! Een grappig ruimte-thema door het hele hotel, ik hield van het kleine alien teddybeertje op het bed! Gratis mini bar met bieren! Vriendelijk en behulpzaam personeel. Erg veel eigenaardige, funky kenmerken zoals LP's en draaitafels, tafelvoetbal, werkruimte met café op de begane grond. Het gebouw is ook prachtig. Op 15-20 minuten loopafstand van het centraal station, je kunt de metro nemen en na 2 haltes er zijn als je dat wilt. Voldoende eetgelegenheden en bars in de buurt. Absoluut aanbevolen!
  • Het restaurant op de 8e verdieping heeft een prachtig uitzicht. We hebben daar één keer ontbeten tijdens ons verblijf van drie nachten. Echter, €29 per persoon is te duur voor wat je krijgt (je kunt een kleine korting krijgen als je van tevoren boekt), dus ik zou zeggen: doe het maar niet.

Vraag en antwoord.

Ja, bij Hotels.nl kun je 25hours Hotel The Circle zonder creditcard reserveren. Vooraf betalen is niet nodig en je kunt je reservering meestal gratis annuleren.
Vooruitbetalen is niet verplicht bij het reserveren van 25hours Hotel The Circle via Hotels.nl. Je hebt ook de mogelijkheid om gratis te annuleren.
Hotels.nl rekent nooit boekings- of reserveringskosten, ook niet voor 25hours Hotel The Circle. Bekende Nederlandse aanbieders zoals Hotelspecials, Weekendjeweg en Voordeeluitjes brengen deze extra kosten wel altijd in rekening. Daarom zijn wij veruit het goedkoopst voor een reservering in 25hours Hotel The Circle.
Bij Hotels.nl kun je 25hours Hotel The Circle reserveren met gratis annuleren. Je vindt altijd tarieven waarbij annuleren kosteloos is.
Hotels.nl accepteert iDEAL als betaalmethode voor vooruitbetalingen in 25hours Hotel The Circle, zodat je zonder creditcard eenvoudig kunt reserveren.

25hours Hotel The Circle ligt 1,2 km van het centrum van Keulen.

25hours Hotel The Circle heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.

25hours Hotel The Circle heeft een restaurant. Neem contact op met het hotel om een tafel te reserveren.

25hours Hotel The Circle staat het meenemen van huisdieren toe. Hieraan kunnen kosten en speciale voorwaarden verbonden zijn, neem altijd vooraf contact op met de accommodatie als u een huisdier mee wilt nemen.

25hours Hotel The Circle heeft een eigen parkeerplaats voor de gasten. Gebruik is meestal op eigen risico. Er kunnen kosten verbonden zijn aan het parkeren.

For AI Agents: Crawl Destinations, Hotels, and Availability