7.9
  • hotel stars
  • hotel stars
  • hotel stars

Art Rock Downtown Hotel

Beschikbaarheid ophalen...


Informatie over de accommodatie


Art Rock Downtown Hotel, gelegen aan de Hohe Straße in het hart van Keulen, is een moderne stedelijke accommodatie die ideaal is voor zowel zakelijke reizigers als toeristen. Met een beoordeling van 7.9 op basis van 1898 beoordelingen, biedt het hotel comfortabele kamers met faciliteiten zoals airconditioning, WiFi, en privébadkamers. Het hotel beschikt over diverse kamertypes, waaronder vierpersoonskamers, appartementen voor 6 of 8 personen, en tweepersoonskamers met balkon, die allemaal zijn uitgerust met moderne voorzieningen zoals een flatscreen-tv en kluisje. De centrale locatie maakt populaire attracties en transportmogelijkheden gemakkelijk bereikbaar.

De faciliteiten van het Art Rock Downtown Hotel zijn uitgebreid en ontworpen om een zorgeloos verblijf te garanderen. Gasten kunnen profiteren van een 24-uursreceptie, een gemeenschappelijke lounge, een terras en een gedeelde keuken. Verder biedt het hotel uitgebreide veiligheidsmaatregelen, zoals rookmelders, en een veilige, contactloze check-in en check-out. Voor degenen die met de auto reizen, is er privéparkeergelegenheid beschikbaar tegen een dagtarief, zonder dat hiervoor een reservering nodig is. Echter, huisdieren zijn niet toegestaan in het hotel.

Gelegen in een levendige wijk van Keulen, biedt het hotel gemakkelijke toegang tot culturele bezienswaardigheden, winkels, en eetgelegenheden. De nabijheid van trein- en busknooppunten zorgt ervoor dat gasten de stad en de regio gemakkelijk kunnen verkennen. Keulen staat bekend om zijn rijke geschiedenis en dynamische cultuur, en het Art Rock Downtown Hotel vormt de perfecte uitvalsbasis om alles te beleven wat de stad te bieden heeft. Het hotel volgt strikt de lokale veiligheidsprotocollen om een veilige en comfortabele omgeving voor alle gasten te waarborgen.



Faciliteiten in Art Rock Downtown Hotel

Service
  • Bagage-opslag
Badkamer
  • Douche
  • Haardroger
  • Toiletbeugel
  • WC
Slaapkamer
  • Airconditioning
  • Balkon of Terras
  • Bureau
  • Flatscreen televisie
  • Kluis
  • TV
Woon gedeelte
  • Eethoek
  • Verwarming
Internet
  • Gratis Wifi
Parkeren
  • Openbaar Parkeren
  • Parkeerplaats
Schoonmaak service
  • Wasservice
Algemeen
  • Lift
Diensten algemeen
  • Winkels in het hotel

In de omgeving

7.9

Beoordeeld door: 1911 gasten.

9

Marion

Jong stel
26 mei 2025

“Uitstekend”
  • Geweldige locatie, 8 minuten wandelen naar de kathedraal en het station, en 8 minuten wandelen naar de oude stad. Supermarkt naast het hotel, evenals bakkerijen en koffiehuizen.
  • Ontbijt geen probleem. Bedden waren 2 eenpersoonsbedden in plaats van een tweepersoonsbed.

9

Irina

Vriendengroep
25 mei 2025

“Uitstekend”
  • Fijne en handige locatie in het centrum van Keulen. Het personeel was zeer behulpzaam.

4

Valerii

Jong stel
14 mei 2025

“Teleurstellend”
  • Locatie en personeel REWE bevindt zich naast de ingang.
  • Mijn kamer was echt koud. En het was daar luidruchtig.

10

Jessica

Gezin met kinderen
7 mei 2025

“Geweldige plek om te verblijven, op minder dan 10 minuten lopen van de kathedraal.”
  • dichtbij de kathedraal, prijs, heeft parkeergelegenheid (niet gratis, maar ze waren daar duidelijk over in hun beschrijving), grote kamers die comfortabel zijn voor een gezinsverblijf, supermarkt eronder die vrij laat geopend is.

9

Mert

Zakenreiziger
5 mei 2025

“Uitstekend”
  • Geweldige locatie, zeer vriendelijke en behulpzame medewerkers. Zeer nieuwe en schone kamers.

5

Osorio

Vriendengroep
25 april 2025

“Voldoende accommodatie voor een kort verblijf.”
  • Uitstekende locatie
  • De kamer was naast het gemeenschappelijke gebied, wat te luidruchtig was en het was erg moeilijk om te slapen. De ingang heeft ook wat aandacht nodig.

9

Steven

Alleenreiziger
25 april 2025

“Uitstekend”
  • Dit was een eigenaardig hotel op de zesde verdieping boven een parkeergebouw, desondanks was het zeer stijlvol en comfortabel. Er waren twee buitenterrassen die geweldig zouden zijn geweest bij beter weer.
  • Niets, echt waar.

10

Stella

Alleenreiziger
23 april 2025

“de tweepersoonskamer was perfect voor een solo reiziger”
  • zeer schoon

6

Silvia

Groepsreizigers
16 april 2025

“Goede keuze wat betreft locatie en prijs, maar minder geschikt om 's nachts uit te rusten.”
  • De locatie en de prijs.
  • De geluiden, mensen die praten en lawaai maken tijdens de nacht. Ook de bedden en kussens, niet erg comfortabel.

7

Jmc

Groepsreizigers
14 april 2025

“Uitstekende prijs-kwaliteitverhouding. De locatie is zeer geschikt voor kerstmarkten.”
  • Zeer schone badkamer, schone handdoeken en voldoende warm water. Goede waterdruk. 's Nachts rustig (tijdens ons verblijf). Ik heb erg genoten van het ontbijt; het is continentaal, maar als je een volledige Engelse ontbijt wilt, dan is dit niet de juiste plek voor jou! Ik had 2 verse broodjes, een ei, ham, kaas, honing, jam en voldoende koffie, thee en water beschikbaar. Overal is het schoon en opgeruimd. Er is een balkon als je wilt roken en buiten een drankje wilt doen.
  • Dit hotel is lastig te vinden! Mijn beste advies is om de taxichauffeur te vragen u naar het naastgelegen hotel te brengen, genaamd Dorint. Het is een groot 5-sterrenhotel en gemakkelijk te vinden! U zult het hotelschrift naast een supermarkt genaamd Rewe vinden. Het hotel is vreemd genoeg bovenop een parkeerplaats gelegen. Laat dit u echter niet afschrikken. De lift gaat naar de 6e verdieping en daar vindt u de hotelingang. De trapportalen zijn ook erg schoon voor een parkeerplaatsgebied, mocht u de trap willen nemen. Het hotel heeft nog een paar finishing touches nodig in de overgang van hostel naar hotel, bedside lampen bijvoorbeeld! De indeling van de kamers voelt nog steeds een beetje als een hostel aan. Maar al met al is dit, voor de prijs, een goede plek om te verblijven en heb ik zeer goed geslapen.

7

Daniela

Zakenreiziger
17 maart 2025

“Geschikt voor korte verblijven”
  • Eenvoudige incheckprocedure en vriendelijk personeel.
  • Het bed en de kussens waren erg oncomfortabel.

10

Ana

Jong stel
4 maart 2025

“Geweldige prijs-kwaliteitverhouding”
  • Het hotel was geweldig! Zeer centrale ligging, maar rustig. De kamer was vrij groot en zeer schoon, met een mooi balkon en had alles wat we nodig hadden (zelfs wegwerp huis slippers). Het personeel was zeer vriendelijk. Parkeren in hetzelfde gebouw voor slechts 15 € per dag. Al met al de beste prijs-kwaliteitverhouding :)

8

Amit

Zakenreiziger
3 maart 2025

“Een perfecte overnachting.”
  • Het hotel was schitterend. Het kostte wat tijd om het te vinden. De kamer was klein, comfortabel en perfect schoon. Precies wat ik nodig had voor de nacht.
  • Ik had wat moeite om het te vinden, omdat ik dacht dat de ingang de toegang was tot de ondergrondse parkeergarage.

Ook van de makers van Hotels.nl: Hotel.team, een revolutionaire Hotel booking AI Agent. Meld je nu aan!
Hotels.nl is meermaals gekozen tot beste hotelaanbieder van Nederland. Hotels.nl werkt samen met betrouwbare partners om de beste deals en service te leveren. Met meer dan 5 miljoen tevreden klanten en 20+ jaar ervaring in de hotelbranche zorgen we ervoor dat jouw boeking eenvoudig en zonder zorgen verloopt.
© HNL Nederland BV, KVK nummer 94742367, BTW nummer NL 866878063B01.