HOPPER Hotel St. Josef
Cologne
Beschikbaarheid ophalen...
Informatie over de accommodatie
HOPPER Hotel St. Josef is gevestigd in een voormalig kapel in het zuidelijke deel van Keulen. Het hotel biedt een unieke verblijfservaring met een combinatie van historische charme en moderne voorzieningen. Het ligt op korte afstand van de Rijn, de historische binnenstad en de drukke winkelstraat Severinstraße. De stijlvolle kamers zijn voorzien van massief eikenhouten vloeren, notenhouten meubels en luxe badkamers van natuursteen. Moderne gemakken zoals flatscreen-tv's en kluisjes zijn inbegrepen voor een comfortabel verblijf.
Het hotel biedt uitstekende gemakzuchtige toegang tot het openbaar vervoer, met verschillende metrostations op loopafstand. Dit maakt het eenvoudig voor gasten om de stad Keulen te verkennen, met inbegrip van populaire bezienswaardigheden zoals het chocolademuseum en de Rheinauhafen. Belangrijke locaties zoals het centraal station, de beroemde Dom, de beursgebouwen en de luchthaven zijn ook goed bereikbaar vanuit HOPPER Hotel St. Josef. De ligging van het hotel biedt zowel toeristen als zakenreizigers een strategische uitvalsbasis in de stad.
Het HOPPER Hotel St. Josef herbergt uitgebreide faciliteiten om in verschillende behoeften van gasten te voorzien. Zo is er gratis WiFi in alle ruimtes, een fitnesscentrum, een sauna en geluiddichte kamers. Andere voorzieningen zijn onder andere een 24-uursreceptie, een terras en een tuin, evenals diensten zoals wasserij, strijkservice en vergaderfaciliteiten. Er worden specifieke protocollen gevolgd voor de veiligheid van de gasten, inclusief fysieke afstandsregels en handdesinfectiemiddelen in kamers en op strategische locaties. Hoewel er geen parkeermogelijkheden zijn, zijn huisdieren welkom tegen eventuele extra kosten.
Faciliteiten in HOPPER Hotel St. Josef
Eten en drinken
- Bar
- Lunchpakket
Badkamer
- Douche
- Haardroger
- WC
Slaapkamer
- Bureau
- Flatscreen televisie
- Kluis
- Koffie- en theefaciliteiten
- Minibar (exclusief)
- Strijkvoorzieningen
- TV
Woon gedeelte
- Kabeltelevisie
- Strijkijzer
- Verwarming
- Waterkoker
Internet
- Gratis Wifi
Schoonmaak service
- Wasservice
Zakelijke faciliteiten
- Vergaderzaal
Wellness
- Fitnessruimte
- Sauna
Huisdieren
- Huisdieren toegestaan
Algemeen
- Lift
Toegangkelijkheid
- Anti-allergene kamers
Roken
- Rokersruimte
Buiten
- Terras
- Tuin
Diensten algemeen
- Winkels in het hotel
In de omgeving
8.3
Beoordeeld door: 1985 gasten.
10
CotterJong stel
20 april 2025
- Het personeel was zeer vriendelijk en het hotel was indrukwekkend.
- niets
9
SilkeAlleenreiziger
15 april 2025
- Geweldige interieurarchitectuur
9
JoanJong stel
4 april 2025
- Prachtig schoon hotel, een voormalige kerk, comfortabele kamer, compact, maar met alles wat u nodig heeft. Fijn ontbijt, goede locatie, een aangename wandeling van 20 minuten langs de rivier brengt u naar de Oude Stad.
- Bar gebied, een beetje klein.
8
Turner-laingAlleenreiziger
28 maart 2025
- De kamer was zeer goed ingericht met uitstekende strijkplank, föhn enzovoort. Vraag om een kamer aan de achterkant met uitzicht op de magnifieke kastanjebomen.
- Er was erg weinig ruimte om comfortabel te zitten die niet in uw kamer was.
5
RichardJong stel
14 maart 2025
- Prachtig oud gebouw met prachtige glas-in-loodramen in de ontbijtkapel. De bar en de receptie waren uitnodigend en hadden mooie hoge plafonds. Het is prettig om een deur naar de buitentuin te hebben; het is zich prettig te kunnen voorstellen in warmer weer.
- Geen WiFi in onze kamer (we hadden dit moeten melden), de kamer was ofwel erg heet of koud, omdat er maar één radiator was en de gordijnen eroverheen hingen, waardoor alle warmte naar het grote raam ging. De douchecabine had geen deur, waardoor het water overal kwam; we hadden twee handdoeken op de vloer nodig - de meest ridiculed layout die ik ooit in een hotel heb gezien. Het hotel profileert zich als een luxe hotel, maar de kamer was vrij basic voor de prijs; ik heb veel betere waarde boutique vakanties in Duitsland gehad. Ontbijt was acceptabel, maar niet zo'n breed scala als vergelijkbare hotels. De opties voor het warme ontbijt waren beperkt en de pannenkoeken waren koud.
10
JenniferAlleenreiziger
8 maart 2025
- Geweldige locatie dichtbij enkele nette bars. Ik reisde met een fiets, dus hebben ze deze in hun tuin veilig opgeborgen.
10
EkaterinaAlleenreiziger
8 maart 2025
- De kamer was fantastisch! Alles is zo slim gedaan. Ik heb er slechts een paar uur verbleven, maar ik was onder de indruk dat de kamer werkelijk alles bevat.
6
ChristianJong stel
28 februari 2025
- Het gebouw is mooi.
- De kamer was alleen voorbereid voor één persoon, ondanks dat het een tweepersoonskamer was, en ik had twee personen aangegeven in mijn reservering. Er was maar 1 handdoek, 1 kussen, enzovoort.