Hostel die Wohngemeinschaft
Cologne
Aanbiedingen doorzoeken
Informatie over de accommodatie
Hostel die Wohngemeinschaft is gevestigd in de levendige Belgische Wijk van Keulen, op een centrale locatie die ideaal is voor gasten die willen genieten van het culturele en nachtleven. Met een beoordeling van 9,0 op basis van 3106 recensies, staat de accommodatie bekend om haar unieke designinterieurs en individuele themakamers, variërend van dubbel- tot slaapzalen in een 8-bed kamer. De kamers zijn voorzien van gratis WiFi en parketvloeren, met gedeelde badkamerfaciliteiten op de gang. Het hostel biedt ook een scala aan voorzieningen zoals een gemeenschappelijke lounge in de klassieke jaren 50 stijl en een spellenkamer, wat bijdraagt aan een sociale en uitnodigende sfeer.
Een van de hoogtepunten van Hostel die Wohngemeinschaft is het levendige café dat overdag heerlijke snacks en gebak serveert, en ‘s avonds verandert in een populaire bar met live dj’s en avondevenementen. Daarnaast organiseert het hostel culturele evenementen in het eigen theater, waardoor gasten kunnen genieten van een veelzijdig entertainmentaanbod. Hoewel er geen parkeergelegenheid is en huisdieren niet zijn toegestaan, verwelkomt het hostel kinderen van alle leeftijden, met gratis verblijf voor jongere kinderen onder bepaalde voorwaarden.
Het hostel handhaaft strikte veiligheids- en hygiënemaatregelen, waaronder contactloze incheck- en uitcheckprocedures, en er zijn fysieke afstandsregels in de eetruimtes. Gasten kunnen ook gebruikmaken van faciliteiten zoals kluisjes, bagage-opslag en een tourdesk voor lokale bezienswaardigheden. Met een focus op comfort en veiligheid, zorgt Hostel die Wohngemeinschaft voor een aangenaam verblijf in een dynamische stad, ondersteund door uitgebreide services die voldoen aan de hoogste reinigingsnormen.
Faciliteiten in Hostel die Wohngemeinschaft
Eten en drinken
- Bar
- Dieetwensen op aanvraag
Service
- Bagage-opslag
Badkamer
- Haardroger
Woon gedeelte
- Verwarming
Internet
- Gratis Wifi
Zakelijke faciliteiten
- Vergaderzaal
Algemeen
- Lift
In de omgeving
9.0
Beoordeeld door: 3161 gasten.
8
VladJong stel
15 augustus 2025
- Prachtig ingericht kamer in een levendige (studenten) wijk van de stad. Het personeel was vriendelijk, de kamer was groot en de gedeelde douche was schoon en had warm water.
- Een beetje luidruchtig in de avonden, aangezien er op de begane grond een bar is die vaak drukbezocht is.
9
NicholasVriendengroep
12 augustus 2025
- Trendy hostel met vriendelijk personeel, super schone kamers en toiletten. De bedden zijn groot, comfortabel en enigszins afgelegen met een privacygordijn. Ik vond de themakamers leuk; het deed me weer de beleving van een kind geven met een raceautobed. Supermarkt om de hoek en volop bars en restaurants in de omliggende straten.
- Een beetje ver van het centrale treinstation met bagage en het was uitdagend om er met het openbaar vervoer te komen, aanbevelen is een taxi of ritdeelservice. We gingen in de late namiddag naar de bar en ze serveerden ons geen tapbier of cocktails, wat vreemd leek. Later in de avond aangekomen en geen problemen met het bestellen van drankjes.
7
FernandaAlleenreiziger
12 augustus 2025
- De locatie en omgeving waren perfect. Het personeel was uiterst vriendelijk en zorgzaam. De kamer is schattig en over het algemeen is de organisatie behoorlijk goed.
- De badkamers waren erg geurig en konden vaker schoongemaakt worden. Het douchegebied was vooral altijd nat; een badmat zou het probleem kunnen verhelpen. Het toiletgebied functioneerde niet goed en er waren slechts 2 damescabines voor de gehele verdieping. Het bedgebied had ook vuile sigaretten en haren overal. Dit was niet prettig voor mij.
8
MalgorzataAlleenreiziger
12 augustus 2025
- Ik vond de locatie erg goed, het is een zeer trendy wijk. Daarnaast vond ik de inrichting leuk, met een beetje privacy in het stapelbed dankzij de gordijnen. Het merendeel van de hostel was vlekkeloos schoon, met uitzondering van één aspect dat ik hieronder zal noemen. De badkamers waren mooi ingecheckt, ruim, schoon en uitgerust met goed werkende douches en föhns. De bedden hadden een zeer genereuze maat! Het personeel deed een briljante job en verdient echt lof! De meid die mij incheckte en een andere meid die uitcheckte waren uiterst behulpzaam, beleefd en gaven alle benodigde informatie. Gratis handdoeken, gratis koffie, water en thee in de eetruimte worden ook zeer gewaardeerd! Over het algemeen was het een zeer goede hostel die ik aanbeveel!
- Ik kon de vreselijke geur (zeer sterk!) binnen de slaapzaal (8 bedden) en in de gang die naar die slaapzaal leidde, nauwelijks verdragen. Ik sliep bijna niet door die afschuwelijke geur en ik hoop dat het een kwestie was van een paar ramen openzetten en enige frisse lucht binnenlaten. De rest van de herberg was in orde, leek fris en vertoonde geen enkel teken van die slechte geur.
9
MikaylaVriendengroep
10 augustus 2025
- Zeer goede prijs-kwaliteitverhouding voor een verblijf van 2 nachten. Ik verbleef in een alleen-vrouwen slaapzaal en het was aangenaam en comfortabel.
- De locatie was een beetje ver van het centrum van Keulen.
8
PaulGezin met kinderen
8 augustus 2025
- Zeer schoon
- Gedeelde badkamer, maar deze waren zeer schoon.
10
MariusGroepsreizigers
8 augustus 2025
- Het personeel was super vriendelijk en behulpzaam. Alles was zeer schoon en comfortabel en de buurt is geweldig.
9
JosephAlleenreiziger
7 augustus 2025
- Zeer vriendelijk personeel Geweldig concept en locatie
- Niets - alles geweldig
9
CatAlleenreiziger
6 augustus 2025
- Het personeel was echt vriendelijk en behulpzaam, en raadde geweldige plekken aan om te eten en te bezoeken, evenals handige vervoertips. (Habibi had heerlijke falafel, bedankt Margarita!) De slaapzaal in de balzaal was prachtig, de bedden waren groot en comfortabel met een eigen gordijn voor privacy, en het was geweldig om een grote locker tot je beschikking te hebben. Alle gemeenschappelijke ruimtes waren zeer schoon en opgeruimd, en het was een leuke bonus om een koffiemachine en thee op elk moment beschikbaar te hebben. Het was fijn om keukenfaciliteiten en koelkasten voor eigen voedsel/dranken te hebben. Gelegen in de mooie Belgische wijk, met onafhankelijke winkels, cafés en bars. Alles was gemakkelijk te voet of met de tram bereikbaar.
- De locatie aan een drukke weg betekende dat het luidruchtig was door de auto's, de tram en de bar beneden.
8
DesislavaAlleenreiziger
2 augustus 2025
- Voor een hostel moet ik zeggen dat de bedden extreem ruim en comfortabel waren. Er waren precies genoeg kamers/mensen op het moment van mijn reis, waardoor de gedeelde badkamer helemaal niet druk aanvoelde. Er was altijd een beschikbare badkamer wanneer ik er één nodig had. De waterkoker en koffiemachine die beschikbaar waren voor gasten in de gemeenschappelijke ruimte was ook een mooie toevoeging. Aangezien de badkamers zich buiten de slaapzalen bevonden, was er, afgezien van mensen die in en uit gingen om te slapen, niet zoveel geluid als ik in andere hostels heb ervaren. Over het algemeen een geweldig hostel, ik zou het zeker aan andere reizigers aanbevelen.
- Geen probleem voor mij, maar het is het vermelden waard. Ik arriveerde om 14:50 en vroeg om in te checken (inchecken was om 15:00). Ik deed dit en kreeg een sleutel, maar mijn kamer was nog niet klaar en mij werd verteld dat ik ongeveer 30 minuten moest wachten. Het toeval wilde dat ik een afspraak had en de accommodatie snel moest verlaten, wat me een beetje onder druk zette. De medewerkers waren echter zeer behulpzaam en staat me toe om de douches te gebruiken, en toen ik klaar was, was de kamer gereed. Het was een beetje een stressvolle middag voor mij, maar alles kwam goed en het personeel deed hun best om te helpen. Ze boden zelfs aan om mijn rugzak achter hun balie te bewaren.
8
EmmanuelGroepsreizigers
28 juli 2025
- De kamer was zeer groot en warm. De inrichting van elke kamer is stijlvol. De hostel had toegang tot een koelkast om voedsel en dranken op te slaan en om jezelf te voorzien.
- Alles goed.
9
JiayiAlleenreiziger
27 juli 2025
- De bedden zijn schoon en groot, waardoor het bijna aanvoelt als een aparte kamer wanneer u de gordijnen sluit. Het personeel is erg vriendelijk en attent. Er zijn in principe alle soorten faciliteiten die u nodig zou hebben tijdens een reis.
- Niets eigenlijk. Behalve dat ik geen geld heb voor een eenpersoonskamer. Grapje.
10
BrianAlleenreiziger
17 juli 2025
- Geweldige waarde en vriendelijke staf. Bedankt, Lenka. De bedden zijn zeer comfortabel en de bar beneden is gezellig en vriendelijk.
10
PadraigAlleenreiziger
10 juli 2025
- Waarschijnlijk een van de beste hostels waar ik ooit heb verbleven. Schoon, goede comfort in de bedden, goede airco in de kamer zodat het niet benauwd is zoals bij sommige.
9
BoraAlleenreiziger
17 juni 2025
- Geweldig personeel, geweldig ontbijt.
9
LilianaAlleenreiziger
11 juni 2025
- Ik was zeer tevreden over de decoratie van de kamer waarin ik verbleef. De hostel zelf was erg schattig en goed georganiseerd! Ik zou hier zeker weer verblijven! Het personeel was zeer behulpzaam en vriendelijk.
- Niet zo'n groot probleem, maar slechts als suggestie... Ik miste de toegang tot keukenpapier/toiletpapier in de douche/muiskamer van de dameskamer. Maar over het geheel genomen was de kamer erg schoon en georganiseerd!
6
AndrewAlleenreiziger
10 juni 2025
- goede waarde, ontspanningsruimte, kamer met opbergruimte onder het bed. Kamers zijn schoon en fris. Rustige omgeving.
9
AlanAlleenreiziger
9 juni 2025
- Locatie prima, korte tramrit naar het stadscentrum.
- De herentoiletten bevinden zich vreemd genoeg buiten de accommodatie, waardoor je je sleutel moet onthouden. Aangezien ik een bepaalde leeftijd heb en 's nachts naar het toilet moet, was dit een beetje vermoeiend.
9
JeanAlleenreiziger
6 juni 2025
- De kamers waren schoon en comfortabel, en de voorzieningen waren goed. De kamerinrichting was interessant. Al met al overtrof dit mijn verwachtingen en was het zeker de moeite waard!
- De badkamer (toiletten) voelde meer als een openbaar toilet dan als een hostelbadkamer door de wijze waarop deze was gebouwd. (Maar ik denk dat dat niet zo veel uitmaakt.)
10
SofiaAlleenreiziger
6 juni 2025
- Hostel met het grootste bed in een slaapzaal ooit! Het biedt alle benodigde faciliteiten voor een aangenaam verblijf. Het enige wat je nodig hebt, is een beetje geluk met je medebewoners, de rest - daar zorgt het personeel voor.
9
DavidGroepsreizigers
5 juni 2025
- Het personeel was geweldig en vriendelijk, de locatie was perfect voor ons, een gezellige sfeer en schone kamers, we hebben er veel van genoten.
- De bedden waren niet erg comfortabel en de lift werkte traag.
10
ThuAlleenreiziger
5 juni 2025
- Super schoon, de kamer is ongelooflijk mooi en goed uitgerust, en het bed is zeer ruim en comfortabel. Zowel de badkamer als het toilet zijn extreem schoon. Het bed heeft gordijnen, wat het zeer privé maakt. Mijn bed had bovendien individuele verwarming eronder. Het hotel is dicht bij veel eetgelegenheden. De belangrijkste tramhaltes liggen op ongeveer 600 - 800 meter van het hotel (loopafstand). Het personeel is ontzettend vriendelijk, van het schoonmaakpersoneel tot de receptiemedewerkers. 100 punten – absoluut de moeite waard. Ik zal zeker terugkomen, want waarom niet? Deze plek is zelfs beter dan veel hotels met privé-kamers waar ik heb verbleven. Ik raad iedereen aan om hier te verblijven.
- Het hoofdvenster in mijn kamer kon niet volledig sluiten, waardoor het een beetje luidruchtig was en er wat wind naar binnen kwam. Dit was echter geen groot probleem voor mij, aangezien ik verwarming onder de vloer had en de bedgordijnen behoorlijk goed sloten. Misschien kan het hotel overwegen het venster in de toekomst te repareren. Ik heb de indruk dat de kamer tijdens de zomer een beetje heet en benauwd kan worden. Het zou een goed idee kunnen zijn om van tevoren bij het hotel na te vragen of zij ventilatoren of andere koelingsoplossingen aanbieden tijdens de zomer.
10
SofíaVriendengroep
2 juni 2025
- Het was echt veel beter dan ik had verwacht. De kamer was schoon en ruim (vrouwelijke slaapkamer), en de bedden waren groot! Ik heb zo comfortabel geslapen. De douches waren ook goed, en de hele plek was schoon en aangenaam. Ook hebben ze een kleine eetruimte waar je gratis thee of koffie kunt nemen. Ik zou het zeker aanbevelen. Daarnaast was de bar in hetzelfde gebouw erg leuk! En je krijgt een kortingskaart van 10%.
9
PhucAlleenreiziger
28 mei 2025
- Groot bed, zeer schoon, comfortabeler dan veel slaapzalen die ik kende.
8
ElitsaZakenreiziger
27 mei 2025
- Het interieur is zeer mooi met de verschillende thema kamers, enzovoort. De locatie is perfect, op loopafstand van alles en met goede vervoersmogelijkheden. Aangename gemeenschap met de bar en het theater in hetzelfde gebouw.
7
MariaAlleenreiziger
24 mei 2025
- De kamer had een LEGO-ontwerp en was behoorlijk ruim voor 1 persoon. Het personeel is zeer welkom en vriendelijk. De woonkamer is erg prettig met gratis koffie, thee, water en bordspellen om te spelen. Er zijn veel restaurants in de omgeving. Vrijwel alles is op loopafstand, maar het is 30 minuten lopen van/naar het Centraal Station van Keulen.
- De prijs voor een eenpersoonskamer is te duur, vooral aangezien deze geen eigen badkamer heeft. U betaalt €80 voor een privé kamer met een gedeelde badkamer, wat helemaal niet goed is. De badkamer was niet goed schoon – de wastafel en douche hadden haren. Ik zou elders minder kunnen betalen en een privé kamer met een eigen badkamer kunnen krijgen. Tevens ligt het hotel niet dicht bij openbaar vervoer.
10
ConstanzaAlleenreiziger
19 mei 2025
- Ik heb nog nooit zo comfortabel geslapen in een hostel, ik heb de grote bedden geweldig gevonden!! Ook de capsules met gordijnen voor privacy zijn een pluspunt. Een goed uitgeruste keuken, veel koffie in de ochtend, bordspellen, goede douches en zeer vriendelijk personeel. Ik vond het fantastisch!!
- Het ligt niet in het stadscentrum, maar alles is desondanks op loopafstand.
8
KilianAlleenreiziger
15 mei 2025
- De stapelbedden bieden veel privacy voor een hostel dankzij de gordijnen.
- U moet langs de receptie en de ingang van de ontbijt-/woonkamer lopen om bij de toiletten te komen, wat 's ochtends vroeg niet ideaal is.
9
PamelaGezin met kinderen
10 mei 2025
- Het was redelijk voor de prijs.
- Het lawaai; je kon het raam niet open hebben staan omdat het zo luidruchtig was.
10
NikolinaJong stel
7 mei 2025
- We hadden een privékamer met gedeeld toilet. De faciliteiten waren zeer schoon, het personeel was vriendelijk en behulpzaam, en je had alles wat je nodig had. Geen vervelende verrassingen, alleen goede! Het is 25 minuten lopen naar de Kölner Dom, of sneller met het openbaar vervoer.
Vraag en antwoord.
Hostel die Wohngemeinschaft ligt 1,8 km van het centrum van Keulen.
Hostel die Wohngemeinschaft heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.