7.6
  • hotel stars
  • hotel stars
  • hotel stars

Hotel Gut Grossrotter Hof (ehem. Hotel Schmitte)

Adres:
Großrotterweg / Weißdornweg 33
Cologne

Aanbiedingen doorzoeken


Informatie over de accommodatie


Hotel Gut Grossrotter Hof, voorheen bekend als Hotel Schmitte, is gelegen in het zuiden van Keulen en biedt een gunstige locatie voor gasten die de stad willen verkennen. Het hotel ligt op korte afstand van het Volksgarten Park en het beroemde Chocolademuseum van Keulen, waardoor gasten gemakkelijke toegang hebben tot enkele van de meest populaire bezienswaardigheden van de stad. Bovendien is de bereikbaarheid van het hotel verder versterkt door de nabijheid van Dusseldorf International Airport, op slechts 46 kilometer afstand, wat het reizen naar en van de accommodatie probleemloos maakt.

Het hotel biedt moderne voorzieningen die zijn ontworpen om het verblijf van de gasten zo aangenaam mogelijk te maken. Gasten profiteren van gratis parkeergelegenheid op het terrein en kosteloos WiFi in de kamers, wat zorgt voor zowel gemak als connectiviteit tijdens hun verblijf. De diversiteit aan kamertypes, waaronder eenpersoons-, tweepersoonskamers en appartementen, biedt mogelijkheden voor zowel individuele reizigers als gezinnen. Faciliteiten zoals een restaurant, een tennisbaan en vergaderzalen spelen in op de verschillende behoeften van vakantiegangers en zakelijke gasten.

Hotel Gut Grossrotter Hof staat ook bekend om zijn klantgerichte beleid. Huisdieren zijn welkom op verzoek, en er zijn opties voor kindvriendelijke accommodaties met gratis verblijf voor kinderen tot 2 jaar bij gebruik van een kinderbedje. Aanvullende voorzieningen als rookvrije kamers, een wasdienst en een speciaal dieetmenu op verzoek verhogen het comfort en de veiligheid van de gasten. Het hotel volgt strikte hygiëne- en veiligheidsprotocollen, waaronder contactloos in- en uitchecken, om een veilige en zorgeloze omgeving te verzekeren voor al zijn bezoekers.



Faciliteiten in Hotel Gut Grossrotter Hof (ehem. Hotel Schmitte)

Eten en drinken
  • Dieetwensen op aanvraag
  • Restaurant
Badkamer
  • Douche
  • Haardroger
  • Toiletartikelen
  • WC
Slaapkamer
  • TV
Woon gedeelte
  • Verwarming
Internet
  • Gratis Wifi
Parkeren
  • Openbaar Parkeren
  • Parkeerplaats
Diensten receptie
  • Express check-in/check-out
Zakelijke faciliteiten
  • Vergaderzaal
Huisdieren
  • Huisdieren toegestaan
Activiteiten
  • Tennisbaan
Toegangkelijkheid
  • Anti-allergene kamers
Roken
  • Rokersruimte

In de omgeving

7.6

Beoordeeld door: 560 gasten.

6

Clara

Jong stel
11 juli 2025

“Prima voor een paar nachten.”
  • Goed ontbijt!
  • De kamer had kleine doodgebroken kakkerlakken op de vloer. De kamer rook een beetje vreemd en zuur, als passievrucht, maar later bleek dat de gebruikte desinfectiemiddel om de kamer schoon te maken die geur had. Er was geen minibar of koelkast in de kamer.

8

Guillaume

Groepsreizigers
7 juni 2025

“Zeer mooie plek om te verblijven, de kamers kunnen wat warm worden, maar zijn zeer schoon! Vermijd de bar in de avond.”
  • Het ontbijt was geweldig. Zeer vriendelijk personeel dat echt om uw behoeften geeft en aardige mensen zijn! Comfortabele bedden, mooie Italiaanse douche, voldoende ruimte om onze spullen op te bergen.
  • Ik wilde 's nachts wat cocktails drinken aan de bar, maar ik weet niet of de barman onervaren was, maar de drankjes waren verschrikkelijk en zeer duur voor wat we kregen.

8

Robert

Jong stel
15 mei 2025

“Uitstekend hotel voor een mini-vakantie naar Keulen.”
  • We waardeerden de nabijheid van het hotel tot de A4-autosnelweg. Het personeel was uiterst gastvrij en vriendelijk. Hoewel de kamer klein was, was deze zeer schoon en goed ingericht. De badkamerfaciliteiten waren van zeer goede kwaliteit, met dagelijkse accessoires binnen handbereik, zoals zeep, haardroger, tissues, enzovoort. De douche en het bed waren beiden uitzonderlijk. Als het raam open stond, was de A4-autosnelweg net hoorbaar, maar niet genoeg om ons 's nachts wakker te houden. Het eten in de bar/het restaurant was zeer goed. Als u op een woensdag komt, is hun specialiteit een aardappelpannenkoek. We waren er dol op.
  • Er viel niets op dat veranderd of verbeterd moest worden.

10

Paul

Alleenreiziger
17 april 2025

“Vredig en gastvrij”
  • Het personeel was super behulpzaam en vriendelijk.

9

David

Alleenreiziger
7 april 2025

“Een zeer comfortabele plek om te verblijven in een prachtige omgeving.”
  • Een zeer mooi hotel met goede voorzieningen.
  • Niets

8

Julien

Zakenreiziger
30 maart 2025

“Zeer goed”
  • Vriendelijk personeel. Restaurant en bar geopend tot de laatste klant. Goed ontbijt, gemakkelijke parkeermogelijkheden.
  • Alleen Duitse bieren aan de bar. Bed iets te klein als je langer bent dan 190 cm. (eenpersoonskamer)

2

Marica

Jong stel
22 maart 2025

“Slechtste verblijf ooit. Het hotel heeft een volledige renovatie nodig, nu we in 2024 leven en gelegen zijn in Duitsland.”
  • Het parkeergebied
  • Geen receptie gedurende de hele dag, geen lift (slechts trappen) om naar de kamers op de derde verdieping te komen met bagage. Een slecht ontbijt (dezelfde keuze de hele week). Oncomfortabele matrassen en kussens. Geen USB-stopcontacten. Geen airconditioning (niet ideaal voor een verblijf in de zomer). Te veel geluidsoverlast omdat het aan een snelweg ligt.

Vraag en antwoord.

Ja, bij Hotels.nl kun je Hotel Gut Grossrotter Hof (ehem. Hotel Schmitte) zonder creditcard reserveren. Vooraf betalen is niet nodig en je kunt je reservering meestal gratis annuleren.
Vooruitbetalen is niet verplicht bij het reserveren van Hotel Gut Grossrotter Hof (ehem. Hotel Schmitte) via Hotels.nl. Je hebt ook de mogelijkheid om gratis te annuleren.
Hotels.nl rekent nooit boekings- of reserveringskosten, ook niet voor Hotel Gut Grossrotter Hof (ehem. Hotel Schmitte). Bekende Nederlandse aanbieders zoals Hotelspecials, Weekendjeweg en Voordeeluitjes brengen deze extra kosten wel altijd in rekening. Daarom zijn wij veruit het goedkoopst voor een reservering in Hotel Gut Grossrotter Hof (ehem. Hotel Schmitte).
Bij Hotels.nl kun je Hotel Gut Grossrotter Hof (ehem. Hotel Schmitte) reserveren met gratis annuleren. Je vindt altijd tarieven waarbij annuleren kosteloos is.
Hotels.nl accepteert iDEAL als betaalmethode voor vooruitbetalingen in Hotel Gut Grossrotter Hof (ehem. Hotel Schmitte), zodat je zonder creditcard eenvoudig kunt reserveren.

Hotel Gut Grossrotter Hof (ehem. Hotel Schmitte) ligt 5,7 km van het centrum van Keulen.

Hotel Gut Grossrotter Hof (ehem. Hotel Schmitte) heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.

Hotel Gut Grossrotter Hof (ehem. Hotel Schmitte) heeft een restaurant. Neem contact op met het hotel om een tafel te reserveren.

Hotel Gut Grossrotter Hof (ehem. Hotel Schmitte) staat het meenemen van huisdieren toe. Hieraan kunnen kosten en speciale voorwaarden verbonden zijn, neem altijd vooraf contact op met de accommodatie als u een huisdier mee wilt nemen.

Hotel Gut Grossrotter Hof (ehem. Hotel Schmitte) heeft een eigen parkeerplaats voor de gasten. Gebruik is meestal op eigen risico. Er kunnen kosten verbonden zijn aan het parkeren.

For AI Agents: Crawl Destinations, Hotels, and Availability