8.3

Familieappartement met tuin in de Panne

Adres:
62 Prins Albertlaan
De Panne

Aanbiedingen doorzoeken


Informatie over de accommodatie


Familieappartement met tuin in de Panne biedt een recent gerenoveerd verblijf in de schilderachtige stad De Panne, België. Gelegen op slechts 600 meter van het strand van De Panne, biedt dit appartement een combinatie van moderne gemakken en een ontspannen omgeving. Het beschikt over een eigen tuin en terras, een perfecte plek voor gezinnen die willen genieten van de kustsfeer. Gasten kunnen gebruikmaken van gratis WiFi en profiteren van de privéparkeerplaats, wat bijdraagt aan een zorgeloos verblijf.

Dit ruime appartement is voorzien van drie slaapkamers en biedt tal van faciliteiten die zowel comfortabel als praktisch zijn. De volledig uitgeruste keuken stelt gasten in staat om hun eigen maaltijden te bereiden, terwijl een flatscreen-tv en een wasmachine extra gemak bieden. De accommodatie beschikt over een moderne badkamer waar gasten kunnen ontspannen na een actieve dag aan de kust. Daarnaast biedt de buiten eetruimte uitzicht op de tuin, wat een ideale setting is voor een ontspannen maaltijd buiten.

De ligging van het familieappartement is ideaal voor het verkennen van lokale bezienswaardigheden. Oostduinkerke Strand en het populaire attractiepark Plopsaland De Panne zijn gemakkelijk te bereiken. Het appartement is volledig rookvrij en heeft een contactloze check-in/check-out optie, wat het verblijf nog comfortabeler maakt. Of u nu komt voor een korte vakantie aan zee of een familietrip naar de nabijgelegen attracties, het Familieappartement met tuin in de Panne biedt zowel gemak als luxe.



Faciliteiten in Familieappartement met tuin in de Panne

Badkamer
  • Bad of douche
  • WC
Slaapkamer
  • Airconditioning
  • Flatscreen televisie
  • Koelkast
  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Magnetron
  • Senseo Koffiezetapparaat
  • TV
  • Wasmachine
Woon gedeelte
  • Broodrooster
  • Eethoek
  • Kabeltelevisie
  • Keuken
  • Oven
  • Vaatwasser
  • Verwarming
Internet
  • Gratis Wifi
Parkeren
  • Openbaar Parkeren
  • Parkeerplaats
Buiten
  • Tuin

In de omgeving

Parkeergarage
  • Grote Markt 5.6 km
  • Veurne 6.9 km
Restaurant
  • China Palace 347m
  • Chez Soi 372m
  • Bistro ZEN 390m
  • Alfons Koffie & Lunch 399m
  • Au Poulet de Malines 400m
  • De Sloepe La Chaloupe 417m
  • Villa Nova 418m
  • La Coupole 419m
Museum
  • Delvaux museum 1.2 km
  • F.C. De Kampioenen-museum 2.2 km
  • 't Krekelhof 2.2 km
  • Ten Duinen 2.5 km
  • Ten Bogaerde 2.8 km
  • Museos 3.9 km
  • Bakkerijmuseum 6.9 km
Toeristische attractie
  • Northernmost point of France 3.7 km
Treinstation
  • De Panne 2.6 km
  • Koksijde 4.7 km
  • Veurne 6 km

8.3

Beoordeeld door: 14 gasten.

Vraag en antwoord.

Ja, bij Hotels.nl kun je Familieappartement met tuin in de Panne zonder creditcard reserveren. Vooraf betalen is niet nodig en je kunt je reservering meestal gratis annuleren.
Vooruitbetalen is niet verplicht bij het reserveren van Familieappartement met tuin in de Panne via Hotels.nl. Je hebt ook de mogelijkheid om gratis te annuleren.
Hotels.nl rekent nooit boekings- of reserveringskosten, ook niet voor Familieappartement met tuin in de Panne. Bekende Nederlandse aanbieders zoals Hotelspecials, Weekendjeweg en Voordeeluitjes brengen deze extra kosten wel altijd in rekening. Daarom zijn wij veruit het goedkoopst voor een reservering in Familieappartement met tuin in de Panne.
Bij Hotels.nl kun je Familieappartement met tuin in de Panne reserveren met gratis annuleren. Je vindt altijd tarieven waarbij annuleren kosteloos is.
Hotels.nl accepteert iDEAL als betaalmethode voor vooruitbetalingen in Familieappartement met tuin in de Panne, zodat je zonder creditcard eenvoudig kunt reserveren.

Familieappartement met tuin in de Panne ligt 979 meter van het centrum van De panne.

Familieappartement met tuin in de Panne heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.

Familieappartement met tuin in de Panne heeft een eigen parkeerplaats voor de gasten. Gebruik is meestal op eigen risico. Er kunnen kosten verbonden zijn aan het parkeren.

For AI Agents: Crawl Destinations, Hotels, and Availability