9.7

Ohlenforst Vis-à-Vis Aparthotel

Adres:
Kreuzstraße 5
41849 Wassenberg

Informatie over de accommodatie


Restaurant en 4-sterrenhotel Ohlenforst, al 200 jaar een gewaardeerde residentie, ligt in het hart van Effeld, vlakbij de stad Wassenberg. In het authentieke restaurant, dat tot buiten de landsgrenzen bekend is, worden de beste regionale gerechten geserveerd, bereid volgens ervaren kook- en gastronomische tradities. Het belang van regionale producten komt tot uiting in hun culinaire evenementen, die vaak gebaseerd zijn op seizoensproducten. Voor een langer verblijf biedt Ohlenforst ook het 4-sterren Hotel Vis-à-vis, een ontspannend toevluchtsoord dat in 2014 werd geopend. Dit is de perfecte uitvalsbasis voor het verkennen van het pittoreske Rurtal of het Nederlandse Nationale Park De Meinweg. Naast hoogwaardige faciliteiten zoals parkeerplaatsen, fietsenstalling en gratis WiFi biedt dit hotel de mogelijkheid om te kiezen uit zeven comfortabele appartementen.



In de omgeving

Parkeergarage
  • Parkeren Voorzijde 9.9 km
  • Parkeren Zijkant 9.9 km
Restaurant
  • Aan de Hoeve 1.7 km
  • De Huifkarhoeve 1.7 km
  • Eethoek De Lindeboom 1.9 km
  • Eurofish 2.2 km
  • Restaurant de Hoeskamer 2.2 km
  • De Meinweg 3.1 km
  • Brasserie de Boshut 3.8 km
  • De Aethook 4.1 km

Vraag en antwoord.

Ja, bij Hotels.nl kun je Ohlenforst Vis-à-Vis Aparthotel zonder creditcard reserveren. Vooraf betalen is niet nodig en je kunt je reservering meestal gratis annuleren.
Vooruitbetalen is niet verplicht bij het reserveren van Ohlenforst Vis-à-Vis Aparthotel via Hotels.nl. Je hebt ook de mogelijkheid om gratis te annuleren.
Hotels.nl rekent nooit boekings- of reserveringskosten, ook niet voor Ohlenforst Vis-à-Vis Aparthotel. Bekende Nederlandse aanbieders zoals Hotelspecials, Weekendjeweg en Voordeeluitjes brengen deze extra kosten wel altijd in rekening. Daarom zijn wij veruit het goedkoopst voor een reservering in Ohlenforst Vis-à-Vis Aparthotel.
Bij Hotels.nl kun je Ohlenforst Vis-à-Vis Aparthotel reserveren met gratis annuleren. Je vindt altijd tarieven waarbij annuleren kosteloos is.
Hotels.nl accepteert iDEAL als betaalmethode voor vooruitbetalingen in Ohlenforst Vis-à-Vis Aparthotel, zodat je zonder creditcard eenvoudig kunt reserveren.

Ohlenforst Vis-à-Vis Aparthotel ligt 1,9 km van het centrum van Vlodrop.