The Velvet Lodge
2511 CJ Den Haag
Aanbiedingen doorzoeken
Informatie over de accommodatie
The Velvet Lodge Den Haag is een boutiquehotel in het centrum van Den Haag, ideaal gelegen voor reizigers die de stad willen verkennen. De accommodatie bevindt zich op loopafstand van bekende bezienswaardigheden zoals het Binnenhof, het Mauritshuis en het Vredespaleis. Dankzij de centrale ligging zijn zowel het Centraal Station als meerdere tramhaltes eenvoudig bereikbaar, wat een goede verbinding biedt met omliggende steden als Rotterdam en Amsterdam. De wijk waarin het hotel zich bevindt, staat bekend om zijn levendige sfeer, historische architectuur en diverse culturele instellingen. De ambiance in The Velvet Lodge laat zich omschrijven als modern en stijlvol, met een warme uitstraling die uitnodigt tot ontspanning na een dag in de stad.
De kamers van The Velvet Lodge zijn comfortabel ingericht en voorzien van moderne gemakken zoals gratis wifi, airconditioning en een flatscreen-tv. De inrichting combineert eigentijdse elementen met luxe materialen, waardoor een aangename en rustgevende sfeer ontstaat. Gasten kunnen kiezen uit verschillende kamertypes, variërend van compacte tweepersoonskamers tot ruimere suites met extra voorzieningen. In de badkamers zijn zachte handdoeken en verzorgingsproducten aanwezig. Het hotel beschikt verder over algemene faciliteiten zoals een sfeervolle lounge, een ontbijtruimte en een kleine fitnessruimte. Voor wie met de auto komt, is er parkeergelegenheid in de nabije omgeving.
De service in The Velvet Lodge is persoonlijk en gastvrij, met een receptie die overdag bemand is en medewerkers die graag tips geven over Den Haag en omgeving. Het ontbijt wordt geserveerd in buffetstijl, met een selectie van verse broodjes, fruit en warme dranken. Voor lunch en diner zijn er in de directe omgeving diverse restaurants te vinden, zoals het internationaal georiënteerde Bleyenberg en het Italiaanse Vincenzo's. Uniek aan The Velvet Lodge is de combinatie van een historische gevel met een eigentijds interieur, wat het hotel aantrekkelijk maakt voor zowel stedentrippers als zakenreizigers. Het hotel richt zich op gasten die waarde hechten aan comfort, stijl en een centrale locatie.
Faciliteiten in The Velvet Lodge
Eten en drinken
- Bar
- Dieetwensen op aanvraag
- Lunchpakket
- Ontbijt
- Ontbijt kinderen
- Roomservice
Service
- Bagage-opslag
- Dagkamer
- Late check-out
- Stomerij
- Strijkservice
Badkamer
- Bad of douche
- Douche
- Haardroger
- Inloopdouche
- Ligbad
- Regendouche
- Wastafel
- WC
Slaapkamer
- Airconditioning
- Eigen badkamer
- Extra groot bed
- Flatscreen televisie
- Kledingkast
- Kluis
- Koelkast
- Minibar (exclusief)
- Pas spiegel
- Stoel
- Telefoon
- TV
- Ventilator
- Verduisteringsgordijnen
- Vloerbedekking
- WiFi
- Zithoek
Woon gedeelte
- Airconditioning
- Verwarming
Internet
- Gratis Wifi
- Internet
Parkeren
- Bewaakt parkeren
- Openbaar Parkeren
- Parkeerplaats
Electrische auto
- Elektr. auto oplaadpunt
Zakelijke faciliteiten
- Vergaderzaal
Extra bed voor Kinderen
- Babybed
- Kinderen/extra bedden
Fietsen
- Fietsenstalling
Algemeen
- Lift
- Lobby
- Toeristenbelasting
- Verwarming
Toegangkelijkheid
- Familiekamers
Gesproken talen
- Duits
- Engels
- Nederlands
Betaalmethodes
- American Express
- Maestro
- Mastercard
- Pinnen
- Visa
Gehandicapen toegang
- Rolstoeltoegankelijke kamers
Uitzicht
- Stadszicht
In de omgeving
- Parking Muzenplein 16m
- Q-Park Grote Markt (oost) 163m
- Helicon 204m
- P1 Parking Stadhuis 224m
- Spui Centre 263m
- Markthof 373m
- Museumkwartier 430m
- Q-Park Veerkaden 431m
- Baryo Pilipinas 38m
- Phonsawan 42m
- D'Javas 63m
- Vulcan 72m
- Het Kookplein 78m
- Athene Palace 81m
- Pita Gyros 98m
- Amazing Taste 107m
- Atrium City Hall 200m
- Binnenhof Museum 385m
- Haags Historisch Museum 400m
- Museum Bredius 488m
- Escher in Het Paleis 560m
- Galerij Prins Willem V 582m
- Kinderboekenmuseum 642m
- Literatuurmuseum 644m
- De Ooievaart rondvaarten 480m
- Ulička lásky 687m
- Admiraal van Wassenaer Obdam 795m
- Assendelft kapel 841m
- Wereldvredesvlam 1.7 km
- Constantyn Huygens 2.1 km
- Bloemenklok 2.2 km
- MOOOF 2.4 km
- Spui 377m
- Centraal Station 423m
- Den Haag Centraal 430m
- Den Haag Centraal 489m
- Grote Markt 753m
- Den Haag HS 1 km
- Beatrixkwartier 1.1 km
- Den Haag Laan van NOI 1.7 km
8.7
Beoordeeld door: 89 gasten.
10
KimJong stel
6 september 2025
- Alles.
8
JamesZakenreiziger
29 augustus 2025
- Geweldige locatie
10
AmerAlleenreiziger
21 augustus 2025
- Gewoon alles.
- Niet één ding.
10
CarlosAlleenreiziger
20 augustus 2025
- Ik hield van de voorzieningen en de vriendelijkheid van het personeel dat ik heb ontmoet, behalve een ongemak dat ik hieronder verder zal toelichten.
- Ik heb ongeveer 30 minuten aan de voordeur staan kloppen en wachten, zonder dat iemand opendeed in de kou. Er was geen teken en niemand die op enige manier voor het hotel reageerde. Het was allemaal te wijten aan een boodschap.
9
HadiatuJong stel
18 augustus 2025
- Alles was perfect.
- Ik heb niets te klagen.
10
JoseJong stel
29 juli 2025
- Geweldig. Een uitstekende service met een fantastische ontvangst, voortdurend klaar om ons te helpen. Ook het ontbijt is voortreffelijk. Wij raden het aan.
10
Viaggiatore_da_norvegiaZakenreiziger
27 juli 2025
- Uitstekend kamerontwerp en uitzicht.
5
AniekGezin met kinderen
15 juli 2025
- Het bed was prettig. De locatie van het hotel was ook uitstekend.
- Toen we de kamer binnenkwamen, rook het redelijk slecht. Er was slechts een zeer klein raam dat niet geopend kon worden en een douche die echt onaangenaam rook. Na het sluiten van de badkamerdeur en het inschakelen van de airconditioning was het acceptabel.
9
EnikoZakenreiziger
14 juli 2025
- Alles
- Dat de ramen niet geopend kunnen worden.
10
MariaAlleenreiziger
28 juni 2025
- Iedereen was ontzettend vriendelijk en ontspannen, de plek heeft een huiselijke sfeer, het is gezellig en warm, ook super schoon en de locatie is gewoon perfect :)
8
SanghoVriendengroep
18 juni 2025
- Zeer grote kamer met hoog plafond, centrale ligging.
- Neem uw tandenborstel mee, de receptie heeft er geen beschikbaar.
9
RodrigoGezin met kinderen
16 juni 2025
- Locatie en comfort
- De prijs is een beetje hoog.
7
MartinJong stel
9 juni 2025
- locatie
- Koud. Ze verwarmden niet, ondanks het koude weer. Als mijn thermometer-app goed werkt, was het slechts 16-17 graden in de hotelkamer...
6
LucieZakenreiziger
1 juni 2025
- De kamer en de badkamer zijn mooi (afgezien van het feit dat je in de kamer op de zolder geen raam kunt openen), het hotel is ook goed. Het hoofd personeel is aardig en behulpzaam, maar er was een meisje dat hielp (voor een zomerbaan), die helemaal niet behulpzaam was en leek te weten hoe alles beter kon.
- Ik verbleef in een kamer in de zolder waar het onmogelijk was om een raam te openen. Het was in feite een bijna raamloze kamer, met uitzondering van een klein rond raam dat heel weinig licht binnenliet en niet geopend kon worden. Het ontbijt zou acceptabel zijn geweest als er boter was in plaats van alleen margarine. Wanneer ik het personeel vroeg naar boter, vertelden ze me herhaaldelijk dat wat er op het bord lag boter was. Ik had niet de energie om met hen te discussiëren...
6
NathanJong stel
1 juni 2025
- Het personeel was erg vriendelijk en ontspannen.
- De kamer was niet erg schoon, stoffig. Handdoeken waren kreukelig. Er waren enkele vlekken op de lakens. De waterkoker was niet schoon.
10
CocoGroepsreizigers
30 mei 2025
- Deze plek is prachtig en elegant, en natuurlijk goed uitgerust. Het personeel is ook gastvrij. Een zeer fijne ervaring!
9
GennaroJong stel
28 mei 2025
- Geen stopcontacten dichtbij het bed.
7
EuroptravelVriendengroep
4 mei 2025
- Het personeel was fantastisch, super aardig en vriendelijk! De kamer was groot en de badkamer was echt mooi, en de kamer had een schattig uitzicht op de binnenplaats.
- Helaas zijn we vanwege waterschade in een andere kamer geplaatst, die veel kleiner was dan verwacht. We hadden een deluxe kamer geboekt en we vroegen om een bad, wat helaas niet langer mogelijk was, wat jammer was.
9
S.hueZakenreiziger
29 april 2025
- Het gebouw en het interieur zijn zeer kenmerkend en mooi. De kamer was goed, maar had geen airconditioning. De badkamer was schoon en had alles wat nodig was.
- De lift is klein. De derde verdieping is alleen toegankelijk via de trap. Er is geen airconditioning in de kamer.
9
MarioJong stel
22 april 2025
- Natuurlijk bood het hotel een ontbijt aan dat typerend is voor Noord-Europese landen, welke rijk en bevredigend was. Wij, als Italianen, kozen voor een Italiaans ontbijt met cappuccino, koffie en koekjes. Het hotel werd gekozen om zijn centrale ligging in Den Haag, dicht bij het treinstation en de belangrijkste nationale kantoren.
- Ik weet niet of het was voorzien, maar ik zou het op prijs hebben gesteld de mogelijkheid te hebben om internationale zenders op de televisie in de kamer te bekijken.
4
JesperJong stel
9 april 2025
- Ik vind het prettig hoe schoon en modern het was. Geweldige locatie en ook gemakkelijk te vinden.
- De kamer was ontzettend heet en de ventilator was niet sterk genoeg voor de kamer. Airconditioning zou beter zijn geweest.
9
CatherineJong stel
3 april 2025
- Dit was een zeer mooi hotel dicht bij het station en het stadscentrum. De manager was zeer vriendelijk en heeft ons een upgrade naar een betere kamer gegeven. Het hotel was een klassiek oud gebouw dat was gerestaureerd. Het ontbijt was fabuleus, zeer vullend met een breed scala aan opties.
7
MelanieAlleenreiziger
28 maart 2025
- Uitstekende locatie. Op korte loopafstand van Den Haag Centraal Station.
10
GlebGezin met kinderen
25 maart 2025
- Personeel, locatie, grote kamer en uiterst schoon.
- Misschien zou een kamer met goede ramen voorzien van gordijnen prettig zijn, maar verder was alles perfect.
10
MichaelZakenreiziger
4 maart 2025
- Geweldige receptie, personeel, ontbijt.
7
GeertZakenreiziger
19 februari 2025
- De kamers hadden een geweldige traditionele stijl en het personeel was echt vriendelijk. Ook de regendouche was fijn en zeer ruim.
- De ramen konden niet geopend worden en de airconditioning leek defect. De grote ramen zorgden ervoor dat de kamer gedurende de dag opwarmde, zonder mogelijkheid om af te koelen. Bovendien was er geen ventilatie in de badkamer, waardoor er een onaangename geur ontstond. Ten slotte werkte de televisie niet, waarschijnlijk omdat de afstandsbediening van een ander merk was.
8
JeanetteJong stel
9 februari 2025
- Geweldige centrale locatie, op loopafstand van Centraal. We kregen bij aankomst een zeer hartelijke ontvangst van een zeer behulpzame medewerker die onze kamer heeft opgewaardeerd. Ook het interieur van het gebouw is prachtig. We hebben geen ontbijt genomen, omdat we geen idee hadden van de prijs en er zoveel geweldige cafés in de buurt zijn.
- De kamer voelde een beetje verouderd – de kopjes waren vuil, dus er kan iets meer aandacht voor detail aan besteed worden. De badkamer en douche waren van een goede grootte. Het voelde iets minder als een hotel en meer als een Airbnb, aangezien we niemand zagen en de bar al om 10 uur gesloten was toen de voordeur dichtging, maar dat was voor ons prima.
9
NicolaGezin met kinderen
8 februari 2025
- geweldige, vriendelijke klantenservice. fantastisch gezinssuite.
6
HalynaGezin met kinderen
1 februari 2025
- Het hotel heeft een zeer goede locatie en vriendelijk personeel.
- de kamers zijn oud, niet erg schoon en niet echt comfortabel (geen stoel, stopcontacten zijn ver van het bed)
10
JamesJong stel
30 januari 2025
- Zeer vriendelijk personeel. We ontvingen onmiddellijk na aankomst een kamerupgrade, wat een heerlijke bonus was. We voelden ons thuis.
- Niets
Vraag en antwoord.
The Velvet Lodge ligt 371 meter van het centrum van Den Haag.
The Velvet Lodge heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.
The Velvet Lodge heeft ontbijt beschikbaar voor de gasten. Ontbijt is niet altijd inclusief in de kamerprijs.
The Velvet Lodge heeft een oplaadpunt voor elektrische auto's. Neem contact op met de accommodatie voor informatie over kosten en beschikbaarheid.