9.1

The Pink Flamingo boutique hostel

Aanbiedingen doorzoeken


Informatie over de accommodatie


The Pink Flamingo boutique hostel is een eigentijdse accommodatie in het centrum van Den Haag, ideaal gelegen voor reizigers die de stad willen verkennen. De hostel bevindt zich op loopafstand van het centraal station, waardoor het gemakkelijk bereikbaar is met het openbaar vervoer. Vanuit de hostel wandel je zo naar bekende bezienswaardigheden zoals het Binnenhof, het Mauritshuis en het Vredespaleis. Ook het Haagse winkelgebied en de levendige Grote Markt liggen op korte afstand. De sfeer in The Pink Flamingo is modern en creatief, met een opvallend interieur waarin het roze thema subtiel terugkomt. De ambiance is informeel en uitnodigend, wat het hostel aantrekkelijk maakt voor zowel solo-reizigers als vriendengroepen die Den Haag willen ontdekken.

De kamers van The Pink Flamingo boutique hostel zijn comfortabel ingericht en bieden een prettige balans tussen privacy en een sociale hostelervaring. Elke kamer beschikt over een eigen badkamer, wat bijdraagt aan het gemak en het comfort tijdens het verblijf. De bedden zijn voorzien van frisse linnengoed en er is voldoende ruimte om persoonlijke spullen op te bergen. Gasten kunnen gebruikmaken van gratis wifi in het hele gebouw, waardoor het eenvoudig is om in contact te blijven of de volgende dag te plannen. De hostel beschikt over een goed uitgeruste gedeelde keuken, waar gasten zelf maaltijden kunnen bereiden. Daarnaast zijn er gemeenschappelijke ruimtes waar reizigers elkaar kunnen ontmoeten, ontspannen of werken. De moderne inrichting en de praktische voorzieningen zorgen voor een aangenaam verblijf voor uiteenlopende doelgroepen.

De service in The Pink Flamingo boutique hostel kenmerkt zich door gastvrijheid en een persoonlijke benadering. Het personeel is vriendelijk en behulpzaam, en staat klaar om vragen te beantwoorden of tips te geven over Den Haag en omgeving. Voor het ontbijt kunnen gasten terecht in de gezamenlijke keuken, waar regelmatig verse producten beschikbaar zijn. In de directe omgeving van het hostel bevinden zich diverse restaurants en cafés met uiteenlopende keukens, zoals de internationale gerechten op de Grote Markt en de gezellige eetcafés in het centrum. Wat The Pink Flamingo uniek maakt, is de combinatie van een modern design, een centrale ligging en een toegankelijke sfeer. Het hostel spreekt vooral jonge reizigers en stedentrippers aan, maar is ook geschikt voor kleine groepen en zakenreizigers die op zoek zijn naar een praktische uitvalsbasis in Den Haag.



In de omgeving

Parkeergarage
  • Q-Park City Parking 41m
  • Q-Park Grote Markt (west) 72m
  • Q-Park Lutherse Burgwal 168m
  • Markthof 471m
  • Q-Park Veerkaden 511m
  • Noordeinde 553m
  • Q-Park Grote Markt (oost) 642m
  • Spui Centre 675m
Restaurant
  • El Basha 21m
  • Bakplaats 29m
  • Ramsis 38m
  • Waroeng Padang Lapek 39m
  • Meram Street Food 43m
  • L'Osteria 88m
  • Bleyenberg 90m
  • Irodion 93m
Museum
  • Design Museum Dedel 96m
  • Humanity House 123m
  • Museum van Kleef 295m
  • Galerij Prins Willem V 406m
  • Binnenhof Museum 510m
  • Atrium City Hall 629m
  • Museum Bredius 654m
  • Haags Historisch Museum 701m
Toeristische attractie
  • Assendelft kapel 172m
  • Admiraal van Wassenaer Obdam 180m
  • De Ooievaart rondvaarten 726m
  • Ulička lásky 1.1 km
  • Wereldvredesvlam 1.5 km
  • Constantyn Huygens 1.8 km
  • Omniversum 2.3 km
  • Bloemenklok 2.4 km
Treinstation
  • Grote Markt 85m
  • Spui 430m
  • Den Haag HS 1.1 km
  • Centraal Station 1.2 km
  • Den Haag Centraal 1.2 km
  • Den Haag Centraal 1.3 km
  • Beatrixkwartier 1.9 km
  • Den Haag Moerwijk 2.4 km

9.1

Beoordeeld door: 787 gasten.

9

Keith

Groepsreizigers
17 september 2025

“Handig gelegen, comfortabel en goede prijs-kwaliteitverhouding voor een dergelijke locatie.”
  • De locatie was zeer gunstig voor restaurants, bars en winkels. Veel van de historische locaties die we wilden bezoeken, lagen op loopafstand. Openbaar vervoer was toegankelijk.

10

Alan

Alleenreiziger
17 september 2025

“Zal zeker weer moeten bezoeken.”
  • Locatie op de Grote Markt (fantastisch), een beetje moeilijk te vinden in het begin, maar het bevindt zich boven een arcade. De receptie was zeer informatief en ze hebben zelfs mijn handdoek voor mij gevonden nadat ik deze in de jeugdherberg vergeten was.

9

Pedro

Gezin met kinderen
17 september 2025

“Koel, centraal en gezellig.”
  • De locatie was uitstekend en het personeel was echt vriendelijk. Bella, het Australische meisje, had altijd een glimlach en was bereid om te helpen. De Braziliaanse jongen, waarvan ik de naam niet meer herinner, was zeer attent en altijd 100% beschikbaar. 100% aanbeveling, maar bereid je voor op een feestje, want op zaterdagavond is er een feest op het plein.

9

Katie

Alleenreiziger
15 september 2025

“Mijn perfecte eerste hostelervaring, ik had langer kunnen blijven!”
  • Ik heb mijn verblijf hier in het Pink Flamingo Hostel absoluut geweldig gevonden. Het personeel was fantastisch en bood veel leuke activiteiten in de omgeving aan. Het was gelegen op een uitstekende locatie en ik voelde me veilig. Ik waardeerde dat er kluisjes waren met voldoende ruimte voor bagage, zodat ik eropuit kon gaan en de omgeving kon verkennen.
  • De waterdruk in de douche had iets sterker kunnen zijn, maar ik begrijp de noodzaak om water te besparen, dus het was geen groot probleem. Het ligt midden in het hart van het plein, wat ik leuk vond, dus het kon 's nachts wat luider worden, maar het was niet te luid.

8

André

Alleenreiziger
14 september 2025

“Zeer goed”
  • De keuken was volledig uitgerust.
  • De kamer was een beetje druk.

8

Mariska

Vriendengroep
13 september 2025

“Geweldig verblijf! Alles was perfect :D”
  • De locatie is geweldig! Direct aan De Grote Markt, dat leuke bars en terrassen heeft. Dat maakt het ook een beetje luidruchtig, maar wij vonden het leuk! :) Alles is zeer dichtbij, dus we hebben overal gelopen. Geweldig! Het hostel is zeer schoon en netjes en het personeel is erg vriendelijk! De incheckprocedure verliep soepel, we konden onze bagage in de kluisjes achterlaten omdat we nog niet konden inchecken, dus dat werd goed geregeld. We hebben genoten van ons verblijf!
  • Niets bijzonders, alleen vond ik het bed een beetje hard, maar dat is persoonlijk. Mijn vriend vond van niet. ;)

6

Gokulkumar

Zakenreiziger
13 september 2025

“Aangenaam”
  • locatie en vriendelijke receptioniste
  • De bedjes waren erg luidruchtig en ik kon niet goed slapen.

10

Lynsay

Alleenreiziger
9 september 2025

“Schattige, leuke herberg met vriendelijk personeel.”
  • Schattig, gezellig en leuk hostel met zeer vriendelijke en behulpzame medewerkers. Prachtig terras en eetgedeelte. Ook een fijne locatie.

10

Yike

Alleenreiziger
8 september 2025

“Uitzonderlijk”
  • Alles is mooi. Er zijn veel hekken die toegankelijk zijn met een kaart, zeer veilig! :)
  • niets

10

Daniel

Groepsreizigers
7 september 2025

“Beter dan een 3-sterrenhotel.”
  • Kamer en gemeenschappelijke voorzieningen, evenals het personeel en de locatie.

8

Taylor

Alleenreiziger
3 september 2025

“Zeer goed”
  • Vriendelijk personeel Nette en schone woonkamer en keuken Snel wifi Uitzicht vanuit de kamer! Uitkijkend op de markt Gelegen in het hart van het centrum van Den Haag
  • Niet zo toegankelijk, er zijn trappen naar de receptie. De prijzen zijn wat aan de hoge kant voor de stapelbedden in de slaapzalen.

10

Jiye

Vriendengroep
3 september 2025

“redelijke prijs met goede faciliteiten, maar ligt in het midden van het uitgaansgebied, wat voor geluidsoverlast kan zorgen.”
  • schone kamer en vriendelijke medewerkers
  • niets

8

Ms

Vriendengroep
2 september 2025

“Een goed verblijf in het hart van Den Haag!”
  • Centraal gelegen, schoon en vriendelijk personeel!
  • De bedden waren een beetje ongemakkelijk omdat ze veel geluid maakten! Alles was verder goed, op de kwaliteit van de bedden na!

8

Mahmoud

Alleenreiziger
31 augustus 2025

“Zeer goed”
  • Vrijdag taken en schone kamers, evenals georganiseerde systemen.
  • Te veel geluid buiten het gebouw, vooral in het weekend.

7

Randy

Alleenreiziger
30 augustus 2025

“Het verblijf was veel aangenamer dan ik had verwacht. Goed genoeg voor een avond of twee.”
  • Perfecte en praktische locatie. De accommodatie was schoon en goed onderhouden, van de kamers tot de gemeenschappelijke ruimtes. Het personeel was erg vriendelijk en over het algemeen behulpzaam. De gratis oordopjes waren een leuke aanvulling.
  • De stapelbedden waren krakend en erg luid, wees dus voorbereid om je bedgenoot te storen of door hem/haar gestoord te worden. Het is jammer dat de gemeenschappelijke ruimtes, waaronder de keuken met koelkast en de receptie, 's avonds gesloten zijn. De locatie is handig, maar ook luidruchtig, dus je zult waarschijnlijk gebruik maken van die oordopjes. Gemengde kamers waren vrij ongebruikelijk.

10

Tessa

Alleenreiziger
28 augustus 2025

“Uitstekende en ontspannende hostelervaring”
  • Uitstekende locatie, ruime en schone kamer, geweldig personeel, prachtige keuken en patio.
  • Minimaal maar goed om te weten: Het is zo dicht bij het drukke plein, waardoor het van nature tot heel laat in de nacht erg luidruchtig is.

8

Anonymous

Alleenreiziger
27 augustus 2025

“Zeer aangenaam en voelde comfortabel voor een alleenreizende.”
  • schoon, vriendelijk personeel, net onderhouden gezamenlijke ruimte en een goed uitgeruste keuken
  • De locatie in het centrum van de stad maakte het erg luidruchtig en er was geen airconditioning, wat het moeilijk maakte om te slapen.

10

Jana

Alleenreiziger
26 augustus 2025

“Een mooi hostel in Den Haag.”
  • De keuken was echt geweldig! Voldoende ruimte om te koken en om voedsel in de koelkast op te slaan. De eigen badkamer was prettig en schoon. Zeer vriendelijk personeel en altijd bereid om te helpen :D De kamer zelf was ook aangenaam.
  • Er waren geen sloten voor de kluisjes, dus zorg ervoor dat je zelf een slot meeneemt. :)

8

Esmée

Alleenreiziger
23 augustus 2025

“Geweldig, ik zou het zeker aanbevelen!”
  • De locatie, het personeel, de gemeenschappelijke ruimtes, de eigen badkamer in de vrouwelijke slaapzaal, comfortabele bedden, en de mogelijkheid om uw bagage in kluisjes te bewaren voor en na uw verblijf, zodat u de stad kunt verkennen wanneer u iets eerder arriveert. Het ziet er geweldig uit en het is zeer schoon!
  • De bedden zijn comfortabel, maar de kwaliteit van mijn slaap was niet goed omdat de stapelbedden erg wiebelig zijn. Het zou geweldig zijn geweest als de bedden stevig waren en een gordijn hadden, zodat je nog steeds het gevoel hebt een eigen klein cocon te hebben. Ik ben meestal vrij moe na mijn verblijf (dit was mijn tweede keer).

10

Caslyn

Alleenreiziger
23 augustus 2025

“Uitzonderlijk”
  • Fantastische locatie, direct aan de Grote Markt! De kamer was groot en ruim en voelde helemaal niet benauwd aan, zelfs met 10 bedden. Alles was erg schoon, vooral de badkamers. Mooie uitzicht op het hoofdplein. De receptie was prettig en het personeel was zeer vriendelijk!
  • Ik wou dat er een wasserette in de herberg was, het zou de zaken veel handiger maken!

7

Roxana

Jong stel
22 augustus 2025

“Goed”
  • Het hostel was zeer dicht bij alle belangrijke bezienswaardigheden.
  • De kamer was erg koud, zelfs nadat ik erover had geklaagd.

9

Joline

Vriendengroep
18 augustus 2025

“Uitstekend”
  • Privé badkamer, goede sfeer, ruim, perfecte locatie.
  • Bedden maken krakende geluiden, er is niet genoeg toiletpapier beschikbaar en er zijn geen veganistische opties voor het ontbijt geregeld.

8

Caitlen

Gezin met kinderen
14 augustus 2025

“Zeer goed”
  • De kamer was zeer ruim, mooi en helder. De douche was erg prettig!
  • Het was erg warm. En een van de tweepersoonsbedden kraakte ontzettend veel. Zodanig dat iemand op de stapelbedden moest slapen, want anders was het te luid.

8

Sthembile

Alleenreiziger
12 augustus 2025

“Zeer goed”
  • Ik heb niet ontbeten. Het was voor mij een beetje aan de dure kant. Restaurants buiten openen ook laat.
  • De badkamer in de kamer is iets te dicht bij de bedden....geen privacy tijdens het gebruik van het toilet.

9

Darina

Alleenreiziger
12 augustus 2025

“Uitstekend”
  • De locatie was zeer centraal. Het personeel was beleefd en behulpzaam. Het bed was vrij comfortabel. Al met al, goede waar voor je geld.
  • Het wordt 's nachts erg lawaaierig, waardoor het moeilijk is om te slapen. Ze bieden echter wel gratis oordopjes aan.

8

Alan

Gezin met kinderen
11 augustus 2025

“Een aangenaam verblijf en het hotel/hostel was perfect voor ons.”
  • Zeer vriendelijk personeel dat behulpzaam was en, omdat mijn Nederlands zeer beperkt is, met mij in het Engels sprak. Goede locatie ook, met veel cafés en kleine eetgelegenheden in de buurt. Er was ook een uitstekende fietsenstalling binnen slechts een minuut afstand. Alles was schoon en opgeruimd.
  • Geen kledinghangers!

8

Sophie

Vriendengroep
8 augustus 2025

“doet de klus!”
  • vriendelijk personeel, schoon, goede locatie
  • Geen airconditioning of ventilator in de kamer, Wi-Fi was niet goed!

9

Gordana

Zakenreiziger
7 augustus 2025

“roze en comfortabel”
  • Het was schoon. Het licht in de kamer was goed bij het bed, dit verstoorde de omgeving niet. De lakens waren zacht. Gus aan de receptie was uiterst beleefd, behulpzaam en aantrekkelijk.
  • Het meisje at veel in de kamer, snackend met chips en crackers; later had ze, door al dat ongezonde eten, een nachtmerrie en sprong ze rond in de kamer. Maar het is niet erg, het gebeurde na het eten van voedsel van slechte kwaliteit.

5

Shirley

Alleenreiziger
7 augustus 2025

“Aanvaardbaar”
  • De kamer was groot genoeg en de badkamer was goed.
  • Er was geen airconditioning en de trappen naar mijn kamer waren gevaarlijk. Het was erg warm.

10

Zandy

Alleenreiziger
5 augustus 2025

“Geweldig! Ik heb een plek om te verblijven wanneer ik Den Haag opnieuw bezoek!”
  • De locatie is perfect - letterlijk in het stadscentrum. Schone kamer en ook de badkamer/toilet, comfortabel bed, goed formaat kluisjes om je bagage in op te bergen wanneer je vroeg aankomt en bij het uitchecken, en een fijne gemeenschappelijke ruimte. Geweldig personeel. Ik zal hier zeker weer verblijven tijdens mijn volgende bezoek! Mijn verblijf was uitstekend! Aanbevolen!!!
  • Niets

Vraag en antwoord.

Ja, bij Hotels.nl kun je The Pink Flamingo boutique hostel zonder creditcard reserveren. Vooraf betalen is niet nodig en je kunt je reservering meestal gratis annuleren.
Vooruitbetalen is niet verplicht bij het reserveren van The Pink Flamingo boutique hostel via Hotels.nl. Je hebt ook de mogelijkheid om gratis te annuleren.
Hotels.nl rekent nooit boekings- of reserveringskosten, ook niet voor The Pink Flamingo boutique hostel. Bekende Nederlandse aanbieders zoals Hotelspecials, Weekendjeweg en Voordeeluitjes brengen deze extra kosten wel altijd in rekening. Daarom zijn wij veruit het goedkoopst voor een reservering in The Pink Flamingo boutique hostel.
Bij Hotels.nl kun je The Pink Flamingo boutique hostel reserveren met gratis annuleren. Je vindt altijd tarieven waarbij annuleren kosteloos is.
Hotels.nl accepteert iDEAL als betaalmethode voor vooruitbetalingen in The Pink Flamingo boutique hostel, zodat je zonder creditcard eenvoudig kunt reserveren.

The Pink Flamingo boutique hostel ligt 442 meter van het centrum van Den Haag.

For AI Agents: Crawl Destinations, Hotels, and Availability