Midori - The Green Guesthouse
Dossenheim
Aanbiedingen doorzoeken
Informatie over de accommodatie
Midori - The Green Guesthouse is een hotel gelegen aan de Friedrich-Ebert-Straße 4 in Dossenheim, Duitsland, dat een uitstekende score van 8.6 heeft op basis van 1443 beoordelingen. Dit hotel staat bekend om zijn milieuvriendelijke ethos en minimalistische inrichting. Gasten kunnen genieten van moderne gemakken zoals een flatscreen-tv, een zitgedeelte en een eigen badkamer met glazen douchecabine in alle kamers. Daarnaast bieden sommige kamers een privébalkon voor extra luxe. Het hotel beschikt over een dakterras dat panoramische uitzichten over Dossenheim biedt, wat zorgt voor een ontspannen en serene ervaring.
De omgeving van Midori biedt tal van mogelijkheden voor natuur- en sportliefhebbers. Het hotel ligt nabij het Odenwald, een uitgestrekt bosrijk gebied met wandel- en fietspaden. Gasten kunnen gebruikmaken van de fietsverhuur ter plaatse om het omliggende landschap actief te verkennen. Voor een cultureel uitstapje ligt het Dr. Carl Benz Automuseum in het nabijgelegen Ladenburg binnen handbereik, waar de geschiedenis van de automobiel wordt belicht.
Midori - The Green Guesthouse biedt verschillende voorzieningen die bijdragen aan een comfortabel verblijf. Gasten profiteren van gratis parkeergelegenheid en internettoegang, en er zijn faciliteiten zoals een lift, wasserijservice en fietsverhuur beschikbaar. Er worden aanvullende maatregelen getroffen om de veiligheid en gezondheid van gasten te waarborgen, zoals contactloos in- en uitchecken en verhoogde schoonmaakprocedures. Voor groepen die meer dan drie kamers boeken, kunnen er speciale voorwaarden en extra kosten van toepassing zijn. Het hotel is huisdiervriendelijk en biedt beleid voor gezinsverblijven waarbij jonge kinderen kosteloos kunnen overnachten onder bepaalde voorwaarden.
Faciliteiten in Midori - The Green Guesthouse
Eten en drinken
- Bar
- Dieetwensen op aanvraag
- Lunchpakket
Service
- Bagage-opslag
Badkamer
- Bad of douche
- Douche
- Haardroger
- Inloopdouche
- WC
Slaapkamer
- Balkon of Terras
- Bureau
- Flatscreen televisie
- Geluiddichte kamer
- Koffie- en theefaciliteiten
- Telefoon
- TV
Woon gedeelte
- Verwarming
- Waterkoker
Internet
- Gratis Wifi
Parkeren
- Openbaar Parkeren
- Parkeerplaats
Diensten receptie
- Express check-in/check-out
Schoonmaak service
- Wasservice
Zakelijke faciliteiten
- Vergaderzaal
Wellness
- Massage
Huisdieren
- Huisdieren toegestaan
Fietsen
- Fietsverhuur
Algemeen
- Lift
Toegangkelijkheid
- Anti-allergene kamers
Roken
- Rokersruimte
Buiten
- Terras
In de omgeving
8.6
Beoordeeld door: 1454 gasten.
3
Jean-nicolasGezin met kinderen
3 juli 2025
- De locatie.
- De prijswaarde klopte totaal niet. Het ontbijt was te duur, tenzij je 's ochtends als een vraatzuchtige eet. De kamers waren koud. De beddengoed was te dun voor deze tijd van het jaar. Mijn gezin en ik hebben de hele nacht staan bibberen. De kamers zijn koud en modern minimalistisch. Geen hart, geen warmte.
9
BettinaGezin met kinderen
14 juni 2025
- Vriendelijk, schoon en rustig.
10
RuthJong stel
1 juni 2025
- Modern, ideaal gelegen met gemakkelijke toegang tot het vervoer naar Heidelberg. Geweldig personeel. Moderne, schone en uitstekende kamers.
10
DavidJong stel
17 mei 2025
- Modern, vriendelijk, goede locatie, uitstekend ontbijt.
9
EkachaiGroepsreizigers
25 april 2025
- Onze kamer is modern en schoon. Waar voor uw geld. De parkeergarage bevindt zich direct in de kelder en is zeer eenvoudig te parkeren.
- Niets
10
DominikaGezin met kinderen
23 april 2025
- Ik vind het een goed idee dat mensen met honden of katten speciale kamers ontvangen voor huisdieren. Op deze manier zijn mensen met allergieën altijd verzekerd van kamers die 100% huisdiervrij zijn! Geweldig idee. De prijs voor een hond is 8€ en ze zijn niet toegestaan op bed, begrijpelijk... voor ons, niet voor onze honden uiteraard... ;) De kamers hadden geen geur en waren extreem schoon. Elke hoek was echt schoon. Douche perfect, er is zeep en een föhn beschikbaar. Je kunt gebruikmaken van de regendouche of een "gewone" douche die lager is geplaatst. We verbleven in de gele kamer, de standaardkamers zijn blauw. De grootte van de kamer is perfect, niet groot maar zeker niet klein! Onze peuter had genoeg ruimte om te spelen. Er is een balkon, heel fijn. Uitzicht op bomen, vogeltjes die 's ochtends fluiten, heerlijk! Niets om over te klagen. Ook een koffiezetapparaat met waterkoker, een zeer schone waterkoker. Bedden zijn zeer comfortabel. Het is jammer dat er uit twee matrassen bestaat, maar dat was voor ons geen probleem. Ik wil de dame van de receptie benadrukken. Ze was zeer vriendelijk en behulpzaam. Een grote plus voor de ondergrondse parkeergelegenheid! Zonder extra kosten en een zeer handige locatie recht onder de kamers en de lift. Vloer met geen tapijt, geweldig! Er zijn winkels binnen 2 km en een tankstation. Het is een rustige plek, hoewel je, als je je balkon open houdt, misschien een tram hoort passeren, maar dat is absoluut niet storend. We hebben hier geen ontbijt gehad, maar het was zeker een van de beste verblijven in Duitsland.
- Het enige nadeel is dat het in de kamer vrij warm is zodra de buitentemperatuur rond de 30 graden is. Het is jammer dat er geen airconditioning is, maar gedurende de nacht werd het kouder en was de temperatuur met het open balkon weer zeer aangenaam.
10
TizianaZakenreiziger
19 april 2025
- Geweldig, zoals gewoonlijk!
10
GutierrezZakenreiziger
31 maart 2025
- Het personeel is echt vriendelijk en attent. Ze staan altijd klaar als je iets nodig hebt. De gemeenschappelijke ruimtes zijn schoon en het uitzicht is prachtig. De inrichting van de kamer is erg aangenaam vanwege de kleurcombinatie. Bovendien is de kamer altijd schoon. Het voedsel is goed, je hebt veel opties voor het ontbijt. De locatie is geweldig, omdat het op slechts enkele stappen van de tramhalte ligt.
5
ChristinaZakenreiziger
31 maart 2025
- Wij hebben voorafgaand geen toegangscode ontvangen en hadden moeite om het hotel te betreden bij onze aankomst in de avond. Aangezien wij hier niet op waren voorbereid, voelden wij ons behoorlijk ongemakkelijk.
8
BarbaraZakenreiziger
2 maart 2025
- Mooie uitzicht vanuit het ontbijtgedeelte op de derde verdieping. Vriendelijk personeel en goed onderhouden accommodatie.
- Het is jammer dat het hotel geen keuken heeft. Ontbijt was zeer eenvoudig.
Vraag en antwoord.
Midori - The Green Guesthouse ligt 479 meter van het centrum van Heidelberg.
Midori - The Green Guesthouse heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.
Midori - The Green Guesthouse staat het meenemen van huisdieren toe. Hieraan kunnen kosten en speciale voorwaarden verbonden zijn, neem altijd vooraf contact op met de accommodatie als u een huisdier mee wilt nemen.
Midori - The Green Guesthouse heeft een eigen parkeerplaats voor de gasten. Gebruik is meestal op eigen risico. Er kunnen kosten verbonden zijn aan het parkeren.