8.5

Hostel Lollis Homestay Dresden

Aanbiedingen doorzoeken


Informatie over de accommodatie


Hostel Lollis Homestay is een hostel in het centrum van Dresden, gelegen in de levendige wijk Neustadt. Deze wijk staat bekend om haar alternatieve sfeer, kleurrijke straatkunst en een breed scala aan cafés en boetieks. Dresden zelf is een stad met een rijke historie en indrukwekkende architectuur, beroemd om bezienswaardigheden als de Frauenkirche, het Zwinger-paleis en de Semperoper. Vanuit het hostel zijn deze hoogtepunten goed bereikbaar, zowel te voet als met het openbaar vervoer. Het centraal station en diverse tramhaltes liggen op korte afstand, waardoor de bereikbaarheid met trein of bus eenvoudig is. De ambiance van het hostel is informeel en creatief, met een huiselijke uitstraling die uitnodigt tot contact tussen reizigers. In deze omgeving komen backpackers, stedentrippers en cultuurliefhebbers samen in een ontspannen sfeer.

De kamers in Hostel Lollis Homestay zijn eenvoudig maar functioneel ingericht, passend bij het karakter van een hostel. Gasten kunnen kiezen uit gedeelde slaapzalen of privékamers, die zijn voorzien van praktische meubels en persoonlijke opbergruimte. De inrichting varieert, met soms thematische accenten of handgemaakte details die bijdragen aan een unieke uitstraling. Gemeenschappelijke faciliteiten zijn kenmerkend voor dit type accommodatie: er is een gezamenlijke keuken waar gasten zelf maaltijden kunnen bereiden, een gezellige lounge om te ontspannen en andere reizigers te ontmoeten, en gratis wifi in de openbare ruimtes. Sanitair wordt gedeeld en is doorgaans netjes onderhouden. Voor wie met de fiets reist, zijn er stallingmogelijkheden, en er is vaak een wasserette aanwezig voor gasten die langer verblijven.

De service in het hostel is doorgaans persoonlijk en laagdrempelig, met medewerkers die goed benaderbaar zijn voor vragen of advies over de stad. De receptie is meestal gedurende ruime openingstijden bemand en biedt informatie over activiteiten, evenementen en openbaar vervoer. Ontbijt is vaak beschikbaar in de vorm van een eenvoudig buffet, met brood, beleg en warme dranken, terwijl er in de directe omgeving tal van eetgelegenheden zijn, variërend van lokale bistro's tot internationale keukens. Bekende restaurants en bars in de Neustadt liggen op loopafstand, wat de locatie aantrekkelijk maakt voor liefhebbers van uitgaan en gastronomie. Unieke kenmerken van Hostel Lollis Homestay zijn de creatieve inrichting, het sociale karakter en de focus op duurzaamheid. Het hostel trekt een breed publiek, van soloreizigers tot kleine groepen, en biedt een betaalbare uitvalsbasis voor het verkennen van Dresden en omgeving.



Faciliteiten in Hostel Lollis Homestay Dresden

Eten en drinken
  • Bar
Service
  • Bagage-opslag
Badkamer
  • Douche
  • Haardroger
  • Ligbad
  • Toiletbeugel
  • WC
Slaapkamer
  • Balkon of Terras
  • Bureau
  • Dvd-speler
  • Kitchenette
  • Kluis
  • Koelkast
  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Magnetron
  • Radio
  • Senseo Koffiezetapparaat
  • Strijkvoorzieningen
  • Wasmachine
Woon gedeelte
  • Broodrooster
  • Eethoek
  • Keuken
  • Oven
  • Strijkijzer
  • Verwarming
  • Waterkoker
Internet
  • Gratis Wifi
Schoonmaak service
  • Wasservice
Fietsen
  • Fietsverhuur

In de omgeving

8.5

Beoordeeld door: 1583 gasten.

4

Hang

Alleenreiziger
4 september 2025

“Teleurstellend”
  • Het personeel is zeer vriendelijk. Er is een gemeenschappelijke ruimte waar mensen kunnen ontspannen en met elkaar kunnen praten. De locatie is geweldig, dicht bij veel restaurants en bars.
  • De kamers zijn aanzienlijk kleiner en donkerder dan op de foto's. De hal en het trappenhuis ruiken onaangenaam. De gedeelde badkamer is erg klein en niet schoon. De bedlinnen leken ook niet schoon.

10

Satine

Alleenreiziger
3 september 2025

“Uitzonderlijk”
  • Geweldig hostel. Zeker aan te bevelen. Het is heel eenvoudig om mensen te ontmoeten, aangezien de gezamenlijke ruimte niet te groot is. Het personeel was erg vriendelijk en interageerde veel met ons. Zou hier zeker opnieuw verblijven.

10

Espitia

Alleenreiziger
2 september 2025

“Uitzonderlijk”
  • De gemeenschappelijke ruimte en het comfort van het bed.
  • Het geluidsniveau van de trams.

9

Tsee-king

Jong stel
28 augustus 2025

“Hier twee keer geweest, nog steeds leuk!”
  • Goede sfeer, keuken en gemeenschappelijke ruimte waren zeer goed uitgerust. Er zijn tal van bars en restaurants rondom de accommodatie.
  • Er is maar één toilet en twee douches beschikbaar op niveau 3 voor drie slaapzalen (er zouden echter andere badkamers op andere niveaus zijn).

10

Eduard

Alleenreiziger
22 augustus 2025

“Geweldige verblijf in Dresden!”
  • Ik heb mijn verblijf in het Lollis hostel als zeer plezierig ervaren. De beste dingen voor mij waren de activiteiten die door het hostel werden georganiseerd, evenals het vriendelijke personeel en de mooie kamers.
  • Alles was geweldig!

10

Bjorntv4

Alleenreiziger
20 augustus 2025

“Uitzonderlijk”
  • alles was goed
  • niets was perfect en schoon

7

Nadhira

Vriendengroep
11 augustus 2025

“Goed”
  • De keuken is goed uitgerust en er is een groepsruimte om met andere gasten te praten. Het is zeer schoon in de keuken, badkamers en slaapkamers.
  • We moesten onze eigen bedden kiezen, waardoor we onze voorkeur niet van tevoren konden boeken. Niet geluiddicht. De locatie is redelijk.

9

Ahmet

Alleenreiziger
5 augustus 2025

“Uitstekend”
  • Zeer vriendelijk en behulpzaam personeel. Goede locatie, maar een beetje ver van de altstadt. Ook was er een gratis diner evenement tijdens mijn verblijf. Ik heb genoten van het diner en heb geweldige mensen ontmoet.

10

Haruka

Alleenreiziger
2 augustus 2025

“Superb”
  • Het personeel is super vriendelijk en behulpzaam. De badkamer was zeer goed schoon. De broden die ik 's ochtends at, waren ontzettend lekker.

10

Łucja

Alleenreiziger
31 juli 2025

“Ik zal die reis nooit vergeten!”
  • Het beste sociale hostel in Dresden!
  • Badkamers waren soms een beetje vuil.

8

Nika

Alleenreiziger
21 juli 2025

“Zeer goed”
  • Het personeel was vriendelijk en attent.
  • Badkamer

9

Meghan

Alleenreiziger
18 juli 2025

“Een geweldige, betaalbare plek om te verblijven als je andere reizigers wilt ontmoeten.”
  • Het personeel en de andere gasten waren geweldig! De herberg organiseerde bijna elke dag een evenement voor de gasten, verzorgd door vrijwilligers (die meestal ook reizigers zijn). We gingen naar een museum, zongen karaoke en kregen zelfs op een avond een gratis diner aangeboden door de herberg. Een geweldige manier om andere reizigers te ontmoeten. Ik reisde alleen en had een GEWELDIGE tijd! De locatie, in de nieuwe stad, is ook fantastisch.
  • De badkamers en toiletten waren schoon voor een hostel, maar verwacht geen netheid op hotelniveau in een gedeelde ruimte.

9

Валерия

Alleenreiziger
15 juli 2025

“Uitstekend”
  • Geweldige sfeer en over het algemeen een van de beste ervaringen, de kamer was schoon en zeer netjes.

9

Manchu

Alleenreiziger
13 juli 2025

“Hou van de stad en dit hostel! Zou zeker weer terugkomen. ; )”
  • Het personeel is briljant en geduldig in het beantwoorden van vragen en biedt allerlei ondersteuning om hier te leven en te recreëren. De kamer en de ruimte zijn ook comfortabel voor alleenreizenden.
  • De bedden zijn te dicht bij het plafond…pas op je hoofd!

9

Quoc

Gezin met kinderen
30 juni 2025

“Uitstekend”
  • Grote bedden, goed uitgeruste keuken, vriendelijk personeel, raamjaloezieën.

7

Sarah

Alleenreiziger
30 juni 2025

“Goed”
  • Het personeel was zeer vriendelijk. Ze hebben een goed aantal activiteiten om anderen te ontmoeten als je een solo reiziger bent.
  • Het ligt vlakbij een tram, dus ik kon de tram de hele nacht horen passar en heb slecht geslapen.

8

Vasco

Jong stel
27 juni 2025

“Zeer goed”
  • Zeer vriendelijk personeel, unieke ervaring, een aanrader voor budgetovernachtingen in Dresden!

8

Super

Jong stel
26 juni 2025

“Zeer goed”
  • De locatie en de buurt zijn zeer prettig, met veel goede bars en restaurants, zeer dicht bij het stadscentrum.

8

Aleksandr

Alleenreiziger
24 juni 2025

“Geweldig hostel perfect voor sociale interactie.”
  • Echt een schattige herberg met een geweldige sfeer. De nacht dat ik aankwam, hadden ze een gratis voedselavond, zodat ik niet voor eten hoefde te betalen. Ook hebben ze een Telegram-kanaal waar ze alle activiteiten delen en waar ze de gasten naar verschillende locaties brengen. Echt gaaf, vooral als je de stad niet kent en wilt socializen. Een van de beste hostels waar ik ooit heb verbleven.
  • Alles goed

7

Anna

Alleenreiziger
19 juni 2025

“Er is een goede hostel sfeer, maar de buurt is 's nachts behoorlijk luidruchtig.”
  • Het hostel is gelegen in een aantrekkelijke wijk van Neustadt en heeft een goede sfeer.
  • Het hostel heeft renovatie nodig. De dameskamer bevindt zich op de derde verdieping en er is geen lift. Er is 's nachts veel geluid van de straat. Het ontbijt is aanwezig, maar van slechte kwaliteit.

10

Oliwia

Alleenreiziger
16 juni 2025

“Uitstekend”
  • Fantastische sfeer, echt geweldig om nieuwe mensen te leren kennen tijdens uw reis; leuk en creatief ingericht, een zeer artistieke en ontspannen plek; gratis koffie en thee; gelegen in een hippe wijk. Als ik de perfecte jeugdherberg zou moeten aanwijzen, zou dit het zijn.

9

Oles

Alleenreiziger
15 juni 2025

“Een heldere en levendige plek”
  • Wat betreft een betaalbaar hostel, was mijn tweedaags verblijf bij "Lollis" echt opmerkelijk. De belangrijkste reden voor mijn positieve ervaring is het vriendelijke en sociale personeel dat altijd bereid was om te helpen, ideeën te delen over wat te doen in Dresden of gewoon een praatje te maken. Bovendien heeft het ongewone en creatieve interieurontwerp, samen met de gezellige en vriendelijke sfeer, ook een enorme bijdrage geleverd aan mijn blijvende indrukken. Vanuit puur toeristisch oogpunt is de locatie van "Lollis" ook echt voordelig, aangezien je van daaruit zonder veel moeite te voet alle meest interessante bezienswaardigheden en plekken in Neustadt kunt bereiken. Wat betreft de meer praktische aspecten van het verblijf, krijg je precies wat je van een hostel verwacht.
  • Aangezien mijn verblijf plaatsvond begin mei, heb ik geen problemen ondervonden met geluid, maar u kunt enkele verwachten als u reist tijdens drukkere periodes vanwege de overvloed aan nachtleven rond de herberg.

8

Nursetuba

Alleenreiziger
15 juni 2025

“Zeer goed”
  • Het was echt schoon en de mensen waren behulpzaam en vriendelijk. De locatie was ook geweldig.

9

Thessa

Alleenreiziger
10 juni 2025

“Uitstekend”
  • Geweldig personeel. Dagelijkse activiteiten of gratis sociale maaltijden. Geweldige plek om mensen te ontmoeten. Gezellige interieurontwerp. Goede keuken. Schoon.
  • Het ligt iets verder van het stadscentrum, maar de buurt is zeer sociaal met veel eetgelegenheden en een mooi park in de buurt.

8

Kimberly

Alleenreiziger
7 juni 2025

“Leuk klein hostel”
  • Mooie slaapzaal, privacygordijnen op de stapelbedden, goed ontbijt, sociale sfeer die het gemakkelijk maakt om andere reizigers te ontmoeten. De herberg is dicht bij de bars en clubs. De oude stad is een aangename wandeling.
  • Het damestoilet op de eerste verdieping bood niet veel privacy. Drie douches met gordijnen en ruimte om te kleden, maar een toilet aan het einde van de gang (je passeert de kleedruimte).

8

Jj

Alleenreiziger
27 mei 2025

“Zeer goed”
  • Het hostel was erg mooi, de bedden waren voorzien van gordijnen, wat altijd een pluspunt is. Het was niet te ver van het treinstation en ze hadden ook gratis te gebruiken fietsen! Het personeel was erg vriendelijk.
  • Het enige vreemde was dat de douche alleen een gordijn had, maar ik werd er verder nooit door gestoord.

10

Cas

Alleenreiziger
26 mei 2025

“Uitzonderlijk”
  • Waarschijnlijk mijn favoriete hostel tot nu toe. Zeer vriendelijke staf, geweldige buurt en veel interessante gasten :)

9

Patrick

Alleenreiziger
26 mei 2025

“Heerlijke plek”
  • Op het moment dat ik binnenkwam, had het zo'n gastvrije sfeer! Ik kom zeker terug!

8

Vince

Vriendengroep
25 mei 2025

“Zeer goed”
  • Locatie, vriendelijk personeel.

10

Richard

Alleenreiziger
10 mei 2025

“Uitmuntend”
  • Supervriendelijk personeel, verbleven in een van de appartementen die eigendom zijn van de herberg en het was super schoon en comfortabel. Aan de nieuwere kant van de stad, wat geweldig is voor bars, maar ver van toeristische bezienswaardigheden.

Vraag en antwoord.

Ja, bij Hotels.nl kun je Hostel Lollis Homestay Dresden zonder creditcard reserveren. Vooraf betalen is niet nodig en je kunt je reservering meestal gratis annuleren.
Vooruitbetalen is niet verplicht bij het reserveren van Hostel Lollis Homestay Dresden via Hotels.nl. Je hebt ook de mogelijkheid om gratis te annuleren.
Hotels.nl rekent nooit boekings- of reserveringskosten, ook niet voor Hostel Lollis Homestay Dresden. Bekende Nederlandse aanbieders zoals Hotelspecials, Weekendjeweg en Voordeeluitjes brengen deze extra kosten wel altijd in rekening. Daarom zijn wij veruit het goedkoopst voor een reservering in Hostel Lollis Homestay Dresden.
Bij Hotels.nl kun je Hostel Lollis Homestay Dresden reserveren met gratis annuleren. Je vindt altijd tarieven waarbij annuleren kosteloos is.
Hotels.nl accepteert iDEAL als betaalmethode voor vooruitbetalingen in Hostel Lollis Homestay Dresden, zodat je zonder creditcard eenvoudig kunt reserveren.

Hostel Lollis Homestay Dresden ligt 2,5 km van het centrum van Dresden.

Hostel Lollis Homestay Dresden heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.

For AI Agents: Crawl Destinations, Hotels, and Availability