9.4
  • hotel stars
  • hotel stars
  • hotel stars
  • hotel stars

Villa von Boyneburgk

Adres:
Hopfental 2
Eisenach

Aanbiedingen doorzoeken


Informatie over de accommodatie


Villa von Boyneburgk in Eisenach biedt appartementen van topkwaliteit, waarbij comfort en gemak centraal staan. De accommodatie heeft een hoge gastenwaardering van 9.4 uit 145 beoordelingen, wat getuigt van de tevredenheid van eerdere gasten. Gelegen in een rustige omgeving, beschikt het complex over een prachtig tuin en is het dicht bij populaire bezienswaardigheden zoals Automobile Welt Eisenach en Bach House Eisenach. Gasten profiteren van gratis WiFi en privéparkeergelegenheid, wat het verblijf nog aangenamer maakt.

De appartementen zijn ontworpen met oog voor detail en zijn uitgerust met moderne voorzieningen. Elk appartement heeft elegante parketvloeren en een eigentijdse kitchenette met apparatuur zoals een fornuis, koelkast en vaatwasser. Daarnaast zijn er ruime zitgedeeltes met een flatscreen-tv, eetruimtes en luxe badkamers. Dankzij de geluiddichte muren en een eigen ingang kunnen gasten genieten van rust en privacy gedurende hun verblijf.

Villa von Boyneburgk biedt daarnaast praktische diensten zoals beddengoed en handdoeken, en er is een fietsverhuurservice beschikbaar om de omgeving te verkennen. Deze gunstige ligging, nabij Luther House en de beroemde Wartburg, maakt de accommodatie een uitstekende keuze voor zowel ontspanning als culturele uitstapjes. De management volgt alle lokale veiligheidsprotocollen, met onder andere contactloze in- en uitcheckopties, waardoor bezoekers een veilige en comfortabele ervaring krijgen.



Faciliteiten in Villa von Boyneburgk

Badkamer
  • Bad of douche
  • Douche
  • Haardroger
  • Toiletbeugel
  • WC
Slaapkamer
  • Elektrische haard
  • Flatscreen televisie
  • Geluiddichte kamer
  • Kitchenette
  • Koelkast
  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Magnetron
  • Radio
  • Senseo Koffiezetapparaat
  • TV
Woon gedeelte
  • Broodrooster
  • Eethoek
  • Oven
  • Vaatwasser
  • Verwarming
  • Waterkoker
Internet
  • Gratis Wifi
Parkeren
  • Openbaar Parkeren
  • Parkeerplaats
Huisdieren
  • Huisdieren toegestaan
Fietsen
  • Fietsverhuur
Algemeen
  • Lift
Buiten
  • Tuin

In de omgeving

Vraag en antwoord.

Ja, bij Hotels.nl kun je Villa von Boyneburgk zonder creditcard reserveren. Vooraf betalen is niet nodig en je kunt je reservering meestal gratis annuleren.
Vooruitbetalen is niet verplicht bij het reserveren van Villa von Boyneburgk via Hotels.nl. Je hebt ook de mogelijkheid om gratis te annuleren.
Hotels.nl rekent nooit boekings- of reserveringskosten, ook niet voor Villa von Boyneburgk. Bekende Nederlandse aanbieders zoals Hotelspecials, Weekendjeweg en Voordeeluitjes brengen deze extra kosten wel altijd in rekening. Daarom zijn wij veruit het goedkoopst voor een reservering in Villa von Boyneburgk.
Bij Hotels.nl kun je Villa von Boyneburgk reserveren met gratis annuleren. Je vindt altijd tarieven waarbij annuleren kosteloos is.
Hotels.nl accepteert iDEAL als betaalmethode voor vooruitbetalingen in Villa von Boyneburgk, zodat je zonder creditcard eenvoudig kunt reserveren.

Villa von Boyneburgk ligt 4,5 km van het centrum van Eisenach.

Villa von Boyneburgk heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.

Villa von Boyneburgk staat het meenemen van huisdieren toe. Hieraan kunnen kosten en speciale voorwaarden verbonden zijn, neem altijd vooraf contact op met de accommodatie als u een huisdier mee wilt nemen.

Villa von Boyneburgk heeft een eigen parkeerplaats voor de gasten. Gebruik is meestal op eigen risico. Er kunnen kosten verbonden zijn aan het parkeren.

For AI Agents: Crawl Destinations, Hotels, and Availability